Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
27. dec 2010

@sssimi opatrno s tou kavou 😀 😀 😀 Adamko dostal dielnicku Pat a Mat, ale este sme mu ju nerozbalili. Dostal toho dost, tak nechavame na neskor 😅

sssimi
27. dec 2010

@iinuska Veru ano, dnes fičíme na čaji 😀 My sme rozbalili všetko, ale správila som úpravy v izbe a odložila som za veliku krabicu hračiek s ktorými sa už nehrávala. Musela som spraviť priestor novým.

kosska3003
27. dec 2010

@sssimi na to sa dnes chystam jej to potriedit a po dlhsom case jej vatiahnem tie schovate stare a bude mat ako nove to zas bude jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jeeeeeeeeeeeee

sssimi
27. dec 2010

@kosska3003 😀 ja som zväčša poschovávala hrkalky a také miminkovské hračky, ale aj plyšáky-na tých veľmi nefičí.

kosska3003
27. dec 2010

@sssimi hrkalky som jej uz davno schovala ale sem tam si ich vytiahne so skryne a pohra sa na chvilku

ladywitch26
27. dec 2010

tak a este mame horucku, ale uz trosku nizsiu. a lica ako sysel opuchnute ☹
a najhorsie, ze aj ja mam horucku.....nakupnu. vypredaje v nexte a ja nemozem nikam 😢

kosska3003
27. dec 2010

@ladywitch26 no tak to je fakt smola daj su paralen a vypot sa s toho to pomaha 😀 Stanke skore uzdravenie teda prerezanie zubku

jamaat
27. dec 2010

Emke sa včera prerezal posledný očák, aj sa už menej o zem hádže, ale noci sú zato teraz nekľudnejšie. Ešte kým sa prereže poriadne...

ladywitch26
27. dec 2010

@jamaat my stale este horucky,ale uz len 38, no ale na sirupoch nonstop, lica opuchnute,az ma zahyby pod ocami a niekedy si aj uska chyta, asi jej to tam vystreluje. okrem hrozna neda nic do ust, polievky tak 5 lyzic do nej dostanem a dost. ☹

sssimi
27. dec 2010

Babulky ako je na tom mimi? Neohlásila sa ešte?

kosska3003
27. dec 2010

@sssimi hm no uz to ma mozno za sebou jedna kamoska pisala na face ze vianocuje isto doma ze na porod to nevyzera ze ak do 28 neporodi tak uz ide isto do nemocky a 23 v noci ju to chytilo a 24 rano porodila

luba142
27. dec 2010

ahojte babulky 🙂

@sssimi mimi sa objavila na FB a ze je este cela 🙂

citam vas obcas a nechce sa mi pisat 😀, zatial sme zdravi, ale len v pondelok pred tyzdnom sme dobrali ATB co mala Babulka zapal pluc.Chybaju nam uz len 3 zadne stolicky a budeme mat komplet chrup 🙂
Vianoce v pohodicke, pekne papala celu veceru a darceky ju potesili, telka ju bavi len ked tam je nejaka hudba alebo reklama

borocka
27. dec 2010

Ahojte,
tak za nami je zasa jeden duchaplny den kedy sa nic vynimocne nestalo. jeden z mala, kedy pato nic nevyviedol (nove) ani ma nicim nepobavil.......
akurat potvrdila sa mi u neho alergia na arasidy. kedysi som mu vela kupovala arasidove chrumky ktore luuubi, a zacali sa mu robit take velke cervene vyrazky s bielymi pluzgiermi uprostred. tak som si pisala jedalnicek co papava......vychadzala mi kukurica alebo arasidy. prestali sme jest vsetko. po case dostal kukuricu a v pohode a dnes som aj dako zabudla a nechala som ho zobkat arasidy (take este zabalene v korke, som mu ich luskala a on papal) a ked som ho prebalovala tak cele stehna mal vychadzane. ale brutal.
este ze ho to nesvrbi nepali....a myslim ze by to mohlo byt aj horsie, kolko ludi je alergickych na zomretie......

kosska3003
27. dec 2010

@borocka ale orechy do 3 rokov by vobec deti namali tak ako chrumky aj ja davam ale malo kedy radsej ma tycinky

borocka
27. dec 2010

@kosska3003 vies co, ja nie som v tomto taka prisna...po roku mu skusam davat vsetko, postupne a v malych mnozstvach, ale davam mu. ked len ochutna......vacsina mu ani nechuti, velmi si prebera.a tym orechom zas tolko neublizi. u nas v rodine ziadne alergie nie su (aj ked vzdy musi byt niekto prvy) a na bezne orechy na jesen zo stromu nereagoval vobec.......
a chrumky, tycinky, oblatky,......to musime striedat......vela druhov. keby som mu tyzden kupovala len tycinky tak hadam ho aj od nich oducim

luba142
27. dec 2010

@kosska3003 aj nasa ma najradsej tycinky 🙂

mystery7
27. dec 2010

ahojky
U nas idu celozrnne tycinky pohankove so zeleninou a celozrnne syrove. Musime ich mat vzdy v zasobe. Piskoty vobec.
Dnes sme sa boli pohrat u kamosa Alexa, tak Mirko najprv ani do bytu nechcel vojst 😅 ked ho uvidel a hanbenie mu vydrzalo presne 5 minut 🙂 potom bol frajer a Alex par krat aj schytal-neustrazili sme ich. Koniec bol dobry, Mirko mu dal aj pusu. Tak snad nas este niekedy pozvu 😉
Noc nic moc, od 5 do 6 buntosil a potom samozrejme tahal do 9, nemohla som ho nijako zobudit. Poobede zase echcel zaspat ☹

Zajtra mame navstevny den. Ideme navstivit prababku a Mirkovu krstnu, ktora dosla na sviatky z CR.

iinuska
28. dec 2010

dobre ranko
u nas zacina snezit, mohlo by ho dobre navalat. Mm s Petkom isli lyzovat.
Adamka zaujimaju knizky, vela citame, to som rada, lebo Petka knizky velmi nebavil. Aj teraz jednu studuje 🙂

luba142
28. dec 2010

ahojky
@iinuska aj Barborka rada cita a Kika si pamatam chodila s dvomi knizkami pod pazuchou a stale citat citat a v 2 rokoch vedela cele naspamät 🙂

borocka
28. dec 2010

@luba142
@iinuska my uz sme s knizkami skoncili. bavili nas presne 7 tyzdnov!!! na vianoce dostal a dodnes ich ani neotvoril ☹

sssimi
28. dec 2010

@kosska3003
@luba142 jejda baby tak ako to s tou mimi je? 😀

Kočky kedy začínajú výpredaje? Chcem si kúpiť čižmy, ale neviem či sa mi oplatí trepať až do Nitry už teraz. U nás nekúpim nič, tak nechcem ísť zbytočne a už teda radšej počkám na zľavy, len chcem ísť hneď ako začnú, lebo potom je problém s číslami.

kosska3003
28. dec 2010

@sssimi no nevieme co s nou je uz asi porodila no a vypredaje uz zacali nie ci aspon v tescu boli ale podla mna uz aj inde to hned sa chce toho zbavit aby mohli robit inventuru a aby mali menej pocitania

iinuska
28. dec 2010

@borocka momentalne je asi zaujimavy hupaci konik, este sa k nim vrati

@sssimi co ja viem, tak vypredaje uz zacali. 😵 Chcela som ist pozriet dnes poobede do Ba, ale snezi, tak to nejdem, pojdeme radsej von

luba142
28. dec 2010

@sssimi vcera vecer este bola celaaaaa 😉 😉

sirinka
28. dec 2010

@sssimi ja sa chystam zajtra do Ba, klarke cizmicky kupit...v tescu u nas vybrakovane....vypredaje cudne....napr. 50% zlava...z 29 na 19 eur, alebo 25% z 29,50 na 27,50 eur....asi ma zle naucili matematiku.... 😝

borocka
28. dec 2010

@iinuska neviem neviem ci je to konikom,..lebo knihy sme zvykli citat pri jedle a teraz si k stolu donesie buldozer a vrci nim po stole....

ladywitch26
28. dec 2010

caute zeny, tak ja som nakoniec na tych vypredajoch bola, ale len v nexte, lebo muz volal, ze mu maly place. ja neviem, pri stanke sa vedel postarat bez problemov, ale fabiena hadam ak 5x dokopy prebalil od narodenia.... ako keby zabudol, ako sa starat o mimino. tak som bola v obchode len 20minut. no ale stihla som. sice pre stanku len dve tricka, lebo akurat jej velkost bola akosi vybrakovana, ale pre fabiena som 4 teplacikov a 5 triciek. a to by som mu aj viacej, len som uz musela ist.no zbehneme este v piatok do dunnes stores, to mame uz blizsie. tam mu nejake overaliky este musim pokupit, lebo nad 6mesiacov uz mam vsetko po stanke nepouzitelne, lebo je to bud ruzove, alebo vyslovene dievcenske.

no a noc sme mali strasnu. o jednej som musela davat stanke sirup a rano o siedmej znova. a celu noc len mrncala zo sna a ked sa prebrala, tak len au au a chytala si licka. chudatko, strasne ju to musi boliet, ked jej ani sirupy uplne neutlmia tu bolest. vcera boli este lekarne zavrete, ale dnes som vybehla kupit jej aspon gel na umrtvenie, tak jej to snad uz prejde. a najhorsie, ze po zuboch este ani slychu. sice ma dasna tvrde, ale ani jeden este netrci. ☹

luba142
28. dec 2010

@ladywitch26 aj my sme mali otrasnu noc stale len tiez zo sna akoby zacala kricat,asi sa jej laci dalsia stolicka lebo to ma navrete a dnes zacala soplit ☹

mimi21
28. dec 2010

ahojte baby
pomoooooooooc, ja este nerodim, dr povedal, ze to vobec na porod nevyzera, mala je stale vysoko, krcok zavrety, ak neporodim do 3.1 tak hospitalizacia ☹
tie moje baby su nejake lenive 😝

sssimi
28. dec 2010

@mimi21 no teda, tak malá chce ešte Silvestrovať doma 🙂 Drž sa a hlavne pevné nervy.

Baby diky, tak zajtra idem na nákupyyyyyyy 😀

ladywitch26
28. dec 2010

@mimi21 no len aby si nesla rodit rovno na silvestra, mozno sa mala drzi, aby bola prve babo v novom roku. 😉 a neprisiel by vhod nejaky prispevok od primatora? 😀