Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
3. mar 2010

iinuska ale mala si tie solene, ci?

iinuska
3. mar 2010

ludka, no ano a par som stihla dat aj Adamkovi. Naststie nie vela 😒

jamaat
3. mar 2010

Tie chrumky sú ako droga, keď začnem, neviem prestať. Ale žalúdok ma nebolel 🙂

mimi21
3. mar 2010

tiez ked ich zacnem jest tak neviem kedy dost
ste mi narobiliu chute, idem pokukat co mame doma, mm tu nie je tak musim vyuzit sancu 😀

ludmilabb
3. mar 2010

Sofii tiez strasne rychlo miznu v ustach ale ja jej dam tak 3 denne

dm1
3. mar 2010

ludka aj nas bol naskor polepeny z tych chrumiek ale teraz ich tak rychlo spraska ze sa ani nestihne polepit 😉

inak pri papani som skonstatovala ze nam ani podbradnik s rukavmi nepomoze my by sme potrebovali priamo kombinezu..... vzdy musim maleho prezliekat aj panchusky ma cele zagebrene. mm povedal ze ho dame do neoprenu a potom uz len sprchovat budeme 😀

mimi21
3. mar 2010

taaaak, v chladnicke som si zastrelila syrove korbaciky 😀 😀 😀

dm alebo skafander 😀 😀 😀

zuzkad
3. mar 2010

caftee maminky 😉 😉

tak som si dnes uzila slniecko este aj ked bolo uz zubate...bolo dost chladno ☹ ☹ a zajtra ma byt este chladnejsie a strasia aj so snezenim aaaaa 😝 😝 😝 ja uz nechcem sneh 😠 😠

inak kocky uz mame coskoro maaaaaj 😀 😀 😀 a budeme mat rocne detickyyyyy boooooze ako to utekaaaaa a coskoro sa vidime 😉 musim nakuknut do stretka majoviek co noveho lebo ani neviem, ci sa podarilo zarezervovat ubytko atd 🙂 🙂

moj maly v priebehu 3 dni tak rychlo stvornozkuje, ze ho az nahanat musim ...takze nadej, ze kg pojdu dole je o nieco lepsia 😉 😉 😉

maly mi pred chvilkou zaspinkal, tak som si konecne sadla k PC a pozeram co nove tu mate a vidim, ze majovcatka su tanecne deticky 😀 😀 moj maly sa natriasal uz pri hudbe, ked este na brusku lezal 😀 😀 😀

booze dnes mal pohreb ten mlady chlapec, co skocil nedavno z okna v noci a prave ked som otvarala okno som videla ako tam ide zastup ludi, niesli tam veniec sviecky atd na to miesto kde "dopadol" 😔 😔 hrozneee az som mala z toho husaciu kozu a zaprisahala som sa, ze sa budem snazit vseetko spravit pre to, aby moj maly v zivote nemal take trapenie, aby co i len pomyslel na take nieco ako ten chlapec...zevraj pre lasku a trapeni skocil,ale len on sam vie najlepsie co sa stalo ☹ ☹ ale taky mlady...cely zivot pred sebou 😔 😔 😔

dm1
3. mar 2010

zuzkad tu vyskocil otec dvoch malych deti minuly rok z okna oproti v panelaku. nasiel si frajerku a nevedel ako to ma riesit ci odist od zeny alebo nie. tak to vyriesil teda ☹

aj nas uz zacal stvornozkovat aj ked obcas este aj lozi ale viac uz stvornozkuje

ladywitch26
3. mar 2010

nasa sa vie kvalitne dolepit hlavne z rozteka. ale straaaasne. 😖

jamaat, tak moja segra nad nimi tiez slintala, ale fakt nechapem. ja som sice v jej veku tiez kadejake divociny dala na seba, ale ta dnesna mladez.... 😒 akurat v nedelu sme sa rozpravali v robote, co robi s nami jedna polka, akurat sla na par tyzdnov do polska a nechala tu 17r. dceru samu. ona tiez teraz robi s nami namiesto matky, resp. nerobi, lebo je ako vos leniva. no a kolegyna vravela, ze v sobotu sla mlada na disko, ale ze saty tak kratke, ze jej ledva zadok zakryli, a to doslovne. a ani pancuchy, alebo keby si aspon leginy k tomu zobrala. no radsej sa ani nezohnut, aj keby jej penazenka na zem padla. ze to nema hanby, ved to len tak krici z nej. doobliekana som chodila kadejako, ale so slapkou by si ma nikto nepomylil. no keby sa mi tak stanka vychystala vonku, tak od muza hadam aj facku medzi dvermi schyta

dm1
3. mar 2010

ja som prisla na to ze ked nas zuzle rozok sam tak to viac menej len mrvi ale ked mu davam po kuskoch ja tak spapa viac

mimi21
3. mar 2010

no uz musim aj ja skusit roztek s maslom 😝 😝 😝 co na to slecna povie 😀

zuzkad
3. mar 2010

dm tak to naozaj nasiel riesenie 😔 😔

maly zacal nejak rychlo stvornozkovat normalne nestiham 😀 😀

lady maly stale nieco zuzle a stale je pocapkany ...z piskota, z chrumky, z rohlika...no hroza...prezliekam ho niekedy aj 3x za den co je spinavy komplet 😝 😝 😝
inak minule som riadne nervacila...svokra sa rozhodla ho krmit babovkou ...to by bolo v poho to aj ja mu dam zuzlat, ale ona ho krmila v jeho postielke a vsadeeee bolo natrusene...tak som musela vysavacom cistit...a to isiel spinkat...dala som ho do postielky ..dala mu mliecko a pustila hudbu..on tak za par minut zaspinka...lenze kym ja som isla do sprchy tak svokra ho isla pozriet s babovou v ruke a maly ked zbadal, ze nieco je...tak si sadol a pytal...no a ona ho zacala krmit...maly bol zababrany, omrvinky mal aj popadane za pyzamkom...a po celej postielke ..lebo Nico si rad vyberie z ust ...preskuma a strci dnu do pusinky...samozrejme, ze sa prebral, lebo ked som vysla zo sprchy musela som to cistit...takze teprve som ho musela na novo uspavat..prezliekat atd...aaaaaaaaaaaaaa 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zuzkad
3. mar 2010

ozaj ked pisete o papani...moj maly miluje vianocku, maslo a lekvar jahodovy...zje tak aj 2 krajce a dost hrube 😝 😝

dm1
3. mar 2010

ja som skusila maslo natriet a to vobec nechcel

zuzkad tak to mas ineho papkaca doma 😉

jamaat
3. mar 2010

zuzkad, poteší!

iinuska
3. mar 2010

zuzka, no mila to svokrusa. 😠

emode
3. mar 2010

zuzkad ja som este maslo neskusala, ale asi zacnem ... musim zas pocitat co mozeme a co este nie, i ked ja som jej uz aj syr tvrdy dala a mala druzgala ...

musim uznat, ze sofia papa vlemi pekne, malokedy je zababrana, iba ked je sama, a to len kusky najdem, jasne, ze ju musim umyt ale pohoda, cez den ju neprezliekam kvoli jedeniu

zuzkad tak to by ma inak dopalilo jest v postielke 😠 ja aj v obyvacke davam pod sofiu flisovu deku aby som to lahko mohla vyprasit a to musi ale pekne sediet 😝

zuzkad
3. mar 2010

noo ani nechcite vediet ako som nadavala 😠 😠 😠 ved aj dufam, ze to bolo posledny krat, lebo bude cistit ona 😠 😠

ja som taka "nezodpovedna" maminka...ja ked vidim, ze maly si pyta ...co je skoro stale tak mu dam okostovat a ked vidim, ze mu chuti rada ho este ponuknem...u nas uz maly papal toho viac aj pomaranc 😖 😖 jahody 😖 😖 ale ziadne koreniny, mastne a take to nie 😕 😕 ale ked si davam napriklad buchtu tak aj tu mu dam kostnut a vie co je dobre 😀 😀 😀
maly sa mi strasne rozjedol..normalne nechapem ako mu chuti, samozrejme som rada...len sa nestacim divit...pribinacka zbucha len sa tak zaprasi...piskoty aspo 3 po sebe...cely banan atd atd...ale nepribera nejak hrozne ... 😉 😉

zuzkad
3. mar 2010

som sa minule smiala, malemu som davala ryzu a maso na stave s hraskom...to miluje...no a ked sa pokakal...tak mal chutne hraskove hovienka 😀 😀 😀 😀 na stastie ziadny problem nemal 😉 😉

ladywitch26
3. mar 2010

zuzka, mne mala stale pyta, ked vidi, ze nieco jeme. ja jej vzdy dam chlieb, nech ten zuje. aj s maslom jej chuti a uz aj syr som jej davala. inak zo svokry by ma asi svihlo

zuzkad
3. mar 2010

ozaj pozerala som stretko majoviek, ale tam je nejake tichoo...tak neviem ani ci nam to ujo z Terchovej zarezervoval izby...alebo ste tu aj pisali o tom len ja nestiham vsetko citat 😝 😝

inak aky monolog si tu zase vediem 😀 😀 😀

kde steeeeeeeeeee ?????

ja sa sem konecne dostanem a tu je tichooo 😕 😕 dufam, ze ste neutiekli kv. mne 😀 😀 😀 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 😅

zuzkad
3. mar 2010

lady ja sa smejem, ked moj chlop vyzenie psika aby isla z izby ked je, lebo ona tiez knuci a pyta si jest...a ked konecne odhnal psika z izby tak nebehne Nicolasko a toho uz nemoze odohnat a on bude tolko kricat, ze mu proste musis dat 😀 😀 😀 😀 minule musel malemu kolienka davat ( cestoviny ) lebo ho kmasal za tricko a pistal..tak tato sa nenajedol v klude 😀 😀 😀
noo moja svokra je "podarena" sa nenudim pri nej...akurat som zistila, ze mi zjedla buchtu ☹ ☹ a taaak som sa tesila, ze ju dam s cajikom teraz...asi nechce aby som pribrala.. 😅 😅 😅

juska3
3. mar 2010

zuzi, to som potom aj ja 😉 tiez som mu uz vselico dala okostovat, napr. vcera cokoladovy jogurt asi tri lyzicky 😵 ale poslednu dobu mu menej chuti, dokonca aj ovocie, co predtym sprasil jedna radost, este ako tak spapa vecernu kasu, ale dnes som musela vynukovat 😒
maslovy chlebik ci rozok sme uz skusali a chutil, najviac mu chuti jogurt, samozrejme ochuteny, pribinacik uz tiez kostoval

ja tiez neprezliekam, vacsinou to zvladneme len so zababranym podbradnikom,

ladywitch26
3. mar 2010

ja pri krmeni pouzivam vodoodolny podbradnik a malej vysukam rukavy az nad lakte. u nas je skor kriticka tvar a oci. zacne si suchat tie zababrane ustocka a potom hned oci. 😖

zuzka, vymenit zamky na dverach alebo sa niekam odstahovat....u mojej svokry je bezpecna vzdialenost az 2500km 😀

zuzkad
3. mar 2010

no u nas mozeme mat aj 3 podbradniky..aj tak je spinavy vsade, lebo si ho taha kruti ...a jedlo mame vsade 😀 😀 😀
lady tak to mas super ja by som brala taku vzdialenost 😉 😉 😉 ale ked je najhorie idem von s malym aby dom nedostala ponorkovu chorobu 😀 😀

juska tak to si ma potesila, ze nie som sama, co sem tam da nieco "nedovolene" ..inak ja po pravde ani nemam nastudovane co maly moze a co nie....idem nejak sama podla seba ...a zatial sme nemali ziaden problem...nevyhadzal sa, nemal koliku ani nic podobne a chutiiii mu 😉 😉 😉 klop klop klop

ladywitch26
3. mar 2010

zuzka, pokial mu davas len okostovat, ze ho tym nekrmis kazdy den a pokial mu nedavas cipsy s octom a cibulkou ochutene ako to bezne vidim u iriek, tak si este super mama 😉

juska3
3. mar 2010

🙂 lady, tak to si potesila 🙂

ladywitch26
3. mar 2010

juska, minule mojho muza nahanal otec mojho sefa, lebo chcel silou mocou kupit stanke cokoladu. a muz ze v ziadnom pripade. no uz len male dieta zacnem stopat cokoladami od 9. mesiaca. a do roka ma po tych krasnych zubkoch

mimi21
4. mar 2010

bre raneckoooo 🙂 🙂 🙂
kde ste ktooooo 😕 😕 😕