Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
30. mar 2010

veru niet, ja som daka "vyhorena" a nist sa mi nechce, ani pisat 🤐

iinuska
30. mar 2010

uuuuu, ja som tuuuu a dnes po dlhej dobe mam pivko. Dali sme si pistacie, mnam
Teraz po novo ukladam Adamka o 20.00. Inak pri kupani sa teraz vo vani stale stavia a naschval pada na ritulu

kosska3003
30. mar 2010

ahojte tak marika slavnostne zaspala teraz chodi az o 9 takze bola presna na minutku ja som si dala vinko ale akosi ma boli brucho tak uz sa dnes nic nekona len internet odsudene a postel

mimi21
30. mar 2010

ja som sa objedla, mali sme pizzu 😝
ale daco slane by som si este dala 😀

zuzkad
30. mar 2010

ahojte

tak dnes som mala odpocivaci den..aj ked nie presne podla mojich predstav..ale dalo sa 😅 😅 doobeda som si pospala s malym a po obede som varila a isli sme do tesca a potom sme boli vonku, ale len chvilku, lebo straaasne fukalo a maly mal uplne cervene oci a same slzy mal chuda moje 😝 😝 tak sme sa hrali doma.
som strasne dolamana z vcerajsieho upratovania, akoby som bola vo fitness 😅 😅
maly mi uz zaspinkal, dnes spal len raz a potom bol cely den hore, tak zalomil uz pri krmeni. Cakam kedy sa prereze aj druhy dolny zubok, lebo jeden uz ma vonku a ten druhy sa len tlaci, ale je otazka casu kedy prerazi. Zatial nemame teploty len je nervozny skoro cely den...ani to co ho bavilo, ho nezaujima a vsetko ho rozculuje ☹ ☹

mimi21
30. mar 2010

mne sa inac Ninka ani poriadne napapat nevedela, taky ma zapchaty ten nostek, sopliky odsate a nos zapchaty aj tak 😠
som zvedava co nam povie zajtra na tom krcnom

boooze ja som uz tak davno nebola cvict, normalne mi to uz chyba 😅

zuzkad
30. mar 2010

mimi aj tebe Ninka uz dlhsie soplikuje vsak ? Ja uz neviem...maly ma sopliky uz viac ako tt niekedy uz je lepsie a niekedy sa mu zase spusti...pocula som, ze deticky maju sopliky dlhsie ako dospely, tak dufam, ze to prejde a hlavne, ze to nebude alergia ☹ ☹ ☹

mystery7
30. mar 2010

dnes som si slavnostne oholila nohy 😀 😀
Poobede som dala maleho spat, ako naschval zacali vrtat susedia 😠 ked ho zobudili, uz nevrtali. Ma skoro porazilo. Potom mm vzal maleho vonku na 2hodky, urobila som vyzivu a konecne aj ocakavane halusky s kapustou 🙂

dm1
30. mar 2010

cafte som tu dlho nebola vas normalne zanedbavam! co nove? my klasika noci hore stale casto, na cele 2 velke modriny jak slak........... uz sme boli aj na hupackach aj bezka na ihrisku ale len za ruky nema odvahu este vonku sam cosi skusat

inak baby prisla vam sms-ka z TAKKA? zajtra na cely nakup 30% zlava s tou sms-kou. len neviem ci sa mi chce trepat do TN kvoli tomu

jamaat
31. mar 2010

Dobré ráno.
SMS mi prišla, ale ešte stále nemám daňové priznanie ani ročné zúčtovanie, budem sa musieť trepať po potvrdenie aj do soc. poisťovne, takže mám toho dosť aj bez TAkka. A aj hábov mám viac než dosť 🙂

mimi21
31. mar 2010

ahojte
u nas prsi...

Zuzka, ano my, uz tiez mame sople viac ako tyzden, dnes ideme na krcne, lebo je to hrozne, mala ma totalne upchaty nostek ale nic jej stadial neviem odsat, aj ked streknem morsky sprej, proste nic ☹
noc bola hrozna, plakala zo sna ako nemohla spinkat...najviac jej pomaha nasivin, ten jej nostek pekne uvolni, len on sa moze len 3krat denne a max po dobu 7 dni

dm aj mne dosla ta sms, ale neviem ci tam pojdem, mala ma oblecenia na mraky a mne by sa aj daco zislo, ale neviem ci bude mm ochotny tam so mnou ist, lebo ide este dnes aj na sluzobku do Siah a asi sa mi viac oplati ist tam rano, aby este daco mali

zuzkad
31. mar 2010

dobre ranko prajeme 🙂

v noci som vela nenaspala, maly sa budil s placom, tak som stale k nemu vstavala, chuda az je zachripnuty ako plakal v noci...to urcite tie zuby, ale teplotu nemame len tie sopliky 😠 😠 😠

mimi ja asi pojdem tiez k doki, lebo sa mi to zda dlho, co ma sopliky ☹ ☹ odsavam ...a aj mu tecu, ale nie vzdy len sem tam, tak dufam, ze to nebude ta alergia.. Daj potom vediet ako tvoja mala je na tom, drzim paste 😉 😉

juska3
31. mar 2010

ahojte, ja som tiez dnes chcela ist k doktorke s malym, ale sa mu polepsilo a prsi, tak asi nepojdeme, aj v noci dobre spinkal, o piatej sa zobudil, napapal a spali sme do pol8

mimi, aj ja som davala nasivin, ale nam nepomohol, teraz davame otrivin a mam pocit, ze ten zabral, inac som niekde citala, ze u malych deti nadcha trva 10 dni

mystery7
31. mar 2010

dobre ranko,
Maleho som o 3:30 prelozila do postielky tak ma "odmenil" budickom, o 5:30 🙄 som rozbita.
Opat periem. Odkedy som na materskej mam pocit, ze len periem a umyvam riad ☹ malemu varim kralika s mrkvou, karfiolom a ovsenymi vlockami 🙂
Aj ja mam tu zlavu do taka, ale je to daleko a mm dnes bude dlho v praci, pride az o 18:00. Keby bolo pekne idem busom, takto neviem ☹
Teraz je nejaka druha vlna chorob. Chudatka, prajem okamzite uzdravenie vsetkym 🙂

nikanika28
31. mar 2010

cafte...my sme spali do 6.15 a ja som zaspala vcera asi o 20.30....tak som sa asi za dve hodky zobudila a pokracovala v spanku v spalni 😅
Tiez mi prisla SMS-ska z Takka..ale dnes nehrozi......ako pise Janka...mm robi danove priznanie...na poslednu chvilu 😅 😀 😀 ...takze mozem ist akurat tako do ....Billy...co mame pod oknami 😀 😀 😀 .

kosska3003
31. mar 2010

ahojte mi noc v pohode aj drave sme klop klop nechcem nic privolat mala ako sa zmenil cas smi do 9 ako dobre tak sa aj vyspim dnes nam pride ocino po 3 tyzdnoch tak sa tesime hlavne ja hihihihi

skore vyzdravenie chorim detom prajeme

zuzkaprofant
31. mar 2010

cafte hlasim sa vam zo slovenska este som si poradne nesadla 😠
mys ideme do mesta dame stretafku pred tescom co povies okolo 13hod ako sme si volali

mimi21
31. mar 2010

no tak ja som doma
v taku som nakupila len malej, lebo maju zlavy ne detske veci - mam pocit, ze skoro vsetko bolo za 3 alebo 4 e- tak za 12 e máme 2 leginky, suknicku, saty a letne platene gate 😅

no a na krcnom NIC!!! detske dnes nerobi - a to mi moja dr vcera nevedela povedat 😠 😠 😠 😠 a na normalne j ambulancii plllllllllllno ludi a nejaky zvlastny system, ale robi tam jeden znamy dr. tak mu svokra skusi zavolat a ak by nas vzal, tak by sme tam este poobede skocili, lebo robia do pol3 - to hadam aj mm tie Sahy otoci

no ale ake skvele ranecko som ja mala: rano sms z banky - este mi poslali preplatok z dani a zdravotneho poistenie 466e 😀 😀 😀 😀 no aka som ja hned spokojnejsia 😵
len teraz neviem co to bolo, lebo pasky su este niekde v robote - a teraz neviem ci v BB alebo ZV 😕

sssimi
31. mar 2010

Ahojte.
Ja začínam učiť Sarah na postieľku... To je des... Ale musím ju to nejako naučiť. Budúci týždeň nás čaká očkovanie. Mali sme ísť už tento, ale ja mám v piatok poslednú skúšku, tak som nechcela malú "rozhádzať" nech sa môžem učiť.

Tak zas v piatok na mňa myslite 😉

Baby ja už sa z tej mojej váhy pogrciam. Musela som si nakúpiť novú garderóbu, lebo nemám na seba nič čo zakryje tie moje šunky ☹

mimi21
31. mar 2010

sssimi ja som aj zacala cvicit, ale teraz som uz asi 2 tyzdne nebola, lebo bola mala chora, alebo mi ju nemal kto strazit
ale zbytocne ja cvicim, ked sa neviem obmedzovat v jedeni, furt daco zerem 😝

a mala mi pi uz 2 hodiny 😕

nikanika28
31. mar 2010

no baby a kde ste??? 😕 😕 😕 😕

mystery7
31. mar 2010

cauky
No moj Mirko je telepat a presne vie co mam naplanovane, tak mi to preplanuje ☹
Vcera sme sa chceli tretnut so zuzkou, tak spal. Dnes som sice o 12:30 vyrazila vonku, ale po pol hodke som sa musela vratit ☹ uz doma bol nervny, ani kociar ho neukludnil. Cele poobede rev odusu. Susedia nas musia nenavidiet. Zaspal na prsniku - na 10 (!!!!!!!)minut. Zbudil sa s revom a pokracoval. Pockala som hodku a opat som uspavala ☹ teraz spi uz asi 15 minut. Som zvedava kolko potiahne.
Vcera zaspal o 21:30 🙄 a rano bol hore od 5:30, tak neviem z coho tolke nervy. Ci z nevyspatia, alebo zubov.

mystery7
31. mar 2010

simi: a ako ju ucis na postielku? Ty mas skusku v piatok???? Chuda, drzim palce. Keby si vedela kolko mam ja oblecka a vsetko uzke cez prsia a brucho....... Ani nehovorim 😠

mystery7
31. mar 2010

kto jr monika dovicakova a hnka zdubska??
Ozvali sa mi na FB, ale podla mena ich nepoznam.

iinuska
31. mar 2010

ahojte

Za nami je dost rusny den. Z domu sme odisli rano o pol 9 a vratili sme sa o pol 3. Rano kontrola a odber krvi u Adamka, potom banka, nakupy, a isla som konecne pozriet aj do roboty. Este maleho nevideli, tak uz bol aj cas 😵 Adamko vysmiaty na kazdu stranu, no predviedol sa 😀
Teraz spinka. Dnes ani poriadny obed nemal, teraz mu varim, tak bude mat namiesto ovocia masko.

nikanika28
31. mar 2010

mys a neozvali sa ti kvoli Farme? ja tam mam uz asi 9ziadosti...ale kaslem na to, nemienim si to tam zapratat cudzimi ludmi 😝 A s tou telepatiou...nebola Klarka u vas na skoleni? ona mi robi presne to iste...hlavne, ked sa chystam do fitka 😝 😝

mystery7
31. mar 2010

no mozno, ale ani ja si to nechcem zapratat cudzincami. Teraz mi to vyhovuje, ste tam vy a par kamosov zo skoly a z prace.
Nebola u nas na skoleni, ona je tiez prirodzeny talent 😀
Moj Mirko sa po 45 min zobudil s totalnym revom, teda nezobudil, reval zo sna. Teraz lezi pri mne na posteli, este spi, ale pofnukava a o chvilu sa uz zobudi.

zuzkaprofant
31. mar 2010

Marcela co maly ti v kuse vresti id kupit tie homeo gulicky to mu pomoze a davaj mu castejsie aby bol kludny mi sme teraz u nasich na terase maly vkuse v kocary hotovy bol z autobusu sa mu pacilo dam foto na face ako sa sichtil pekne sme do nitky zmokli teraz kukame telku a pojdem neskor na nakup nasi postrazia maleho lebo svokrovci uz nas maju dost3 dni ho bavili a su unaveny 😠

mimi21
31. mar 2010

no tak mame doma zvlhcovac vzduchu, pozicany od svokry z obchodu 😉
len nejako huci
dali sme do neho Vincentku a uz aj ja normalne citim ako sa mi hlieny uvolnuju, co som mala este pozostatky z nadchy 😅
len sme mysleli, ze ho dame do spalne ale ked takto huci...to sa pri tom neda spat...aj ho mm rozobral, ale huci stale

ja som bola na nakup, celkom sa u nas vycasilo, dufam, ze aj zajtra tak bude, lebo ak bude malej dobre tak by som chcela ist do mesta, mame u nas velkonocny jarmok

iinuska
31. mar 2010

mimi, tie svorky su aj na nieco dobre 😀