Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

monkap
autor
9. júl 2009

emode: sofia je riadna paradnica, ked uz ma druhe nausnicky 😅

bambi7
9. júl 2009

ahojteeee

zuzkad aj ja mam navyse 8kg a nie a nie dole tak som zacala chodit cvicit 😀 tento tyzden no uvidime........
a to plavanie aj ja chcem chodit len musim zistit kammmm 😅 je to dobra vec.....
a inac ako sa mate?

bambi7
9. júl 2009

inac akurat som spravila palacinky pe mojho a teraz ich este naplnim....a je to 😉

co ste dnes robkali babule? nasa domca je taka zlata stale si niec somre 😀 a kuka na hracky co ma na lehatku a smeje na na ne 😀 sranda ju sledovat

dm1
9. júl 2009

mne prave svokra zobrala maleho kocikovat tak mam chvilu volno.

aj ja by som chcela chodit na to plavanie s babatkami u nas to je od 3 mesiacov tak uvidime. Len chcem este zistit ci musim zaplatit cely kurz alebo je mozne naskor len zo 2-3 krat aby som vedela ci sa to bude malemu pacit inak by som nechodila. Sestra s dcerou chodila a vsetko bolo OK az raz jedna instruktorka malu dost frrr potopila pod vodu a odvety sa bala vody ked ju mala na hlavicke a revala jak pavian ked jej hlavu umyvali....

ja mam este +4 kg ale schudnut by som chcela az 10 kg lebo som pred tehu vela nabrala. Sice len kojim ale tiez sa to zastavilo. Lenze ked ja neodolam sladkemu ani hranolkam tak to pojde velmi tazko. Ale bola som na kontrole u doki a ta povedala ze brusaky uz mozem kludne aj ked som po cisarskom. Tak som ani neni rada lebo som to mala ako vyhovorku - sak ja cvicit nemozem na brucho ja som po CS 😀

dm1
9. júl 2009

bambi - mnam palacinky hned by som si dala. Dnes pojdem von s kamoskou tak si mozno dam si mi chute narobila 😉

zuzkad
9. júl 2009

bami prave zistujem v BA kde sa da chodit plavat s mimcom...tak dam ti vediet potom 😉 😉

noo ja asi tiez zacnem chodit cvicit niekam, lebo je to strasne ako vyzeram 😕 😕 ale musim sa odhodlat, ze teraaaaaz !!! a ide sa na to...lanarim aj kamosku, aby som nechodila sama, lebo to je lepsie podla mna. sama som nikdy nechodila cvicit 😝 😝 😝

babulky mne maly este stale spinka od pol desiatej...medzi tym sa zobudil a na 5 minut to som mu dala mliecko a spinka dalej 😕 😕 chodim ho pozerat ci je vsetko ok a on si spokojne spinka 😅 😅 😅 😅 dobre dlhooooo 🙂 🙂 🙂

iinuska
9. júl 2009

Ahojte, nas Adamko spinka dnes v jednom kuse, len co sa napapka a pokracuje dalej. Som zvedava dokedy mu to vydrzi 🙂

s tym cvicenim opatrne, vraj vtedy sa vylucuje kyselina mliecna a mlieko moze zhorknut.To som pocula, neviem, ci je to pravda.

iinuska
9. júl 2009

No, asi tu nikto nie je. Vsetci su vonku?

emode
9. júl 2009

😀 halo,
zakladam klub detureniec, ktore spinkaju maximalne 2 hodiny cez den ... pozor !!! je to aj s prestávkami 😅 😅
ako cestnu clenku beriem jamaat s malou emkou 😀 😀

zacinam sa zmierovat s tym, ze nase dieta nepotrebuje vela spanku ... len sa mi nezda, ze to tak je, lebo vecer je uz potom maximalne podrazdena 😖 😖

iinuska
9. júl 2009

emode, deticky maju take fazy, ked spinkaju lepsie a horsie. Ono sa to meni.

ladywitch26
9. júl 2009

emode a ty si rodila cisarskym alebo si mala epidural? lebo tu v irsku robili vyzkum,ze vtedy maju deti problem so spankom. ze by aj spali,su unavene a nervozne, ale proste nemozu.

inak dnes sa bol muz prejst s malou a stretol byvaleho trenera a ten sa ho pytal,ze ci ma mala pol roka. taka je velka,ze kazdy je v soku,ked poviem,ze este nema ani dva mesiace

sssimi
9. júl 2009

Baby ja som bola dnes u kaderničkýýýýýýýýýýýý... Pekne ma vylupala-som spokojnáááá. Neskôr hodím foto 🙂 ... Budúci týždeň ešte depilácia a som tip-top 😀

luba142
9. júl 2009

caute baby
inuska zuzkad--mala mi tiez dnes spala cely den a budila sa len na kojenie teraz ju chcem udrzat hore do tej osmej ale neviem ci sa podari 🙂

sssimi
9. júl 2009

Siri diky za radu... Neviem prečo sa jej to začína robiť. Ja jej premasťujem hlavičku po každom kúpaní. A to medzi obočím sa jej šupe od narodenia, ale to ako hompora nevizerá.

Baby mne malá 4 dni nekakala 😕 😕

luba142
9. júl 2009

simi zevraj u dojcenych deti to je normalne ze aj tyzden nekakaju mala teda kaka kazdy den a aj viackrat niekedy

jamaat
9. júl 2009

emode, presne tak - 2 hodiny to boli dokopy. Doobeda asi päť 5-minútoviek, poobede hodinu a pol v kočíku, keď som ju po lúke drgáňala. Už nezaberá ani autosedačka a nákupné centrá.

lady, ja ani cisársky, ani epidurál a napriek tomu mi spať nechce. Teda ona by aj chcela, ale nevie zaspať poriadne, hneď sa zobudí, keď jej aj oči klipnú na chvíľu.

mimi21
9. júl 2009

caute, hlasim prichod z celodenneho tarania 😵

vydavat sa mala tusim Tanulik, nie?

bola som v draciku nakupit malej hracky na meniny, tak som sa vyblaznila

emode to plavanie na kaskadach zacina rano o 8, to by som asi musela stavat o 5 a mame len jedno auto ktore mm pouziva na podnikanie, takze vacsinou stvrtok a utorok, ked sa plava som bez auta 😨

sssimi
9. júl 2009

Luba keď mne je malá po 2och dňoch už z toho nervná. Snaží sa strašne tlačiť a nič jej nejde. Má dosť hustú tú stolicu. Teraz som jej dala rekt. rúrku, lebo už strašne plakala. No ako-tak pomohlo. Myslela som že vykaka viac, ale viac nešlo... Teraz je už spokojnejšia 🙂 a aj ja!

mimi21
9. júl 2009

sssimi ja som si dnes zafarbila vlasy po 3 mesiacoch, hned sa citim lepsie 😵

este rozmyslam nad pedikurou, treba sa mi o nozky starat, ked teraz tolko prechadzkujem 😀

jamaat
9. júl 2009

No a to je už len čo za nápad robiť bábätkovské plávanie o ôsmej ráno???!!! 😲

Mimi, mne sa páčia aj teskácke hračky, nedávno som nejaké pokúpila. Také nejaké trošku iné sa mi zdajú.

sssimi
9. júl 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

No tak takýto zostrih mám od dnes 🙂 Farba vlasov je moja-mi opeknela od tehotenstva.

sssimi
9. júl 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

A takto z boku.

Baby ja tuším zase chytám zápal. Čo laktačná kríza to zápal 😠 😠 😠 ako by som to potrebovala. Zatiaľ cecek len bolí, ale dosť 🙄

jamaat
9. júl 2009

sssimi, pristane ti.

jamaat
9. júl 2009

emode, ty máš tiež vibračné kresielko? Ak ano, nepomáha ti to na spanie?

dm1
9. júl 2009

tak ja som prave prvykrat drobca sprchovala a sama 😀 . Perfektne to zvladol bol zlatucky. Dala som si do sprchaca tu obycajnu podlozku latkovu co je aj do vanicky a pekne som si ho dam polozila a sprchovala. Ani som nemusela ist s nim do sprchaca, klacala som normalne pri nom. Bolo to super, rychlo a aj sa mu to pacilo. Aspon ked ma mm poobednu sa nemusim vlacit s vanickou a podkladat ju kadejako stolickami. 😉

monkap
autor
9. júl 2009

sssimi: ten uces mas super 😵

mimi21
9. júl 2009

sssimi si kočkaaaaaaa
aj ta farba vlasov je velmi pekna a este prirodzena 😲 😲 😲 😲
ja mam taku popolavu, svoju 😒

bambi7
9. júl 2009

cafteeee

simmi super vlasy 😉

sirinka
9. júl 2009

sssimi si kocka 🙂

dm aj ja som to dnes tak urobila... 😉