Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
31. jan 2011

dobre ranko, my sme hore prekvapujuco od 6:15 vonku je zase -15, to si este pockam k obedu aby sme isli do obchodu 😝
@mystery7 hadam na urade nebude tolko ludi a nech su vysledky u dokiho ok 😉
@mimi21 @jamaat Emkam dodatocne all the best!

jamaat
31. jan 2011

Dobré ráno, a ja že budem prvá! A nie! 🙂
Dnes idem pracuvať do prievidze a tak sa mi nechceeee!

sirinka
31. jan 2011

cafte....tak ja dnes nechavam deticky doma vyrazam do lorealu po nove vlasy 😀 este jedna z poslednych radosti pred porodom...

mimi21
31. jan 2011

ahojte
tak aspon noc bola ok, len este tomu vecer predchadzal obrovsky plac, Emka sa nevedela ukludnit, nakoniec spala od 9 do 2, potom ola hore o 5 a teraz este spi,

nikanika28
31. jan 2011

Ahojte
@mimi21
@jamaat ...Emkam dodatocne vsetko najlepsie k meninkam 😵 ň
U nas je otrasne pocasie, hmla, kosa.. 😝 a hore sme od siestej 😝

juska3
31. jan 2011

@jamaat dakujem 🙂 aj tebe vela zdaru v Prievidzi 😉 😉 😉

borocka
31. jan 2011

@sirinka jezis, ako ti len zavidim!!!!!!!! ja som v kadernictve nebola uz ani nepamatam....... 😒
tak nech ti spravia super uces

kosska3003
31. jan 2011

luba davam jej promethazin ten je ze na dusivy kasel ale to je len na recept aj malo jej ho mozem dat lebo neni pre take male deti to mi dala dr ale tak dnes uz to vyzera lepsie len zase sa jej nechce spat musim jej asi posunut spanok na 13 lebo akosi o 12 sa jej nechce vcera predvcerom bez problemou lebo vstavala pred 7 ale dnes pred 8

ja mam vyhodu s kadernickou ze mi chodi domov robot hlavu aj ju musim zavolat lebo za mesiac ideme na svadbu tak nech akosi vyzeram aspon na hlave

luba142
31. jan 2011

@kosska3003 aj my ho mame ,tiez som jej davala niekedy, lenze ak kasle tak jej kup MUCOSOLVAN lebo tento prometazin neni vyslovene na kasel, mozno len na nejaky odpuch sliznic a zmiernenie dusiveho kasla, my sme ho davali vzdy pri angine na zmiernenie opuchu sliznic, a co vlastne Marika ma priedusky chytene?

ladywitch26
31. jan 2011

caute zenyyy, mne dnes obidve detuchy vstali 8.15 😵 😵 😵 citim sa konecne vyspato. 😀
len muz pojde buduci tyzden uz asi aj na tyzdnovky mimo domu, tak mi skoncia zlate casy. asi sa budem v noci kazdu chvilu gulat po posteli raz na jednu stranu k fabienovi, raz na druhu k stanke. doteraz sme to mali tak podelene, ze ked zamrncal fabi, tak som ho tisila ja, a ked stanka,tak som laktom klepla muza, nech ju prevrati.
a konecne ma nove slovenske slovo. po vyse mesiaci anglickych. zacala uz rozlisovat ja a ty. doteraz vravela len mama, oco alebo toto (tak vola veroniku), ale teraz uz povie pekne aj "ty". a snazila sa zopakovat "postar", tak hadam bude mat teraz obdobie zasa slovenciny.

iinuska
31. jan 2011

ahojte
My sme boli v Bratislave v Avione na nakupoch. Adamkovi som kupila komlet bundu a oteplovacky c.98. Trosku je v tom utopeny, ale aspon bude mat aj na rok. Este rukavice, termo pulovrik, ja som si kupila lyziarske nohavice, ciapku a termo pulover. No ani radsej nepisem, kolko sme tam nechali penazi 😔

mimi21
31. jan 2011

@iinuska aj ja chcem ist na nakupyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀

iinuska
31. jan 2011

@mimi21 jaaaaaj, moja, aj to bude 😀

emode
31. jan 2011

@iinuska
@mimi21 aj jaaa ... len my uz teraz sme obozretne s peniazmi, lebo nevieme, co nas pri zariadovani a spustani prevadzky penzionu bude cakat ... 😕
sofia zaspinkala, ja musim co to popracovat pre mm, mam nejake vyuctovania robit a tak, ale boli sme aj vonku asi hodku, len na poste, aj to stacilo, polievku som stihla rano uvarit, aj oprat, na obed sa riadne napraskala a krasne zaspinkala a ja skoro s nou 😅

borocka
31. jan 2011

@iinuska no, tak si si to pekne uzila.ale ja by som si etrufla malemu kupit neico na buducu zimu. to by na just vyrastol viac a nevynosil to.
mali uz zlavy na zimne??

iinuska
31. jan 2011

@emode a az to bude, kedy to bude ? Na leto ?

@borocka ja si myslim, ze mu to este urcite bude dobre. Ved za 10 mesiacov zase tolko nenarstie.A ked ano, tak mam smolu 😀

mystery7
31. jan 2011

ahojky
Tak dnes budicek 6:30. Vysledky mam, som zvedava co z nich dr vycita. Na urade som bola rychlo vybavena, ale bolo tam prekureneeee 🙄 fuj. A toto oddelenie je az na 7.poschodi, tak som sa nacakala na vytah 🙄
Mirko dnes nebol vychodeny, lebo sme vsetko obiehali na kociku, tak dlho zaspaval ☹ vystrajal jedna radost.
@sirinka mne sa minuly tyzden podarilo zafarbit si vlasy 😉 huraaa

mystery7
31. jan 2011

kocky ja som rada, ze nic nepotrebujem a nemusim behat po obchodoch 😉 mna to v poslednej dobe tak nebavi

@iinuska nechcem ta strasit, ale podla mna do jesene isto narastu. Mne sa zda Mirko kazdym dnom vacsi a vacsi 😅

sssimi
31. jan 2011

Ahojte, ahojte...
Ja mám za sebou prehýrený tyždeň. Kamrát sa nám dnes sťahuje preč, tak sme sa 4 dni lúčili 😀 Jáááj ako za starých čias 😀
A dnes mi volala nejaká pani, aby som prišla na pohovor, že majú pre mňa fleka na zástupcu managera 😕... Vraj ma odporučil nejaký chlapík (ktorého meno mi nič nehovorí 😕), vraj som moc šikovná.... Ej mariu no som sa zasmiala, ale šak reku pôjdem to osondovať.... Tak som zvedavá čo je to za robotu. A aj keď som neplánovala a ani nehladala robotu možno to bude zaujímavé. V podstate aj tak o nič nejde. Prinajhoršom sa len zasmejem a papa 😀

mystery7
31. jan 2011

@jamaat nestras 😉 to je potvrdenie o tom, kolko penazi som poberala a je to k danovemu bonusu.

borocka
31. jan 2011

@iinuska no, prajem ti aby mu to vydrzalo do buducej zimi,rataj 13 mesiacov, lebo celkom isto do konca februara bude potrebovat. ale nepredpokladam to.myslim ze si mohla kupit este o cislo vacsie. ja idem kupovat 92 na elto, to mi urcite vsetko vyrastie. 98 potrebuje na jesen a zimne musim brat s rezervou, lebo tam potrebujem pod to nacpaat viac oblecka....

iinuska
31. jan 2011

@borocka ale toto je taka paradna suprava, ze do 5000mm zrazok, ona je taka akokeby tensia, ale zahraje dobre.No a potom ku koncu zimy zase kupime nove, a bude mat zase na zaciatok dalsej zimy 😅

@mystery7 ejha, ved potom dam vediet, ci mu to este je dobre 😀
aj mm si uplatnuje danovy bonus na mna

iinuska
31. jan 2011

@sssimi ej ty sikovnica 😀

mystery7
31. jan 2011

@sssimi zavidim ti, aj ja by som isla na nejaku dobru zurku 😉

emode
31. jan 2011

@iinuska no letnu prevadzku by sme chceli spustit i ked o letnu sezonu nam velmi nejde, skor asi budeme muchy vychytavat 🙂

jamaat
31. jan 2011

@emode Včera sme boli lyžovať na Donovaloch a tá vaša chalupa je už zase na predaj?? To sa dlho neohriala u nového majiteľa 🙂

@iinuska Ja už som teraz na zimu kupovala 98, ale dúfam, že ešte to ponosí aj budúcu zimu. Zatiaľ ma rukávy vyhrnuté. Lebo zase najbližšia veľkosť je 104 a to je na 3-4 roky. A 5000mm je super. Uvidíme. Cez leto deti asi viac rastú ako v zime.

iinuska
31. jan 2011

@jamaat ja som Adamkovi skusala aj 104, ale ta uz bola fakt velka. Zalezi aj od znacky a strihu

mimi21
31. jan 2011

@iinuska no tak som sa aspon trochu vyvencila v meste 🙂 kupila som si pekny sveter 🙂
tak hned mi je lepsie na dusi 😀
a este taky hrncek a anjelika do kuchyne 😉

mystery7
31. jan 2011

@mimi21 tak si si trosku spestrila den, seba a aj domacnost-celkom uspesny den 😉

mystery7
31. jan 2011

@iinuska potom prihod Adamkovu fotku,nech ho poobdivujeme 😉