Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
16. jún 2010

ahojte,
dnes sme spali do 9, tak Adamko pojde spinkat len raz . Teraz sa tu pekne hraje, mam pustenu telku a vzdy zbystri, ked ide rekama. To je jedine, co ho v telke zaujima. 🙂 Rozpravky este ee

my mame koprovu omacku s hovadzim maskom a knedlou

zuzkaprofant
16. jún 2010

@rybca no hej su take pokrcene potom vsetko zehlime ale ja skladam na take male kocky oblecko

nas ma rad vcielku maju stale povie maa a ide sa kukat 😀 naj ma tu pesnicku od Gota 😉

iinuska
16. jún 2010

rybca, ja neberiem vela veci, ved mozem aj preprat, ked bude treba 🙂

rybca
16. jún 2010

iinuska - no hej, tiez na to myslim, ale ked bude skaredo, tak to nevyschne ani za dva dni, my nejdeme k moru, ale do lesov, asi vezmem viac teplych veci a letne skor preperem a vyschne ako hrube teplaky ci rifle

jamaat
16. jún 2010

No úplne že bohovsky! Emka sa už pred štvrťhodinou zobudila, takže spala asi 35-40 minút! A teraz tu zase revčí! Šľahne ma!!!

@iinuska K tebe dnes na obed neprídem :-P 🙂

zuzkaprofant
16. jún 2010

@jamat nejdu malej zuby bo nas sem tam taky nevystaty je 😠 neplace ako vy pisete ale cely byt mi zbombaduje a ma na haku ze nono kricim

iinuska
16. jún 2010

jamaat, toto si objednal Petko, tiez som sa cudovala, ale ja zjem vsetko 🙂

mystery7
16. jún 2010

@jamaat on vydrzi revat ako tur, v pohode celu hodinu tak reval. Moja vcerajsia odysea pokracovala. Zaspal na 10m, to len slabunko poplakaval sem tam. Potom nabral silu a opat pokracoval revom. To som to uz vzdala, bolo neskoro a aj susedia klopali na radiator :-/ na prsniku, par krat potiahol a spal. Je extremne tvrdohlavy.
A noc.... Mna vcera poobede zacal boliet prsnik, dala som si tabletku "super" nalade som isla spat. V noci total horucka a zimnica, prsnik ako z olova 🙄 mam zapal. Teraz po roku kojenia 🙄 aaaaaaaaaaaa
Dnes mi je stale blbo, som nejaka slaba, horucku uz nemam.

ludmilabb
16. jún 2010

ahojte, mne Sofia zaspala vecer o stvrt na desat a prebrala sa mi az rano o piatej 😵 poslednych 5 noci ju davam spavat do posielky bez vaku takze bud zabralo jedno alebo druhe takze sme sa aj mi prepracovali na spanie ako ostatne deticky, zatial ok, az si musim zvykat ze ju nemam pri sebe 😝 rano som bola normalne ze vyspata 😉 ziadne kojenie az mi je to cudnô
jamaat Emka si vymenila naladu so Sofiou...dnes som mala mamu a segru u nas doma a ja som isla do banky vybavit nejake veci a pridem domov a Sofia obrovsky bordovomodry flak na lici, opatrovatelky nestastne ze boli pri nej dve a aj tak im spadla a udrela sa o stol, totiz Sofia uz sama chodi tak im pekne chodila oni sa tesili len sa smykla o padnute letak z Tesca a bolo oni si neuvedomili ze je to klzke, ja jej vzdy s pod noh odpratavam taketo veci nuz stane sa vsak to prejde len obidbe nestastne z toho som im vravela ze sa nic nestalo, Sofiu to neodradilo od chodenia to je hlavne

ludmilabb
16. jún 2010

@jamaat Emka ti hadam poobede dospi deficit
@mystery7 joj zapal prsnika som mala to som bola uplne slaba tak si viem predstavit ze mas toho dost ☹ drzim palce nech ti to cim najskor prejde, ja som si Sofiou prikladala na ten bolavy prsnik co najcastejsie aj polohy som menila aby mi mliecko zo vsetkych stran prsnik avytiahla

my este stale odsavame ☹ , Sofia je hakliva lebo jej kvapkam do nosa, dostava Fenistil, Cebion tak je nervozna ked len lyzicku vidi 😢

mystery7
16. jún 2010

no, tak my sme evidentne posledni. Nechodime a v noci neustale nervaky a budenie a kojenie 🙄 🙄

mystery7
16. jún 2010

ja som dnes este nevarila, Mirko spinka. Ked vstane, budu cestoviny s nejakou smotanovou omackou.

iinuska
16. jún 2010

mys, joj, tak skore uzdravenie. Ja som zapal nemala, a dufam, ze ani mat nebudem. Ani Adamko nechodi, ide len za rucky

ludka, tak super, ze mala uz spinka sama v postielke 🙂

ludmilabb
16. jún 2010

@mystery7 pred tyzdnom to bolo cele uplne ako ty pises, ziadne chodenie, v noci revy, prekrucanie a lozenie (to zostalo) a kojenie ako jej vysli tri zuby naraz a zmenilo sa jej spanie na samostatne tak je to zmena k lepsiemu, dufam ze sa to teraz nepokazi

ludmilabb
16. jún 2010

@iinuska mne sa ani verit nechce ked ju vidim v noci ked si idem lahnut ako si tam lezka spokojne fakt sa modlim aby jej to zostalo, spolocne spanie mi nevadilo ale strach ze sa mi strepe z postele ma presvedcil o tom ze ci chcem alebo nie do postielky pojde, uspavanie je teda adrenalin ale tak co uz a ako bonus mam k tomu ze si v noci zatial nepyta tak casto prsnik

jamaat
16. jún 2010

@mystery7 Ty máš ešte toľko mlieka??? Tak nech čo najskôr zápal prejde, aj ja som mala, katastrofa!!!

@ludmilabb Rýchlo klopkaj na poriadne tvrdé drevo!!! 🙂

mystery7
16. jún 2010

ludka minuly mesiac mu vysli 3 zuby v priebehu 2 tyzdnov, ale nic ine sa nezmenilo. Som uz z toho zufala.
Ma uz skoro 13 mesiacov a neprespal este ani jednu noc. Budi sa kazde 2 hodiny, alebo aj castejsie. Ale hladny nie je, na veceru sa vzdy poriadne naje

mystery7
16. jún 2010

ja som si tiez myslela ze mlieka je pomenej, ale asi som sa mylila. Ja kojim 1x cez den, pred spanim si zvycajne malinko cucne-je najedeny z kase a v noci casto, velmi casto.

zuzkaprofant
16. jún 2010

@mystery7 daj si tvaroh na prsnik ked mas zapal to ti hned pomoze a uvolni

nas sa doma nudi vonkudruhy den leje tak sa neda nikam ist a on neviem co zo sebou bordel za minutu mi taky narobil ze az 😠

zuzkaprofant
16. jún 2010

aj nas mys sa tak budi teraz s nim mm spi v noci lebo ja som uz nevladala v kuse vstavat cely den ho vkuse niecim nukam aby papal ale aj tak nechce nic ale v noci je hladny chce mliecko neviem co snim zajtra ideme ku doky tak sa opytam

iinuska
16. jún 2010

aj u nas leje od rana, teda uz v noci zacalo. Dnes to na prechadzku ani nevyzera

mystery7
16. jún 2010

zuzka, ale on cez den normalne je. Aj na veceru zje kopec kase. Neexistuje aby bol potom hladny.
Teraz si davam horuce obklady, vecer si urobim sprchou masaz. Tvaroh nemam, ale prestalo prsat, mozno skocim kupit. Ako sa ten tvaroh priklada? Zohriaty a zabaleny v utierke?

zuzkaprofant
16. jún 2010

mys normalne kup tvaroh keby maly taky v kelinku das si ho na prsnik bolavy tak ako krem namastis das suchu plienku a do podrpsenky sa oblecies a hotovo tak pol hodky a viacje mozes mat to ti zaschce a pojdes sa spchnut
ja som skusala rozne babske rady na zapal ale toto bol naj aj kapustovy list nie je zly ale tvaroh mi taku hned ulavu dal

ludmilabb
16. jún 2010

@mystery7 ak mas doma biele vino daj chladit a sprav si obklad , vecer s mm mozes vypit 😀
mne sa tiez Sofia naje aj kasu zje a v noci na prsniku furt byvala ono je to teraz len par dni co sa menej kojime
cez den ju kojim rano, pred obednajsim spankom, poobede a vecer, niekedy poobede vynecham, mlieka vela nemam, ked kojim poobede o piatej tak o deviatej mam poloprazdne prsniky ani dnes rano som sa nezobudila s preplnenymi 😒

ludmilabb
16. jún 2010

@jamaat uz som riadne po stole poklopkala 😉

monkap
autor
16. jún 2010

mne tiez lenka este sama nechodi ....

mys: mne vyborne pomohlo prikladat si kapustny list ... vyskusaj 😉

kosska3003
16. jún 2010

mys tak nech to rychlo prejde ja som to namala klop klop a hadam uz mat nebudem ja tiez v noci kojim kazde dve hodinky a nie a nie prestat aj caj je skusam davat a nechce tuto noc som ze ju necham poplakat ci zaspi bez kojenie prd 3 minuty rev 5 minut spala a po pol hodine ma to preslo a dala som jej cicik lebo to by som bola viac nevyspata ako keby som ju kojila ja neviem asi budem do troch rokov kojit ci co chuti jej a ine mlieko mi nechce opica jedna vie co je dobre

monka ahoj a co prestahovany

mystery7
16. jún 2010

vyskusam ten tvaroh, ak sa mi postasti ist na nakup. Ale mam doma aj biele vinko 😉 len ma prekvapuje, ze studene, ved pri zapale sa ma davat teple.

iinuska
16. jún 2010

@monkap ze sa aj ukazes 😉

monkap
autor
16. jún 2010

@kosska3003 ano uz sme v novom ... uz treti tyzden 🙂

@iinuska deti spia, tak som nakukla 🙂