Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

juska3
30. mar 2010

ahojte 🙂 , my sme mali noc dobru a rano to vyzeralo nadejne aj so soplikmi, ze ich ma menej a trt barani, uz som musela odsavat 2x, takze zajtra uz pojdeme aj my k doktorke, ja len dufam, ze to nebude alergia ako zuzkad pise

my von zase nepojdeme lebo fuka vietor 😒 ale uz ma to nebavi doma byt, od stvrtku sme neboli von, len v nedelu, co sme sli na navstevu, aj to autom

nika, ja chcem tiez dnes umyvat okna, len teraz ked pozeram von oknom, tak sa pekne mraci, stavim sa, ze umyjem a hned zacne prsat 😠

mystery7
30. mar 2010

dobre ranko, alebo obed?? 😉
Noc celkom ok, o polnoci som ho vzala k nam, hned som zaspala, ale zdalo sa mi, ze sa malo budil. Uz som mu nedavala ani nurofen.
Dnes som si bola dat urobit kluce od kocikarne a chcem tam presunut kociar nech nezavadzia v byte. Ale mam obavy. Tak drzte palce nech nam ho necorknu 😅 asi budem noit domov 2 zadne kolesa 😝

mystery7
30. mar 2010

tu je este celkom ok, ale pofukuje. Ked sa maly zobudi, startujeme na prechadzku. Ja mu obliekam len body s dlhym rukavom, vestu a jarnu bundu. Na teplomeri co je v tieni mam +13, zatial 🙂

mimi21
30. mar 2010

mys ja nechavam pred dverami bytu, najprv som sa aj ja bala, ze drahy kociar, nechavam vonku, ale my mame vchod plny dochodcov, kto by ho uz len kradol 😀

kackabrcka
30. mar 2010

ja davam stale body dlhy rukav, tricko dlhy rukav ci mikina a jarna bunda ale tenky fusak stale..

mimi21
30. mar 2010

ja tielkove body, tricko s dlhym rukavom a mikinu alebo svetrik a bundu, ak je velmi teplo tak mikinku vynecham

kackabrcka
30. mar 2010

to ja musim na SK davat kocik do auta alebo ho trepat po schodoch na 2posch.

jamaat
30. mar 2010

mys, dobrý nápad s tými kolieskami 😀

Ja nechávam vo vchode hneď dolu, lebo výťah nemáme, bývame na treťom a aj tak by som ho tu nemala kde nechať. Jedine na medziposchodí.

jamaat
30. mar 2010

A keďže mám teraz vo vchode 3 malé deti, tak dolu sú 3 kočíky, 2 sánky a 2 trojkolky momentálne 🙂

Inak som sa pred 2 dňami hrabala v zásobách vecičiek pre Emku a zistila som, že má toho na mraky už aj na leto. Len ja zabudnem, kúpim znovu, keď sa mi niečo páči, a potom mám prekvapko, čo všetko zo skrine vytiahnem 🙂
kacka, už som stopla aj tie modré šatočky z HM, toľko toho má 🙂

ludmilabb
30. mar 2010

ja mam nervy v haji, uz druha noc hrozna teda dnesna este horsia ako vcera a doobednajsie uspavanie nad moje sily, doskrabana som brutalne, dostipana a netusim ako ju idem odnaucit aby mi to nerobila, ze ma to strasne boli ked jej to poviem tak zacne mravcat a vobec nechce byt v satke lebo ja som jej nieco zakazala a s tym sa slecna nevie zmierit 😠
a mm mi povie ze co nervacim ze sa nic nedeje a blabla
jaj a rano mi totalne nalozila do plienky uplne necakane takym redsim takze dnes BKM nevyslo

juska3
30. mar 2010

jamaat, tak ty to mas tak jak ja, len my byvame na stvrtom a tiez bez vytahu, ja ten kocik ale teperim na stvrte a mam vzdy dost, to som potom na 5min odstavena, ale co som pred tyzdnom chodila s malym von po tri dni von, tak som uz mala ten treti den celkom slusnu kondicku, uz som neodfukovala ako lokomotiva 😉 🙂 aj z tohto dovodu chcem golfac, ze je lahsi lebo tento ma 14 kil

my ked ideme von, tak obliekam body, mikinu a na to este bundu, fusak som uz oprala a odlozila

mystery7
30. mar 2010

ja ked ho uspavam na psniku a zacne ma skrabat, vezmem deku, zabalim ho s rukami pozdlz tela a az potom mu dam napit. Nervaci nervaci, ale zaspi. Ja som bola brutalne doskrabana na prsiach a krku.
Vcera vecer som sbola nadychat vzduchu na balkone, potom som si v sprche vsimla, ze ma nieco fajne pokusalo na krk a este j dnes tam mam hrcku a svrbi to ako das. Idem hladat gel fenistil, alebo piktum a mastit.

juska3
30. mar 2010

ludka, ja ked nieco zakazem alebo mu poviem no no nesmies a spusti rev, ja si ho nevsimam alebo este zacnem dohovarat, ale on vacsinou aj tak viac nervaci a po mne krici, tak ho zacnem napodobnovat a nakoniec stihne 😎

mystery7
30. mar 2010

tie kolieka mm prespekuloval, lebo co predne male, su o nicom. Keby nieo, snad ich to odradi 🙂 aj my byvame na 3 🙂 my mame aj velky vytah, ale v byte je malo miesta.
Ped dverami sa bojim nechavat, niekedy tu behaju bezdomovci :-/

mystery7
30. mar 2010

vy nejako vela deti naobliekavate. Alebo sa mi to len zda? Moj bude mat zimny odchov 😀

iinuska
30. mar 2010

my sme boli chvilku vonku, zacalo poriadne fukat. Vsade plno prachu.
damko ma teraz najnovsiu zabavku, ze sa postavi a hned si sadne naspat na ritku 😀 . To robi dokola a smeje sa pritom. Ked mu poviem, aby urobil haci, tak si sadne

ludka, pevne nervy

mimi21
30. mar 2010

mys, mojej svokre sa este zda, ze je malo oblecena...ja ju moc neobliekam

mystery7
30. mar 2010

moj Mirko sa postavi, ked vidi nieco suer zaujimave: holuba, sa, deticky

kackabrcka
30. mar 2010

kocky je to na SK na jarne topanky ? lebo neviem v com ist

iinuska
30. mar 2010

kacka, ano.Momentalne je 19 st. 😎

kackabrcka
30. mar 2010

dobre diky 😉

zuzanocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimi21
30. mar 2010

haloooo,kde ste ktooooo 😀
my sme uz prisli z mesta, ale mala este spinka v kociku
bolo celkom pekne ale obcas zafukal vietor

iinuska
30. mar 2010

aj my sme uz doma, mala som prvu zmrzlinu tento rok 😝 . No u nas fuci teda riadne

mimi21
30. mar 2010

Nina este sladko spi v kociku - to zase bude srandy kopec vecer 😅 😅 😅

iinuska ja som uz minule mala zmrzku 😝

baby kuknite moj bazar mam tam nejake sandalky na leto ak by ste niektora chceli

jamaat
30. mar 2010

Mimi, práve som sa rozlúčila s tvojim mangelom 🙂 ....takže change uskutočnený. A akurát keď došiel, tak sa Emka dogrcala. Našťastie je už chlap doma, tak ju oriadil a teraz uspáva. Dala som jej Hami hovädzinu so zeleninou, ešte som jej do toho uvarila krumplík, no a grcia z toho. TAkže opäť robím kampaň proti Hami! To už bol hádam posledný pohárik, čo mám doma. Dúfam. 😠

mimi21
30. mar 2010

jani a vlasy si si umyla??? 😀 😀 😀

no Nina je uz hore, tak som do nej naliala probiotikum, odvcera jej to davam, lebo fakt ma asi zaludok rozhadzany z tych hnusnych atb, pretoze ani jedlo z poharika mi nezje cele, co predtym vobec nebol problem

mimi21
30. mar 2010

no a ked sme pri tom grcani, mne dnes Nina v meste jogurtom ogrcala chlpatku
a komu sa uz dieta pogrcalo jogurtom vie o com hovorim, na tej chlpatke to este fajne drzalo, tak smrdela katastrofalne 😝 😝 😝

jamaat
30. mar 2010

mimi, veď už včera som si...ale nohy som si neoholila. 🙂
Zrazenú mliekovú grcku na chlpatke sme už mali. Paráda! Práčka nevyprala, musela som to ručne odškrabávať.

mimi21
30. mar 2010

a co mne nejde net, alebo tu naozaj nikoho niet???

ja som si teraz len sadla, mm je na tenise, mala zaspala az o pol9, este som daco poupratovala a teraz som si vinko naliala