Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
29. okt 2009

Čafte. Tak ja už mám aj nákup v Lidli za sebou. Na siedmu som zase utekala 🙂 ...kúpila som si bongá a Emke túto súpravu hudobných nástrojov - vľavo hore na obrázku: http://www.lidl.sk/sk/home.nsf/pages/c.o.200910...
Potom cestou domov ma napadlo, že som mohla toho viac kúpiť, že by sa to na MMA určite za dobrý peniaz vydražilo. 🙂

A Emka je zase hore od šiestej. Dozvedela som sa, že ani včera ráno nespala, len zdriemla 20 minút a potom sa hrala v postieľke, to len ja som drichmala 🙂 .... A už som sa tešila zbytočne, že sa to zlepšuje. Denné spánky boli 15-20 minút, no ohromne!!! Som zvedavá na dnešok, ale asi to bude to isté. 😖

ludmilabb
29. okt 2009

aj tu brutalne leje, mm bol so psom von a ked prisiel jej neotrel labky a teraz mam vsade po obyvke capky a este aj presla po hracej deke taka mokra 😠

ludmilabb
29. okt 2009

Janka my mame doma podobnu hrkalku ako je na obrazku tie po dva pariky, vie sa s tym super prehrat len teraz si ju pretoci opacnym koncom a ten si chce davat do ust no a vcera si nou fajne capla do cela, zadunelo a potom nasledoval reeeev som ju ukludnovala ale tak co si sama zle robi, no kazal jej niekto 😝

ludmilabb
29. okt 2009

monkap joj to uz ozaj casto, vzdy nakojis a spite?

monkap
autor
29. okt 2009

ludmila: raz sme ju skusali len utisit bez kojenia ... ked ju mm nosil, tak bolo dobre ale akonahle ju polozil zacala hrozne plakat ... takze nakoniec to aj tak skoncilo kojenim ... takze tuto noc nezabral ani dudel, ani nosenie, nic iba prsnik a kojenie 😖 dakedy sa este stane, ze staci dat cumlik .... ale inac, len sa napapa a spi dalej ....

jamaat
29. okt 2009

ludka, myslíš rumba gule? Takú hrkálku má aj Emka a minule si ju kúpila aj emode. ..............Ten spací vak - ak chceš len na vyskúšanie, tak mám jeden voľný, čo zatiaľ nepoužívam. Je dosť veľký, ale na vyskúšanie stačí.

Túto noc som aj ja zaspala pri kojení...a Emka vedľa mňa tiež. 🙂

monkap
autor
29. okt 2009

tie hudobne nastroje vyzeraju super ....

patko ma tiez rumba gule, dostal minuly rok na vianoce .... ked tak tancuje a hrka s nimi zlaty je 😅

kosska3003
29. okt 2009

ahojte tak mne mala spala noc len dva krat zamrncala ale dala som jej cumel a spala ale ja som behala kazdu chvilku na zachod ma prehana akosi ide ma urvat uz som dala do zachoda aj vianocnu veceru ak som nebola v noci 8 krat tak ani raz uz som si dala smectu dufam ze pomoze lebo ma slak trafi

jamaat
29. okt 2009

monkap, a za tú cenu, sa mi ani veriť nechcelo! Aj xylofón je super, ten by som určite kupovala aj bez lidláckej akcie.

kristiniatko
29. okt 2009

ahojte, tak som tu zas naskok, ale vas poctivo citam. o tych prikrmoch som rada, ze ste napisali, lebo my sme boli v pondelok na poradni a nasa dok. keby sa jej nespytam tak ani nic nepovie. 😒
Mame 69 cm a 8400 g. viem je to dost, ale mne sa zda byt nejaka nervoznejsia. prikrmujem zemiakom a mrkvou tyzden, a zda sa mi hladna. davam jej potom aj mm. kolko vam pribrali deticky za posledny mesiac? nasa 800 g, tak som zvedava kolko vam. nezdaju sa vam, ze ked zjedia ten prikrm, tak su skor hladne? mozno neni ani nasa hladna, len ja sa obavam, lebo mam nejake makksie prsia a uz neje tak dlho ako predtym. 😨
inak otrasne pocasie, neviem ako opjdeme von, nasa mala nema rada tu plastenku na kociku. ☹
tak zatial papa, uz mame po rannom spanku.

nikanika28
29. okt 2009

noo, hlasim, ze Klarka sa prave vykakala...prvykrat po zavedeni prikrmov...a bolo to bez placu a bez rurky a bez pomoci....tak sa tesim 😵 😵
Kua a boli ma hrdlo od vcera...to je to blbe pocasie 😖

iinuska
29. okt 2009

dobre ranecko, dnes v noci bol maly hore od 3.30-4.30.Zobudilo ho kakanie, 2x som ho musela prebalovat.Cez den kakal len raz, tak musel dobehnut.Teraz som ho ulozila,, sme hore od 7.Mohol by hodinku pospat, potom mame poradnu a ockovanie.Tak sa "tesim".

kosska, skus horku cokoladu

kosska3003
29. okt 2009

kristiniatko to si len namyslas moju zatial len kojim a je o 2 tyzdne mladsia a o pol kila tahsia a staci jej a to ju kojim maximalne 5 minut nejdu jej nahodou len zubky

kosska3003
29. okt 2009

iinuska to by som musela ist do obchodu a to sa mi nechce o 11 mam ist k dr tak si kupim

iinuska
29. okt 2009

a mne prisiel letak z Lidla a hudobne nastroje tam neboli.

jamaat
29. okt 2009

iinuska - A dobre si pozrela? 🙂

ludmilabb
29. okt 2009

dnes nemam naladu to dieta ma raz znici, uspat ju je bohovsky narocne a ked ju polozim tak po 4minutach je hore 😠 posledne tri dni kuaaaa uz je zase hore!!!!!!!!!

emode
29. okt 2009

ahoj 🙂
ja som po ranajkach 😀 sofia ma dobru naladu, ved konecne spala normalne, som ju kojila asi 3x v noci ale aspon sme spali 😀
tie horne zuby sa nejako nechcu prerezat, ma tam tie hrbolceky ale inak nic ... dolne sa nam do troch dni ako som si to vsimla prerezali ...

pocasie katastrofa 😀 ludka ale ja urcite pojdem von 😀 vcera som bola za mm na Donovaloch bola tam uz dobra kosa, supla som malu do overalu a do klokanky a hybaj na prechadzku a ako tak idem okolo domov kde este byvaju domaci obyvatelia jedna teta vyberala v zahrade zeleninku tak ze mi da mrkvicku pre malu, ze nestriekana a zdrava ... nakoniec som odisla aj s petrzlenom karelabom a kvakou ani som to odniest nevedela 😀 zlata teta tymto jej este raz dakujem 😀 😀 😀

nikanika28
29. okt 2009

Erika, ved si mala povedat, ze mas este kamosky na koniku, nech prepravku posle 😀 😀
A prestalo prsat, vybehneme von na chvilku..

sirinka
29. okt 2009

monkapa aj my tak spime...kazde dve hodky ju len prehadzujem z jedneho prsnika na druhy....no ale aspon spime 😝

iinuska
29. okt 2009

jamaat, hmmm, asi mas pravdu..

ludka, len klud.To dieta to vyciti, ked si nervozna.Ale to asi vies.Neboj, budu aj lepsie dni.Ani my nemame vzdy ten idealny.Hlavne teraz, ked to vonku vyzera na depku

emode, tak si dobre nakupila 😀

monkap
autor
29. okt 2009

siri a myslis, ze je to OK???

iinuska
29. okt 2009

siri, a co teda? Uz su sestricky spolu v izbe?

sirinka
29. okt 2009

monkap jasne...niektore deti tak spavaju az kym ich neodstavis...

iinuska hej, uz su spolu, klarka uz spava ovela lepsie, okrem toho jej varim vecer medovkovy caj. magdalenka tam je vacsinou do polnoci a potom uz si ju beriem k sebe.

sirinka
29. okt 2009

jaaaj, dnes konecne zacali kopat zaklady na tu nasu garaz...ale si chudaci vybrali blby den...

iinuska
29. okt 2009

siri, no tak super 🙂

ja sa lucim, idem zobudit maleho, musime ist do poradne

monkap
autor
29. okt 2009

siri: az kym ju neodstavim??? nestras .... ved prave kvoli tomu, ze je tak casto hore rozmyslam nad kasou ... ci by to nepomohlo ....

ladywitch26
29. okt 2009

raaanko, aj u vas taka kosa? my sme museli v krbe zakurit,aby som mohla malu na deku na zem polozit...a teraz sa smejem na nej a na psovi. ten ma zakaz vliezt k nej na deku kvoli chlpom, tak len tak z dialky na nu pozera a ona mu vyplazuje jazyk 😀

sirinka
29. okt 2009

monkap porozmyslaj, ci je tvoja mala hladna alebo potrebuje mat istotu, ze si pri nej...
ja mam niekedy pocit, ze magdalenka cez den menej pije a dobieha to v noci, ale castejsie ide o jej uistenie sa, ze som pri nej.
mam dve kamosky, co mali tuto situaciu. jedna kojila nieco cez dva roky, jej chlapec cez den jedol uplne normalne ako ine deti, ale v noci sa aj 8x zobudil aby si mohol potahat. ked ho odstavila do troch dni zacal spat uplne normalne.
druha kojila asi 19 mesiacov, jej mala ale cez den odmietala normalne jedlo, iba kde tu si zobla a potom v noci tiez kazdu hodinu pila MM...po odstaveni zacala lepsie jest aj spat...
podla mna kasa na vecer nejako extra nepomoze... 😉

sssimi
29. okt 2009

Ahojte.
Mne začala malá v noci vymýšlať. Precitne keď idem spať a ona sa chce hrať o polnoci, o jednej... Jej je to jedno.... Nechcem ju vždy dávať na prsník nech si nezvykne, tak ju dávam spať na vankuš, pohúpem a spí, ale sere ma že spí na tom vankúši mäkkom. Či jej tým chrbticu nejako neničím.