Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
18. nov 2010

Juuuj, ako ma bolí hlava! A spať sa mi chce. A hnusne je. Bleee! 😒

sirinka
18. nov 2010

@jamaat ja som sa tuto noc konecne vyspala...decka uz vyzera ze su vygrcane, tak snad to nas dospelych obide...

jamaat
18. nov 2010

@sirinka No tak super. Katastrofa, keď deti grcajú a človek im ani nemá ako pomôcť.

iinuska
18. nov 2010

ahojte
to vcerajsie vykakanie do nocnika bola asi len nahoda, dnes uz Adamko stihol nalozit do plienky 😅
aj u nas je hnusne, zatiahnute, nejdeme von, varim, pojdeme poobede

sirinka
18. nov 2010

my ideme, aspon nachvilku za mackami hehe

kosska3003
18. nov 2010

@sirinka ano je to krasne ale ked uspavas hodinu tak mam akurat nervy a chcem si aspon vecer tie 3 hodinky uzit klud richo po celom dni ked som sama na nu

hoogy
18. nov 2010

ahojte kocky, dlho som tu nebola🙂
pocujte vcera som omylom kupila v rakusku mliecko HIPP 3.nepijete ho nahodou niekto? stalo 8,50 900g balenie. poslem aj postou. my ho totiz nepijeme tak nemam co s nim. dajte mi prosim vediet na FB keby ste niektora chcela. drzte sa

mystery7
18. nov 2010

ahojky
Tak dnes brutalne hnusne pocko. Boli sme sa prejst elektrickou do obch.centra a pojazdili sme vlacikom 😉
Mirko najnovsie zaspava tak, ze vypije mlieko z flase a zaspi. Ja lezim vedla neho a on ma hladka po ruke 🙂 je to pekne.

sirinka
18. nov 2010

@kosska3003 aj my sme presli takymito fazami, teraz vacsinou zaspi do 10 min...skus porozmyslat, preco jej zaspavanie trva tak dlho, mozno jej idu zubky, mozno ma vela spanku cez den,a lebo prilis neskoro...ja by som sa radsej snazila urobit nejaky ritual, aby sa jej lahsie zaspavalo ako ju ucit tym sposobom vyrevania sa...
navyse mas zatial iba jedno babo a prejde to skutocne rychlo, ani sa nenazdas a bude ti luto, ze ta uz skoro k nicomu nepotrebuje 😉

jamaat
18. nov 2010

@sirinka
@kosska3003 Veru, veru. Tak akurát vlasy nafarbiť a peniaze na piercing dať 🙂

sirinka
18. nov 2010

@jamaat ty uz to doverne poznas co... 😅

mystery7
18. nov 2010

zacina to tym, ze pred kamosmi nas nebudu chciet drzat za ruku a dat pusu 😉

sirinka
18. nov 2010

@mystery7 a zrazu uz nebudu potrebovat pomoc v kupelni 😝

iinuska
18. nov 2010

veru tak dievcata, a straaasne rychlo to letiiiii. Na detoch najlepsie vidiet, ako rychlo starneme

mystery7
18. nov 2010

niekedy mam strasny pocit, ze mi zivot uteka pomedzi prsty. Hlavne odkedy mam Mirka. stale mam ten isty stereotyp, ritualy.......dni mi utekaju. Asi ma chyta pekna depka 😝 bude to vdaka pocasiu a sialenym hormonom. Celkovo sa citim nejako depresivne a skleslo ☹ ked som cakala Mirka, tak som sa doslova vznasala na oblaciku 😝

sirinka
18. nov 2010

@mystery7 to je normalne, aj ja som si tym presla...zrazu som mala pocit, ze som len doma zavreta, ze naco su mi sminky a som rozmyslala, ze pojdem aspon na par hodin do roboty....ale ma to preslo, potom som si uvedomila, kolko sa v zivote este nachodim do roboty a vsetko okolo toho...
teraz si vychutnavam kazde rano, ked v pohode v pyzamku si mozem kavu vypit a vymyslame, co by sme cele dni robili...uz je to lepsie, ked je klarka partacka... 😉

mystery7
18. nov 2010

tak to hej, tiez sa tesim ked Mirko podrastie a zacne rozpravat 😉 praca mi nejako nechyba, som rada, ze som doma a mozem sa venovat Mirkovi

ladywitch26
18. nov 2010

caute zeny, tak moja stanka dnes od rana prdela ako tchorik, potom aj tlacila, tak som ju rychlo posadila na nocnik. sedela skoro hodinu a nic. az ked sli vonku tak po nejakej pol hodke nalozila.
inak kupila som jej vcera jednu tubu s plastelinou a pomaly ani vonku nechce ist, co ju to tak bavi. drobi ju na male kusocky a potom ju znova vlozi do tuby a pomacka dokopy. strasne sa jej to paci. tak na vianoce asi prikupime zopar tub inej farby. 😀

sssimi
18. nov 2010

Ahojte!
Na babule ja by som ešte rada medzi materskými vypadla do roboty, ale tiež už sa mi tá materská konečne začína podobať na dovolenku. Tak si idem ešte užívať kým nepríde druhé. Chcela by som si obe materské vychutnať celé nech mi štát vráti čo do neho vkladám.... Strašne sa mi totižto nepáči, že ak aj zostane žena tehotná počas rodičovskej, tak na staršie dieťa jej ju zoberu a dostáva len na mladšie-veď to je na hlavu padnuté.....

sirinka
18. nov 2010

@sssimi stat ti nikdy nevrati, co do neho vkladas...jedine ze by si zasadala do nrsr a cachrovala tam s nimi 😉

sssimi
18. nov 2010

@sirinka Veď to mi je jasné, ale aspoň z nich vytiahnem koľko sa dá. Iným spôsobom sa nedopracujem ani k tej almužne 😀 A zasadať tam. Kazajku si môžem navliecť aj sama doma.....

sirinka
18. nov 2010

@sssimi no ved hej...ja mam vzdy tak naplanovane dalsie babo, aby mi to vychadzalo priblizne ku koncu RD 😀

sssimi
18. nov 2010

@sirinka skoro ti to aj vychádza 😉

sirinka
18. nov 2010

@sssimi ale hej, ja mam RD iba do dvoch rokov dietatka, takze v pohode...este 4 tyzdne pred porodom je materska...

inac magdulka uz zrejme vcera pochopila kakanie na nocnik, akurat ze si na neho vzdy sadne v plienocke... 😝

sssimi
18. nov 2010

@sirinka Ty máš vyplácanú z Rakuska? Tak to si ozaj prefektne vystihla. Ja som myslela, že si prišla o rok.

mimi21
18. nov 2010

ahojte
no aj u nas bolo dnes brutalne hnusne sychrave pocasie, mna poobede aj poriadne bolela hlava, mala som nizky tlak, normalne som mala zavrate, potom som sa ale poriadne napila vody a dala si kavu a uz bolo lepsie 😅

Ninku posledne dni nejako prehana, neviem co to ma byt, chuda ritku ma riadne vystipanu, idu jej sice zuby ale pochybujem, ze to s tym suvisi, jej zuby vychadzaju, ze o tom ani neviem

no nic, idem ja cvicit macacie chrbty, mam pocit, ze drobec je stale hlavickou hore ☹

kosska3003
18. nov 2010

ahojte to ako ked otehotniem a porodim tak budem dostava rodicovsky iba rok to je hovadina nie ja si este aj nemocenske platim aby som matersku dostala ci som to zle pochopila ja som z tohto debil

kosska3003
18. nov 2010

aha na starsie zoberu uz chapem som to zle pochopila som precitala ze na mladsie zoberu tak uff uff som si vydychla ved mi to neslo do hlavy co je to za somarina

a uspavanie no dneska som dala malej mlieko v postielke cumel a bublifuk a je ticho tak dobre no ona zaspi kolko krat aj skor ale ako sa pohnem tak je hore predo radsej som ked zaspi sama ano dieti rastu pred ocami a nebudu nas stale potrebovat ale predsa len si chcem odychnut aj ja ked som na vsetko sama na dom na malu nakupy a tak dalej ked je tu mm je to ine

sssimi
18. nov 2010

@mimi21 tebe sa to už neúprosne blíži. Ninka vie že bude veľká sestrička?

jamaat
18. nov 2010

@mimi21 Môže to byť zo zubov. Emka nikdy nehnačkovala, ale pri očných ano.