Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
28. júl 2011

no tak mi dali stk aspon docasne sposobile.... 😕 a mozeme zhanat nalepku....

hoogy
28. júl 2011

@sirinka aspon mozes jazdit.

inguska3
28. júl 2011

@emode aj nasa je riadna sikula...rozprava od 16. mesiacov,ale totalne vsetko...z rozpravky sa naucila do 10 ratat po anglicky a este aj nejake ine slovicka 🙂 a do tych 15 narata po slovensky...ide od septembra do bilingvalnych jasli,ja uz musim ist do prace...tam jej bude dobre,mne veru uz fantazia dochadza,stale nove a nove veci vymyslat.... tiez malujeme a kreslime a najnovsie strihame...ide to nejako vsetko rychlo...len jednu chybu mame a to ma najviac hneva,kedze vie uz tak davno rozpravat!!! nechce sa pytat!!! od vtedy ako vedela sediet ju davam na serblik,ale sama sa velmi malo vypyta...naozaj len raz za cas :( tak ma to jeduje... ona mi veru povedala: maminka ja sa nebudem pytat a nebudem chodit ani na serblik a ani na zachod.... a bola som vystarana!!!!! jaj a strasne rada tancuje-to je pohlad pre bohov,ked ona tancuje-tie supe pohyby 🙂 a trampolina je super-tie sa na nej naucila pekne skakat 🙂

inguska3
28. júl 2011

@hoogy aj ja konecne 7.7. som si urobila vodicak...v sobotu ide trvda realita,kupili sme starsie auto a idem sa na nom ucit 🙂))) hadam ho hned niekde neoprem...

hoogy
28. júl 2011

no kocky matko mi spi uz 4 hodinu o 3 sa zobudil,ze musi cikat tak som ho dala a on este zaspal. asi pojdeme plavat ked je takto skaredo aspon sa troska unavy inak bude zase vecer do 11 spievat v posteli:D

hoogy
28. júl 2011

@inguska3 super ze sa mala takto uci. bude nadana na jazyky🙂 nas matko tiez po anglicky slovensky a nemecky povie si co sa mu lahsie vyslovy. a neboj aj zachod bude🙂 len treba pevne nervy

inguska3
28. júl 2011

ona je riadne prespekulovana 🙂 len to co jej vyhovuje.... a z tych rozpravok aj cestinu poriadne lame 🙂 to je dobre,len nech sa to na nich lepi,lebo v tejto dobe su jazyky na prvom mieste!!!

sirinka
28. júl 2011

ale aspon jedna pozitivna sprava...mm mi kupil na narodky telefon a na zaklade toho vyhral dalsi...nokiu C6-01 😝

hoogy
28. júl 2011

@sirinka super🙂

sirinka
28. júl 2011

@hoogy hej, len nevieme teraz co s nim, treba ho rychlo niekomu darovat, lebo o rok uz bude zastaraly hehe....

kosska3003
28. júl 2011

tak ja som nastvana kokos boli si tu po lesenie a za posratu fasadu som dala 4200eur kokos ze drahu farbu sme vybrali a to nam ale nikto nepovedal az teraz pri uctovani vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr uz od svagra nechcem ani suchy rozok to nam on dohodil super firmu

a mala mi chytila hysak ze ju boli ritka tak dufam ze neprachladla teraz kuka telku spievankovo a lezi

sirinka
28. júl 2011

@kosska3003 😀 ako nasa terasa....asi mate velky dom...

borocka
28. júl 2011

@sirinka 😀 ze milion na nove auto 😲 😀 😀 tak nove auto kupis aj za 12tisic eur, zalezi od narocnosti 😀 😀

kosska3003
28. júl 2011

@sirinka 3000 len za farbu mame velky dom mam foto na face 240metrov stvorcovych naratal farby a za meter 12,5 ta ako ta omietka musi aj pravnucata prezit

sirinka
28. júl 2011

@borocka hej, zalezi...my potrebujeme rodinne auto, 5 plnohodnotnych sedadiel, plus velky kufor, bezpecne...plus nejaka ta vymozenost ako klima, elektronicky ovladane okna s detskou poistkou na zadnych a centralne....hm...to co mame teraz stalo nove vyse miliona v sk, s priplatkovou vybavou....a to nemame ziadnu luxusnu znacku...

sirinka
28. júl 2011

@borocka a to ked pisem, ze 5 plnohodnotnych....tak uz vazne uvazujeme nad 7 miestnym, lebo ak treba niekoho zviest, tak pekne na dvoch autach musime ist....

zuzkaprofant
28. júl 2011

@sirinka odporucam superb tam sa vopchate urcite 😀

borocka
28. júl 2011

@sirinka tak okrem tych 5riadnych miest ostatne co si menovala mas v kazdom aute 😉 ale jasne, auta nie su lacna vec,a ked uz kupujes tak poriadne, nech aj nieco vydrzi a nemusis ho po par rokoch menit lebo dosluzilo

kosska3003
28. júl 2011

@borocka no tak to neni v kazdom aute oni aj v reklame ti povedia ze od 10 000 a prides do obchodu a vo vybave neni nic ani radio ani okna v elektrike ani central dnes sa za vsetko plati nikto ti neda nic zadarmo

sirinka
28. júl 2011

@borocka no ale ja tych 5 miest potrebujem....takze mna kazde auto nezaujima... 😅

@zuzkaprofant no hej, ta nova superb combi je uplne krasna...hned by som ju brala....ale neviem, ci by som tam dozadu dala tri sedacky vedla seba...

borocka
28. júl 2011

@kosska3003 tak v povodnej vybave kupis auto aj za 8tis eur, a samozrejme vsetko toto navyse si musis doplatit. za to som siri napisala ze nove auto kupi uz od 12tisica|

sirinka
28. júl 2011

@borocka nove kupis aj za sedem...napr. hyundai i10 😅

kosska3003
28. júl 2011

@borocka no ved kupis ale ake je to auto ako ja sa do toho moc nerozumiem ale niektore tie auta co su lasne to su len take plechy sa bojis aj dvere zavret ale tak samozrejme nie kazdy si moze dovolit drahe auto

zuzkaprofant
28. júl 2011

@sirinka no 3asi nie len ked 2
pocuj vam uz len daky minibus ked 3chces dat vedla seba🙂

sirinka
28. júl 2011

@zuzkaprofant v pohode, vw touran je uzasne auticko...

jamaat
28. júl 2011

@mystery7 Ani sme sa nejako nebáli, odporučil nám to kamarát, ktorý s autami robí a pozná aj majiteľa bazáru, kde to auto bolo. Vraj ten robí poctivé veci. Tak sme mu verili.
@borocka Gumáky by sa nám dnes zišli. Celé doobedie pekne, lenže som bola objednaná ku kaderníčke, šli sme až potom na Donovaly na Habakuky, ako sme došli, začalo pršať a pršalo celý čas. ☹

hoogy
28. júl 2011

@zuzkaprofant superb je skor taka imidzovka ako rodinne auto

@sirinka hladaj take auto kde su vzadu tri samostatne sedadla. lebo ja mam Qashqai a ten je sice troska mensi ako touran ale tri sedacky by som dozadu nedala

jamaat
28. júl 2011

@sirinka Presne preto ho vraj mám zohrievať, kým sa pohnem. Tak zvyknem naštartovať a potom až Emku do sedačky nakladať.

Naše bolo dovezené z von, potom na SR jeden majiteľ. Za takú cenu sme veľmi nešpekulovali a ani nebol čas, lebo na druhý deň, ako sme sa o ňom dozvedeli, už potreboval majiteľ peniaze a bol by ho dal do výkupu. Takže nás vyšlo na 4tis. eur.

sirinka
28. júl 2011

@jamaat a ved to je skoro ako zadarmo....za tolko som predala svoju fabiu...ake ste kupili?

mimi21
28. júl 2011

baby mate niektora skusenost s nesterilizovanim vyzivy?
akurat varim, broskyna jablko a nechce sa mi to sterilizovat
vraj staci horuce naplnit, zatvorit a otocit hore dnom a tak nechat vychladnut...