Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
1. dec 2009

naho nosi vo vajicku len mm, ja uz nevladzem. je to riadna vaha 😀

musenko
1. dec 2009

ved to si aj ja myslim, ze neexistuje uplne dokonaly kocik, ja som tiez s tou Cortinou spokojna,len mi vrta te fusak stale v hlave... no Adamko sa prebudil po 3 hodkach akurat v case kedy zvycajne zalomi, tak som zvedava, dokedy dnes vydrzi byt hore...zvycajne ma 3-hodinove bdenie, ach jo 😒
akurat sme s muzom vraveli ze tu mame ake ticho... ale nebol ani prezleceny do pyzamka, a tiez nespal v postielke, tak by sa zobudil tak-ci tak...

sssimi
1. dec 2009

Jamat cez mimibazar od nejakej holky z Čadce.

juska3
1. dec 2009

musenko, ani ja nemam pocit, ze by bol Alex lenivy, zatial robi vsetko, co ostatne deticky, aj plazit sa plazi, sice len ked ho navnadim nejakou hrackou, ale hybe šebe 🙂

A spaval velmi dobre, chodil spat o pol9-9 a spal do pol7-7,teraz asi dva tyzdne nadranom mrnci zo spanku, niekedy sa aj zobudi, ale vraj tak ako sa deticky menia v tretom mesiaci, tak aj medzi siestym a siedmym, tak dufam, ze to suvisi s tym alebo skusam este jednu vec, doteraz som mu davala o piatej, siestej vecer vyzivu a potom sa v noci budil a v piatok som mu nedala a spal celu noc, ci je to nahoda uvidim, nedala som vyzivu ani vcera ani dnes, tak som zvedava

Ja kupem kazdy den, ja mu zadocek neumyvam, ked sa pokaka, len utierkami utrem, takze aby sa mu nezaparila, tak aj preto a tiez je taky spokojnejsi a sa tesi na kupel 😉

jamaat
1. dec 2009

skúška rozhlasu!

iinuska
1. dec 2009

raz, dva...

jamaat
1. dec 2009

dm sa nevie dostať na koňa, tak skúšam, či ide 🙂

iinuska
1. dec 2009

ale na kona treba vyskocit 😀

aj mne nejako blbne

kosska3003
1. dec 2009

iinuska tak to si ma potesila
najviac ma stve ze mi mala odmieta prikrmi silou do nej natlacim ve lyzicky co mam robit poradte neviem co sa jej robi uz pekne papala ☹

jamaat
1. dec 2009

kosska, možno preto, že je chorá.

ludmilabb
1. dec 2009

mne kon frci ale ja uz frcim do postele, baj baj 😀

kosska3003
1. dec 2009

jamaaat no to som si myslela no uvidime hadam sa to zlepsi aspon ze jej cicik chuti tam ma toho dost

emode
1. dec 2009

dm ešte asi nenasadla 😕
veď aj ja by som mala isť spinkať 😔

jamaat
1. dec 2009

Ja ešte Profesionálov pozriem a potom pôjdem. Odkedy sa dá pri Emke čítať, tak sa pred polnocou na spanie neuložím. Síce idem do postele skôr, ale čítam ešte.

emode
1. dec 2009

jamaat obdivujem som rada ze aspon trochu spim kym pride ku mne mala ... pricupita ??? 😀
sa vam pekne upravilo to spanie ... u nas nic moc a asi to tak uz zostane 😝

neviem cim to je ale mala neustale monitoruje kde som a ked ma nevidi rev ...

jamaat
1. dec 2009

emode, hádam ju to prejde. Najneskôr v puberte určite 🙂

ludmilabb
2. dec 2009

Dobre rano! hej puberta to isti a ktovie kde vtedy ja budem ci fialky nebudem vonat 😝
v noci celkom ok len sa zobudila 7:20 s hodinovym sklzom ale isla spat po osmej

jamaat
2. dec 2009

Budeš voňať, ale vo vázičke. 🙂

Dobré ráno. U nás noc z tých horších, 5x som musela k malej vstávať.

emode
2. dec 2009

ahoj my mame opuchnute to ocko a okolo riadne cervene ... neviem ako sa prejavuje prievan ale doktorka ked som jej to vcera povedala ani sa na to nepozrela 🙄

my tiez asi 5x hore samozrejme s prsnikom takze si uz pripadam ako skutocna dojka 😝

na jej pubertu sa mi velmi mysliet nechce ked si predstavim ze uz budem mat dobre cez 40 😅

ludmilabb
2. dec 2009

Janka, hej budem vonat vo vazicke, urnovej 😀

jamaat
2. dec 2009

Zase bystrica vedie? 🙂

Emaleika práve zaspala a vonku je pekne, tak sa chystám na Kyslú vodu na Moštenicu, keď sa zobudí. Vyvetráme sa, pes si pobehá, vodu naberiem.

emode, to je čo za krepú doktorku?? ......Prievan sa prejavuje slzením a opuchnutím, proste zapálené očko. Kedysi sa na to dával harmančekový odvar.

jamaat
2. dec 2009

ludka, ale nie. Keď bude Sofia ako Monika bola, tak ti bude zvláčať domov kvietky a ty sa budeš len spytovať, kde to natrhala dúfajúc, že nevliezla niekomu do záhrady 🙂

emode
2. dec 2009

presne to asi mame a asi viem kde sme ho schytali ... boli sme v nedelu na navsteve ... moja spolurodicka cisarsky jej robili hodinu predo mnou tak sme ich isli pozriet a oni kuria krbovymi kachlami strasne mali prekurene a potom vecer sme isli domov peso takze von do studeneho vzduchu ... asi ☹

jamaa sme tam chodili na bikoch 😀

ona to vcera mala len trochu uslzene a ani hnis nebol len take vacsie skamricky a dnes to ma riadne cervene a opuchnute ... len ked som jej povedala ze mame zahnisane ocko tak ani nepozrela povedala kvapkat ophtalmo septonex 4 dni a ak neprejde tak mi da papier na ocne ... sa mi zda dost cakat na take male dieta 😕

jamaat
2. dec 2009

emode, to by nemalo byť z toho. Prievan je, keď jej nafúka do očka.

No, ako sa nám pekne téma spojila. Prievan som naposledy chytila, keď som šla z Moštenice dole na bicykli a nemala som okuliare. To mi šiblo a vytrepala som sa ešte s Monikou malou v sedačke medzi nohami. Šla som z Ľupče a šlapať do toho kopca ešte keď som mala nohy do von, lebo mi sedačka zavadzala...myslela som, že umriem!!! Nejako som si to kratšie predstavovala. 🙂 ............Dnes pôjdem radšej autom 😀

iinuska
2. dec 2009

dobre ranko, u nas noc hrozna, ja uz fakt ani neviem kolko x som to prso vytahovala.6, 7 ? No ako pise emode, jedna dojka
Maly bol od 7 dore, tak som ho teraz ulozila, zaspinkal pri kojeni.
Adamkovi varim zeleninku.Dnesne menu: mrkva+ zemiak +karfiol.

ludmilabb
2. dec 2009

iinuska tie noci sa striedaju a vzdy som pripravena na tu horsiu alternativu

Janka vidis a teraz budes Emku tahat za sebou vo voziku, na ake zlepsovaky ludia vzdy pridu!

iinuska
2. dec 2009

ludka, ja mam pocit, ze sa zhorsuju, ale co uz.Snad z toho tie nase drobce vyrastu, a nepotrva to dlho. 😵

jamaat
2. dec 2009

No ja aspoň prso nemusím vyťahovať, stačí cumel dať alebo pohladkať.

ludka, tak s tým vozíkom to bude určite lepšie. A hádam aj potrénujem viac, kým sa na Moštenicu vyberiem, aby som pľúca z asfaltky nezbierala. 🙂

emode
2. dec 2009

iinus presne sa to zhorsuje ... myslim ale ze ju nieco trapi ... v klude ich tie dasienka podla mna zacnu riadne ominat

jamaat my sme na tej ceste hore uz takmer pod tym "obeliskom" stretli medveda 🙂) tak si dajte v letnych mesiacoch pozor alebo zabezpec aby Emka vo voziku poriadne kricala 😀

kosska3003
2. dec 2009

ahojte tak ja som mala noc ako tak 2 krat som kojila a 3 krat cumel asi tak neviem nepamatam presne ale kojenie to si pamatam teraz mi spinka a ked sa zobudi pojdem s nou k doktorke dufam ze sa mi do 11 zobudi strasne kasle ked spinka chudatko moje my sa tych chorob asi nezbavime doparoma 😠