Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
15. mar 2011

ahojte,
objednala som uz aj ja tortu zo stranky tortyodmamy a koho som si nevybrala za pekara - chlapa 😀 😀 😀

ja sofii este stale davam zimnu bundu aj ciapku ... chystam sa na vestu, ale este mi postou nedosla 😅

iinuska
15. mar 2011

@emode aj ja uz mam objednanu tortu pre Adamka 🙂

mystery7
15. mar 2011

my uz mame vestu, ale teraz po soplikoch este pockame. Musim mu pozhanat nejake tenisky.

iinuska
15. mar 2011

@mystery7 my sme prave vcera kupili tenisky. Ale topanky som nechala malemu este zimne, predsa od zeme je este chladno

nikanika28
15. mar 2011

Cafte
Tak dnesok zacal hysakmi a pokracoval cele doobedie, az kym nezasala 🙄 ...Doma hadzala, co jej prislo pod ruky, skriekala, hucala...a vonku co vystrajala...bolo tam viacej deti a chceli si pozicat nasu trojkolku alebo taky telefonik, co tam je na nej...no ona uplne hysaky chytila, hucala ja diva, som ju zobrala od tial prec, tak spustila este viacej a potom sa svacla o zem a lezala na zemi, kopala okolo seba... 🙄 🙄 🙄 uz ma slaktrafi z tych jej zubov, chvilami je to s nou na nevydrzanie 😒

nikanika28
15. mar 2011

@emode a aku torticku si objednala? Toto ja na stastie nemusim riesit, len netusim, aku tortu jej spravim, momentalne by sa jej najviac hodil cert s riadnymi rohami 😝 😝 😝

mystery7
15. mar 2011

@iinuska ja mu ich este nechcem obuvat, ale potrebujeme nejake kupit 😉 bude to ako azdy rok, v priebehu tyzdna sa tak otepli ze vsetci pojdeme rovno do sandalov.

mystery7
15. mar 2011

@nikanika28 nevies mi poradit kde by som zohnala taky obrazok na tortu? Hladam lokomotivu tomasa, tu v cukrarni predavaju, ale tento nemaju.

iinuska
15. mar 2011

@mystery7 presne. Tie prechodne obdobia su velmi kratke. Ved ked si vezmem, tak zimnu bundu som nosila od polky oktobra doteraz. To je pomaly 5 mesiacov 😒

borocka
15. mar 2011

@mimi21
@iinuska a u nas je ako skaredo 🙄 zamracene, prehanky, sice je 10 stupnov, ale co z toho???????????? a mimi, mozes jej nechat len deku v kociku, neviem aky mas fusak, aby si ju zasa neprehrievala. ved to je najmenej ked sa ochladi jej ho znovu dat do kocika. predpokladam ze je v hlbokom, tak tam az tak nefuka

luba142
15. mar 2011

@mystery7 a keby si povedala v cukrarni nezohnali, teda neobjednali by aj s takym obrazkom?

kosska3003
15. mar 2011

@borocka ako aj u nas je to pustene ale nediva sa na to furt beha po dome to ma vlastne ako keby mala pustene radio pri tom tancuje niekedy sa zadiva ale eln chvilku no ty to nuznavas ale ako mi to dobre padne ked som sama a pol hodku tam sedi a ja si nachystam co idem varit ranajky a ine a potom ju oblecem a idem von a isto uz tak nekazia telky oci ako kedysi si myslim

borocka
15. mar 2011

@iinuska
@mystery7 ja vestu nekupujem zo zimnej bundy sa mu daju rukavy odopnut, ale kedze pato je rovnaky ako ja, telo teple a ruky studene tak tento variant vobec nepouzivame. kupila som mu krasnu hnedo tyrkysovu HM bundu, no bombovy je v nej. a tenisky nosime od nedele, mali sme tu +15stupnov uz takmer cely tyzden. dostal pancusky aj ponozky, tak sa dalo, navyse domov vzdy pride so spotenymi nohami 😝 ja v teniskach chodim uz dva tyzdne. nemozem mu obut cizmy co nosil ked bolo vonku -15 aj teraz ked je +15. aj ciapku sme uz vymenili. ani v zme nenosil daku baranicu, ved naco??? len ked bola fakt zima tak vyfasoval taku zateplenu, ale inak sme problem nemali, usi aj hlavu mal vzdy teplu tak ho nebudem zbytocne babuchat.

borocka
15. mar 2011

@kosska3003 vies akoby som odcenila keby sa pato na polhodinu zastavil aby som si v klude daco porobila??? alebo lepsie, len tak v klude si vylozila nohy??? nehrozi!!! aj chivlu posedi pri klaviri, aj chvilu lego sam stavia, aj ceruzky vysypa a uklada (neviem co ho fascinuje. vobec nekresli, len ich vysype a triedi na nejake "duchaplne" kopky a zasa zbiera,a tak dokola).ale to vsetko tak max na 10minut. keby si tak knizku chcel sam citat. ale on ak je potichu a dade na jednom mieste tak uz vetrim neplechu.
a pri telke sa este nakvasi a nakvasi.

borocka
15. mar 2011

@iinuska super ze uz mate vybrate. ja sa vobec neviem rozhodnut. pacia sa mi torty od @nikanika28 , tie s husenkami su krasne, farebne, ale tiez vlaciky a motiv madagaskar... nemozem vybrat. mam tu jednu velmi sikovnu pekarku, aj ta robi krasne.

ostrovanka
15. mar 2011

@borocka obcas citam, ako opisujes Pata, a mam pocit ako keby si pisala o mojom Alexovi 🙂 Tiez sa nenudime. Na stastie v skolke ma cez den kopec podnetov, ale aj tak je doma popoludni vynachadzavy ako tvoj Patrik, hlavne v kuchyni.... a nezastavitelny! 😀

jamaat
15. mar 2011

@borocka No ten tvoj Paťo je riadny prípad! 😀 Môjho muža syn mal od malička mániu na škaredé veci, bol fascinovaný pavúkmi, potkanmi, kostrami, krvou, netopiermi a čojaviemčím ešte. A teraz je vyučený kuchár. Tak ktovie, čo hádže do hrncov. 😀

@mimi21 Náplaste sú tiež len hormóny, nie? Tak to môžem rovno pirule jesť.

iinuska
15. mar 2011

@borocka je toho fakt vela. ked zacnes pozerat, tak jedna krajsia, ako druha. Adamko mal minuly rok McQueen-a. Ta bola nadherna. Teraz bude mat Myckeiho, ci ako sa to pise. A najlepsie je, ze som nasla jednu sikovnu babu, co byva hned na vedlajsej ulici

jamaat
15. mar 2011

Ja som Emke dnes obliekla jarnú vetrovku, pod to sveter. A tenisky už tiež nosí, ale také vyššie. Presne to isté obliekam, čo sme na jeseň na túry nosili. Ale musím už nejaké tenisky nízke splašiť, už je ozaj teplo, aj keď sa má o týždeň trochen ochladiť.

sirinka
15. mar 2011

my teraz tiez uz jarne bundy aj tenke ciapky nosime...k tomu tenisky....cez obed dokonca iba vo svetrikoch boli pred domom...

jamaat
15. mar 2011

Došli mi práve peniaze rodičovský a 2x prídavky, tak je to 234,12eur. To až o vyše 60 eur kleslo???

kosska3003
15. mar 2011

@jamaat su to hormony ale tak jednu nalepku mas na tyzden nemusi brat kazdy den a mne mne kedze nerobili tabletky dobre na pecen a nalepky nic tak si myslim ze su jemnejsie neviem ja uz antikoncepciu nechcem neviem uvidim za par rokov ale zatial som presvedcena ze nie
@borocka ved nasedi sa dost ale teraz deti nesedia tak ze dve hodiny hladia do telky teraz ju to ukludni ja porobim a potom sa jasi vonku a teraz ked je teplucko a aj bude tak budeme len vonku sediet ja si dam kavicku a marika moze kury nahanat v piesku hrat joj ako sa tesim a to v tedy pojde u nas telka len vecer

kosska3003
15. mar 2011

@jamaat su to hormony ale tak jednu nalepku mas na tyzden nemusi brat kazdy den a mne mne kedze nerobili tabletky dobre na pecen a nalepky nic tak si myslim ze su jemnejsie neviem ja uz antikoncepciu nechcem neviem uvidim za par rokov ale zatial som presvedcena ze nie
@borocka ved nasedi sa dost ale teraz deti nesedia tak ze dve hodiny hladia do telky teraz ju to ukludni ja porobim a potom sa jasi vonku a teraz ked je teplucko a aj bude tak budeme len vonku sediet ja si dam kavicku a marika moze kury nahanat v piesku hrat joj ako sa tesim a to v tedy pojde u nas telka len vecer
@ostrovanka teraz kukam ze si tehu gratulujem a nech sa dari

borocka
15. mar 2011

@jamaat muz ma aj syna?? to uz velky odrasteny?
a emke od jesene nenarastla nozka???

@ostrovanka gratulujem k tehulkovaniu 😉 a ano, preskaceme si toho veeeeela. je to obcas na nevydrzanie. ale dokaze byt aj velmi snazivy a aktivny pozitivnym smerom 😕

mystery7
15. mar 2011

prave som nasla nejake obrazky na minibazare, asi si objednam

iinuska
15. mar 2011

Tak Adamko spinkal od 12 do 14.40. Konecne po dvoch dnoch normalny rezim. 🙂 Ideme papat polievku

emode
15. mar 2011

@nikanika28 Mickey Mouse, velmi sa jej ta postavicka paci, rozpravky su podla mna o nicom, ani telku teraz nesleduje, nema cas 😅 ak sme doma, tak len citame a pesnicky pustame, len potom nic ine nepocujem len "maminka spievaj, tancuj ... "
@iinuska radsej som skor, minuly rok som dost neskoro a ledva mi to ta baba zobrala ... teraz sme sa dohodli, ze si detaily upresnime tak 2 tyzdne pred a pekne nam vychadza 30teho na sobotu 😀

dm1
15. mar 2011

@mystery7 mozes si priamo objednat oni ti vyrobia podla tvojho obrazka ktory im das. U nas sa to da a posielaju aj postou. Mozno aj kde byvas sa niekto taky najde

ladywitch26
15. mar 2011

@ostrovanka pozeram, ze taky cerstvy udaj v pase. gratulujeeeeem 😉