Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

borocka
22. dec 2010

a ozaj, dnes som uz ozdobila stromcek, len taky maly v deckej. sme sa kus nudili,tak som ho vytiahla a pato bol vo vytrzeni, podaval gule, chytal ziarovky, take male ozdobne balicky sa snazil rozmontovat 😀
a potom chodil ukazovat ze stromcek svieti, tak ho vyberal a strkal do zastrcky ako besny...........

emode
22. dec 2010

@iinuska ja som sa vratila k ranajsiemu dojceniu ale poobedne by som nechcela zaviezt 😝
aj dnes zaspala len pred chvilkou, cele dni sme doma, paty nevystrcime kvoli tym uskam, tak nie je unavena vecer, ale cez den zaspi v pohode 😕 a este ked jej dost netecie tak sa neuspi 🙄

iinuska
22. dec 2010

@borocka nas to caka zajtra, tiez som zvedava, ako bude Adamko reagovat. Snad stromcek vydrzi cele sviatky bez pohnutia

mystery7
22. dec 2010

konecne pozeram na markize Libas jako buh. Toto je moj druhy pokus, som zvedava ci vyjde 😝

iinuska
22. dec 2010

@emode no, tiez niesom z toho denneho kojenia nadsena, ale co mam robit.. A Sofinke je uz lepsie? Este ma teploty?

kosska3003
22. dec 2010

@borocka no my mame stromcek uz vyse tyzdna a zatial stoji sem tam dojde k nemu a zacne hojdat ozdoby niekedy nieco da dole ale malo kedy uz si nan zvykla tak uz ju tak nefascinuje moc uvidime v piatok ked aj nieco pod nim najde

borocka
22. dec 2010

@mystery7 celkom dobry film 😉
@iinuska ze bez pohnutia 😀 😲 hlavne aby prezil 😉

mystery7
22. dec 2010

huraaaa, film dopozerany.

ladywitch26
22. dec 2010

@borocka tak ten cholesterol neviem po kom som podedila ja, lebo nasi ho maju priam ukazkovy

ladywitch26
22. dec 2010

@emode stanka je tiez nevyburena, ked nechodime vonku, tak to je horor so spanim. vcera dobrala antibiotika, tak by som s nou uz aj mohla ist vonku na chvilu, ale fabien este stale nie je fit, tak sa nepohneme nikam. muz chodi neskoro z prace teraz. a co dnes stvarala, ma slak triafal pri nej.

sirinka
22. dec 2010

@mystery7 aj ja som pozerala, tesila som sa na neho a vcelku ma sklamal....

u nas stromcek ok, akurat ozdoby zvyknu postahovat ale zatial stoji pevne....

ladywitch26
22. dec 2010

tak uz si nerobim iluzie o zdravej vyzive tunajsich deti... sused krmil 2rocnu dceru rybymi prstami namacanymi v jogurte. vraj jej to tak chuti. podotykam, ze v jahodovom, nie bielom

jamaat
22. dec 2010

@borocka Vianočný šalát s citrónom???

@sirinka Súhlasím. Česi vyrábajú veľa filmov, ale len málo z tých súčasných je ozaj dobrých. Často sú plytké. Líbaš jako buh je podľa mňa priemer, videla som to nedávno, dnes už som nemala takú potrebu. 🙂

ladywitch26
22. dec 2010

zltkovy rez, kokosovy kolac a jeze napecene.... 😝 😝 a uz aj okostovane. 😀 zajtra este salatik, kapustnicu a v piatok uz len maso a polievku pre stanku. a idem uz spat, lebo zasa o siestej budicek 😔

jamaat
23. dec 2010

Tak asi to tu dnes uzatváram. Nejaké koláčiky už máme aj my, zajtra pokračujem.

jamaat
23. dec 2010

Tak dnes to tu aj otváram. Dáme si hneď záverečný bod - diskusiu. Chce sa niekto niečo spýtať?

sirinka
23. dec 2010

ja dnes urobim ovocne tiramisu, kapustnicu a salat....moj muz zalahol s chripkou 😒 tak snad mu zajtra bude lepsie....

jamaat
23. dec 2010

@sirinka Mňaaaaam ovocné tiramisu!!! A čo vy s tými chorobami furt máte! Veď to vyžeňte preč!
Ja dnes ešte pečiem, včera som robila nepečené koláčiky. Tak dnes medovníky, orechové kolieska a jahodový smotanový - ten keby nebol, tak ma Monika zbije.
No a varí u nás tato.

sirinka
23. dec 2010

@jamaat ved mi nic nehovor, ja uz som zufala....mm ma odjakziva slabu imunitu, to uz som si zvykla, len som dufala, ze aspon deti zdedia po mne, ja chora nebyvam takmer vobec, obcas nejaky sopel dva tri dni a mam pokoj....

ladywitch26
23. dec 2010

no ani na sekundu stanku nespustit z oci.... dala som jej pero a papier, ze bude kreslit, kym si ja salat pripravim. aj si pekne kreslila, ticho bola a po 5 minutach pride za mnou, oci rozziarene, ze "mamaaa, kiniiiii". akoze kvietky. pozeram, ze kde. a ona nadvihne nohavicu " a tuuuu". ceeeele nohy popisane. no budeme rajbat kefou vo vani asi...

dupinka
23. dec 2010

Prajeme Vám krásne Vianoce a šťastný nový rok 2011!

jamaat
23. dec 2010

@sirinka Nie som za umelé vitamíny, ale mne pomáha echinacea v kombinácii s C a zinkom. Keď cítim, že na mňa niečo lezie, nasadím to a často to aj zaberie.

jamaat
23. dec 2010

@dupinka Ďakujeme, aj vám.

iinuska
23. dec 2010

ahojte zienky
Adamko sa vonku vybehal, teraz spi, ja popijam kavicku a tlacim medovnicky

@ladywitch26 tak a salat je hotovy 😀

@dupinka podobne, aj Vam 😉

ladywitch26
23. dec 2010

@dupinka dakujeme a krasne vianoce aj vam. a aj vsetko naj k zajtrajsim meninam

@iinuska tak posli sem, nech okostujeme 😀 inak aj vasmu adamkovi vsetko naj k meninam.

@jamaat cosi som citala na nete, tak cosi na tom bude. ja sice neberiem echinaceu, ale imunoglukan z hlivy, ale tiez nasadim mega davky vitaminu C. jeden lekar robil studiu, ze na plucne infekcie daval pacientom az 15g denne. a ze za dva dni boli fit. odporucana denna davka pre dospeleho je max. 1g, ale Cckom sa prakticky neda predavkovat.

iinuska
23. dec 2010

@ladywitch26 dakujem za Adamka 🙂

sirinka
23. dec 2010

@ladywitch26 tak toto je u nas bezne...pokreslia sa kludne aj navzajom, v pohode to ide dole 😀
@jamaat ved uz ma nasadenu echinaceu a aj imunoglukan je pripraveny....ale on napr. aj otuzuje, kazdy den cesnak s medom a orechami, ovocie.... proste od narodenia ma zlu imunitu. narodil sa riadne po termine a hned mal zapal pluc zo zelenej vody, takze hned ATB, kojeny nebol....no smola....

borocka
23. dec 2010

@ladywitch26 a nemas baby sitter vysielacky?? ked pojde maly spat tak mozte aspon po dvore, popred dom (podla toho aky mate dosah) pobehat so stankou.

@jamaat 😀 tym citronom pokvapkaj upecenu rybu 😉 a perniky ti nestvrdnu ked ich az dnes pecies??
@iinuska
@dupinka prajeme adamkom vsetko najlepsie 🤐

@sirinka tak skore uzdravenie muzovi prajeme.

martinaxyz
23. dec 2010

Šťastné a veselé Vianoce žienky....

čítam, že ani Vás choroby neobchádzajú....my sme mali posledné dva mesiace strašné...prvý krát som robila medovníčky,tak dúam, že sa vydarili...

ludmilabb
23. dec 2010

tento kon viac funguje ako nefunguje na Fejsbuku viac poprecitam ako tu
@jamaat aku somatonovu-jahodovu tortu?

mystery7
23. dec 2010

@dupinka dakujeme, aj vam prajeme krasne vianoce a stastny novy rok 😉

My sme dnes boli peso v tescu a naspat. Mirko sa pekne poprechadzal a este aj v tescu bol poslusny, no super. Ale zaspavanie....totalny des, hodinu vyvadzal v posteli. Zaspal, az ked dostal jednu po zadku.
Ja som trochu upratala a teraz sa napchavam 🙂
Vecer budem balit darceky 🙂