Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
8. aug 2011

@sirinka a to jej mam co dat

borocka
8. aug 2011

@jamaat
@mystery7 ano ano, presne. urcite aj kedysi boli deti uplakane, ale myslim ze to nebolo take caste a take extremne ako napr mys opisuje mirka, a myslim ze tu bolo dalsich par pripadov podobnych.......siri sa to, koduje do genetiky. tazko sa mi o tom vyjadruje, ja nie som odbornik, len si tak myslim a rozhodne to aspon mne teda dava logiku. a tipla by som si ze nase vnucata budu este o nieco "dalej"

sirinka
8. aug 2011

@kosska3003 ja som kupila vit c z DM, taka mala modra nadobka a to je prasok, tak si nadavkujes kolko chces...das gesunde plus znacka...

sirinka
8. aug 2011

@kosska3003 ale maju aj v lekarni od firmy jamieson dobre, ale tie su brutalne drahe...

ludmilabb
8. aug 2011

@kosska3003 ked sa to takto naraz prerata za tie dva roky a veru v kosi tie plienky zostavaju a pri latkovkach ich mas pekne odlozene pre druhe 😉
tak nech sa Marika prelieci nejako aby ste mali peknu dovolenku
@sirinka a coze za vypredaje mate, handry ci co?

borocka
8. aug 2011

🙄 🙄 pato konecne spi. od rana som z neho taka nervozna. ani neviem co mi je,len ani na chvilu nechce byt ticho (v kuse nieco huci, pyta sa, musim davat pozor, opakovat, vysvetlovat,...) a ak mu neodpoviem alebo neodkyvam hned, tak bude hucat a opakovat to svoje stale s vacsou intenzitou.......ide ma roztrhnut. navyse vsetko o co ho poziadam robi presne naopak, alebo to robi ako spomaleny film. vobec dnes nespolupracuje, s nicim 😠 😠 ani sa neobliekol,ani nevyzliekol, ani neobul, ani zuby si nechcel umyt, ani najest sa sam nesnazil, este aj na prechadzke vzdy opacnym smerom pripadne som ho musela v kuse pohanat aby sa hybal (museli sme stihnut aj nejake vybavovacky).
neznasam ked mam ja takyto den,ze vstanem hore zadkom a vtedy je aj pato ako mulica 🙄

jamaat
8. aug 2011

Ahojte, aj Emka je omrndená, ale tak chápem to, keďže sa jej 2 stoličky prerezávajú. A aby som sa náhodou nenudila, tak som kúpila uhorky a broskyne a môžem zavárať. 😅

iinuska
8. aug 2011

ahojte
Adamko posledne 2-3 tyzdne akosi bojkotuje obedny spanok. Dnes uz po hodine vyspaty. Predtym spaval v pohode 2 hodky vkuse 🙄 . No co uz

kosska3003
8. aug 2011

@sirinka diky no skusim mam aj cebion v sirupe to je multy ale zatial to neni nic vazne tak len cecko som nasadila
no my sme boli v tescu malej som kupila taky plysovy ruksak no cela stastna akurat vstala a prve co mi povedala kde rybka kde je zralok kuka na hlada sa nemo ale bavi ju len sekvencia kde su zraloky tak ako mam o zabavu postarane ale pojdeme k mame nech neni na telke stale nalepena

borocka
8. aug 2011

@jamaat nam sa jedna prerezala ani neviem ako, za jednu noc bola zrazu po celom povrchu vyjdena von 😕 a z druhej som mu dnes nahodou pri jeho solach nasla v puse dve bodky co uz trcia "nohy stolicky". tak to zvlada prekvapivo dobre, klop klop

dupinka
8. aug 2011

Ahojte!

Adamko je dnes mimoriadne zlostný, urevaný. Kým som ho dostala von, začalo pršať, tak naspäť domov. Začal revať, že on chce ísť kúpiť kukuričné chrumky, tak som navrhla, že oblečieme pršiplášť a pôjdeme. No ani nápad. Rev jak nepríčetný. Pred obedom kuk Noddyho, to som stopla, aby sa šiel naobedovať, opäť rev. Sotva pár kúskov som do neho dostala. No rozprávku už pozerať nechcel, pekne vypol PC. Ale keď som zavelila obedný spánok, tak znovu rev.
Musím pozrieť na zuby, či mu nejdú stoličky, lebo strašný je. 😠 😠

A ozaj, vám sa detičky v noci budia? Odkedy spáva sám v izbe, tak spinkal pekne, no posledné 2 týždne stále dôjde okolo 1h ráno k nám a keď ho potom prenesiem do izby, tak sme niekedy aj hodinu hore, čumí do stropu a spať ani náhodou. 😠

hoogy
8. aug 2011

@sirinka uz asi mas🙂 a dakujem🙂

hoogy
8. aug 2011

ahojte kocky, tak my sme vcera prisli domov mame tu matkove sesternice tak sa mi s nim zahraju. tesim sa. len keby bolo krajsie. a matko je uz uplne bez plienok.ale co je najlepsie je ze sme mu kupili postielku a aj v noci aj cez den v nej spal. na obed sa vybral sam ze on si ide lahnut vypytal si mlieko a zaspal. ja som normalne v soku🙂 len sa nam v noci skotulal z nej,ale mm ho zdvihol maly si ani nevsimol🙂

sirinka
8. aug 2011

@ludmilabb hej, handry a to doslova, zo zlavneneho tovaru sa vybrat normalne neda. topanky a ja som si plavky jedny kupila...no nic moc a z troma detiskami hehe o zabavu postarane...

dupinka
8. aug 2011

naše dieťa sa dnes samo pekne pýta na nočník a ciká v stoji do veľkého wc! Juj, sa teším, že sa musím hneď pochváliť 😀

ludmilabb
8. aug 2011

@sirinka sama si sa so vsetkymi vybrala? mne staci jedna Sofia na nakupe 😝

su tu deti co nemaju ani plienky na noc???

kosska3003
8. aug 2011

@ludmilabb ja skusam predvcerom bola sucha vcera si cvrkla dnes som jej chcela dat ale nechcela tak je bez

sirinka
8. aug 2011

@ludmilabb jaaaaj, to zas nie, sestra bola so mnou, este pred tym sme boli v cestovke, tam to bol masaker, lebo este aj od susedov dvojrocna sa pridala, ja nakoniec ani poriadne neviem, co sme vybrali, iba viem, ze sme zrusili tu dominiku a pojdeme na kubu...ale neviem kam...

a mimochodom, magdulka uz od zaciatku juna nema plienky ani na noc...

kosska3003
8. aug 2011

@sirinka a je stale sucha alebo je aj nehoda ja som zvedava na dnesnu noc a to uz spi co som prekvapena

sirinka
8. aug 2011

@kosska3003 popiskala sa par krat, bud ked je chora, alebo v noci sa bala ist sama, kricala a kym mm k nej dosiel, tak uz nevydrzala...

sirinka
8. aug 2011

@sirinka tak za tie skoro 3 mesiace sa popisala asi 4x

sirinka
8. aug 2011

a ja uz tiez sebe pisem... 😀
@kosska3003

kosska3003
8. aug 2011

@sirinka to tu je nakazliva choroba to pisanie sama sebe 😀 😀 😀 😀 no tak som zvedava ako mi budeme na tom zatial je len 3 den

dupinka
8. aug 2011

@kosska3003 ja dávam na spanie, aj cez deň, aj na noc. Popoludní je zvyčajne suchá, nočná plná, ale on veľa pije práve pred spaním.

sirinka
8. aug 2011

@kosska3003 hlavne uz vydrz a neukaz, ze sa hnevas, ak sa nahodou popiska a uvidis, ani si to neuvedomis a budete uplne bez plienky

kosska3003
8. aug 2011

@sirinka ja jej nenadavam len ju v noci prezlecem a ked sa zobudi sa jej spytam ci chce ist cikat lebo este pyta mlieko v noci

borocka
8. aug 2011

@kosska3003 tak ked aj mlieko v noci pyta tak je potom ine. ak sa zobudi an to,tak sa popritom aj vycika. my napr prespime celu noc, ale fakt ze celu, od 7ich mesiacoch sa budi len ak ma upchaty nos. a spi tak tvrdo,ze ani silvestrovsky ohnostroj 40metrov od domu ho nezobudil ani jeden rok. takze nejake cikanie alebo mokro pod sebou nema sancu 😠
vsetko ma vyhody aj nevyhody. ale vidim ze ak sa na to neodhodame este tento mesiac,tak to v zime riesit isto nebudem 🙄

kosska3003
8. aug 2011

@borocka no mne sa zobudi aj ked sa jej da cikat ale to len niekedy ale myslim ze keby bol Pato mokry pocikany by sa zobudil by sa mu zle spalo a moc mokru plienku rano moja ked ma suchu plienku tak hned ako vstane ide cikat ale to inac vela nacika ja skusam a nechcem prestat aj na dovolenke bude pekne bez uz ked som sa na to dala a vecer dnes ani plienku nechcela

sssimi
8. aug 2011

@sirinka to fakt? Ja sa neviem odhodlať nechať Sarah na noc bez plienky aj keď je už 3týždne suchá. Dala si jej aj niečo na matrac keby náhodou? Sarah sa už v noci zobudila, že chce cikať, ale kým som sa k nej dotrepala, tak už spala, ale nevycikala sa do plienky. A chcela som sa ťa spýtať: Necitila si občas babule ešte v bruchu v takom nízkom štádiu tehu ako som ja? Buď mi šibe, alebo toto bude malý akrobat. Raz za čas citim pohyb ako keď mi začínali pohyby pri Sarah. Dúfam, že je drobec tam kde má byť.

kosska3003
8. aug 2011

@sssimi tak ju daj bez ja som to skusila dala som pod plachtu tie jednorazove podlozky ked ma plienku suchu 3 tyzdne v kuse ja by som skusila hned