Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
8. dec 2009

ahojky kocky
ja som zistila, ze mojmu malemu lepsie chuti ked jedlo preklada s pitim caju a robime si prestavky. a ked uz nechce otvarat pusu, tak mu dam do rucky lyzicku a on si ju pcha do pusinky. vzdy ked otvori ustocka, tak ja mu tam supnem jedlo- ale to uz len posledne 2-3 lyzicky.
Inac my mame ekzem na krku, okolo celeho krku. dr. kazala davat Holtov krem, ale tak to smrdi ze ma z neho napina a tak som vysadila. Kupila som tekuty puder a davam ten.
ked citam o tych zuboch tak mam normalne dost, uz sa zacinam bat.

mystery7
8. dec 2009

kto je arte seveni na fb??

mimi21
8. dec 2009

no ja sa len bojim toho atopickeho ekzemu, lebo to je vraj na cely zivot.... 😠 😠 😠

moja ma este okolo tych suchych fliacikov uplne take vyblednute

no prave som zistila, ze u nas v jednom fitku sa cvici zumba, to by sa mi pacilo, len este zohnat niekoho kto pojde so mnou...

musenko
8. dec 2009

asi ano, dufam...nas este nelezie, ani ritulu nedviha, len sa prevaluje na brusko...
inak ja mam po vikende tiez chrbat v prd...chodim aj sem tam na masaz, juj a to velmo dobre je. len by som potrebovala castejsie

mimi21
8. dec 2009

inak baby moja mala ma ake brusko: normalne sa posadila, bez toho aby sa zdvihla rucicikami, ja som jej len nozicky pridrzala, aby sa jej nedvihali - no proste original brusak 😀 😀 😀

ludmilabb
8. dec 2009

Sofia ked ju dam na brucho a chyti nervu tak sa nenormalne hadze a zadok tak dviha ze sa uplne odrazi no minule mi ako zaba skocila a este jeden skok a uz by bola z gauca na zemi 😝

mystery7
8. dec 2009

tak my este vobec nesedime, ale ritku dvihame jedna radost. kazdu chvilu cakam ako sa rozbene.

kocky co ste kupili to puzzle na zem z tsca, aky je to material? je to take makke? ja som tam minule bola a mali len take gumene a tvrde a stalo to 12€

monkap
autor
8. dec 2009

nas patrik mal ekzem ako 5 mesacny ... hrozne som sa bala ... po 1,5 mesiaci to zmizlo ... potom sa sice este objavil taky fliacik na ruke ale aj ten zmizol .... u tychto malych deti to vraj zvykne casto zmiznut .... snad ho uz nedostane

musenko
8. dec 2009

mimi, aj moj sa tak posadi, normlane cez brusak, staci mu nohy chytit, a on sa vytiahne sam.sedi chvilku aj sam bez pomoci, len vobec nelozi a ani ritu sa mu netazi zdvihnut, ved akm si zaveli mama ho zoberie...aj by som mu dako pomohla keby som vedela ako...som sa snazila ho vabit na hracky a co ja vie co, on sa na to zadiva, aj k tomu naciahne rucicky, ale ked vidi ze nic, tak to proste odignoruje a bavi sa s tym co ma blizsie...

iinuska
8. dec 2009

mimi, ja by som isla, keby sa dalo 😀

mys, ja som pozerala v draciku, ale mali uz len ruzove.Tiez chcem este kupit.

hoogy
8. dec 2009

inuska to je dobre ye mu chutilo.
mimi aj ja by som sla na masaz asi by
musenko mozno teraz nechce kvolim zubom. inak ja ked som zacinala davat ovocie tak maly spapal doobreda ovocia a potm nechcel obedik. tak som mu to prehodila a bola pohoda.a teraz ked si zvykol tak som to dala zase na rano. si to prisposobujeme.a nie je to pravidlo,ze chlapcom chuti 😀

hoogy
8. dec 2009

mimi davaj si pozor tak by sa deti nemali sadat. aj ked to robia same mozu mat problemy s krcnou chrbticou.len aby si vedela,nechcem poucat. 😉

mimi21
8. dec 2009

mne mala stale papa relativne malo prikrmu, ale ked jej chuti tak hasi jedna radost
napriklad ovocnu vyzivu alebo jej strasne velmi chuti morcacie masko s kukuricou a zemiakom od hipp
dnes som jej davala od hami kuracinu so zeleninou vonalo to rovnako ale az tak jej to nechutilo 😝

mimi21
8. dec 2009

hoogy dik za info, 😉 , ja som tiez proti pasivnemu sedeniu, svokra sa ma stale pyta ci mala este nesedi ale ja ju radsej nechavam plazit, uz pomaly podnika vylety do celeho bytu 😀 ked nieco zbada, zaradi rychlost a uz plaziiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀

hoogy
8. dec 2009

baby nebojte deti sa vam rozlozia nas maly startoval a startoval a zrazu sa rozbehol. teraz ho uz nezastavim minule nam roztahal noviny po celej obyvacke ked sme chvilku na neho nedali pozor. este sa teste,ze nie su az taky aktívny 🙂

sirinka
8. dec 2009

baby ja mam atopicky ekzem... mala som ho od narodenia do cca dvoch rokov, potom zmizol a v puberte sa mi zase objavil, to bolo dost zle, 2x som skoncila az v nemocnici, ale nedodrziavala som rezim a liecbu....a od prveho tehu mam takmer uplne pokoj...
ale s ekzemom sa da uplne v pohode zit, nie je to nic hrozitanske, su urcite horsie choroby na svete... 😉 ale je pravda, ze je to na cely zivot, ale da sa udrziavat v stave, ze nie je nic vidno a nesposobuje ziadne problemy.

iinuska
8. dec 2009

hogy, no to som aj ja vravela, ze potom ho budeme nahanat po celom dome 😀

ja so zatial este ziadne vyzivky nekupovala.Vsetko robim doma.

hoogy
8. dec 2009

mimi ja som tiez maleho nikdy neobkladala vankusmi. sedi od 4 mesiacov a teraz ked lozi tak uz si sadne hocikde sam. a tiez ked nieco zbada tak trieli za tym 🙂 dnes sa postavil v postielke a strhol babysitter no proste vymyslajko 😀

iinuska
8. dec 2009

siri, nas Petko ma tiez.A obavam sa, ze aj Adamko, zajtra ideme ku koznemu, tak som zvedava, co povie

iinuska
8. dec 2009

hogy, tak Martinko je sikulko 🙂

hoogy
8. dec 2009

iinuska aj ja zatial varim doma,ale od noveho roka asi budeme troska cestovat za manzelom tak chcem nieco poskusat.

mimi21
8. dec 2009

ja tiez kupovane len v pripade nudze, radsej navarim, varim na 2 dni

hoogy
8. dec 2009

iinuska no pohybovo ano....len niekedy az moc vystraja 🙂 mohol by zvolnit tempo.ale tam kde chodime na plavanie tak nam ta pani hovorila,ze maju 9 mesacne babo tam a ze chodi. kazde dieta ma svoje tempo.

hoogy
8. dec 2009

mimi aj ja varim na dva dni 🙂 a nejaku zeleninku mam zamrazenu tak len vytiahnem.

iinuska
8. dec 2009

hogy, jasne. Ja mam kamosku, ma dcerku a ona ani nelozila a hned zacala chodit.

aj ja chcem kupit zajtra nejake vyzivky tak ked niekde pojdeme, aby som mohla dat malemu 🙂

iinuska
8. dec 2009

ja si zvyknem zamrazit brokolicu, cuketu , karfiol. Tiez varim na dva dni, uz to mam tak v oku, ze ani vela neostane. ... 🙂 Maly je dobry jedacik

hoogy
8. dec 2009

jaj baby idem lahnut nejaka som unavena dnes.

mimi21
8. dec 2009

hoogy tak bru nocku 😉

kosska3003
8. dec 2009

siri monka diky no ved skusame kazdy den trosku uvidime zajtra jej dam mrkvu iba a asi ju pajedia tie zuby stale chudatko lebo by ma stale len kusala

iinuska
8. dec 2009

kosska, to bude urcite kvoli tym zubkom.