Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
18. jan 2011

@borocka v Bratislave je uz aj obchod pre lavakov 😉

borocka
18. jan 2011

@iinuska viem, ten tam funguje uz par rokov.... ale je asi jediny na svk.

emode
18. jan 2011

@borocka aj kosska skore uzdravenie prajeme 😨

sofia v skolke zaspavala asi pol hodinu a popri tom si somrala: kde je mama, kde je oco ... 😅 tak nam povedali 😅 😅

mystery7
18. jan 2011

@borocka no to pochybujem 😉 jeden poznam v presove, denne som chodila okolo. A zda sa mi, ze je jeden aj v ke, ale to nevie na 100%

mystery7
18. jan 2011

jaaaj a zabudla som povedat, ze Mirko vsetko robi pravou rukou. Ak si nahodou pribor vezme lavou, hned si ho prelozi do pravej. A aj do lopty kope pravou nohou. Neviem ci sa to este moze menit.

mystery7
18. jan 2011

a co poznam ludi, tak lavaci su skor zaznavani. Mne osobne je to jedno, pravak-lavak, ved je to dane. Skor je potom problem v skole, s pisanim, pomockami (noznice)

borocka
18. jan 2011

@mystery7 ved pisem ze "asi" jediny na svk. ale to je uz dakych 5 rokov dozadu co som o nom pocula ako o jedinom (aj to od blavaka). u nas take nic nie,a ani take obchody nemam dovod vyhladavat. vsetci sme pravaci a pato iny nebude, rovnako ako tvoj mirko....presne tak isto, este aj pravou kope do lopty a na schody tiez radsej pravou vykracuje ako rpvou

kosska3003
18. jan 2011

@emode dakujeme dufam ze bude skoro

jamaat
18. jan 2011

@mystery7 Tak ty dnes určite aj oslavuješ a šampanské aspoň búchaš, keď už piť nemôžeš 😀

Emka tiež robí veci hlavne pravou.

jamaat
19. jan 2011

Prvá?? No ideme sa my von vykopnúť, ale nechce sa mi.

borocka
19. jan 2011

@mystery7 ze su lavaci zaznavani??? to je velmi stary nazor..pretoze kedysi sa hovorilo co je prave- je spravne. tie slova maju aj rovnaky zaklad,preto si to ludia spojili do suvisu. dnes uz je to rozhodne inak, a mozno niekomu ostali len predsudky. urcite to mau lavaci tazsie, ci v skole, aj v domacnosti a urcite aj v aute, ved co taka riadiaca paka? vy viete preradovat lavou rukou (myslim pravacky)?
od dnes sme na ATb (vcera som ich tu v lekarni nedostala). a musim povedat ze patovi je hned lespie. sice rovnako vela mrnci, trucuje a chce sa nosit na rukach. dokonca ukradol cumel bratovi, co dostali pri rozlucke so skolou. ale pekne zjedol polievku, aj sa zahral sam, nezvracal, a pytal sa spat o polhodinu pozdejsie ako vcera a to dnes aj skor vstaval...

jamaat
19. jan 2011

Fuj, vonku je iný humus! 😝

@borocka Preraďovanie rýchlostí je asi najmenší problém, ja to viem aj ľavou.

iinuska
19. jan 2011

@jamaat no veru, radsej keby nakydalo snehu, toto len same blato vsade.

jamaat
19. jan 2011

@iinuska Veď to auto aj tak vyzerá...ako traktor. Vpredu zablatený pes, vzadu zablatené dieťa.

mystery7
19. jan 2011

ahojky
u nas nervny den ☹ od rana len kricim a upozornnujem a nic z toho. dnes si len sadol do kocika avreskoty a hadzal tam so sebou. brala som kocik, lebo som potrebovala pobehat viacej veci. jemu nevadil kocik, sedi tam rad aj ked nikam neideme. ale nedovolila som mu odmontovat striesku - rozumej vyrvat 🙄 🙄 tak v byte, v chodbe vrestal tak, ze sa to muselo rozliehat celym blokom 🙄 😠 😠

mystery7
19. jan 2011

a u nas padal dazd so snehom 🙄

sirinka
19. jan 2011

@mystery7 joj toto ja netusim...ja si len poslem ziadost do raksukej poistovne, zamestnavatelovi nastup na MD nenahlasujem, iba rodicovsku si s nim musim dohodnut...

mystery7
19. jan 2011

ako sa volaju tie zuvacie tycinky z DM na dasna?? chcem ist dnes kupit, snad nam trochu pomozu ☹

jamaat
19. jan 2011

U nás spánok polhodinový, aj som pri nej ešte sedela 20 minút a hladkala ju, ale prd z toho. Tak som ohromne zvedavá na to poobedie. Dúfam, že aspoň večer pôjde skôr spať.
Inak úžasný spôsob zaspávania - naťahovať si za mihalnice viečka na očiach. Super vec! 😅

sirinka
19. jan 2011

@jamaat dnes asi je taky den....moja spala iba kym mala cecok v ustach a akonahle som jej ho vytiahla, uz rycala...tak dva pokusy a hotovo....aspon pojde konecne vecer spat v normalnom case.... 🙂

jamaat
19. jan 2011

Veď mňa už vyše týždňa bolí hlava! Tlak mám asi pod zemou.

sirinka
19. jan 2011

@jamaat no mna nastastie iba dnes... 😝 minuly tyzden iba dva krat....

ludmilabb
19. jan 2011

@jamaat Sofia si tiež zvykla naťahovať mihalnice ale nie pri zaspávaní, už ju to prešlo a tiez strajkovala tak som sa ulozila na posteli ona blbla parkrat som ju ohriakla nepomohla potom som pritvrdila vetou ze ked nebude lezat pojdem prec a zrazu sa schulila ku mne chytila ma za ruku a zaspala a v tom zacal sused vrtat ale neprebrala sa 😝
@mystery7 neviem presne nazov ale doteraz vyuzivam
aj my mame take dni, ze je priecna ale aj ja som nervozna tak si to prenasame...nema trpezlivost ked robim nieco v kuchyni tak uz len ked spusti tak mi nabieha tlak, take umrncane dieta kto to ma vydrzat 🤐

vybehli nam pozitivne vysledky z IGg na alergiu BKM a gliadín ☹ cize tern atopicky ekzem ma suvis s potravinovou alergiou a ja mozem mastit kolko len chcem...

ludmilabb
19. jan 2011

@ludmilabb ze som to napisala AE ma suvis s potravinovou alergiou ale myslela som na alergeny ako su citrusy, kakao, arasidy, paradajky atd na to nas upozornila na koznom ale mlieko a muka 😖 to nas este viac okliesti

ladywitch26
19. jan 2011

caute zeny, ja mam za sebou najhorsiu noc v zivote. az do rana ma klepala zimnica, prakticky nonstop, teplota medzi 38-39, podla toho, ci ucinkoval paralen a ledva som sa hybala. esteze tu mam veroniku, inak neviem, deti by boli asi hladne.. ☹ a teraz je uz sice dobre, ale pre zmenu z antibiotik beham kazdu chvilu na wc.

@ludmilabb fabien ma tiez ekzem, na licku a myslim,ze to ma z citrusov. pila som predtym skoro denne pomarancovy dzus, ale ako som ho prestala, tak sa mu to lepsi.

ladywitch26
19. jan 2011

@borocka noo, s tym preradovanim je to zly priklad. auta v irsku maju paku na lavej strane a mne sa praveze soferuje tu ovela lahsie ako na sr 😉 ale co som si vsimla, tak tu je ovela viac lavakov ako na slovensku. mozno je to tym, ze kedysi uz aj v prvej triede ucitelky nutili decka pisat pravou, aj ked boli lavaci.

my najnovsie zaspavame tak, ze si prehodi paplon cez hlavu, chvilu tam fuci a ked prestane fucat, len ju odokryjem a uz spime. trva to cele maximalne 5 minut. 😀

jamaat
19. jan 2011

@ladywitch26 😀 Dobrý a hlavne rýchly spôsob 🙂

mimi21
19. jan 2011

ahojte baby
poradte: NInka ma teplotu a hnackuje, neviem co jej mam na to dat, na teplotu zatial nic, lebo ma 37,8 ale na tie hnacky 😒
co je najhorsie nehce velmi ani pit, akurat som uvarila cierny caj, som zvedava ako mi ho ofrfle 😝

ladywitch26
19. jan 2011

@jamaat tiez ma tesi, ze si taky super sposob vymyslela. ma tam tmu, ukludni ju to, tak rychlo zaspi. inak by sa len prevalovala, mrncala hadam aj pol hodinu

mimi21
19. jan 2011

tak uz mame 38,5 ☹
ale inak nic, aj hnacka uz teraz nie je , kakala poobede asi 4krat, take riedke ale teraz uz nic
a najhorsie je ze ani Emka nejako nevie spinkat 😒 mrvi sa v postielke

jamaat
19. jan 2011

@mimi21 Čučoriedky.

mimi21
19. jan 2011

@jamaat a co som ja Maruska 😀 kde ich teraz zozeniem 😅
uz zaspala pred telkou, tak som zvedava aka bude noc, dala som jej nurofen