Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
19. júl 2010

@ludmilabb poobede ok, len my spime do pol tretej cca tak potom hned mozeme vyrazit na THK

ludmilabb
19. júl 2010

@emode tak to by bolo super 😉 na taku hodinku akurat
lebo potom ked pride mm z roboty ideme do Detvy

jamaat
19. júl 2010

@ludmilabb A čože zasik do Detvy? Mládza už narástla? 🙂

jamaat
19. júl 2010
mimi21
20. júl 2010

@jamaat ja som asi blba, ale ja som sa z toho nevedela vysomarit, resp. som tam nenasla datumy, ktore by sadli na mna

inak dobre ranko
noc dost o nicom, ja som nemohla spat, do pol 4 som sa len prehadzovala, ale asi to bude tym, ze vecer som sa objedla 😀 kupila som fajny chlebik a natierku, tak som nevedela kedy mam dost 😝

uz som si aj masko na obed stihla nachystat, Ninka ma od vcera, takze si pojdem s nou lahnut 😉

martinaxyz
20. júl 2010

Dobré ránko....
@mimi21 dobre, že si mäsko spomenula, zabudla som vybrať z mrazničky na obed 😲 😲 😲 😲 😲 letím vybrať...

martinaxyz
20. júl 2010

no mäsko vybraté, už len počkať, kým sa rozmrazí....ja som túto noc spala zle....bolela ma hlava a celé telo...malý spal fajn, ale o 6.00 je už hore...

mimi21
20. júl 2010

@martinaxyz a co ides varit???
ja som v poslednej dobe bez inspiracie, vcera som robila zapekane zemiaky s vajcom a nakydala som tam este nejaku zeleninu,
mm ma najradsej maso, mne stacia aj cestoviny, alebo nieco lahsie

aj my sme hore od 6, za nejaku hodinku sa pojdeme ulozit 🙂

martinaxyz
20. júl 2010

ja varím bravčový perkelt z receptov a k tomu zemiakovú kašu a zeleninovú polievočku máme od včera....mm tiež by len mäso jedol...

jamaat
20. júl 2010

Dobré ráno.
U nás včera a v noci už musel úradovať sirup proti bolesti. Včera som ju uspala cez deň až na druhý pokus a asi po polroku sme použili aj cumel. Potrebovala niečo obhrýzať, čo ju tak ďasná bolia. Urobila si dudel zo mňa, popri tom aj spí, ale akonáhle jej vytiahnem bradavku z úst, tak sa preberie a reeev. Lenže tentoraz to nie sú tie jej zúrivé vresky, ale je to ozajstný plač. No spala nakoniec 2 hodiny a zobudila sa s plačom a stále len plakala, tak to som už vytiahla sirup. Do 5 minút z nej bolo spokojné a veselé dieťa, čo sa jej tak uľavilo. Večer zase horšie zaspávala, v noci sa budila a o tretej zase zúfalý plač a metala sa, ani dotknúť sa jej. Tak som jej zase dala sirup a potom spinkala pekne. O pol ôsmej nás pes zobudil. Nechápem, prečo ten náš tato nezavrel dvere do spálne, keď inokedy ich vie zavrieť, hoci Emka už aj hore je. Takže nám vpálil do spálne Deny, riadne o všetko chvostom pobúchal a bolo po spaní. Zdá sa, že už sirup prestáva účinkovať, lebo zase začína mrnčať. Teraz ju ešte rozprávky zaujali a hrá sa.

jamaat
20. júl 2010

@mimi21 To je tam len vzorový výpočet, oni to každému vlastne na mieru vyrátajú.

rybca
20. júl 2010

Dobre ranko, no teda uz sme dlhsie hore, ale teraz som sa sem az dostala..🙂 u nas zase pekna noc..🙂 @jamaat - toto sme mali pred par dnami, akonahle som siahla po sirupe, Matko prestal plakat a uz len cakal kym odmeriam, vypil a bolo dobre...🙂
Ja mam navarene este od vikendu, az vecer si budeme zapekat plnene sampiony, len este neviem cim ich budeme plnit, musim najst nejaky recept..🙂

jamaat
20. júl 2010

Ja som opať musela nasadiť do boja sirup a nálada sa opäť otočila o 180 stupňov.

mystery7
20. júl 2010

ahojky
My sme hore od 6, mm nechal mobil s budikom na stole a kym sa k nemu dostal, vsetci sme sa zobudili.
Dnes noc o nicom same kojenie. Ja mu v noci ani flasu o ust nemozem dat, co sa tak zacne metat. A ked zaciti cumel tak nenormalny rev. Koska ako si to zvadla?

mystery7
20. júl 2010

teraz sa u nas spi, poobede chcem vytiahnut bazenik na balkon. Snad sa aspon na chvilu zabavi.
Aj u nas je najoblubenejsie maso. Vcera som robila palacinky, tak budem musiet vymysliet uz nejake maso.

rybca
20. júl 2010

Prave mi prisiel katalog z HaM a take uzasne veci tam maju pre babatka..🙂)))) by som hned nakupovala..🙂)) keby som mala pre koho..🙂))))

iinuska
20. júl 2010

ahojte,
Adamko zaspinkal, ja som uz dala dusit nove zemiacky a potom dam len ryby piect, tak rychly a zdravy obed. Zajtra dorobim paradajkovu polievku
Ja stale perem, a tych veci nejako neubuda. A to sme boli len tyzden 😅
Dnes je zase pekne teplo, tak poobede sa supneme vsetci do bazena 😵

mimi21
20. júl 2010

tak my sme s Ninkou spali 2 a 3/4 hodiny 😵
napapali sme sa a teraz ideme von 😉

@iinuska podovolenkove pranie nemalo ani u nas konca, strasne dlho mi trvalo kym som sa tej kopy pradla zbavila 😒

iinuska
20. júl 2010

@mimi21 tak to ste si pekne pospali 😵
no a v auguste ideme na 16 noci...To bude pradla 😀

jamaat
20. júl 2010

@iinuska A kam idete?

@mimi21 Aj Emka mi dlho spí, už 2 a pol hodiny, ale ako toto dopíšem, tak sa určite zobudí 🙂

ladywitch26
20. júl 2010

caute zeny, my dnes tiez len rychly obed, hranolky so syrom vyprazanym. 😝

mys, nam ani budik nemusi zvonit, a aj tak sme cela rodina o siestej hore. stanka uz tyzden vstava tak. skoro na minutu presne. 🙄 prelezie ku mne do postele, potom si sama stiahne zo stolika cistu plienku, ze aby som ju prebalila a potom zacne robit ham ham, tak uz musime aj mlieko ist spravit.

teraz spi uz skoro dve hodky, ale mohla by este potiahnut, potrebujem si par veci dorobit a zasa poprat. uz mi jedna varka visi vonku, ale este dve dalsie cakaju v zastupe. no a potom zasa zehlit ☹

jamaat
20. júl 2010

Tak Emka trhá svoje rekordy, spala 3 a pol hodiny! 😲 😅

rybca
20. júl 2010

@jamaat tak to je pekne..🙂))))

jamaat
20. júl 2010

@rybca Účinkoval sirup, tak zjavne sa jej uľavilo a takto potiahla aj v spaní. Ale už je to 6 hodín, čo som jej ho dala, tak účinky končia a tým pádom zase nechce jesť. Aj pýta, ale keď sa jej s tým priblížim k puse, tak nechce. Tak aspoň ovocie jej dávam, to by jedla aj umierajúc 🙂

Zase začína hrmieť a do mesta som chcela ísť.

mimi21
20. júl 2010

@iinuska ty budes mat 2 dovolenky?
ticho zavidim...

mimi21
20. júl 2010

no my uz spinkame, mam aj pozmyvane a tusim si zase idem urobit chlieb vo vajci 😀 😀 😀
nechapem co ma to dieta za chute 😝

kosska3003
20. júl 2010

aj my uz spime ja si idem uliat cervene nech mi kramose dojdu nechcem mat na dovolenke a uz akosi meskaju opice

ladywitch26
20. júl 2010

@mimi21 tak pri stanke som mala tiez nonstop chute na chlieb vo vajci, zeby mala ninuska sestricku? 😀

mimi21
20. júl 2010

@ladywitch26 jaaaj, ved ja uz neveim vydrzat, co to bude, strasne by som chcela vediet

ale ak baba, tak mame na garderobe usetrene, lebo mam po Ninke kooopec krasnych veciciek

no nic, idem ja ten chleba vo vajci robit, lebo som sa tu dako prilepila 😅

iinuska
20. júl 2010

ahojte
aj Adamko uz zaspinkal, az som sa cudovala, lebo poobede tiez potiahol 2 a pol hodky.Vo vani sa mi pokakal, to sa nam este nestalo 😅 .
ja som si naliala biele 😝
@jamaat , ideme zase do Chorvatska, ale tento krat na nase oblubene miesto, na Soltu

@mimi21 no, tak to nejako vyslo 😵