Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

rybca
13. jan 2010

no hadam to nejak vykumam s tym cikanim, kakanim, hlavne rano, mohol by sa odnaucit kakat cez obed..🙂

lady - kukam to vase vydeo...🙂))))))) Matko oproti Stanke je kludas..🙂 a kolko mate vlasov..🙂 Matko je blond, takze mu to tak nevidno..🙂

luba142
13. jan 2010

ahojte dievcata 😉

dnes sme boli v poradni mame 8200g a 70 cm, mozeme papat uz keksiky a piskoty a tak, mozme zacat aj biely jogurt. Pytala som sa na kojenie v noci ze ked pije 2x za noc to je normalne este a neznamena to ze je babo hladnejsie a preto treba viac dokrmovat. Teda to je nas pripad lebo mala dobre pribera tak sa nemame stresovat ked neprespi celu noc.
Mame vonku uz 6 zubkov

lady super video- skoro taka divoka ako ta nasa len ja ju nechavam na zemi lebo sa nejako zvlast nehrabe do choditka jej sa na zemi paci 🙂

dm1
13. jan 2010

luba vidis my mame o centimetrik viac ako vy a 6600g 😉

jamaat
13. jan 2010

No ja som zvedavá, koľko nameria sestrička Emke na poradni. Namerala menej, ako bola pôrodná dĺžka. A ja som Emke odmerala pre pár dňami 71cm.

zuzkad
13. jan 2010

lady to som ti aj ja zabudla napisat, ze aku mate vlasatu divozienku 🙂 🙂 🙂 ...na mojho kazdy na prvy pohlad povie, ze aky je maly plesatec a on ma pritom vlasky ale biele uplne a nie je vidno moc, ale ma ich dost 😅 😅 😅

mna caka poradna 26.1. tak som tiez zvedava ako narastol a pribral , lebo v decembri v poradni mal 8070g a 73cm tak som zvedavaaa 😅 😅 😅

jamaat a to ako merala sestricka ?? 😀 😀 😀 no podla foto krasne rastie tvoja princezna 😉 😉 na jednej dokonca vyzera taka rocna slecna 😅 😅

ja asi zosaliem ja mam takuuuu chuuut na zmrzlinu 😝 😝 😝 ale nemame ☹ ☹ ☹ ☹

dm1
13. jan 2010

zuzkad a zase len vykusas s tym jedlom! ja uz sa krotim vecer jem len ovocie - viem ze by som nemala ale lepsie ako cokolady a ostatne veci s trochen cvicim na steperi

zuzkad
13. jan 2010

dm ja len tak nevinne som opisala svoje chute 😅 😅 😅 😝 😝 😝 ale poviem ti, ze mam co robit, lebo normalne by som bola schopna ist do tesca kupit si zmrzku, ale bojim bojim uz moooc hodin 🙂 🙂 🙂 chvala bohu, lebo inak by som uz bola na ceste do obchodu 😀 😀 😀
ja tiez skusam sladke nejest, ale presne ako ty jem ovocie..aj to nie je moc dobre zevraj na vecer, ale presne ako ty dobry pocit mam, ze to nie je cokolada

aaaa prave som asi spravila chybu...spomenula som si, ze v spajze mam salco....a to uz urcite nenecham tak a otvorim ho a s mojim drahym sa pustime do toho 😝 😝 😝 skoda, ze som si spomenula...to je hrozneeee teraz mi to neda uz pokoja...normalne ma uz vola 😅 😅 😅 😅

dm1
13. jan 2010

zuzka tak tie mam doma 2 ale to ma nejako nelaka. take male v tube tie sladke mlieka ano ale toto ma nikdy nenapadlo... zeby som to isla skusit? ty pokusitel jeden 😀

rybca
13. jan 2010

dm - u nas salco odjakziva otec nacinal, spravil jednu dierku na jednej strane, druhu na druhej a uz sa to len tak lialo do pusinky..🙂))))))

juska3
13. jan 2010

caute kocky, zase dobra tema..nocne vyjedanie 🙂 ja som sa dnes rano potesila, ze som dala dole kilo, ale pred chvilou som zozrala pukance 😅 😝 🤐 ....spravila som svagrovi, bol mi nakopnut tuto staru herku, a moc im neublizil, tak ich nenecham pokazit 😎

juska3
13. jan 2010

takze to kilo bude asi naspat 😅

dm1
13. jan 2010

juska neboj nebude ved pukance su lahke 😀

zuzkad
13. jan 2010

dm 😀 😀 😀 salco uz je otvorene moj Peto uz svoju polovicku vypil, ja si uz davam aj s grankom ja to tak milujem ale mam neskutocne zlepenu hubu a taku sladku chut, ze ti to ani neodporucam moc 😝 😝 😝 😅 😅 😅 😅
rybca tak podobne skoro to je aj u nas len ja to vyjedam ale moj Petko ten to pije ako malinovku to ee to je moooc na mna sladke aby som to tak rychlo pila 😀 😀 😀
juska a zase len ja zacinam s vyjedanim...coskoro dostanem zakaz od vas sem chodit, lebo vas tu pokusam a robim chute... 😀 😀 😀

dm1
13. jan 2010

zuzkad to je dobre sa mozete potom prilepit k sebe s drahym 😉

juska3
13. jan 2010

dm, jasne 😀

Zuzka, ty nas len predbehnes v pisani, ale ja na to myslim, napr., ze mam odlozenu Milu, ale odolavam lebo som uz jednu dnes mala...a boli po ruke tie pukance 😵

dm1
13. jan 2010

no baby este ze okrem toho salca doma nic nemam lebo uz by som otvarala. Nepisali sme nahodou ze sa budeme podporovat v chudnuti? sak vy ma normalne provokujete babizne 😀

rybca
13. jan 2010

dobru noc dievcata, po dlhom case idem skor spat ako o jednej..🙂

zuzkad
13. jan 2010

dm mas pravdu ziadne sladke veci 😒 😠 😠 😠 😠 😠 od zajtra mrkva "!!!!!!!!!!!!!

idem ja do hajan, lebo musim dobit energiu 😉 😉 😉

zase zajtra pappaaa dobruuuu 🙂 🙂 🙂

zuzkad
14. jan 2010

bre raanko,

tak ja som zakoncila a dnes aj zacinam ?? 😀 😀 😀
Popijam kavicku, maly este spinka, ale coskoro ho budem musiet zobudit, lebo ideme na to sono jadierka 😝 😝 😝 tak myslite na nas, aby sme mali uz vsetko v poriadku.
Maly sa mi zobudil az o siestej tak som mu dala mliecko a zaspinkal mi este...teraz ako naschval by dlho spal, ale keby som si aj ja lahla aby som si pospala...uz aj by bo hore 😅 😅 😅

tak zatial, napisem potom ako a co nove 😉 😉 😉

ludmilabb
14. jan 2010

ahojte
zuzkad ty si vcera koncila a dnes zacinas, pekne 😉
my sme mali taku noc noo 5x hore a teraz tu mrnka a spekuluje

ludmilabb
14. jan 2010

a drzim palce nech to mate uz v poriadku 🙂

iinuska
14. jan 2010

dobre ranko, Adamko

buntosi uz od 6. Idem sa naranajkovat, teraz som mu dala potiahnut, tak sa hraje

zuzka, tak nech je to OK

martinaxyz
14. jan 2010

Dobré ráno...
zuzi držíme palčeky aj mi...aké ovocie dávate drobcom okrem banánov, jabĺk a hrušiek?

ladywitch26
14. jan 2010

no my sme mali za noc. zasa tie sproste zuby. lahli sme si o desiatej a o pol jedenastej mala jakooot. tak sme jej dali jest, ale kazdu chvilku mrnuchala. o pol jednej spustila uz riadny rev, tak som jej dala paralenovy sirup. uz ma to nebavilo kazdu pol hodinu ju utisovat. akurat v noci ju musia tie zuby boliet, ani spat poriadne nemoze. po tom paralene nastastie vstala az o siestej, ale zasa s placom. a som rozbita na cucky a este k tomu dnes blby den v robote. celu dodavku si musim zlozit sama.

martinaxyz
14. jan 2010

lady tak budeme s malým na teba myslieť aby ti čo najskor prešiel deň 😉

nikanika28
14. jan 2010

Ahojte zlaticka....som tu dlhooooo nebola.. 😅 😨
A ide ma vystret, pretoze nam nekuria od vcera...a mame tu zima jak hovado 😠 😠 Sak neni nad to sa takto z rana hned rozculit .. 😀
Teraz som mala velmi perne obdobie...vobec som nestihala...samozrejme som vas kazdy den citala, ale akosi som uz nepisala....takze..idem to napravit 😅 😅 😀
No, dnes ideme na poradnu, tak som zvedava, kolko ten moj macko vazi....a mame dnes osem mesiacikov 😵 😵 😵 😵

ludmilabb
14. jan 2010

nika gratulujeme aj so Sofiou 😵

nikanika28
14. jan 2010

ludka, dakujeme 😉 😵

rybca
14. jan 2010

Ahojte, my noc v norme, len raz sa zobudil, ale uz som musela pri nom zostat, dufam, ze sa raz od toho odnaucime..🙂

jamaat
14. jan 2010

Ahojte.

Mne sa Emka zobudila o polnoci s veľkým plačom, ale podarilo sa mi ju ešte uspať. K posteli som si nachystala panadol sirup, ale nebolo treba. O tretej sme papali, ale zaspala potom zase pekne. A keby ju nezobudil tato, keď odchádzal zo spálne, tak by aj dlhšie potiahla.
Teraz spinká, predspánkové metanie bolo v norme, takže zatiaľ sú moje nervy OK 🙂