Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
4. feb 2011

Ja tiež iba s metlou 🙂

jamaat
4. feb 2011

...na hlave... 🙂

jamaat
4. feb 2011

Dnes som bola po dlhom čase s Emkou v meste na pošte a kúpiť jej nejaké gaťky. Lenže s ňou to nie je nákup, ale hotová misia! 🙂
A tie gaťky robia také blbé...gumičky o ničom, látka ako z kohútej tváre tenká...no otras! Čo mám z Lidla súpravičky, tie sú super. Lenže tielok toľko nepotrebujeme. Tak by mohli aj samostatné gaťuše do akcie dať.

sssimi
4. feb 2011

@sirinka
@kosska3003 tak baby mm bol síce policajtom iba 4 mesiace, ale keďže pracoval v civile, tak som sa košiel nažehlilááá-dúfam, že mám odrobené aspoň na 10 rokov 😀 A ja navlečem na neho skoro všetko, ale nemá priveľa výstredné kúsky aj keď má bohovú krvavo červenú košelu a na chrbe je nádherný drak-no napriek tomu, že si ju kupoval sám, tak ju mal na sebe len raz.

luba142
4. feb 2011

@jamaat ja mam este nejake schovane po Kike take dobre, ale kedy ich budeme potrebovat netusim 😅 😅 , ja ked ju dam na serblik tak sa tam hra alebo cita a sedi aj hodinu, a ked som potrebovala surne aby sa vycikala, tak aj 2 hodiny a nalievala som ju cajom 😕 😕

ludmilabb
4. feb 2011

@jamaat čože kohútia tvár je tenká? 😕
u nas kosele nefrcia a tusim ma len jednu plus svadobnu 😀

luba142
4. feb 2011

u nas mm ma kosele ,ale ak potrebuje nejaku obliect tak si ju aj sam vyzehli, ja som kosele veru nezehlila ani nepamätam 😉 😉

sirinka
4. feb 2011

@soffi a tak asi zalezi aj aky metal kto vyznava.... 😝 taky death metalisti mozno kosele skutocne nenosia...
http://www.metalshop.sk/kosele/
tu napr. inspiracia....
a ked si das do vyhladavaca nejaku klasicku metalovu kapelu, takmer kazda ma nejake foto v koseli...a niektore dost uletene... 😝

sirinka
4. feb 2011

joooj sa mate baby...ten moj uz si na kosele zvykol, v podstate ak je kvalitna, je aj pohodlna rovnako ako tricko, takze ma klasicke oblekove aj neformalne...skoro maly obchod... 😝
ale vacsinou ich nechavam tak a pockam, kym pride mama na navstevu a pozehli ich....no ale uz davno nebola...

soffi
4. feb 2011

@sirinka nooo, aj by sa tam dalo volaco vybrat, mm mozno kosele nechce nosit aj preto, lebo ma problem so zapinanim, on ma totiz hrozne siroky krk, a ak ju zaone tak ma tukavy o 15cm dlhsie 😀 , no ale pri takomto style si krk nemusi zapinat,dim z atip, mozno ked mu ich ukazem tak si nieco vyberie 🙂

sirinka
4. feb 2011

@soffi mozno...nieco do kostola 😀 a na podobne zalezitosti...

borocka
4. feb 2011

@sirinka tak potom sa nam paci rovnaky typ muzov 😀 😲 😀 😀 akurat ze ja to teda rozsirujem aj o sportove typy, obtiahnute rifle a triko,......

jamaat
4. feb 2011

@soffi Budeš mať na najbližší sviatok vystarané 🙂

@sirinka Dobré s tou mamou! 😀

jamaat
4. feb 2011

@borocka Pridávam sa 😅

borocka
4. feb 2011

@jamaat ja patovi kupujem take trijsupravy slipkov, u cinaka......a som spokojna, 100% bavlna, su pevne a pruzne. takmer ako kedysi. ale na elto by som radsej nieco tensie, aby sa mu pipis nespravil.

borocka
4. feb 2011

@jamaat ze, to ako ma siri pohodlne ze jej mama ozehli kosele jej muzovi 😎
moj oco tiez nosi kosele 6 dni do tyzdna, takze je drina to pootm prat a zehlilt a kedze som cely den doma tak si tipnite komu to stale ostava na praci 😠

sirinka
4. feb 2011

@borocka proste na co sa dobre pozera....je moj typ... 😀
a tie obtiahnute typy....nieco ako bee gees??? 😅
ale nie...len som si spomenula na kamosa z pred 15 rokov....riadne posilnoval a mal pekne telo...akurat ze nosil biele leskle kratke leginy a k tomu biele volne tielko v lete....tak odvtedy mavam z toho nocne mory... 😨

soffi
4. feb 2011

no ja zasa tie typy v obtiahnutych trickach moc nemusim-my ich voame ze discofil 😅 , neviem to mi pride take akoze pozerajte sa na mna aky som krasny, ake mam super telo, proste narcisticke, sice ked som bola mlada susticka tak sa mi to aj pacilo, ale casom ma to preslo, mozno skusenostami s takymito chrustikmi 😅 , no zbytocne to riesit, dnes by uz taky o mna nezakopol a ja o takeho tiez nie hehe, mm je typ muza, na ktorych som nikdy ani len nekukla, pravy opak mojej predstavy, nastastie len vyzorovo 🙂

jamaat
4. feb 2011

@sirinka bee gees ....bleeee! 😝
@borocka Slipy robia hrubšie, neviem prečo. Možno chlapi už od malička viac prdia, tak aby dlhšie vydržali 😀

jamaat
4. feb 2011

@borocka Tiež som dnes kúpila 3-súpravu u číňana a veru boli najlepšie zo všetkých, čo som videla. Aj mužovi som kázala pozrieť v Tescu a tiež povedal, že tieto čínske sú oproti teskáckym super.

sirinka
4. feb 2011

asi by som tiez doma nechcela chlapa vyznavaca obtiahnuteho oblecenia....pokial neratam cyklisticku vystroj mojho draheho ale to na mna teda sexi iste neposobi...

@jamaat ja zvyknem kupovat v tescu gatky, ale tam sa skutocne tie gumicky rychlo obtrhaju a potom najlepsie v obycajnych detskych obchodoch...

ladywitch26
4. feb 2011

a co mate proti chlapom v obtiahnutych trickach? vsak on za to vraj nemoze, ze tak pribral a su mu teraz tesne... 😀 😀 😀

@jamaat to s tym prdenim bude asi pravda. raz toto nepochopim, ja mam niektore nohavicky aj dobrych par rokov stare a stale drzia, ale muzovi kazdu chvilu diery na zadku musim sit

sirinka
4. feb 2011

@ladywitch26 no mojmu sa trhaju skor medzi nohami....ja to pripisujem tomu ich zvyku, skrabat sa na vajkach....aj ked ich momentalne nic nesvrbi...

soffi
4. feb 2011

tak s tymi jajkami to asi bude pravda 🙂 , mojmu sa tiez v rozkroku paru , ale ja to nezasivam, hned vyhadzujem,

jamaat
4. feb 2011

Toto sú dobré nohavičky pre také drobce, ale u nás v KiK som ich nevidela. http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7988192&tab=0

jamaat
4. feb 2011
jamaat
4. feb 2011

Joooj a tieto! Ale drahé ako sviňa! http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=10424906&tab=8

jamaat
5. feb 2011

Jooooj, dobré ráno. Jooooj, ako je hnusne vonka. Rozmýšľam, že by sme šli vyskúšať zrekonštruovanú plaváreň.

soffi
5. feb 2011

dobre ranko, u nas vcera bolo strasne hnusne, ani sme vonku neboli, ale od rana ma neskutocne bolia kolena, takze asi sa otepluje-to ja som taka meteosenzitivna ze konec, jak stare babky 😅