Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
28. mar 2011

www.next.co.uk vyberate girlswear (teda ak chcete len detske veci)

soffi
28. mar 2011

@borocka budes mat vypadok netu? alebo sa niekam chystas 🙂

soffi
28. mar 2011

@jamaat chcem sa ta opytat ako si spokojna s tymi gatkami co si emke chcela objednat a ak budes taka zlataa posli mi na ne link

jamaat
28. mar 2011

@soffi Nakoniec som ich neobjednala, lebo dosť vecí, čo som chcela, tetka už nemala. A medzitým som iné gaťky kúpila.

jamaat
28. mar 2011

Som deadfish. Taký nabitý víkend ako tento som už dávno nemala. Od soboty do pondelka som absolvovala 2 chaty a vyliezla na Chopok. Ksicht mám zhorený na cárach, oči vyštípané...dúfam, že zajtra to bude lepšie. Ale som spokojnááá!

jamaat
28. mar 2011

A emka ma po vyše 2 dňoch ani neprivítala. Keď prídem po 2 hodinách, tak sa viac teší. 😅

jamaat
29. mar 2011

Dobré ráno.
Keď nie som doma, Emka spí dobre, nebudí sa v noci. Ale ako som prišla, tak furt buntošila, potom ešte aj Deny k nám chodil, lebo Monika dvere nezavrela, tak som ohromne vyspatá! 😒

emode
29. mar 2011

@jamaat no to aby si z cviku nevyšla 😅 my sme zas s mm do polnoci robili daňové priznanie, takže tiež som úžasne vyspatá po Sofiinom buntošení už od šiestej 😝

ale dobre Ti muselo byť 😅 ako mas dobre, ze Emka zaspava aj bez teba 😉

emode
29. mar 2011

@jamaat ja som bola na Chopku s deckami ešte keď som bola triedna na zakladnej 😅

jamaat
29. mar 2011

@emode Ja som bola úplne sama teraz. 🙂

emode
29. mar 2011

baby, dajte prosim vediet, kto by si objednal ten next, potrebujem to do 31. nahodit, aby som mala postovne v ramci UK zdarma ...

iinuska
29. mar 2011

ahojte
Dnes Adamko zase prespal celu noc, vstavali sme o pol 8, ja ako rybicka. jaaaj, baby, to je parada 😵 😵 😵
Dnes je vonku nadherne, boli sme na ihrisku, deti ako smeti 🙂

kosska3003
29. mar 2011

@emode ja nechcem nic istotne

@iinuska zavidim ale tak raz hore sa tiez da aj ked tuto noc to bolo az dva krat a hore bola o pol 8 dnes je krasne mala bola vonku so svokrom teraz spi potom ideme k mame a ja na korcule a potom ju dam svokre a idem na zumbu a zajtra skapem 😀

iinuska
29. mar 2011

@kosska3003 no mas to pekne rozplanovane 🙂 . Ja som musela prestat chodit na zumbu, co ma velmi mrzi, ale zacalo ma boliet a opuchat koleno, tak som to radsej nechala tak, a odvtedy mam s nim problemy 😢

jamaat
29. mar 2011

@iinuska Skúšala si konskú masť na koleno?

iinuska
29. mar 2011

@jamaat nie, natieram si ho octanovou mastou, a ked viacej boli, tak voltaren gelom

jamaat
29. mar 2011

@iinuska Ja som mala nedávno divne boľavý krk a plecia, nepomáhal voltaren a konská zabrala. Riadne som si jej nagebrila na noc, chladilo a pálilo to zároveň, ale do rána mi bolo lepšie. Tak som si dala aj druhú noc a to už bolo v pohode. Ale ja som nemala nič opuchnuté.

iinuska
29. mar 2011

@jamaat no ved to, ze ja mam to koleno viac opuchnute. Boli len obcas, skor pri blbom pohybe, alebo ked idem po schodoch. Niekedy mam pocit, ze mi vyskoci.

kosska3003
29. mar 2011

@iinuska no dnes mam toho dost v plane aj teraz som dopila caro a idem ja kupelku poriadit vcera som okna umyvala este dve mi treba ale pockaju na mna istotne aj tak potrebujem rebrik na jedno tak musim pockat kym mm dojde s prace v aprili

iinuska
29. mar 2011

@kosska3003 ja som doumyvala vcera posledne okno, tak mam pokoj 🙂

mystery7
29. mar 2011

ahojky
Od stvrtka som tu nebola, tak ani neidem spatne vsetko citat 😅 boli sme u mamy v BJ na relaxacnom pobyte, ale nie som nejaka oddychnuta. Mirki vsetkych vystavil, v jednom kuse len krical a krical ☹ 🙄 nedajboze aby sa ho niekto nieco opytal, alebo sa mu prihovoril (teda okrem mna 🙄 ) vsetci boli radi ked sme odchadzali 😅 cely vikend mal lavu ruku v ustach, aj som tam pozerala, ale nic som nenasla. Som zvedava ako dlho potrva kym vyjdu tie posledne stolicky.
Ja som sa bola ostrihat, Mirkovi som kupila pekne topanky a kopec oblecka.

sssimi
29. mar 2011

@mystery7 nechcem ťa strašiť, ale jedna stolička lezie cca 3 mesiace.

kosska3003
29. mar 2011

@mystery7 joj este ze mam pokoj a Marika uz ma vsetky stolicky vonku
a tu je stale akosi mrtvo

iinuska
29. mar 2011

@sssimi no, na tom nieco bde, lebo Adamko uz aj hnackoval, teraz nam koncia sopliky, a stale nic. Uz to trva vyse mesiaca

soffi
29. mar 2011

ahojte, my sme dnes maly hrrr hrrr den, mala nespala poobede, akosi sa jej nechcelo, tak sme sli do mesta, potom na nakup, varit, cvicit, a sadla som si teraz,,,,ninka je posledne dni zlata, cez den uz bez plienky, len sa chcem opytat ci ste nemali niekto take noci ako my teraz, cez den je v pohode, a v noci place a krici, hrozne, nic ju neupokoji, akoby zo sna, napadlo ma, ci to nieje z toho, ze teraz cika uz do nocnika, a mozno ked jej treba cikat tak sa boji do plienky a preto krici, lenze ona v tej chvili ma nevnima co jej vravim, tak neviem...len ma to napadlo, lebo cele dni je usmiata vsetko ok, a v noci len place a place

sssimi
29. mar 2011

@iinuska my sme na tom rovnako. Dokonca má už mesiac po poslednej 6tej chorobe a zatiaľ sa nič od vtedy neprerezalo. Hnačkuje tiež už asi mesiac, dokonca pred pár dňami kakala aj 4x denne a stále nič. Mali by jej ísť obe horné, lebo si vôbec nechce dať umyť vrchné zuby.

iinuska
29. mar 2011

@mystery7 Mirkovi prajem vsetko najlepsie k meninkam 😉

sssimi
29. mar 2011

@soffi Aj my máme také obdobie. A cikáme aj cez deň do plienok. Suseda má o 4 mesiace staršieho chlapca a tiež mal také obdobie. Vraj to čochvíľa prejde. Mám pocit, že aj u Sarah je to už o čosi lepšie ako pred týždňom.

kosska3003
29. mar 2011

@soffi aj u nas sa to niekedy stane hlavne ked ma den plny zazitkov tak sa jej asi o tom sniva a potom place niekedy sa utisi hned niekedy to trva dhsie

jamaat
29. mar 2011

@soffi Aj u nás sa to stáva. Tiež mám pocit, že sa jej niečo sníva.