Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
23. mar 2010

ja mam najradsej Hipp, myslim, ze aj mala 🙂

jamaat
23. mar 2010

No a ja mám momentálne ešte aj chlpaté nohy. A iné. 😅 ....Mali by sme začať zase chodiť na plávanie, to som sa musela o seba trochen aj starať 😀

mimi21
23. mar 2010

jamaat 😀 😀 😀 to poznám 😀 😀 😀

inak mne mala v poslednej dobe jedine mnou uvarene jedlo zje spenat, ryzu ani nahodou, celkovo jej mäso moc neberie

a od hippu kupujem hlavne kralika, telacie a jahnacie

jamaat
23. mar 2010

Vidíš, a Emke zase mäsko berie, ryža tiež. Asi má rada takú múčno-sladkastú chuť.
A už spí 2 hodiny 😕 Keď toto dopíšem, tak sa zobudí 🙂

dm1
23. mar 2010

ja ked davam kupovany prikrm tak od babylove z DM-ky ale to len hovadzie obcas

mimi21
23. mar 2010

inak ja mam dnes totalne na hovno 🤐 den
najprv som sa zlakla ze sa mi pokazil fusak, lebo pri prani sa mi nejako vyvliekli zipsy- teda tie bežce a potom som ich nevedela nadadit a celý den sa mi neustále dejú takéto podobné prekvapenia ☹

juska3
23. mar 2010

jamaat 😀 😀 to poznam aj ja 😀

ja Hami nekupujem, ak kupim, tak Hipp a vacsinou Ajkovi chuti 😉

tak s tym Kolenikom ste zabii, to uz naozaj kazdy pekny chlap bude gay? o Pycovi to tiez hovoria... 😒

mimi21
23. mar 2010

no juska z Pyca som aj ja velmi sklamana, taky fesak, inteligentny - no musi mat nejaku chybu, ale preco musi byt zrovna teply 😀

mimi21
23. mar 2010

dalsia pikoska dnesneho dna je, ze ako mi NIna doobedu o pol10 zaspala tak do 5 minut zacali nad nami vrtat, suseda ide prerabat byt a mala sa so strasnym placom zobudila, tak sme sli na chvilu vonku...
poobede idem s kamoskami do mesta na kafe, tak sned nerozbijem auto niekde 🤐

zuzkaprofant
23. mar 2010

cafte dievcata nemate zaujem o caje hipp

http://www.hipp.de/fileadmin/redakteure/produkt... ovocny

http://www.hipp.de/fileadmin/redakteure/produkt... lesna zmes

su to 400g cena ip ked neikto chce moze zobrat viacej a si popredate si to

dupinka
23. mar 2010

Ahojteee!

dlho som vás nebola kuknúť, ale veľmi nestíham. Adamko urobil v piatok svojich prvých pár krôčikov sám a každý deň sa to zlepšuje 😵 😵

mimi21
23. mar 2010

dupi, tak za chvilu ho uz po dvore budes nahanat 😉 sikovny 🙂

dupinka
23. mar 2010

mimi, joj, už teraz som v strehu, lebo on sa hocikde pustí..

ludmilabb
23. mar 2010

dupi no chalani sa tu nejako predvadzaju 😀 😀 😀 uz ste druhi
a medzi babami sa nejaka chodkyna nenajde?
najhorsie je u nas ked sa Sofia postavi a drzi sa mojich gati alebo teplakov to je katastrofa, hned ju musim chytat inak by letela

mimi neboj v meste ti bude dobre

ja neviem vsade v telke ci su to herci, kadernici, vizazisti, kvetinari, dizajneri, baletaci, korculiari tak drviva vacsina teplosi na pohladanie ja neviem vsade sa pchaju 😀 podla mna niektorym vyslovene sibe
zacinam uvazovat kedy sa vynoria lesbicky, jedine co bolo medializovane bola Aneta Langerova

mimi21
23. mar 2010

no len ci sa do mesta dostanem...mm este nie je doma a ja sa mam o pol4 stretnut s kamoskami 😖

ludmilabb
23. mar 2010

mimi dava si nacas

jamaat
23. mar 2010

No ja už aj obedujem 🙂 ...Emku som uložila, tak mám kľud.

ladina Stanka sa chytá chodiť, nie? Aspoň tá dievčenskú česť zachraňuje 🙂

jamaat
23. mar 2010

A včera čo som v meste bola, aj keď bolo teplo, tak sa mi choroba zhoršila. Tak už zase čaj varím za celú kanvicu. Vlastnoručne nazbieraný 🙂

ludka, ma napadlo...keď je takto teplo, tak zober Sofiu von v šatke. Či?

iinuska
23. mar 2010

ahojte

dnes bolo nadherne, rano sme boli na kontrole u kozneho, az na tie supinky v hlavicke je Adamko OK, Petko to ma teraz zhorsene, lebo si pochutnava na cokoladke.Potom sme boli v Avione este nejake nakupy spravit, no a v McDonalde. 😵

dupinka, tak Adamko je sikulko 😉. Nas Adamko sa este len zacina stavat. A dnes sme konecne kupili poriadne kotnikove topanocky

jamaat, tak nech ti to uz tychlo prejde

ladywitch26
23. mar 2010

caute baby, bola som dnes u dokiny, aj sme pocuvali srdiecko, ale na etapy, lebo to moje druhe diiite si lietalo po bruchu ako besne, ani sekundu na jednom mieste nevedelo vydrzat. no ja sa nedivim, ze mi je tak zle, ked si tam diskoteku robi.

a to este ziadna baba nechodi, ked tu stanka musi cest zachranovat? inak nam strasne pomohlo to materske centrum. dlho nevedela stvornozkovat, len na jednom mieste bola, a to vyse mesiaca tak a potom ked sme boli prvykrat v tom centre, neviem,ci tam techniku odkukala, ale na druhy den sa rozbehla. a potom tiez, jeden rocny chlapcek tam zacal prvykrat krokovat, tak asi tiez od neho odkukala techniku a doma zasa poskusala. teraz prejde v pohode popri nabytku po celom dome a ked si odhadne vzdialenost, ze medzi oknom a kreslom jej to vyda tak na tri styri kroky, tak sa aj pusti a prejde sama. 😀

zuzkad
23. mar 2010

ahojte,

prave mam neskutocnu chut na sladkeeee a nic doma nemam ☹ ☹ ale mam dostat mrchu tak to istotne pre to 😝 😝 😝 😝

ja som dnes bola s malym vonku 3 hodky, ked bolo tak pekne a teplucko, aj si pobehal vonku, potom spinkal len domov ked sme prisli zacal len mrnkat a mrnkat mama mama mama...aj papal, aj som odsavala aj som mliecko dala a neskor som ho aj uspavat skusala, ale kde reval a reval...uz mi nervy brnkali ..obdivujem vas, co mate take dni castejsie, lebo ja som normalne uz penu v ustach mala od jedu, teraz som ho dala do ohradky a pustila mu rozpravku, dosiel tato a je klud maly je anielik zrazu ...hmmm asi ma na mna maly alergiu ☹ ☹ ☹

juska3
23. mar 2010

ahojte 🙂
Alex uz spi od siedmej, dnes spal iba 1x cez obed, tak uz o siestej bol nervozny, o pol siedmej som mu dala napit a pri tom zaspal, lenze dosiel mm s nakupom ako velka voda, tak ho zobudil, tak som znova dala pocuckat a spi, dokedy sa uvidi lebo nie je ani okupany ani v pyzamku

dupi, lady, Adamko a Stanka su sikovniii 🙂... Alex sa tiez chyta mojich teplakov ako Ludkina Sofinka a skatul, ktore su na chodbe ako zabrana, aby nemohol na chodbu ku kociku, ale ked je pri konfer. stoliku alebo skrinke pod televizorom, tak sa len da na kolienka a dost, nechce sa mu dvihat zadok viac 🙂

zuzkaprofant
23. mar 2010

Dievcata budte este rade ze babatkam sa este velmi chodit nechce moj len za rucky a by chodil cely den vkuse tak ja som len vpohybe vsade ide za mnou ako psik 😀

mimi21
23. mar 2010

no aj u nas sa uz spinka 🙂
v meste som este zhanala jarnu neutralnu capicu, ale nikde som nic nezohnala, tak neviem co budeme nosit 😝
a musela som kupit novy hrncek na pitie, lebo na tom starom uz tymi 2 zubmi rozhryzla sosak 😅

mimi21
23. mar 2010

no a co sa chodenia tyka, tak uz pomaly z jednu rucicku ide a okolo nabytku rychlostou blesku 😉

ludmilabb
23. mar 2010

lady aspon vies ze je zive, zdrave a cule 😀 😀 😀

Janka dnes som Sofiu luftovala v nosici, bola som odniest papier do zberneho kontajnera az o dva vchody dalej 😀
len este sa trafit aby sme sa obe nepotili a bude ok

zuzkad tak si predstav ze my mame taketo dni dost casto... ponorka z prostredia sa vynori ako Nautilus 😝 a to brnkanie to poznaaaame ale opis peny na ustach bol dobryyyy 😉

jamaat
23. mar 2010

Ja som tenkú čiapočku videla celkom peknú, len bola do ružova ladená, tak som váhala. Pásikavá (asi 1cm) a so šiltom malým. Za 5,50 euri. Tak možno aj pôjdem kúpiť. Značka je s takým klokanom, už máme jednu z aukcie z balíka a dobre drží aj farba, aj sa nevygajdala, tak hádam budú celkove dobré. Len tá aukciová je jej už len tak-tak.

jamaat
23. mar 2010

ludka a v akom nosiči? Nie v šatke? ....Ja dávam minimálne o jednu vrstvu oblečenia menej sebe aj Emke, lebo nás to obe hreje.

Dnes sme zmontovali Emke trojkolku a straaašne sa jej páčilo na nej, len sme ňou museli hýbať. 🙂

jamaat
23. mar 2010

lady, tak toto druhé bude po tebe. To si užiješ! 😅

iinuska
23. mar 2010

no, konecne som si sadla, stale nico, lietala som tu teraz ako spinava handra. No na dnes mam dost 😝