Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
12. feb 2010

dm, tak fajn, že nie som sama s týmto názorom 🙂 ..............A či ponožky alebo liliputky, to asi veľký rozdiel nie je.

sssimi
12. feb 2010

Ja dávam malej sandálky ortopedické Richterky. Malá ich nosí rada a my sme celkovo taký papučový, tak aby jej zima nebola... No a keby ju nechám len v ponožkách, tak by bola stále bosá... Niekedy mám pocit, že si aj pančuchy stiahne, toľko si ich ťahá... Ale obúvam len do bežky, inak len také zateplené papučkové ponožky.

dm1
12. feb 2010

jamaat je ale v cene 😀 . my sme ich ale zdedili od kamosky

juska3
12. feb 2010

ani ja nedavam papucky, na pancuchy davam este ponozky, aby mu zima nebola, ked lozi lebo koberec ma len tam, kde sa hra

iinuska
12. feb 2010

aj ja davam pancusky a na to protismykove ponozky. Vsade mame parkety tak Adamko to ma trosku komplikovanejsie 😀

mimi21
12. feb 2010

jamaat prave som dojedla pomelo 😝 fajne bolo, len trochu malo stavnate

my mame uz aj dvoje topanocky doma, obuvam hlavne na von - nemame overal, tak teraz ma take kozene a v nich ma pekne teplu nozicku, nech je vonku akakolvek kosa
budu uz aj na jar ked bude uz asi behat aj po vonku 😉 mame take lahsie aj na doma, ale tiez mam pocit, ze jej to viacej zavadzia...nevie si napriklad spod seba vytiahnut nozicku, tak som prestala davat, ale vcera ma mm upozornil, ze jednu nozku krivo dava, tak ako martina pisala...
a na jeden rocik by som jej chcela objednat z tej liliputi stranky, co su tam tie ine znacky, su krasne ani si neviem vybrat

http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir...

http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir...

iinuska
12. feb 2010

mimi, na tie topanocky som aj ja pozerala, su kasne 🙂

sssimi
12. feb 2010

Ja mám tiež kúpené liliputy - ak si pamätáte ti lienkové, ale mám pocit, že tá guma vzadu je strašne tvrdá aže bude tlačiť. Teda dúfam, že nie-šak stáli cez 500sk a sú skôr na doma.

jamaat
12. feb 2010

Ja nedávam doma pančušky. Má len tepláčky a ponožky. Aj som rozmýšľala, keď mi teraz po dlážke behá a z chodby aj ťahá, no ale keby jej bola zima, tak by už ochorela, nie? Pritom koľké ste písali, že detváky choré a Emka nič. Tak to nechám tak. Hore jej dávam tielko alebo tričko a na to ešte nejakú mikinku.

mimi21
12. feb 2010

sssimi tie lienkove su pekne 😉

mne sa velmi pacia tie annie potpouri - su take farebne, tak by sa mli hodit ku vsetkemu 🙂

iinuska
12. feb 2010

jas om skusala bez pancuch, ale maly mal studene nozky aj rucky a stale si stahoval ponozky. U nas je dost chladno, kedze nemame koberce, tak ich unese.

zuzkad
12. feb 2010

ahojte kocky,

dlhsie som tu nebola, ale nejako ani nestiiham 😝 😝

dnes som v predstihu robila tu valentinsku tortu, lebo ten vychadza na nedelu a to by sme nemali prekvapenie, kedze by bol moj Peto doma...takto som ho prekvapila, ked prisiel z prace a nasiel si v obyvacke tortu, sampaaano a jahody 🙂 🙂 🙂

nie je to sice naadhera ale snazila som sa...a je to z laaasky 😉 😉 😉 ...akurat davam foto na FB tak mrknite ak chcete 😉 😉 😉

juska3
12. feb 2010

mimi, tak ja by som si tiez nevedela vybrat, fakt su krasne 🙂

jamaat
12. feb 2010

zuzkad, ja som práve dnes rozmýšľala, kedy idem prekvapko vyrábať, keď ide víkend. 🙂

zuzkad
12. feb 2010

jamaat ty ten tanierik ides zdobit ?? Som zvedava na tvoj vytvor 😉 😉 😉

ja uz popijam sampaano ...mnaaam len keby z neho hlava nebolela 😝 😝

mimi pozerala som aj ja tie topanocky a naozaj su kraaasne 🙂 🙂

mimi21
12. feb 2010

no mna porazi...mala uz zacina mat sopliky, cele poobedie kycha a teraz sme aj odsavali...dala dom jej na noc fenistil, uvodome ako bude 😠 😠 😠

ludmilabb
12. feb 2010

ahojte!
dnesna bilancia BKM 4x cikanie, 2x kakanie a jedna strcena noha do pouziteho lavorika 😀
ja este topanocky nemam kupene, pacia sa mi Liliputi ale su strasne drahe 😠 Sofia ma zatial ponozky

sssimi drzim palce na zajtra 😉

u nas je tiez chladnejsie a kedze mame velku chodbu bez radiatoru tak odobera poriadne teplo

zuzkad krasny vecer si pripravila

ja este neviem co vymyslim ma Valentina ale my ideme v nedelu k nasim, gratulovat mame k narodeninam, ktore uz mala ale nedalo sa nam skor

mimi21
12. feb 2010

ja som na valentina uz dostala permanentku do fitka 😀 😀 😀

ladywitch26
12. feb 2010

caute baby, tak hlasim, ze dnes mi je tradicne zasa cely den na grc. ale nebudem jedina, kolegyna polka mi dnes povedala, ze ona je tiez tehu, 8tt. no sefa zasa bude slak triafat, tolko tehotnych 😀
a stanka nam uz zacala poriadne pit, ale caj jedine zo slamky, ziadna flasa ani poharik so sosacikom, a mlieko jedine z lyzicky. to nechce ani cez slamku. a teda da to zabrat, nakrmit vrtiace sa dieta 2 decami mlieka s cajovou lyzickou. ci ona potvora nevidi nas jest s lyzicami, tak chce byt uz aj ona ako velka. uvazujeme, ze zacneme pit z kojeneckej flase... 😀

mimi21
12. feb 2010

lady 😀 😀 😀 skuste, mozno zaberie, daj potom vediet 😉

no ja som nastastie pri malej tehu nevolnosti nepoznala, parkrat som sa pristihla pri myslienke, ze ci som naozaj tehu 😅
ale snad ti to rychlo prejde, aj ked ako pozeram 12tt mas uz za sebou 🙂

mystery7
12. feb 2010

ahojky,
Tak u nas noc, bola ok, kym som sa o 4:20 nezobudila a nechcela preniest maleho do postielky. Samozrejme, ze sa hned zobudil a buntosil do 5:50, ale cez den pekne spinkal aj papal.
Poobede sme mali ist vsetci 3 na prechadzku,ale nevyslo -mensia nervozita, tak som bola len ja s malym. Milacik uz spinka a nalada u nas nic moc. Tak to nam vikend uzasne zacina ☹
Maly ma domoblecene len body, teplacky ponozky, ale niekedy mam pocit, ze sutazi, cim skor dat ponozky dole. My sme uz topanocky kupili, rake sandalkove na jar a chcem mu kupit este nejake papucky na doma.

juska3
12. feb 2010

lady 😀 ja som ta tu dnes spominala, my nastastie nemame taky problem, ze by Alex nechcel pit (sať), ale vobec nechce pit z flasky, takze caj po lyzickach, keby prestanem kojit, tak mam taky isty problem ako ty...ale chvalabohu, ze Stanka zacal pit aspon po slamke 🙂

nezavidim ti, ze ti je na figu a este chodis do prace a k tomu sa staras o Stanku, drzim ti palce 🙂...klobuk dole 😉

mimi21
12. feb 2010

ja inac malej doma davam tielkove body, tricko s dlhym rukavom, pancusky a teplacky - mame vsade plavacku, tak preto aj hore 2 vrstvy, lebo ona si hocikde lahne

ludmilabb
12. feb 2010

lady to mas perne s tou nevolnostou

u nas doma sa Sofia plazi s body s dlhym rukavom, tricko s dlhym rukavom, pancusky, teplaciky a ponozky, tiez kvoli tomu ze sa plazi aj po chodbe a tam je dost kosa, ma studene rucky

juska3
12. feb 2010

ludka, presna tak obliekam aj ja Alexa 😉, v kuchyni a na chodbe mame dlazbu a v obyvke plavajucu

jamaat
12. feb 2010

Niečo som sa vás chcela spýtať, ale som zabudla čo. Vypila som ani nie pohár vareného červeného vína a už mám v hlave 🙂

Ja rozmýšľam, že skúsim dať Emke už vankúš pod hlavu. Však aj ten pes si sám kladie gebeňu na makké, tak čo je Emka horšia?! 🙂

mystery7
12. feb 2010

aj my mame bud plavajucu, alebo dlazbu a koberceky len sem-tam

ludmilabb
12. feb 2010

mne Sofia spava len na chrbte, najde sa tu niekto komu sa dietatko v noci neotaca?

Jani a vsak nech udrie nachvilku nevadi

a sledujem ze Sofii cim dalej tym viac usi odstavaju, ona ma uz totalne lopusiky 😀

jamaat
12. feb 2010

ludka, Emka naboku, na bruško sa nikdy v spánku nepretočí. ............No veď nech udrie, aspoň mi je teplejšie 😀 ...........A nezdá sa mi, že jej viac odstávajú. Práve minule som kukala, že aj Sofii už menej ušká trčia, lebo aj Emke to už tak nevidno, ako sa jej tvar šišky zmenil.

mimi21
12. feb 2010

no a ja som akurat dnes mm hovorila, ze ci nasej Ninke nezacali odstavat usi 😅

idem ja si driemat pred telku, lebo som daka hotova, bud ide aj na mna choroba, alebo som len klasicky unavena 🙄