Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

juska3
26. mar 2010

mimi, tak nech vam to rychlo prejde, uz som si myslela, ze ste ok ....ja mam ten isty problem, ci ist von alebo nie, Alex ma soplik a aj trocha pokasliava, nastastie nema zvysenu teplotu, len vonka pofukuje a nechcem, aby sa mu ten kasel zhorsil ☹

sssimi
26. mar 2010

Ahojte Kočky.

Držte palce 16:30 mám skúšku.

No a my máme po 6tej chorobe. Našťastie mala celkom dobrý priebeh. Horúčky 2-3 dni. Najvyššia 38,4 a včera už sa vyhádzala. Chúďa má to všade. Od hlavičky cez celé bruško aj chrbátik.

kackabrcka
26. mar 2010

kooska tie druhy kocikov co som poslala su aj ine farby akurat ten esprit sa robi len cerveny a cierny... ved teraz je z coho vyberat..

mimi21
26. mar 2010

no inac neviem ci sa nam k tomu este nepridavaju aj zubky, lebo stale place zo spanku, hrozne nekludne spi...ja uz fakt neviem, kazdy den cakam, ze bude lepsie a furt dako nic 😝

ja inac zatial dako golfac neriesim, stale pouzivam sportak, asi aj na dovolenku ho budeme brat

mystery7
26. mar 2010

zuzkaprofant, na hlavnej vobec o nicom takom neviem. Snad len aida, ale ani tam nie je desky kutik. Skusim pozistovat.

kosska3003
26. mar 2010

ahojte tak my sme boli vonku ale strasne tam fucalo tak sme skoncili u mamy radsej lebo by nas odfuklo a golfac vybrany ja by som tiez nekupovala ale neviem si predstavit trepat do lietadla ten moj 20 kilovy kocik aj s marikou radsej kupim novy ved aj tak som vsetko dostala tak aspon golfac si kupim tento som si objednala nakoniec

iinuska
26. mar 2010

ahojte,

tak prvu cestu sami dvaja v aute sme zvladli na jednotku tam aj spat. Cestou domov dubacik aj zadriemkal, tak som rada. 😵

mimi, takto isto sa to aj nam vlieklo, ak sa pamatas asi pred troma tyzdnami, stale nieco, raz horucky, potom bol zachripnuty, atd a skoncilo to siestou chorobou a prerezanym ocnym zubkom

ladywitch26
26. mar 2010

zajtra zacinaju vypredaje v nexte, vsetko za polovicu a ja nemam ani euro ☹ UAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA 😢 😢 😢

kosska3003
26. mar 2010

lady tak to je zle teda 😒

ladywitch26
26. mar 2010

kosska, keby pockali tyzden s tymi vypredajmi, tak ma to netrapi, ale v utorok musim vyplatit najom akurat, tak musim odlozit nan a tym padom ani len za 50€ nemozem nakupit. vrrrrrrrr. no rozhodit ma ide. 😠

kosska3003
26. mar 2010

lady to ti verim ale hlavne klud uteba je to potrebne 🙂

ladywitch26
26. mar 2010

kosska, ked shopoholik nema nic na kreditke, tak to je ako ked ma alkoholik smad a vsetky krcmy zavrete....no vies ake muky prezivam? 😀 😀

kackabrcka
26. mar 2010

mimi este nemate ani jeden zub ? stravu davas istu ? ci nieco nove ? priznam sa ja davam homeopatika na zuby.. ale obcas ako keby plackala tiez zo spanku aj ked teraz spava tuho od 19stej do 5tej.. 😉

mimi21
26. mar 2010

jáááj lady to ja poznam
mala ma plnu skrinu handier a ja pomaly nic na seba 😅 😅 😅
som sa minule smiala, ze si o mne budu mysliet, ze nejaka chudobna pribuzna ju kocikuje, mala vyfesakovana a ja stare rifle, tricko a tenisky 😕

kackabrcka
26. mar 2010

lady to ja by som sa vyblaznila vzdy mam rezervu 😀

mimi21
26. mar 2010

kacka zuby mame len 2 dolne, ale teraz som jen pred spanim davala masticku na asienka, tak uz aj horne ma naliate, takze to bude asi kombinacia choroby a zubov
inak na vecer ma posledne 2 dni teplotu, rano tych spominanych 38,2 a teraz ked som ju ukladala, tak sa mi zase zdalo, ze ma teple celo ale mala len 37,2, tak uvidime do rana
stravu som nemenila, stale to iste, nic take nove som jej nedavala

no idem si ja vinko naliat, a nalozit pistaciovu carte d´or 😝 😝 😝

kackabrcka
26. mar 2010

mimi no tak zuby to budu.. ja niesom spokojna s tou mastickou vobec.. radsej homeopatika.. aj ked nejako sme to prezili aj bez nich.. my mame 6zubov.. no podla toho aka je obcas nervna cakam ze pojdu dalsie spodne.. uvidime ale kedy..

mimi21
26. mar 2010

a aku masticku na dasna si mala? ja mam dentinox a vidim, ze malej aspon na chvilu ulavi a potom mi zaspi, no uvidime aka bude noc...
homeopatika som ja na zubky este neskusala 😕

ladywitch26
26. mar 2010

mimi, chora moze byt prave vdaka zubom. ked jej idu zuby, tak ma oslabenu imunitu a vtedy moze pochytat vsetky mozne choroby, ktore by inak nedostala. a nam nezaberaju ani masticky, ani homeopatika. ked ju to boli, tak jedine paralenovy sirup. ale davam jej len vecerom, ked je to najhorsie uz a aj to len polovicnu davku.

kacka, ja som mala rezervu, ale tu som celu minula na povianocne vypredaje, a bohuzial, akosi sa mi nevratilo to, co som cakala, takze mam teraz smolu. 😖

kackabrcka
26. mar 2010

dentinox ano maju ho aj tu v nemecku.. mam pocit ze tie jasna ako keby otrnu pozri ake je zlozenie nieco v nej je.. ale velmi nam nepomahala.. homeo mam kupene nemecko tak neviem ci su tie iste aj v SK

ladywitch26
26. mar 2010

inak teraz nam tiez idu zuby, nervna je cely den, spala len raz a teraz ju uz klati, ale este ju musime okupat a vydrzat s nou aspon hodinku este, kym sa nezotmie, lebo stale je vidno, a keby mi teraz zalomila, myslela by si, ze to je len tak na hodinku a do polnoci by sme mali o zabavu postarane.

kackabrcka
26. mar 2010

aha tak uz chapem LADY to ja asi az tolko neminiek ked tu niesu take super vypredaje..jedine tak esprit a to mi chodi postou domov 😀

zuzkaprofant
26. mar 2010

lady nemas debet🙂))

Ja uz balim na ske dam zajtra foto na facebook moju batozinu neviem ci sa to vsetko zmesti do auta 😠

mimi21
26. mar 2010

no mame za sebou riadny plac...preberie sa, place v postielke a krici mama 😒
ked som ju ukludnila, a dala do postielky, tak zase plaaaaaac...
no neviem asi jej dam nurofen, ak sa este preberie

mystery7
26. mar 2010

no, maly konecne zaspal. To bol ale desny den.
Poobede bojoval 45 min kym zaspal, uz som to chcela vzdat, ked zalomil. Potom sme boli v tescu, ludi malo, ale maly zacal brutalne vresat. Som myslela, ze je hladny, poskytla som chlieb s maslom, chrumky, caj a popritom nakup ☹ rychlo sme utekali platit, lebo nic nepomahalo. Vsetky pokadne obsadene, ale expresna uplne volna. Sedel tam brigadnik, chcel nas nablokovat, ale kolegyna odvedla mu povedala, ze nemoze, lebo mame velky nakup. Tak sme s vrestacim dietatom museli stat v rade 😠 😠
Doma sme zistili ze plienka totalne plna.
Po kupani dalsi totalny rev, maloco jedol. Tak som mu dala nurofen, gel, homeopatika uz mal v sebe a cucnut. Kym zaspal, bojoval opat 45min.
Som vystavena, hlava ma boli. Aaaaaaaa

zuzkaprofant
26. mar 2010

mystery moj spal poobede 2,5hodky a ja snim 😀

mystery7
26. mar 2010

kosska: pekny kocik, snad bude Marike pohodlne 😉

mystery7
26. mar 2010

moj spal doobedu 1h 45m a poobede 1h 15m. Ja ked spim s nim, nemozem spat v noci, cumim do stropu a pocuvam akohlapci dychaju 😅

zuzkaprofant
26. mar 2010

jaj mys xiix....ja od tehu od 4 nespim neviem preco tak sa stale budim a do rana som hore 😀

emode
26. mar 2010

😀 😀 My este pozerame vecernu rozpravocku a hajde do postielky ... 😀
ale spala do siestej tak neviem kedy teraz zaspi ... dnes plavanie, no nic moc, pridali k nam dalsich dvoch chlapcov tak sa jej to asi nepacilo a vynechali sme nejake hodiny ...