Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
22. jan 2010

no mne mala spala do stvrt na 5, takze nas caka krasny dlhy vecer, mm je na hokeji, takze romantika vo dvojici 😀

iinuska
22. jan 2010

ahojte babule,

dnes poobede bol manzel s malym vonku, tak som si dobre 2 hodinky pospala. Hned mi je lepsie 🙂

Adamko sa teraz robi, ze ma kaslik, ked mu poviem, ze ma kaslik, tak sa zacne silit a kaslat. No podareny je 😀

beljanka
22. jan 2010

nazdárek
inus ako dobre si si pospala- aj ja chcem......
no na vychádzke sme boli aj my. Sonička si hoďku pospala a teraz tu na mňa vrčí. zistila som, že jej už ide konečne prvý zúbok. no idem k nej, lebo to sa nedá počúvať. a Emka mi tu tiež mrnčí. 😝 už som z nich hotová.
dúfam, že zajtra bude mm doma a trošku sa postará o drobky on.

petra5258
22. jan 2010

ahojte aj my sme majove, 29.5.2009, teda moja linduska 🙂 mozme sa k vam pridat?

ludmilabb
22. jan 2010

Peta ahoj a konecne nie som najmladsia 😀

iinuska
22. jan 2010

petra, vitaj 🙂

mimi21
22. jan 2010

petka ahoj, vitaj medzi nami 😉

beljanka
22. jan 2010

🙂 ahoj Peti, máš nádherného smejka 🙂 🙂 🙂

iinuska
22. jan 2010

beljanka, no tie zubky nas teraz vsekych trapia. Adamko ich uz ma vonku 8 🙂

kosska3003
22. jan 2010

ahojte tak uz mozem byt na PC huraaaaaa idem pocitat co ste tu popisali za tie 3 dni my mame sopliky doparoma uz sme asi dlho zdravy asi to ma s plavania sme boli vcera

iinuska
22. jan 2010

kosska, tak si vydrzala tak napoly 😀

dm1
22. jan 2010

kosska tak si stavku vyhrala?

vitaj Peta medzi nami 😉

my sme boli dnes vonku az 2x po hodine a pol a riadne som vymrzla. kosa je jak slak. Baby poslala som vam ten nextik!!!!!!

nas este nespi. Posledne dni mi pri kojeni nechce vecer zaspat tak robim pokusy ci zaspi sam ako kedysi ale neuspesne. teraz si tam vykecava. po chvilke vykecavania dam prso a do 5 min. spi... zlate casy ked chcel dudel

beljanka
22. jan 2010

inus, tak tan tvoj už musí házať úžasné zubaté úsmevy. 😀
dm ja som tiež už dala drobku do postieľky, no spánok nikde. búcha cumľom do postieľky a mrnčí. ☹
som zvedavá kedy sa mi ju podarí uspať a hlavne ako...

beljanka
22. jan 2010

no tak a som ešte zistila, že jej idú obidva dolné naraz. chúďatko moje.
no už idem k nej

mimi21
22. jan 2010

no ja som uz tiez Ninu dala do postielky ale som si na 100% ista, ze uz stoji 😅 😅 😅
som zvedava kedy zaspi 😕

veru dm, kde su tie zlate casy, ked islo zaspavanie tak hladko 🤐

dm1
22. jan 2010

beljanka nasmu isli naraz 4 zuby.... 2 jeden den a 2 druhy den. vtedy som si pri kojeni vytrpela

iinuska
22. jan 2010

no, Adamko uz spinka

fu, peknu zimu hlasia na dalsie dni

mimi21
22. jan 2010

tak Nina uz ma svoj prva pad v postielke dnes vecer za sebou, teraz tam mrnci, predpokladam, ze zase po stojacky, ma porazi

veru iinuska, riadna kosa bude, brrrrrrr

jamaat
22. jan 2010

Tak Emka sa vyzúrila už na prsníku a pri jedení aj odkväcla. Dnes sa už musím vykopať skôr spať, lebo bude zo mňa zombie.

Konečne som si dotrepala sánky od mamy, tak cez víkend pôjdeme hádam sneh okúsiť.

beljanka
22. jan 2010

dm: tak to ti veru nezávidím a Matejko si asi tiež musel vytrpieť.
isto, čo sa to tí drobčekovia musia vytrápiť, kým z nich vyrastú dospeláci 😎
ja už Bohužiaľ nekojím, takže mne nežužle cicu-no všetko čo je na okolí ju hnevá 😠

rybca
22. jan 2010

ahojte, ja este k tomu danovemu, mne to bude robit zamestnavatel, aj RZZP, uz sa tesim ako mi budu danovaci platit..🙂))) co sa tyka zahranicnych prijmov, tak my to priatelovi budeme robit, vsak to su dva riadky a mame pokoj a v dnesnej dobe, ked je vyplnanie tlaciv na strankach, to skutocne nie je ziadna veda

jamaat
22. jan 2010

Dievčatá, marcovky začínajú špekulovať s termínom, že máj bude lepší, tak aby nám ten náš nevyfúkli. PRIHLASUJTE SA!!!

beljanka
22. jan 2010

ma neštvite, že u vás je sneh. tu na Orave len kosa jak v Rusku a namiesto snehu -všade ľad. 😠
Emka sa mi vonku zo 3x zlízla dole.

dm1
22. jan 2010

inak som si vstupila do svedomia.... v pondelok idem hrat squas a buducu nedelnu zacnem chodit na zumbu!!!!

mimi21
22. jan 2010

no tak Ninka uz spi, natrela som dasienka a bol konic, ruky zalozila na oci a zalomila 😔 dufam, ze dnes v noci nebude ziadna didzina, lebo tretiu noc po sebe by som to uz asi neuniesla...

jamaat ja som sa uz prihlasila 😉

baby aku mate mast na dasienka? ja mam dentinox, ale kamoska mi vravela ze calgel je lepsi...tak neviem, mam pocit, ze tot malej zabera, ale len na chvilu

beljanka
22. jan 2010

tak držím prsty, nech ti to vydrží čo najdlhšie.

beljanka
22. jan 2010

myslela som dm1- to jej odhodlanie 😉

dm1
22. jan 2010

beljanka no dufam aj ja 😉

mimi neviem my mame calgel ale ja som ho moc nedavala malemu tych 6 zubov vyslo ani neviem ako. ale ked sa mne teraz nedavno prerezaval zub mudrosti a hrozne to bolelo dala som calgel a bolo to rovnako naprd tak neviem...

jamaat
22. jan 2010

dm, tak som zvedavá, ako budeš jajkať po squashi...teda ak sa nebudeš ulievať 😀

mimi, do stretkovej témy sa treba prihlásiť. https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

dm1
22. jan 2010

jamaat no raz som bola s kamoskou este pred tehu a mala som teda riadnu svalovicu... no uvidime teraz treba to rozhybat. ale na tu zumbu sa tesim prva hodina je uz teraz v nedelu ale to uz som dohodnuta s kamoskou do toho Laugariciia tak az nabuduce pojdem. idu tam aj baby odtialto z MK z dubnicaniek tak bude sranda