Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
24. apr 2010

Adamkovi som konecne objednala torticku na narodeninky 😵

ludmilabb
24. apr 2010

boze ja este nemam nist naplanovane ani len kedy bude oslava pretoze sa nam to kryje s MK stretkom a tyzden predtym mame zase stretavku z vysky 😝 najradsej by som oslavila v den narodenin ale to je stvrtok tak neviem ci sa bude dat vsetkym prist 😒

a my sme tiez hore od siedmej a spat isla pred dvanactou a uz ju pocujem 😀

jamaat
24. apr 2010

Ani ja nemám ešte nič naplánované. Ešte som sa ani nerozhodla, či idem aj ja skúšať poťahovanú tortu, alebo urobím nejakú svoju klasiku.

mimi21
24. apr 2010

ani ja nič nemám ešte naplánované, tortu bude piect mamina, potahovanu nie, pokupim nejake ozdoby

monkap
autor
24. apr 2010

nika, ta torta je uzasnaaaaaaa 😵 😵 ... krasa 🙂

mimi21
24. apr 2010

tak čaute, idem sa ja svadbiť 🙂

iinuska
24. apr 2010

ahojte
dnes bolo super, Adamkovi sa pacili ovecky, aj sa pohojdal, pekne sme sa naobedovali a isli domov.

no my to uz mame vsetko naplanovane, spojili sme Petkovu birmovku s Adamkovymi narodeninkami. Dnes sme uz aj menu vybrali 😵

ludmilabb
24. apr 2010

mimi zase? no zabav sa dosyta 😉

jamaat
24. apr 2010

Ahojte. Vonku síce pekne, ale Emka má teplotu. Zaspať nevedela ani cez deň, ani večer. Keď som ju do postieľky preložila, tak sa prebrala a ešte aj do plienky riedkym frcla. A práve som si spomenula, že ešte stále leží na našej posteli, tak ju idem preložiť. Už hádam tvrdo spí. Aj sirup som jej dala, lebo je to asi zubom.

ludmilabb
24. apr 2010

no teda ak Emka nespi cez den tak to ju musi fakt nieco nie dobre byt

emode
24. apr 2010

jamaat ale ked nic ine nema myslim sopliky alebo kasel tak len zuby aj my sme mali ...

ja som tortu objednala, urobi nam potahovanu s motivom macka pu ... jamaat nesker sa 😅 oslavujeme uz teraz v piatok najprv s nasimi spoluplavcami a v sobotu rodina a podvecer este partia 😀 hadam si zopakuju rosambo spred roka ked ja som bola v porodke a mm doma oslavoval 😀 😀 😀

kosska3003
24. apr 2010

ahoooooooojte po tyzdni som tu mala som uz nad limit internet uz nech mi skonci zmluva lebo uz ma to nebavy si stale kontrolovat kolko mam este volneho

Marika ma za ten tyzden o 2 zuby viac vysli jej horne stolicky uz takze minuly tyzden jej slo 5 zubov naraz a uz ich mame 11 ks uz nech ma vsetky vonku lebo to je uz i nervy aka je nervozna no idem vas tak narychlo precitat

ludmilabb
24. apr 2010

kosska tak Marika to zobrala supom
emode vsak ty mas buduci tyzden plny kalendar 😅 😉

jamaat
24. apr 2010

kosska, koľkoooo??? 11??

emode, veď viem, že zubmi by malo byť, ale mužo je chorý, tak dúfam, že nechytila nič. V pondelok sme mali ísť na očkovanie, ale asi to odložím. Aj my ideme zase chodiť na plávanie. A macko pu nech sa teda vydarí 🙂

My žiadne veľké oslavy nebudeme robiť, nie je veľmi s kým. U nás je to celé v rodine také rozdrbané. 😕

monkap
autor
24. apr 2010

kosska - fuha 11 😨 uz aj stolicky .... my zatial iba 8 🙂 a dozadu, kde maju byt stolicky som este ani nekukala 😔

kosska3003
24. apr 2010

no 11 ich ma rastu ako huby po dazdi

ja idem robit grilovacku na narodeniny a starka spravy tortu objednala som tortove oplatky s fotkou Mariky tak som zvedava ako ta torta bude

plavanie je super mi uz mame 3 kurz a som spokojna a mala tiez

rybca
24. apr 2010

No ja som tiez chcela objednat tortu s Tigrim a Mackom Pu, ale ako vas tu citam a kukam, tak dostavam chut urobit vlastnu, len som tu este nevidela predavat marcipan len tak....🙂

rybca
24. apr 2010

Aj my mame uz 8 zubov a stolicky sa uz beleju po dasnom,

nasa oslava bude tiez poskromna, len my a mozno kamaratka s rodinou z Rotterdamu, ale je to tazke tosuladit volny den

kosska3003
24. apr 2010

monka Marika ma uz 3 stolicky a to som len tak nahodne objavila tiez ma nenapadlo ze jej uz idu

monkap
autor
24. apr 2010

kuknem aj ja zajtra, ci nahodou nejake stolicky nema 😀 ale to by asi bola podstatne viac nervozna 😝

jamaat
25. apr 2010

No tak ja to tu dnes zachránim. Prvá! 🙂)

iinuska
25. apr 2010

ahojte
no dnesna noc bola fakt hrozna. Spala by som, az by som plakala ☹

obed mam pripraveny, uz len povysmazat. Vecer som nalozila masko, tak dnes `uz len dokoncit. Asponze tak

nikanika28
25. apr 2010

Cafte, u nas sa tiez vari "vo velkom" 😀 ...
No a ake cifry hadzete...ze 8, 11 ...zubov ..my mame dva 😀 😀 a treti na cesti asi vyse tyzdna.
Deti su vonku s mm, tak je tu tichuuucko 😵 😵

sssimi
25. apr 2010

Ahojte kočky. No dnes som poslala návrhy na torty, tak som zvedavá čo na to povie cukrárka. A ja som tiež dáka napašmaná, že by som niečo skúsila. Kočky čo robíte to mramorové vnútro hodte mi niektorá receptík. My nemáme moc radi preplnkované torty, tak by som len niečo také suchšie chcela.

jamaat
25. apr 2010

Emka stále teplotuje. Ale boli sa prejsť vonku len tak v kočíku, aj trochu pospala.

ludmilabb
25. apr 2010

my sme mali umrncanu noc a pre zmenu sa mi vyhadzala po trupe, ma slahne a vobec mi nechcela cez den zaspat v satke, tak sme spali obidve na posteli, ona po vydatnom reve tak sa ani necudujem a nedala som jej Fenistil takze dvojhodinovy spanok sa nekonal 😝

mimi21
25. apr 2010

ahojte
na svadbe bolo super, Nina bola po neveste druha najvacsia hviezda, aj frajera si nasla, dam potom foto na FB 😉

len mne hje teraz akosi blbo, hlava sa mi toci a to bude asi tym, ze som v noci spala asi 4 hodiny a najlepsie bolo, ked som si konecno o pol4 lahla u nasich do postele, tak mi mm napisal sms, ze si zabudol v aute kluce od bytu, lebo on siel spat domov, tak som natiahla leginy, urobila hrcku na nocnej koseli, zakurila v aute a trepala sa na druhy koniec mesta zaniest mojmu nalomenemu mm kluce 😀 😀 😀
no a prave nam zacal parkovat cirkus pod oknami, tak zase budu zveri pod oknami rucat

jamaat
25. apr 2010

mimi, to je dosť dobré! 😀 Aj s kľúčami, aj so zvermi 😀

ludmilabb
25. apr 2010

mimi 😀 tak som zvedava na fotky 😉

mimi21
25. apr 2010

no tak zvery (i) uz pod oknami rucia, aj psy (i) 😀 😀 😀 stekaju
mala zaspala az teraz, lebo poobede spala do pol6