Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
2. apr 2010

u nas vykuklo slniecko 😎 😎 😎
no ale nic z toho, kedze vonku ist nemozme ☹

ja som akurat dozmyvala, varim polievku, obed je odvcera a mm isiel este kupit co som ja vcera zabudla 😅

no a prechladnuta som uz znova aj ja, idem si polezat kym mala spi

mimi21
2. apr 2010

emode diky 😉

a tu lucinu budem musiet uz aj ja skusit

vcera som jej dala vianocku s masielkom, lebo skoro cely den nic nejedla - 2xkojenie, pol vyzivy a na obed asi 5 lyziciek zeleninky 😒 ale pijde dost, tak snad sa aj rozpapa
no a vianocka chutila velmi 😝

iinuska
2. apr 2010

mimi, neboj, ved ani my nemame extra chut nieco jest, ked sme chori. Tak nech ste co najskor obe fit 😉

jamaat
2. apr 2010

Akú lučinu myslíte? TAvený syr? bň,

jamaat
2. apr 2010

bň mi dopísala Emka. Vie stláčať tú klávesnicu závratnou rýchlosťou a šikovnosťou 🙂

emode
2. apr 2010

jamaat to je taky biely prirodny syr som citala ze vhodny na zaciatok pre deticky, ale ja davam aj tvrdy syr a zas pri ranajkach zdusila 3 platky uhorky dufam ze jej nic nebude ... kradla mi ich z taniera 😀 inak uz davam aj polievky a velmi jej chutia len druhe potom zje menej ale neva, my sme toho nikdy vela nepojedli ale zje skoro vsetko ... a tiez uz skusila halusky dokonca bryndzove ale to len tak aby vedela co my jeme 😀

mimi ved pocasie nic moc tak o nic neprichadzate

simi tak dufam ze vam posluzi je to polsky kocik, ze? neviem ale ja mam averziu voci polskym vyrobkom ale ako ste napisali, staci do mesta a na cestovanie

jamaat
2. apr 2010

Veď to, že Lučina je viacej druhov syrov, pokiaľ viem. A na halušky som už aj ja myslela, že by som jej mohla dať, keď som robila pre nás bryndzové. Reku so syrom by som jej dala.
Inak hrušku si vie pekne odhrýzať a papať, ale banán len cmúľa a žužle, tak jej ho stále musím pučiť.

mystery7
2. apr 2010

ahojky
My sme uz kostovali halusky s kapustou 🙂 ale len kusok, co nebol koreneny
Lucinu skusim aj ja. Davate aj sunku??

sssimi
2. apr 2010

Emode tak to fakt netuším či je polský... To som nejak neštudovala. Ja skôr vyberám podľa toho čo sa mi páči 😅

Ozaj kočky už učíte deti samé papkať lyžicou? Ja chcem skúsiť len neviem čím začať, aby sa to dalo poprípade zaškrabať z omietky 😀

jamaat
2. apr 2010

sssimi, tak to zatiaľ ešte nemienim skúšať. Len chlebík jej na kúsky dám a rúčkou si dáva do pusy.

iinuska
2. apr 2010

simi, no sameho s lyzickou este maleho nenechavam papat, iba ako jamaat pise, kusky chlebika

sunku uz Adamko ochutnal tiez

mimi21
2. apr 2010

ahojte
ja som si poobede pospala 2,5 hodiny, jaj dobre mi padlo, najprv hodinku sama a potom mi mm doniesol malu
inak zda sa ze sa rozpapala, poobede zjedla bez problemov banan a jablcko a teraz cely jogurt
len uz ked ma vidi ako sa k nej blizim s lyzickou v ruke, tak zacne jacat, lebo vie, ze to asi bude nejaky liek 😝 , 3 krat denne sirup proti kaslu, jedenkrat atb sirup, probiotika, pomedzi to odsavanie a kvapkanie do nosa, v noci vigantol jej teraz nedavam, lebo mi je az zle kolko toho chudatko ma
no a este uskova procedura - najprv vytriet peroxidom a potom atb kvapka 😝
ufff, ale je toho dost

este som aj kolacik stihla upiect a zajtra rano slane pagace, dojde poobede segra aj s rozvadzajucim sa muzom, tak dufam ze trapnych situacii bude co najmenej 😅

mimi21
2. apr 2010

iinuska a aku sunku si malemu davala?

iinuska
2. apr 2010

mimi, baby sunku, mm ju kupil v hypernove.

mimi21
2. apr 2010

hej, tu poznam, aj ja ju zvyknem kupovat
ale hydinovu davas, nie?

jamaat
2. apr 2010

No my už spíme.
Koláčik sa u nás ešte nekonal, ale máme kapustnicu a šalát spravený. Zajtra niečo ešte upečiem.

mimi, muž sa rozvádza a segra nie? 🙂

mimi21
2. apr 2010

jamaat, vynimocne je to opacne, segra ano, on nie 😅
a obaja su strasne tazke komplikovane povahy, ochota na kompromisy je u nich na bode nula

aj u nas sa uz spinka
idem daco zjest, lebo som nejako nestihala 😝

iinuska
2. apr 2010

aj Adamko uz spinuska, Petko je este vonku
to v tej telke dnes fakt nic nedavaju?

mimi, ano hydinovu. Ale uz papal aj bravcovu, ked sme boli na navsteve 😝

ludmilabb
2. apr 2010

Sofia bola dnes hore od siestej pospala si doobeda 40 minut a od 10:00 tahala az do 19:30 😅 😅 😅

ludmilabb
2. apr 2010

teda ona bud poobede nespi vobec ale ak zaspi tak si aj hodinu a pol 😕

mimi21
2. apr 2010

jaj iinuska, nic naozaj nedavaju, katastrofa

ja som minule rozmyslal nad bravcovym maskom, u nas v lidli je masiaren, kde mavaju za dobru cenu bravcovu panenku, a uz som v tabulkachn citala, ze chude bravcove maso sa moze davat, len som este nenabrala odvahu...

no, treba my hracky ist pozbierat, mm nie je doma, zvycajne to robi on

jamaat
2. apr 2010

aj u nás väčšinou tato zbiera hračky. A práve som dala na FB fotku, čo musel dnes upratovať 🙂

iinuska
2. apr 2010

my upratujeme hracky vramci hry a potom uz nemusim 😀

inak zozrala by som aj klince. Mam dostat menzes, tak zerem jak besna 😝

mimi21
2. apr 2010

no ja sa snazim ucit Ninku upratovat vo vani, zbierame hracky, len uz ma odhalila potvora, ze ked ideme zbierat tak to znamena, ze pojdeme vom z vody, no a ked to zisti, tak odmieta spolupracu, hracku nevezme do ruky ani za zivy svet 😀

no ahitom poslednych dni su dvere, vsetko otvara a tak, v kuchyni dnes cely den otvarala jednu skrinku a ked som ju zavrela, tak dosla, otvorila ju a nechala tak, proste museela byt otvorena 😀
no a najviac ju stvu zasuvacie dvere, lebo sa ich snazi otvorit - ale ako normalne klasicke dvere a nejde jej to, dnes sa tak jjedovala, ze az a my s mm sme sa rehotali

jamaat
2. apr 2010

toľké záludnosti! 😀

iinuska
2. apr 2010

Adamko dnes zase zistil, ze nielen posledny suflik v poradi sa da otvarat. No a co robi na velkonocnu vyzdobu, booooze, vykrikuje, az sa trasie 😀

kosska3003
2. apr 2010

ahojte tak to bol dnes den katastrofam mala mi chytila sople tak zakazdym co kychla take sopliska jej vysla ak som jej 100 krat nos neotrela tak ani raz aj mm je chory tak sa staram varim caje a tak dufam ze to aj ja nechytim este ze varit nemusim dneska sme boli u mamy tak sem nafasovali kapustnicu salat udene zajtra sparvym rybu a mam veget a v nedelu mame gulasku tak hadam bude pekne a Marika ako tak zdrava

jamaat
2. apr 2010

Emka vykrikuje aj bez výzdoby, jej sa proste páči hulákať. Ona aj v kočíku huláka na celú ulicu 🙂

mimi21
2. apr 2010

kosska bud rada, ze tie sople idu von
nam ist nechceli a tak sme aj dopadli ☹

iinuska
2. apr 2010

jamaat, ved nech vsetci vedia, ze ide Emka 😀