Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
4. feb 2010

mimi, ty si to v poslednom čase nejak roztočila 😀 ............Ja som sa s mojim otcom nevidela od svojich 18 rokov, či tak nejako, a ani po tom netúžim. S rodičmi je niekedy riadny kríž, ach jo.

mimi21
4. feb 2010

no jamaat nieco mi o tom hovor, slahnut ma ide, u nas plati za dobrotu na zobrotu
a ja som taky makkys, vzdy rychlo zmaknem, a mam to po svojej mame, no na porazenie 😠 😠 😠

iinuska
4. feb 2010

u nas je zase vysavac v kurze. Ked Petko vysava, tak Adamko nic ine nepotrebuje 😀

mimi21
4. feb 2010

aj u nas vysavac vedie, mala nan vyska, rehoce sa, dufam, ze sa jej to bude pacit aj o par rokov, ked jej ho dam do ruky a budem chciet, aby povysavala ona 😀

nikanika28
4. feb 2010

my tiez vysavac v pohode, ...ale naposledy, ked som ju okupala, tak ja ju obliekam na pracke...no a zrovna pracka vrtela 1400otacok...to ste mali vidiet 😀 😀 😀 ..aj som to natocila, potom hodim na FB

jamaat
4. feb 2010

Tak ja som asi nemala tú dlážku umývať teraz. Kúpelku a záchod máme totiž pred spálňou a všetky zvuky sa tam prenášajú. Zobudila sa mi po necelej 3/4 hodine. Tak môžem teraz len hádať, či som ju zobudila ja, alebo by sa prebrala sama aj tak. Ale spokojne si tam brbloce.

ludmilabb
4. feb 2010

ahojte, my v noci teplota 38,7 druhy cipok som jej davala, totalne zle spala, umrachtana,, len na rukach, krize ma neuveritelne bolia, som unavena, mama bola ranoo u doktorky zaniest moc na rozbor a o pol dvanactej pojdeme k doktorke...dako extra ani netaha ani nepapa...noo sa bojim aby to nebola choroba ☹ ☹ ☹

nikanika28
4. feb 2010

ludka, co sa tie nase baby dohodli, ci co?? 😕 ☹ ☹ . My v noci tiez teplotu, ale nemerala som jej..od pol druhej bola asi hodinu hore a potom kazdu chvilu...

iinuska
4. feb 2010

ludka, podla mna su to zubky. Drzte sa

zuzkad
4. feb 2010

ahojte,

tak mne uz riadne sibe z toho pecenia...uz sa mi aj snivalo, ze som napiekla krasnu tortu cervenu 😝 😝 😝 skoda, ze to bol len sen...a skutocnost je biedna...ale mozno sa postasti a upeciem nieco pekne 🙂 🙂 🙂

Ludka ☹ ☹ snad to nabude nejaky hnusny bacil a Sofinka bude ok coskoro...daj potom vediet ako vysledky z mocu.

Ja ked vysavam tak maly stuhne a sleduje ani sa nepohne...netusi co to je zac...ale ani neplace ani sa nesmeje tak zatial pri nom vysavam v pohode...zatial 😀 😀 😀 😀

Ja som dnes nejaka leniva...aj som si teraz kavu spravila tak dufam, ze ma preberie a budem v pohode, lebo by som mala aj varit...ale teraz tam svokra robi huspeninu tak ked som videla ten neporiadok tak ma islo slak trafit...ja ked varim ja si hned vsetko upracem...a umyjem cize mam stale cisti v kuchyni, ale ked vari svokra tak to akoby bomba padla v kuchyni a vsetok riad sa spotreboval lebo je vsetko v umyvadle 😕 😕 😕 😕

mne sa maly zobudil o piatej ranko, spapal mliecko s kasou a potom spinkal do deviatej a ja s nim 😀 😀 teraz mi tu krici, pisti a jeduje sa ked nedociahne na veci, ktore chce 🙂 🙂

zuzkad
4. feb 2010

...toto som chcela napisat ako prve...a zabudla som to uplne napisat 😠 😠

Veronikam zelam vsetko naaaj k meninkaaaam 😅 😅 😅 😅

mimi21
4. feb 2010

no tak nika, ludka, nech su malicke rychlo OK, drobceky zlate 😵

bola tu kamoska co chodi robit na lod, doniesla malej zase nejake veci, nika ty by sisa vyblaznila, lebo je tam aj Kitty, take mencestraky, body a vesticka 😵

nikanika28
4. feb 2010

Zuzi, dakujem 😉

jooj, mimi....nedraaaaaaazdi ... 😀 😀

nikanika28
4. feb 2010

mimi, posli kamosku aj k nam 😀 😀 😀 😀

mimi21
4. feb 2010

nika kuk fb, akurat nahravam fotky 😉

iinuska
4. feb 2010

no tak Adamko spinka od 10.15. Ja nechapem. Doobeda zvykne max. hodinku. Bola sa neho pozriet a je na brusku. 😵

emode
4. feb 2010

tak sofia teraz doziapala v postielke ☹ musela som od nej odist ... asi by som to nezvladla ... 😖 ved ludka a jamaat vedia o com pisem ...

zas som urobila chybu bola tak nijaka tak ja ze je smadna dala som prso no a ona ziape za tym prsom ako aj v noci ... ked 20 minut si zdriemnut na prsniku by znamenalo uz ziadny spanok potom

som to nedopisala ani, nespala vobec, teraz zas vyvadza v postielke ... len ma tak dviha 😠

beljanka
4. feb 2010

ahojte. tak som tu opäť. ja to akosi nestíham. teraz mi výnimočne obidve spia. Sonička mala v noci teploty, myslím že zo zúbkov, no je aj dosť zachrípnutá. musím jej asi šupnúť kalcium.
u nás je krásne, slniečko svieti, len to tak láka von. ak nebudeme teplotovať, asi sa na chvíľku vybehneme prevetrať.

beljanka
4. feb 2010

teda ako teraz čítam, neteplotujeme len my 😒

mimi21
4. feb 2010

aj u nas je dnes krasne, ale poobede ideme plavat, teraz by sme uz von nestihali ist

emode my sme mali vcera vecer taky hysak v postielke akurat ked mi kamoska prisla, taka uz bola mala potom vynervacena a unavena az mi na rukach zaspala, ale spala az do 4 a potom do 7:15 - takze taketo noci by som si ja priala 🙂

inak teraz sa mi tu sama asi 15 minut pekne hra, tak sa bojim aj postavit, aby som ju nevyrusila 😝 len uz aj hladna zacinam byt 😀

mimi21
4. feb 2010

no ateraz tlaci do plienky, takze ju predsa len budem musiet vyrusit 😅

juska3
4. feb 2010

Nika, vsetko najlepsie k meninam 🙂

Ludka, dufam, ze to malej rychlo prejde, tiez si myslim, ze to bude zubkami

ani Alex sa neboji vysavaca, ale predtym to tak nebolo, spustil hned plac a bolo dovysavane, tak som to vselijako na neho skusala a prestal sa bat

jamaat
4. feb 2010

emode, jaaaj, to vie aj mňa nakúriť, keď sa snažím, špekulujem, aby dobre bolo a potom sa to ešte o to viac pokazí.

Ja som zase raz geniálne odhadla situáciu. Vybrali sme sa von so sánkami, že pôjdeme so psom na lúku. Ibaže je taký hlboký sneh, že sa mi Emka po 3 metroch vykydla, capla dolu tváričkou rovno do toho hlbokého snehu a ešte mala na sebe chlpatkový svetrík a čiapku, tak sa jej sneh na to dobre nachytal. Ale ani nepípla! Tak som ju len vreckovkou poutierala, vybrala zo sánok, psa som pustila - aj keď to bolo veľmi riskantné, keďže sme boli pri panelákoch. Zobrala som ju na ruky a tak sme sa brodili na lúku, aby sa tam Deny vyondil. Samozrejme Emka sa musí ešte nahýňať, aby mi bola trikrát ťažšia. No spotená som bola ako myš, tieklo zo mňa. Potom sme šli so sánkami už po ceste do dediny na obecný úrad, lebo som chcela za psa zaplatiť, ale samozrejme sme prišli akurát cez obedňajšiu prestávku. Tak toto sa prihodilo medzi nami dievčatami a psom. 🙂

juska3
4. feb 2010

jamaat 🙂 🙂 taketo akcie vedia aj mna potesit...ja som tak minule letela s Alexom do nemocnice k ocnej, hlavu som si zmyla, vyfukala, vyjdem von, metelica, kym som prisla k dr., som vyzerala teemer ako zmoknute kura, po chrbte mi tieklo, co som sa brodila tymi zavejmi, no uzas a nakoniec mi doktorka zahlasi, ze musime dojst rano, ked ma Alex najviac opuchnute ocko lebo ze ona tam teraz nic nevidi, cize sme tam boli na dve veci...na prd a na nist 😒

nikanika28
4. feb 2010

no..ako...co dodat..janka 😵 😵 ...tak som zvedava, ako to dopadne nakoniec...ale ked je vam smutno za linkom, tak tu je 😀 😀 😀
http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=ac...

nikanika28
4. feb 2010

no a po dvoch dnoch som sa teda pozrela na stav....a ze 1800 hlasov... 😠 😠 😠 ...pekne napreduje 🤐

zuzkad
4. feb 2010

Nika nebooj dobehneme, idem to poslat aj kolegynam do prace nech klikaju a neboj..nabehne to 😉 😉 😉 😉

zuzkad
4. feb 2010

Nika uz som to rozbehla, poposielala som aj kolegyniam, tak verim, ze sa to rozbehne a ukazeme mu to, ze sa nedame 😠 😠 😠 😒 nech vie, ze s majovkami si nema zahravat !!!!! 😎 😎 😎 😎 😎 😎

mystery7
4. feb 2010

ahojky,dlhsie som tu nebola. Zase nejako nestiham. My sme zdravi, co ma tesi, lebo teploty sa bojim. Aj tu svieti krasne slnko a laka na prechadzku, pojdeme ked sa zobudi, potrebujeme ist aj do obchodu.↲Veronikam vsetko najlepsie.

zuzkad
4. feb 2010

maly mi zase spinka od dvanastej...neviem co ma v poslednej dobe spiace dni 😅 😅 😅 ale cez vysielacku pocujem, ze sa zacina nejak moc tocit, tak asi coskoro budeme vstavat...ale aj tak dlho spinkal 🙂 🙂 🙂