Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

juska3
27. nov 2009

ten maly nema chybu 🙂

zuzkad
27. nov 2009

😠 😠 😠 on nevyhral ?? a ja, ze je jasny vytaz 😅 😅

zuzkad
27. nov 2009

😲 😲 😲 ze vytaz 😝 😝 xixi oprava VITAZ 😉 😉 😉 😉

jamaat
27. nov 2009

aha, pre chlapcov a možno aj dievčatá: http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1567307

jamaat
28. nov 2009

No tak dobré ráno si prajem a aj vám. 🙂

kristiniatko
28. nov 2009

dobre ranko Jamaat 🙂

kristiniatko
28. nov 2009

ja som tu zas naskok. prave som docitala co ste vcera vecer napisali. skocim aj ja pozriet tu vyzivu. som zvedava aka bude, lebo niektore su fakt take umelinove. nasej zatial najviac chuti domace jablcko udusene.
no, uz sme hore 😒 tak bezim sa venovat.
napiste baby co dnes varite!

kosska3003
28. nov 2009

ahojte tak my sme mali najhorsiu noc za celeho pol roka mala zaspala o 21 ked jej konecne klesla teplota potom sa obudila 00,30 a teplota ze 39,5 tak som jej dala cipok o 2 sme sli na pohotovost tam nam povedali ze ak chcem si ma tam nechaju ale ze to nieje potrebne tak som sla domov s tym ze mm isiel zhanat lekaren aby kupil panadol baby a mam to striedat s cipkom po 3 hodinach a dnes mam doniest moc este ze mi tam robi suseda setricku a povedala ze ma dneska nocnu tak mi ho tam vezme a ja si potom len zavolam aby som tam s malou zbytocne nechodila a rano mala zase teplotu 39,5 tak sa naramne tesim ☹ ☹ teraz spinka chudatko moje a dufam ze ked sa zobudi jej to klesne nechcem ist s nou do nemocnice ale ze teraz su rozirene taketo teploty u deti tak sa zasobte cipkami a panadolom samozrejme dufam ze ho nebudete musiet pouzit

jamaat
28. nov 2009

Ja dnes nevarím a môj chlop bude robiť kelovú omeletu. Teda nie jednu, ale viac. Polievku máme od včera brokolicovú krémovú.

kosska3003
28. nov 2009

ani ja nevarim budeme mat plny dom ludi vari za kotlikovy gulas tak aspon cosi je budem cely den s malou akurat si odbehnem na jarmok kuknut co tu mame jej nieco kupit

emode
28. nov 2009

ahojte 😀
aj my blba noc ale nie z takeho vazneho dovodu ako kosska, neviem co jej bolo, proste vrieskala vzdy ked sa zobudila co bolo asi tak 4x ☹

varit neviem co budem asi daco ... ??? nejaku polievku by som mala, mm samozrejme s dalsimi chlopmi (ako pise jamaat) na donovaloch davaju podlahy ...

mala skrieka na zemi ... snazim sa ju nedavat sediet tak je nervna 😖 sa chyti a taha za vsetko len aby sa sama posadila ...

jamaat
28. nov 2009

emode, aj Emka sa teraz budieva s plačom. Do tej tretej je to ešte OK, niekedy aj dlhšie, ale potom sa už budí alebo plače zo spánku. Už ani nevyskakujem hneď k nej, lebo sa mi viackrát stalo, že som prišla k postieľke a ona vtedy už stíchla a spala. Dokonca keď som jej chcela dudel dať, tak zuby zaťaté. Alebo ho hneď vypľuje.

iinuska
28. nov 2009

ahojte, za nami blba noc, maly bol asi 5x hore, uz ani neviem....

kosska, to snad nie, preco hned do nemocnice? ☹ Skus jej dat na nozky octove obklady.To zraza teplotu

juska3
28. nov 2009

ahojte 🙂
nas dnes maly tak zobudil, ze zacal plakat zo spanku, sme s mm vyleteli z postele jak zerave gule 🙂 , a posledne dni vacsinou nadranom takto place. Vacsinou sa nastastie zobudim len ja, mm by ani tanky nezobudili. Ale predminulu noc sa zobudil aj on a hned chcel svetlo zazat a prihovaral sa malemu, 😠 na porazenie

emode
28. nov 2009

jamaat emka je aspon v postielke ale sofiu si od polnoci ked sa obycajne prebudi na kojenie nechavam u seba tak mi takto parkrat zaziapala rono do ucha ... tak potom nebud podrazdena ked ta vyhodi z postele toto ...

rozmyslam ze ide o moju pohodlnost ... mohla by som ju prelozit do postielky ale potom zakazdym ku nej zas vstavat to sa aj ja riadne preberiem ...

zuzkad
28. nov 2009

dobre ranko, vidim, ze rusno bolo asi v kazdej rodinke...aj moj maly tuto noc nejako poplakaval a pritom aj spal....potom bol hore a bol hladny, potom nie a nie spat...no hruuza...spala by som 😝 😝 😝

kosska tak to chudatko malicke musi trpiet, ked ma take teploty ☹ ☹ , dufam, ze bude coskoro naozaj v poriadku a hnusne horucky ustupia ☹ ☹ ☹

iinuska
28. nov 2009

jajda, maly sa hra na deke, gula sa gula hore, dole, cez hracky, je mu to jedmo, kazdu chvilku ho davam z parkiet na deku.Uz ma aj ruciciky studene.No neviem ako to bude, ked zacne lozit, my mame vsede len parkety 😅
Dnes ma na obed mrkva+zemiak+brokolica

jamaat
28. nov 2009

Hlásim najnovší Emin objav - naše papuče. Nesmierne ju interesujú. 😀

ludmilabb
28. nov 2009

ahojte ja som vcera absolvovala kino a bolo supeeeer, Sofia sa zazrakom vobec nezobudila, prvykrat az o tretej 😵 😵 😵 dva mesiace sa nic podobne nestalo...no odmenila ma!!!!

iinuska
28. nov 2009

Adamko spapal zeleninku, este si aj mliecko potiahol a narobeny zaspinkal.To je dnesny druhy spanok, lebo bol hore uz od 7. 😅

jamaat
28. nov 2009

ludka, super, že si vypadla z domu a od malej. A že Sofia spolupracovala. Na čom ste boli? Pri malej bola sestra?

Aj Emka spinká už druhý krát. Nečudo, keď zase nahodila polhodinové spánky. Asi jej stopky bežia rýchlejšie.

iinuska
28. nov 2009

no, uz je dospate, po necelej tristvrte hodinke.No okolo tretej pojdeme von, tam snad este zaspi.
Aspon som sa v klude naobedovala

emode
28. nov 2009

my sa teraz chystame na druhy spanok, bolo by celkom fajn, keby zaspala, lebo som si dala robit cesto na moravske kolace 😀

boli sme v obchode kupit tvaroh ... mala v klokanke a tak sme boli este aj odvolit a dnes uz 2x kakala ... velmi nezvykle na nas 😝

ludka aj ja by som takto potrebovala vypadnut ale ... mm zacina konecne chodit do prave od decembra takze bude doma v normalnom case a chcem konecne nejaky body forming zacat ...

kosska3003
28. nov 2009

baby diky zatial to vyzera ok uz ma len 37,5 ale davame cipok a panadol baby stale este musim moc odchytit do 17 tak hadam sa mi to podary

iinuska do len ak sa moc bojim ze si ma tam necha s malou na pozorovanie ale nechcela som doma jej je lepsie istotne teraz spinka no dneska skoro stale spinka tak zajtra hadam uz bude ok

sssimi
28. nov 2009

Ahojteeee!

Ja mám po skúške.... Tak snáď som spravila.... Z tej prvej mi dal Bčko tak som spokojná.

Kosska rýchle uzdravenie malinkej ☹

sssimi
28. nov 2009

Kosska neskúšala si tie sáčky na moč? Nech ti ich niekto odbehne kúpiť, alebo to skús s obyčajným sáčkom.
A už vieš z čoho to má bambuľka? Nestíham čítať.

kosska3003
28. nov 2009

ssssimi tak hadam to mas vo vacku nie gratulujem

nie nevie sa ale teraz ze su rozsirene chripky aj teploty u deti ja ju davam na tanier aj minule som tak odchytila ale ona teraz neciikala hadam ked sa zobudi sa vycika a zanesem to susede ona ide na nocnu tak mi ho tam vysetri a si zavolam ake su vysledky

jamaat
28. nov 2009

emode, Emka je v nosiči veľmi spokojná a už som ju začala nosiť aj tváričkou do sveta, tak to si až krochká od spokojnosti, že všetko vidí. Keď ju mám otočenú k sebe, tak furt šišku vykrúca raz na jednu, raz na druhú stranu.

sssimi, tak vidíš, zvládla si. Gratulujem.

kosska, vám prajem rýchle uzdravenie. Len nech Emku nič také nechytí! 😖

ludmilabb
28. nov 2009

kosska mate uz najhorsie za sebou tak drzim palce aby ste uz boli ok

Janka boli sme na Twighlight 😉 asi som to blbo napisala

doma mame taky bordel po tom vcerajsku ako sa davala dokopy ta chodbova stena uf 😝