Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
23. nov 2009

lepokk je co bo som mimo to je vsetko co je zmuky predpokladam ze?
ja popravde davam malemu uz skoro vsetko co ja jem ked to jasne ze nie je solene a pod lebo on kuka na mna stymi oskali a slinta tak mu dam obliznut najpr som sa bala ze co a ako a ved co uz bude mat 7mesaicov tak nech si zvyka na vsetko s potravin pomalicky tak piskoty mu davam tak cmulat aj taky suchariky , minule som mu dala aj praclik 😀

jamaat
23. nov 2009

Ja si nemusím ani tipovať, budeme doma.

sirinka
23. nov 2009

tak my 24. budeme doma v sneci, 25. vyrazame na gemer... 😎 ja nemusim, varit, upratovat...proste oddychujem cez sviatky...

emode
23. nov 2009

zuzka isli sme k rehabke kvoli drzaniu hlavicky ... primarka kukla povedala ze to uz je zanedbatelne ale zistili zvyseny svalovy tonus na koncatinach ...

po mesiaci ziadne zmeny, ale fyzioterapeutka sa na nu kukla a hned vedela ze kvoli hlavicke ...

trochu ma teraz mrzi ze nas obvodna poslala az teraz uz sme mohli byt za vodou ... ved uz v dvoch mesiacoch riesila tu hlavicku a neposlala nas a ja by som ani nevedela kam sa mam pytat ☹

ona je inak motoricky vpohode ale postrasila ma jednou vecou, ze staci aby mala prekonalal nejaku virozu a vsetko moze zacat ist tou patologickou stranou no nie celkom tomu rozumiem ☹

ladywitch26
23. nov 2009

caute zeny,dnes by som najradsej vrazdila. v stredu ma ist muz na ten manchester, a listkov nikde. tak volam do tej spolocnosti, ze co s tym,ze listky este nemam. tak nakoniec ich ani neposlali. 😠 a ze mi ich teda odovzda nejaka osoba tam, niekde pobliz stadionu dve hodky pred zapasom.ze mi mailom posle instrukcie. tak mi teda poslali mail, s cislom na nejakeho patricka.(aj ked by som skor povedala,ze sa vola patrycijus,nakolko ta truba na telefone mala sice perfektnu anglictinu, ale poliak sa nezbavi prizvuku ani za dvadsat rokov). na to cislo sa neda vobec dovolat. je tam sice aj to,ze ak sa neda dovolat,tak sa treba zastavit na uvedenu adresu. je to o tri bloky dalej,mozno nejaky kilometer a KFC. takze podla ich predstav si mam ist pre listky do kuchyne za poliakom, ktory mi ich zapraseny od muky a oleja popri vyprazani kureniec vypise dodaci listok. tak som teda zasa volala do tej spolocnosti, ze chlapovi sa neda dovolat. a ze mam len 24hodin na to, aby som sa s nim dohodla, no lenze nakolko nedviha,tak to nevidim velmi ruzovo. a ze moj muz sa nebude taxikom premavat po celom manchestri, platit navyse, ked som zaplatila 200€ za to, ze mi to dorucia na moju adresu, ako to bolo uvedene aj v zmluve. a ta truba polska mi povedala,ze vsak mam stale skusat volat, ze to nie je jej problem,ze on to nedviha. a ze vsak to KFC nie je tak daleko, ze je to blizko. a ked som jej povedala,ze tak sa teda nedohodneme, ja som si zaplatila za nieco ine, tak ona mi to jednoducho zlozila!!! tak som teda hodinu pisala staznost, ze toto teda tak nenecham, bud mi tie listky dorucia, je mi jedno,ci ten kurier zazvoni aj o polnoci u mna doma, alebo ak nie, tak idem za pravnikom a budem ziadat vratenie nielen penazi, ale aj ostatnych nakladov, cize leteniek, dalsich 200€, nakolko su mi v tom pripade uz zbytocne. boooze ja tak neznasam tych poliakov. do kolena by si dali vrtat pre euro, kazdy jeden z nich, co su tu. iri ich tiez nemaju kvoli tomu radi, no a po tomto sa ani nedivim. haved jedna... 😠 😠 😠 keby to bolo za inych okolnosti,tak ma to az tak nestve, ale to bol darcek na muzove 30.te narodky, uz sa na to strasne tesil a oni to takto pokazia. no jak zajtra nic, tak ich roznesiem po vsetkych netovych strankach, od facebooku, po irsky "pokec" bebo

ladywitch26
23. nov 2009

a teraz na odlahcenie temy...dnes sa stanka naucila odrazat nohami v pavuku, tak uz sa ma pes po chlebe. nahanala ho po celej obyvacke 😀

mimi21
23. nov 2009

lady tak to nasere, ja by som asi tiez vrazdila, urcite to tak nenechaj

a stanka je riadna sikovnica 😉

ladywitch26
23. nov 2009

mimi, a keby si videla tie jej ocka,ako jej az ziarili od radosti, ked zistila, ze sa sama dokaze presuvat. ta sa isla zblaznit od radosti. 😀 skoda,ze som to nenafilmovala, akurat mi dosli baterky vo fotaku, ako na potvoru 😠

jamaat
23. nov 2009

lady, držím palce, aby to dobre dopadlo. ........Stanka a pes museli byť srandovní. 🙂

zuzkad
23. nov 2009

lady tvoj muz ma cele narodeniny nejake "prekliate" ...najskor hostia na oslavu, zaplavy....a teraz este toto 😠 😠 chuda normalne mi je ho luto...to by som aj ja zurila...a staznost si uz poslala ?? teda manchester sa nekona ?? ☹ ☹ to je na nervy !!! len im daj !!
natoc malu ako sa odraza 😀 😀 ...aj moj hafkac sa boji a uteka pred malym...nenecha sa ani pohladkat, lebo maly ho hned sticuje 😝 😝 😝

Ozaj maly moj sa dnes zobudil zachripnuty ☹ ☹ ..ale nema ani teplotku, soplik nic...tak dufam, ze to bude v poriadku..dala som mu cajik s vitaminom C a fenistil kvapky, co mi doki predpisala, ked bol maly poprechladany...teraz mi pekne spinka uz 🙂 🙂

ladywitch26
23. nov 2009

jamaat, zo zaciatku ju olizoval, ale potom uz mal toho plne zuby, lebo mu pichala do oka, tak kluckoval a snazil sa mi potom skryt pod nohy 😀

ladywitch26
23. nov 2009

zuzka, manchester bude, pojdu s kamosom na blind, hadam nejake listky zozenu aj priamo na stadione. pozerala som na oficialnej stranke man u, ze este nie je vypredany stadion. no len ja som mu kupila prvu triedu, a uz zozenu na mieste len niekde uplne na vrchu, odkial nebude bohvieaky vyhlad.

inak susedia maju asi tu chripku svinsku. 😖 pred tyzdnom sa objavil jeden pripad v skole, v stredu dosiel ich syn s horuckami 39kami, odvcera horuckuje aj suseda. muz bol u nich chvilu v nedelu a sused tu bol v sobotu, tak dufam,ze sa to sem nezavlieklo. zatial sice ziadne priznaky, ale nejake dva tri dni budem stanku asi poriadne sledovat.

sssimi
23. nov 2009

Lady no des čo čítam.... Až na to odráženie-čo som sa teda dobre zasmiala, máš tuším čierny deň.... Pekne aj z úrokmi im to spočítaj!!! Kurvy špinavé....

Moja malá bola dnes maximálne ukecaná. Furt niečo mrmlala a najviac jej to išlo keď si vopchala všetky prsty do úst.

Zajtra ideme na kožné, ale mám pocit že sa tam akurát strápnim, lebo malej tie škvrny už ustúpili... No bude sranda a mm ma do riti nakope 😅

dualcore
24. nov 2009

ahoj baby...tak mame za sebou najhorsi vikend v mojom zivot.maly mal uraz tak sme lietali z jednej nemocnice do druhej po vysetreniach.nenavidim autosedacky.pri vyberani z auta sa dobre nezacvakla rucka a sa preklopila a maly padol rovno na beton tvarickou dolu.skoro sme umreli od strachu lebo kopu krvi a placu.na stastie nemal otraz mozgu ,,len" roztate horne dasno a rozbitu peru.ale chudatko moje tak strasne plakal a ja s muzom snim. ☹ uz mu je dnes dobre aj papa krasne ale od teraz mam pocit ze ho z ruk ani nepustim a autosedacku najblizsiu dobu nechcem ani vidiet! 😠

mimi21
24. nov 2009

dobre ranko

fuuu, dual, tak to je smutne ☹ ale malinky je urcite chlapisko a vsetko dobre zvladne, drzkajte sa 😉
ja tiez nerada vyberam malu z auto sedacky, ja sa bojim ze jej buchnem hlavku o vrch dveri auta, ja som si uz par krat gebulu tresla, ale co tam po mne...

my dnes mame plavanie, teraz pojdem este k nasim, takze sa ozvem zase az poobede 🙂

mimi21
24. nov 2009

som si hned z ranka poplakala, 😢 😢 😢

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

ale z tej maminky citim taky pokoj, asi sa s tym vyrovnala, aj ked to bolo urcite nesmierne tazke ☹

jamaat
24. nov 2009

Dobré ráno.

Joooj, dual, to ma mrzí, ale hlavne, že je v poriadku.
Blbo sa aj nakladá, aj vyberá z týchto vajíčok. Ja Emču väčšinou nosím v autosedačke aj domov a z domu, takže málokedy ju zacvakávam do pripútanej sedačky. Dávať pozor na hlávku, na nôžky, aby správne popod pás šli...no nemám to rada.

Strašne sa mi chce spaaaaať, aj keď noc bola v pohode.

jamaat
24. nov 2009

Maximko - smutné. Ale vždy lepšie, keď je to takto hneď po pôrode, ako čo som čítala nedávno, že z ničoho nič zomrel malý v 3 mesiacoch, tiež na srdce. To musí byť ešte hroznejšie. Po prečítaní takýchto príbehov je človek šťastný, že to jeho bábo je zdravé, aj keď možno urevané, nespavé a podobne.

emode
24. nov 2009

ahojte
velmi smutne ☹ jamaat tiez si to myslim ... aj byvalej spoluziacke takto zomrelo babetko par hodin po porode ... bolo to ich druhe ... tak rychlo isli na tretie a podarilo sa ... to je asi najlepsi liek inak to musi byt strasne ...

nikanika28
24. nov 2009

ahojte...
no co tak smutno ste dnes zacali baby, ha? ja taketo veci nemozem citat 🤐 ☹ A ani podaktore temy tu na koniku.....
Dulacore, malinky je uz v poriadku? 😕 Ale aj tak to nechapem...ako sa nezacvakla rucka? Malinky nebol v tej sedacke priputany, ked sa preklopila rucka? Neboj, on si to uz ani nepamata...to si budes pamatat len ty s mangelom 😔 🙂
NO, ale odlahcime temu.....O MESIAC TU MAME VIANOCEEEEE.....VIANOCE SALALAAAA, NEPIIIPA MOBIL SOM ZUFALAAAAA 😀

nikanika28
24. nov 2009

inac ta mamicka, co jej zomrelo babatko ma teraz druhe krasne a zdrave babo 😵 😵 😵

jamaat
24. nov 2009

Nika, viem, že má druhé.

To som ani ja celkom nepochopila, ako sa dual malý z autosedačky vyklopil.

Dnes som ako mechom udretá, nič sa mi nechce a asi ma chce hlava bolieť. So psom budeme musieť ísť von a popŕcha. Ale nejdem sama, kým Emča spí, lebo má teraz nekľudný spánok posledné dni.

iinuska
24. nov 2009

Dobre ranko,

dualcore, tak to ma mrzi, ale hlavne, ze sa nic horsie nestalo.

joj, baby, take clanky ja nemozem ani citat.Ja som raz potratila v 12 tt a bola som z toho hotova.A v tom istom case mi umrel otec.V jeden den sme mali pohreb aj kyret.Takze tak.Este stale mi je do revu, ked si na to spomeniem 😢 😢 😢

nikanika28
24. nov 2009

NO ja sa chystam s malou von, ked sa zobudi..potrebujem ist zaniest malej moc doktorke, pretoze sme nedoniesli na poradnu a chcem ist kupit nejaku kasu pre Klarku, ktoru mi aj tak nebude chiet jest a objednat mame tortu k 50-tke a kuknut nejake tie zlatnictva a navstivit potraviny a a a a .....jooooj...to budem asi do vecera vonku 😕 😀 😀

nikanika28
24. nov 2009

leniva som ako vos dnes....to to blbe pocasie, hmla ako v Londyne....

kristiniatko
24. nov 2009

ahojte, zas som nemala par dni net a onedlho sa ako vzdy, ked sadnem za PC, mala zobudi ☹

kristiniatko
24. nov 2009

smutny pribeh, ale tiez si myslim, ze je lepsie takto kratko po porode, ako uz vacsie babo.
inuska- to si mala tazke, verim, ze este aj teraz ked si spomenies je ti blbo ☹

kristiniatko
24. nov 2009

nikanika28 - tak zbieras este tie udaje?

iinuska
24. nov 2009

u nas hmla nie je, prediera sa aj slniecko, tak dufam, ze nezmrznem, ked pojdeme von.

nika, ja som vcera nejake pokupila, dufam, ze maly ich bude jest.Do kelu, ved to bolo aj dost penazi 😕

zuzkad
24. nov 2009

pekne ranko kocky....

ja by som dnes najradsej ani z postele nevstala, lebo som nejaka smutna...zdepkovana...ale na stastie mam toho mojho synceka a ten mi naladu vzdy zmeni k lepsiemu 🙂 🙂 teraz sa smejem na nom...lebo cestuje mi po postielke aj v noci spal nie po dlzke, ale po sirke postielky, stoceny ako § 😀 😀 😀 sa cudujem, ze sa mu dobre tak spinka 😒 😒 ale stale ho musim s paplonom zakryt, lebo stale sa mi odkope...a bojim sa aby neprechladol...je to spekulant nas 😅 😅