Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
6. aug 2010

@mimi21 ja stale umele, aj krupicu z neho zarabam. a este par mesiacov ani ine neplanujem. no ale zasa tu je to lacne, vyjde ma to lacnejsie nez kravske

ladywitch26
6. aug 2010

maaaarisku, mna z tej mladej asi slahne. tak zisla dolu do kuchyne ranajky si robit. ja sedim v obyvacke, ona je meter od stanky, ktora si veselo bacha morciakovi po klietke, co dobre vie, ze ku morciakovi nesmie, ale absolutne ziadna reakcia. to musim ja zdvihnut celych 75kil a odsuchtat sa 5 metrov, aby som odtial stanku zobrala.... 😠

martinaxyz
6. aug 2010

Ahojte...
nejak ste sa rozkecali 😀 😀 😀 😀 @mimi21 ja dávam Darkovi granko a má ho rád, lenže on zje všetko čo nezje jeho...u nás veľká búrka a prší...to bude dlhý deň 😠 😠 😠 😠 @ladywitch26- ty môžeš so svojimi zážitkami s mladou napísať nejakú knihu...

no a my sme rozmýšľali, že malému kúpime kočík, lebo vždy ich berie dievčatám 😅 😅 😅

ladywitch26
6. aug 2010

@martinaxyz no povodne som chcela napisat o mojich zazitkoch, ked som ja robila aupair, ale toto by bolo asi zaujimavejsie citanie 😀
inak moj muz bol taky isty, ten len babiky.

jamaat
6. aug 2010

@ladywitch26 No asi nemá teraz službu 🙂

ludmilabb
6. aug 2010

ja zarabam kasu s kravskym bud Bio z obchodu alebo take regionalne z automatu

martinaxyz
6. aug 2010

@ladywitch26- mala by si napísať...lebo ak sú knihy a články, tak sú o tom ako boli aupairky zneužívané a ty napíš ako Vás aupair terorizovala ochotou plniť si svoje povinnosti 😉 😉 😉

monkap
autor
6. aug 2010

lady: ty mas s nou ale trpezlivost ... do kedy este u vas bude?

ladywitch26
6. aug 2010

@jamaat no zacinala jej 10 minut neskor, ale zasa vcera mala koncit 18.30 a muz jej zobral malu, siel do obchodu 18.15, tak si mohla nadrobit 😕 😀

jamaat
6. aug 2010

@ludmilabb TAk už si aj ty vyskúšala automatové? Aj sama si okoštovala?

ladywitch26
6. aug 2010

@monkap tiez sa divim, ze este kufre cez okno nelietali...asi ma hormony krotia 😀 dufam,ze maly bude kludas.
druha moze prist najskor 24teho, cize dovtedy tu bude kvasit aj tato.

monkap
autor
6. aug 2010

@ladywitch26 az 24-teho? a nemas moznost niekoho dovtedy? ved s touto mas len starosti .... a este jej aj platite .... ona uz niekedy robila aupairku? ci ste prva rodina jej?

monkap
autor
6. aug 2010

strasne tu hrmi ... uplne sa zotmelo ... normalne sa tu budem bat 😖 ... mala mi spi vonku ...

ladywitch26
6. aug 2010

@monkap nemam inu moznost, tak narychlo nezozeniem nikoho, co by mi tu zostal aj na noc. ta irska studentka, co bola pri stanke prve dni bola super, ale ta by nechcela nastahovat sa sem aj cez noc. a zasa by musela byt nonstop v pohotovosti. to vies, ak ja budem musiet do nemocky a ona bude akurat niekde na diskoteke...
a tato mlada nielenze nerobila aupairku, ale pochybujem,ze sa vobec starala o deti. nic tomu nenasvedcuje. skor si myslim, ze ju pekne maminka rozmaznavala doma.
tato druha bola u mojej sesternice. sesterka potrebuje aupairky len na leto, ked maly nechodi do skoly a tato bola u nej minule a velmi si ju chvalila. tento rok nemohla prist, lebo robi v kii, ale nepaci sa jej tam, tak sa rozhodla, ze to tam zabali, kasle na frajera a pride sem. ale co si piseme cez skype, tak ani nemam pocit, ze komunikujem s osobou,co ma sotva 20rokov, taka vyspelejsia rozumovo mi pripada.

mimi21
6. aug 2010

@monkap ja normalne skoro vsade svietim , tu je taka tma, hrmi tiez
Nina spi od 11, tak som zvedava do kedy potiahne

ludmilabb
6. aug 2010

@jamaat ja si davam to z automatu aj do Cara, v pohode vydrzi tak max 4 dni ale napisane je ze spotrebovat do 24 hodin
Sofia ale teraz menej jedava gris, kasovite jedla jej zacali vadit, paradoxne 😕
@mimi21 aj tu bola riadna tma kym bolo zatiahnute a lialo teraz sa uz trosku rozvidnelo, Sofia zaspala teraz tak ratam ze bude hodinu a pol spat

jamaat
6. aug 2010

@ludmilabb Ak si ho prevaríš, tak vydrží aj dlhšie. Ale ja ho dopredu nepreváram.

ladywitch26
6. aug 2010

ja mam intoleranciu na laktozu, tak som s mliekom aj u stanky opatrnejsia. ani jogurt jej nedavam kazdy den, lebo sa mi zdalo, ze mala castejsie vetry.
inak aj cokoladu som rapidne obmedzila, lebo ju zapekalo z nej. a to som jej nedala priamo cokoladu, ale napr. cokoladovy pribinacik alebo take cosi ako je mliecny rez od kinder, tu maju nestle, akurat ze je nielen to cesto, ale aj plnka cokoladova. som jej ho dala pred obedom a sla potom spat, no s akym jakotom sa mi po hodine zobudila, az strach. hodinu som ju drzala na rukach, kym sa poriadne vyprdela a potom nalozila plienku, ale teda riadne tvrde to bolo. to som jej dala vtedy tri dni po sebe ten rez. teraz jedine poobede, ked ma dost pohybu a aj ovela viac caju vypije, ako rano. a hned za tym jej dam nejaku hrusku alebo hrozno, co ma opacne ucinky.

iinuska
6. aug 2010

@monkap
@ladywitch26
a ja ze ocne sa volaju len horne trojky a dolne su len trojky, ci? Aaaale to je vlastne jedno

ladywitch26
6. aug 2010

@iinuska vsetky styri trojky sa volaju ocne, ale tiez neviem preco, co to ma spolocne s ocami 😀

iinuska
6. aug 2010

inak ahojte 😅
idem citat, lebo ste sa nejako rozpisali. Zaujimave, a ked som tu ja, tak tu skoro nikto nieje 😅

ladywitch26
6. aug 2010

@iinuska ale vsak ja som tu, a to mozes za dvoch ratat.... 😀

iinuska
6. aug 2010

@ladywitch26 lady, Ty si zlata 🙂

ludmilabb
6. aug 2010
ludmilabb
6. aug 2010

ja som Sofii este cokoladu nedavala aj ked ja ju tlacim skoro kazdy den kvoli ekzemu
cukor ma v ovoci a piskotach, tie zje cez den ani nejdem pisat kolko 😕

ladywitch26
6. aug 2010

@iinuska a podla toho, ako maly kope na vsetky mozne strany naraz, tak mam niekedy pocit, ze je ich v tom bruchu viac.
inak som zvedava,co za program vymysli mlada pre stanku dnes. susedia idu poobede na oslavu narodenin, takze k nim nebude moct ist zbavit sa stanky. no co ta bude robit 2 a pol hodky? a to este k tomu vyzera na riadny dazd poobede,cize ani do kocika ju neposadi

iinuska
6. aug 2010

ani ja nadevam malemu cokoladu ani nic cokloladove, ale on ma atopicky ekzem, a cokolada by mu velmi nepomohla. Teraz, ako sme sa vratili z dovolenky, tak to ma pekne, v podstate nema ziadne fliacky, len premastujeme.

ladywitch26
6. aug 2010

@ludmilabb stanke uz piskoty nejako lezu krkom. dnes som jej dala zopar do hrnceka v kuchynke, ale akosi ich odignorovala a potom porozhadzovala po izbe. no aspon pes sa nazral... uz si zacina vyberat,co chce jest. najnovsie som jej davala chlieb so salamou, tak si odstipkavala, ale ona zjedla salamu a tym chlebom prisla potom mna krmit, ze mama ham, len pekne papaj, co si si spravila 😀

iinuska
6. aug 2010

@ladywitch26 ja som si minule s Aamkom kreslila, len sa tak cudoval. A teraz som v letaku z Lidla videla nejake farby, s ktorymi sa moze malovat s prstami, to by sa mu urcite pacilo. Len to by som musela oblepit cely dom. 😀 To je najlepsie robit vonku

ladywitch26
6. aug 2010

@iinuska stanku tiez fascinuje pero, ze sa s nim da pisat, ale ona v momente chce vsetko aj okostovat, tak s farbami asi este pockame.