Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
23. júl 2009

ahojte baby konecne som sa sem dostala 😝

siri, inuska -- aj mne mala pije akosi kratko a aj po hodinke ja mam zase prsia ako balony asi zacnem vyuzivat odsavacku ked uz mam taku drahu 🙂 a spon ju vyuzijem
u nas je horuco a este aj silny vietor ale teply ako fen 😝

sirinka
23. júl 2009

ahojte...tak s tou krizou je to ok...uz jej zase tieklo mliecko aj z nosa... 😝 asi to bude tym smadom a ja som vcera poobede dost zanedbala pitie...tak jedno s druhym...

luba142
23. júl 2009

siri aj ja sa nemozem donutit vypit viac ako 1,5l akosi to domna nejde aj ked som nebola tehotna a nekojila som tak som za den vypila sotva liter
Teraz som si odstriekala asi 30mlieka a rano co som jej davala s jedneho po chvilkach asi hodinu tak este vyslo asi 20ml

sirinka
23. júl 2009

no ja som vcera bola poobede v BA a vypila som asi tri glgy...uz mi aj blbo bolo...len som nemala pri sebe a potom voda v aute bola taka tepla...som sa ponahlala domov, tak som usrkavala na cervenych semaforoch a raz som si neskoro vsimla, ze predo mnou brzdia...no esteze mi mame brzdy v poriadku... 😖 musim si dat na to vacsi pozor...

luba142
23. júl 2009

no sak to je pravda este ze sa nic nestalo

mimi21
23. júl 2009

boooze to je hic
mn eani mala nevedela zaspat, tak som bola pri nej a zaspala som aj ja 😀 😀 😀 a to som sa chystala upratovat

no na to pitie asi treba davat naozaj velky pozor, lebo aj u mna to tak bolo ze ked som menej pila, tak aj mliecka bolo pomenej, tak sa teraz nalievam a mm sa mi smeje ze stale potom beham na wcko

luba142
23. júl 2009

mimi ani mne mala dobre nespi vcera som dala kocik na balkon a spinkala cez 2 hodiny ale dnes nechce a kocik tam nebudem tarasit bo pojdeme von navecer, vcera nesiel vytah tak som ho tam preto corgala nech je na vzduchu ale aj tak fuka vietor ako besny

sirinka
23. júl 2009

vietor? u nas sa ledva listky hybu...

luba142
23. júl 2009

siri u nas fuka druhy den hadam zase na vikend burky dofuka 😠

luba142
23. júl 2009

lady minule si pisala ze uz mas velku zasobu MM tak som citala ze ho mozes pouzit aj potom ked presiahne 3mesiace na kase a pridavat malej do jedal ked zacne papat ine nez mlieko

mimi21
23. júl 2009

no my mame dnes na pocudovanie spavy den
najprv rano hodinku, potom cez obed 3 a teraz mala zase zaspinkala

luba a kde si sa to o tom MM docitala? ja uz som tiez rozmyslala, ze co s tym urobim, ked som to mrazila tak teraz mi je to luto vyhadzovat

jamaat
23. júl 2009

Ahojte žienky, odchádzame práve až do budúceho víkendu na chatu pod Čertovicu. Tak sa opatrujte a neplačte za mnou. 🙂

janka30
23. júl 2009

sssimi, maly papa tak, ze niekedy vydrzi aj tri hodiny, ale teraz si pyta casto, ked je tak teplo, spi malo, take pol hodinove spanky 2-3 a jeden dlhsi cez den a v noci mi uz dvakrat vydrzal 6 hodin, inak je hore kazde tri. Tiez je aktivny, dnes rano sa pretocil z chrbatika nabok a potom na brusko, len jedna ruka mu zavadzala, nevedel ju vytiahnut, tak sa trosu pojedoval. Ale doktorka povedala, ze ako zacne lozit, tak nebude tak priberat, spali viac energie. Ale on nie je napohlad strasne tlsty, tym ze je dost dlhy, tie kila nejako rozlozia.

luba142
23. júl 2009

mimi,, daj si adresu www.kojeni.net potom tam mas moznost "databaze otazek a odpovedi" a tam mas rozne skupiny tak vyber MANIPULACE S MM,SKLADOVANI MM, BANKY MM, tam je strasne vela otazok ako kde v com ako dlho mozes skladovat MM

rybca
23. júl 2009

Janka 30 - aj nas sa dnes prvykrat otocil z chrbatika na bok..🙂 na brusko uz nie, lebo bol hladny a zacal sa rozculovat..🙂

lasenka
23. júl 2009

my sa otacat este nevieme 😉 ale o chvilku sa pojdeme kupkat, tak uvidim 😉

rybca
23. júl 2009

las, my sa zase nevieme na brusku dvihat..🙂 kazde babo ma asi svoj styl napredovania..🙂

sssimi
23. júl 2009

janka tak potom je len dobrý papkáč... A čo mu nedáš keď mu chutí?! 😉

My sme boli dnes u farára a v sobotu krstíme...

Malá mi dnes skoro vôbec nespinkala, chúďatko 😢

lasenka
23. júl 2009

rybca - asi 😉 tak mame po kupani... pomahala som mu do stran, no ani za svet... takze mi si este pockame 😉 dnes papkal snad kazdu hodinu, to asi z toho tepla 😒

sssimi - my to uz mame za sebou 😉

emode
23. júl 2009

Ahojte,
uff, tazky ale pekny den 😀 Boli sme v relax centre na Kaskadach s malinkou aj so svokrou a trojrocnou neterkou, tak bolo super. Aj sme sa pekne vsetci vyclapkali aj som si zaplavala vo svojich novych plavkach 😀 Malinka sice mala problem zaspinkat, ale potom sa podarilo a zvladli sme este dalsie tulacky 😀 😀 padam na "hubu" lebo noc nebola bohvieka, mala sa dost budila, zacina migrovat po postielke, budim sa na to, ze bud nohami alebo hlavickou bucha do postielky 😖 😖

hlavicku uz krasne dvihame aj sa oprieme o rucicky a vieme sa uz z chrbatika prevratit na bok 😅 😅 takze babenky ono to pride, len vsetko chce svoj cas 😀
sssimi nech vam to dobre dopadne, my uz mame po 😀

klomi
23. júl 2009

ahojte, tak aj ja musim pochvalit nasu Leusku, lebo je velmi dobre babenko.Len dufam, ze to nezarieknem 😀

My sme sa este neboli kupat nikde,este nemam odvahu s malou.Gagoceme a rehoceme sa uz ostosest 😀
Za 2 tyzdne ideme na poradnu a caka nas aj ockovanie, tak som zvedava ako to zvladneme...

mimi21
24. júl 2009

pekne ranko
neviem ci aj u vas ale tu je taky vetrisko ze az
vnoci o 2 som so zalepenymi ocami musela utekat na balkon zbierat pradlo, lebo bola burka

emode a ako si to riesila s kocikom na kaskadach? platili ste aj za malu? lebo vcera ked som pozerala cennik na ich stranke tak tam bolo ze deti do 3 rokov maju 50% zlavu - to hadam nechcu aby sme platili za 2mes. babatko 😠 😠 😠

luba142
24. júl 2009

mimi - u nas ten vetrisko bol 2 dni a taky festovny bol asi tak oklo bpolnoci ale nic neprsalo ani ale mysleli sme ze spadne cinzak 😀

luba142
24. júl 2009

lasenka ani nasa nechce dvihat hlavicku a ked ju podoprem tak zacne jacat a vytiahne ruku a zuzle ju 🙂

mimi21
24. júl 2009

moja mala spi ako zarezana, uz som okolo nej vysavala aj zmyvala a ona stale spinka 🙂
je pravda ze ona ked tvrdo zaspi tak mozu okolo nej aj traktory padat

lubi pozerala som tu stranku co si pisala a je tam vela zaujimavyhc infosiek, este raz diky 😵

sirinka
24. júl 2009

ahojte...tak aj my uz krasne koniky pasemie a aj na bok sa zacina otacat.... 😀
dnes sme doobedu pobehali mesto v manduci, lebo vsetko, co som potrebovala vybavit bolo na poschodi...a supe, m. krasne spinkala...

luba142
24. júl 2009

no moja mala spi tak pol hodinach a starsia je s mm na kupku tak asi to zabalim a pojdem aj ja do mesta aspon sa vyvetrame lebo ked dojdu tak uz mala so mnou nebude chcet chodit a mm ide prec

sirinka
24. júl 2009

nasu klarku tiez dnes mm zobral zo sebou na chvilku do prace...ze kolegyne sa tam o nu postaraju 😀

lasenka
24. júl 2009

ahojte 😉

sirinka - perfektna noc 😉 mne neostava nic ine, len sa stazovat na "vecne" kojenie 😀 Jakub vstal tuto noc len raz, no rano okolo 5 som myslela, ze mi ciciky prasknu... hned som ho pomalicky prebrala, aby sa napapal a spinkal do 9.30 😉
moj starsi synator je u babky na prazdninach, takze mam len jedno 😉

luba142
24. júl 2009

ahojte ja som bola dnes kupit hrazdicku a kupila som aj s podlozkou taku co sa daju tie bocne strany dvihnut takze to vyzera ako postielka pri hlave ma taku hlavu maca a mezijeho labami lezi 🙂