Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
5. jún 2010

Aj my sme boli vonku a potom na zmrzke a potom na návšteve. A teraz už spí, ledva vydržala, už bola zlá, ani jesť nechcela, na zem chlieb hádzala.

ladywitch26
5. jún 2010

caute zeny, tak ja dnes cely den v robote, znicena som ako pes. a este aj stanka cely den nervaci, nic poriadne nechce jest, len mrnci. zasa tie hlupe zuby. lava spodna trojka je uz skoro vonku a prava sa tiez tisne. no horor. aj stolicu ma zasa taku hnackovitu a ritulu celu cervenu. prebalujeme ju ako casto sa len da, natieram sudokremom, kazdy vecer do vane repik a harmancek varim, uz treti den a stale sa jej to nejako nezlepsuje. 😖

martinaxyz
5. jún 2010

Ahojte babenky...nešiel nám 2 dni net tak mám toho dosť zameškané čo sa tu deje....malý mal dnes oslavu tortu potom vložím ako obrázok, teraz sa mi nechce...máme zapalené hlasivky a idú nám stoličky...možno je to z toho...
@jamaat- vieš mi zohnať takú súpravu lonsdale ako som chcela, lebo tá pani mi ju už nevie dodať...

jamaat
5. jún 2010

Aj u nás vládne nervozita kvôli zubom.

jamaat
5. jún 2010

martina, prečo nevie? Možno vypredaná veľkosť? Akú chceš veľkosť?

jamaat
5. jún 2010

@martinaxyz Kukla som, majú ju vo všetkých veľkostiach do 2 rokov. Nevadí, ak by to bolo trebárs až o mesiac?

martinaxyz
5. jún 2010

jamaat- že vraj nemá velkosť 86

martinaxyz
5. jún 2010

jamaat- môže byť aj o mesiac a zatial možno ešte niečo budem chcieť...dokedy ti má nahlásiť čo chcem?

iinuska
5. jún 2010

tak Adamko este nespinka, skoro hodinu som ho hondrlakala na rukach, stale nic, potom som ho dala do postielky a chvilku aj vyzeralo, ze zaspi, ale nic z toho. Teraz tam place. Booooze...A to som si myslela, ze aky unaveny bude, ved sme boli skoro cely den vonku ☹

jamaat
5. jún 2010

Najlepšie je, keď mi priebežne budete hlásiť, ja si to nachystám do košíka. Lebo niekedy urobia takú super jednodňovú akciu, že sa ráno rozhodnem a hneď objednávam, lebo o pár hodín to už môže byť vypredané. Aj dnes ma napríklad trhalo objednať, ale som odolala 🙂

@martinaxyz Koľko má Darko centi? Tá súprava je zvnútra flísová, je vhodná skôr k jeseni, keď sa už schladzuje. Ja chcem Emke 92-ku, aj Lube som takú veľkosť doniesla. Veď by som mala mať rozmery...očkaj.... Neviem, či ti to ukáže http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8231630&tab=S ....každopádne rozmery sú tu: Veľkosť 18-24 mesiacov.
ROZMĚRY: Bunda: dĺžka 40cm, šírka 34cm, rukáv spodná strana 26cm Tričko: dĺžka 38cm, šírka 29cm Nohavice: dĺžka 48cm, pás dookola 49cm.

ludmilabb
5. jún 2010

iinuska ja vzdy ked som si niecim u Sofii na 100 percent ista tak to just tak nie je a zase ked nieco vobec necakam napr. take necakane spanky v kociku v nezvyklom case jednoducho niekedy darmo clovek planuje...

ludmilabb
5. jún 2010

Jani to kokosove tricko je uzasne 😝

jamaat
5. jún 2010

Hej, bohové je, veď som chvíľu aj rozmýšľala, že si ho nechám. Ale mám strašne veľa tričiek. 🙂

jamaat
5. jún 2010

Ja si pre istotu nie som radšej už ničím istá pri Emke 😀

martinaxyz
5. jún 2010

@jamaat- zajtra ho pomeria, ale naposled mal 82cm...a ak je vhodná k jeseni tak to potom počká a ktorá je taká tenšia na leto...

kosska3003
5. jún 2010

ahojte tak dneska bolo naaaaaadherne skoro cely den som bola vonku s malou okrem spanku poobedneho a od 8 spinka tak som bola na korcule dala 10km po diele potom pivenko ma pozvala segrenka tak som neodolala a teraz pokukam co potrrbujem a pojdem aj do hajan pomaly

jamaat
5. jún 2010

@martinaxyz Tieto menšie veľkosti robia všetky takéto teplé. .....Ja som s týmto veľmi spokojná http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8342767&tab=S ...majú ju aj úplne tmavomodrú, alebo sivo-čiernu s červenými pásikmi.

ludmilabb
5. jún 2010

my sme mali oslavu tak Sofia behala so svagrinami za ruky az bola horuca ked odisli nabehla na stary rezim pekne po styroch 😝 ja si chrbat neznicim uz dost co ju na rukach nosim vsak ona ked sa odhodla tak sa sama pusti uz to spravila len ju to tak uplne nenastartovalo, je dost opatrna spravi jeden krok a hned si cupne

jamaat
5. jún 2010

ludka, ja som s emkou tiež nechodila za ruky. Vonku ju držím za jednu ruku, ale vychádza to tak, že sa nemusím zohýnať, takže pohoda.

juska3
5. jún 2010

caute kocky 🙂

dnes bolo krasne vonku, konecne, sice doobeda som behala s vysavacom, ale poobede sme boli v Arborete Mlynany, hodim fotky na FB, zajtra chceme ist znova lebo dnes sme toho vela nestihli

inus, jasne, kojim a asi tak rychlo neskoncim lebo malemu zase akosi zachutilo viac 🙂

ludmilabb
5. jún 2010

Jani ten matros sa mi pacil, sustaky nemame ale ma kopec inych gati sice skor nasaju ale co uz

ludmilabb
5. jún 2010

juska Arboretum 😵

martinaxyz
5. jún 2010

jamaat- a táto súprava by tieťž prišla o mesiac...lebo vyzerá dobre a tá ceny...

náš malý sa už za ruky nechce držať...vždy ked ho chytím tak sa najeduje...

jamaat
5. jún 2010

@martinaxyz No príde, keď objednám. Ale nechcem ti sľubovať, že budem objednávať o týždeň. Radšej ti poviem dlhšie. 10 dní ešte trvá cesta z Anglicka sem. Prípadne sa spýtaj mimi21, či sa nechystá objednávať.

juska3
5. jún 2010

ludka 😵 ) len ja som to chcela vysklonovat 🙂

jamaat
5. jún 2010

@juska3 Nejak som mimo s tým arborétom...čo tým ludka myslela 😅

juska3
5. jún 2010

jamaat 😀

zuzkad
5. jún 2010

no konecne sa to tu rozbehlo 😅 😅

jamaat ak sa mozem opytat, co to a od kial objednavas ?? Ja som teraz len zbezne citala o tej supravicke 😅 😅

okolo pol piatej na mna dosla unava strasnaaa..tato spal, babka tiez a tak som nemala komu "ponechat" maleho aby som si lahla aspon na pol hodinu..tak som si ho zobrala k sebe, ze skusim, ci naaahodou nepospinka troska...a on zaspinkal potiahli sme spolu dve hodiny 😀 😀 zobudili sme sa o pol siedmej, vonku teplo slniecko, tak sme sa obliekli a zase sme isli von 😅 😅 no paraada 🙂 🙂

baby prosim poradte mi....maly je strasne zachripnuty a chcela som mu dat kalciovy sirup, ale on sa mi zacal az dusit z toho ako ho napinalo potom vseeetko vyvracal von 😖 😖 ja uz neviem ako mu ho dat, aby chuda moje aspon troska prehltol 😝 😝

jamaat
5. jún 2010

@zuzkad Objednávam z Anglicka značkové veci aj obuv pre deti aj dospelých. Tu si môžeš pozrieť, čo práve mám http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=87537
Kalciový sirup je strašný hnus! chutnala si ho? Možno aj ty by si hodila tyčku.

ladywitch26
5. jún 2010

zuzka a ty sa mu divis? ja si pamatam kalciovy sirup este ked som bola ja mala a nasi ma ho nutili pit. je to strasny humus 😝 😝

zuzkad
6. jún 2010

dobre raanko,

zase mame krasne slnecno sa tesiiim 🙂 🙂 🙂

lady, jamaat no ja sama som vzdy vracala z toho sirupu ako dieta, cize sa mu moc nedivim, len som mu chcela dat trocha, aby sa mu ten hlas popravil, lebo strasneee je zachripnuty ☹ ☹ ☹ frcla som mu to do caju a tak aspon nieco odpil 😖 😖

jamaat dakujem za info popozeram veci 😉 😉