Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
5. aug 2009

ahojte no konecne som vas docitala mate krasne deticky no aj ta moj akrasna samozrejme ja sa chystam do tesca zajtra tak som zvedava co kupim lebo mm je v praci tak sa mozem vyblaznit kedze idem sama malu bude mat mama moja este nebola v hypermarkete ani sa nechystam ju tam brat

mimi21
5. aug 2009

no my ockujeme az 31.8 lebo dr. ma dovolenku - uz druhu tento rok...
keby ste ju videli, vyzera ako Sophia Loren, riadna zenska 😀

mimi21
5. aug 2009

stija a v novej mama a ja je clanok o nadche deticiek, tak som zvedava co tam pisu, musim vecer precitat
inac ja si to vzdy kupim ale malokedy stihnem vsetko precitat...

luba142
5. aug 2009

koska my s malou chodime vzdy ked tam ideme sak ona spi bud v kociku alebo v sedacke

luba142
5. aug 2009

Inak mala dnes bola cely den mrzuta slabo papala stale sa u toho jedovala neviem co to bolo 😒

stija
5. aug 2009

mimi dik, pozriem sa. ja ju neodoberam, ale kupim. zajtra idem k lekarke, tak kupim a v cakarni nieco hadam aj precitam, ak bude drobca spinkat

luba142
5. aug 2009

mimi teraz v augustovej? Lebo som dala predplatit ale pride az septembrova tak ju musim teraz kupit ale inak som doteraz nekupovala lebo som vsetko hladala na nete

stija
5. aug 2009

luba aj u nas sa nieco dialo, papali sme kazdu 1 - 1,5 hodky 😒

mimi21
5. aug 2009

aj ja s malou chodim aj do obchodakov, podla mna nie je dobre nejako uzkostlivo dietatko chranit
ale zase plati zasada vsetko s mierouňmyslim ze keby malej nebolo dobre tak mi to da velmi rychlo najavo

mimi21
5. aug 2009

hej baby ten clanok je v augustovaj, celkovo je to podla mna super casak
teraz je tam aj o tom ako rozvijat rec babatka do 1 roka , ako zacat s nocnikom a vela zaujimaveho

aj tu som nasla nieco dobre, su tam aj kadejake riekanky, niektore som sni nepoznala :
http://www.mamaaja.sk/ActiveWeb/Article/1062/ch...

sssimi
5. aug 2009

Moja malá zbožňuje keď ju priťahujeme za ručičky... Perfektne sa drží a ak plače, tak pri tomto prestane...

A mavaju vaše detičky štikútku? Moja po každom jedení a niekedy aj medzi papaním. Dnes už mala asi 6x...

JUJ malá sa mi tu rozkrikuje, že si ju nevšímam 😀

Kočky idem robiť sesterničke tortu z plienok len ešte neviem ako na to. Nemáte typ?

Luba tá chuťovka: Uvarené nakrájané zemiaky zamiešaš s kockami šunky a najemno nakrájanou sušenou rajčinou, posolíš, okoreníš a túto zmes naložíš do lístkového cesta a zapečieš-také šatôčky ma slano...

nikanika28
5. aug 2009

caute baby, ja zacinam byt zufala. Mala sa mi totalne skrka pri papani...ani tak - ani tak. Ja uz neviem. Vcera som si odsala o polnoci 20ml dokopy... 😖 ☹ Nic moc teda. Neviem, dokedy budem kojit. Ale pozeram, ze nie som sama, komu sa mimco hneva pri papani...
Ja tiez chodim s malou do obchodakou, ale tu je problem hlavne s klimou, niektore deticky su na to haklive a moze to byt docela nebezbecne, preto treba davat pozor a aj ked je vonku hic, do obchodaku, kde je vyhulena klima treba lepsie obliect, pripadne zakrit... 😉

luba142
5. aug 2009

mimi tuto stranku mam aj ja ulozenu a uz som s malou podla tohto aj cvicila tu dlhu riekanku a citam to kazdy mesiac

a uz koncim lebo moj sem ide pracovat teda ucit sa anglictinu ma domacu ulohu 😅

nikanika28
5. aug 2009

jeziiis, zakryt s makkym I..... 😅 😅 😅

luba142
5. aug 2009

ssimi diky to moze byt dobre

luba142
5. aug 2009

nika ja mam prsia sice naliate ale aj tak sa sprta hlavne vecer pred spanim mame problem

rybca
5. aug 2009

stija, asi to nema byt uplne pritiahnutie, ale aspon snaha, ja to s malym trenujem vzdy ked sa prebalujeme a uz aspon ma taky vyraz, ze sa chce pritiahnut, doktorka toto skusa na kazdej poradni

emode
5. aug 2009

cafte 🙂
vela ste zas popisali
ockovanie sme asi zvladli ok, nozicky ju uz nebolia lebo sa ani nemykne ale bola dnes este dost mrzuta ... my cez den papame kazde 2-3 hodinky vecer niekedy aj po hodine ako kedy ...

mimi ja som v tescu nakupovala ked boli zlavy vtedy sa to aj oplati
nas doktorka v poradni riadne preskusa, tiez ju pritahuje a mala sa teraz dobre drzala aj pred mesiacom koniky pasla pekne
inak hracku pekne chyti do rucky aj podrzi vsetko sa snazi trafit do ust 😀 je celkom zabava ju pozorovat ale este si nepreklada z jednej do druhej
pretaca sa tiez zatial len na bok ... ale beriem to tak, ze to bude robit vtedy ked na to bude ona pripravena ...

lasenka
5. aug 2009

sssimi - prave dnes som tie torty pozerala...
kuk sem:

http://www.mimibazar.sk/nove_fotografie.php

jamaat
5. aug 2009

Dievčatá, čo ste písali s tými soplíkmi a triafaním mlieka do nosa. Čo keby ste to skúsili tak, že si trochu mlieka odstriekate a kvapátkom dáte do nošteka? Ja som si zvykla odkladať prázdnu fľaštičku z kvapiek do nosa a to kvapátko použiť aj na iné. Moja soplíky nemá, len ma to tak napadlo.

Emka sa mi za posledný týždeň začala riadne priťahovať a veľmi sa jej páči, keď sa vytiahne až do sedu a držím ju tak. Už si hlávku v pohode udrží pri ťahaní hore.
A zvykne sa zlostiť tiež pri papaní, hlavne na začiatku a na konci.

nikanika28
5. aug 2009

luba, ja asi ani naliate nemam, ale zvacsili sa teda hoodne...na D-cko, takmer E-cka 😠 . Je to ozaj boj v poslednej dobe...ale pritom mi prespinka celu noc. Ja mam vzdy pocit, ze sa malinko napapala, ked sa stale rozculuje..a ona si spi celu noc...tak ja uz neviem. 😖

mimi21
5. aug 2009

jamaat no aky super napad s tym kvapkatkom, ze ma to nenapadlo, no ved blondinecka 😀 😀 😀

jamaat
5. aug 2009

nikanika, napapala sa dosť. Rozčuľuje sa preto, že už na ňu prišla večerná mrzutosť a nervozita. To je normálka.

sssimi
5. aug 2009

Mimi super basničky

mimi21
5. aug 2009

moja sa zlosti ked jej uz pomenej tecie, nechce sa jej tahat, lebo na zaciatku mi strieka riadne - som si vsimla pri odsavani - aj 5 prudov mi ide 😅

sssimi
5. aug 2009

Las to je parádne, ale to asi nezvládnem 😅

stija
5. aug 2009

mimi dobry odkaz 🙂

stija
5. aug 2009

babule vsetky vase deticky sa radi kupu? moja sa kupala rada, ale teraz vzdy krici, neviete poradit ako to zlepsit?

kosska3003
5. aug 2009

stija aj moja plakavala tak ja ju vzdy o 18 nakrmim a o 19 kupem tak mi uz neplace len niekedy pri obliekani ale to je normalne
luba no ja pokial nemusim tak malu do supermarketov netaham ale ku nam do obchodu s nou chodim kazdy den a tiez je tam klima tak aspon ju plienkou prikrijem ale mojo kycha uz od narodenia tak neviem ale sopliky nema tak asi nieje nachladnuta