Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

monkap
autor
11. nov 2011

@jamaat ja som ju vcera doniesla od nasich ... len mame malo rozpravok 😔 ... ale je super, patrika to bavi si to otacat ...

borocka
11. nov 2011

@monkap
@jamaat tak tuto mame aj my 😲 aj s origi krabicou, este moj oco ako maly ju mal. ze by som ju pozrela ci funguje, lebo ak nie tak myslim ze u nas sa najde par filmikov do nej.

inak u nas dnes namraza, strasna zima, tak som maleho vybavila aj rukavicami 😝 nech mu nezamrznu ruky na prechadzke ked si ich nemoze strcit do vrecka. a ja cakam postarku, mala by mi doniest prve vianocne darceky 😝 nakoniec som malemu tu kosacku objednala, a vcera aj lego-policajnu stanicu

monkap
autor
11. nov 2011

my mame iba 3 rozpravky (a vela krabiciek ale tie su prazdne, netusim kde su tie rozpravky) ... tak dalsie by velmi potesili ....

luba142
11. nov 2011

@monkap no veru aj my sme taku mali, ale ani netusim kede je jej koniec a filmikom tiez 😀

hoogy
11. nov 2011

@monkap aj my sme taku mali ideme tento víkend k našim tak sa opytam či majú tie rozprávky a dám ti vedieť

monkap
autor
11. nov 2011

@hoogy dik 🙂

iinuska
11. nov 2011

@hoogy Matkovi prajem vsetko len to najlesie k dnesnym meninkam 😵

hoogy
11. nov 2011

@iinuska jej dakujeme 🙂

borocka
11. nov 2011

@hoogy ozaj, pusinu matkovi posielame 😵 neviem preco som si myslela ze je matej, ked ho stale matkom volas....

hoogy
11. nov 2011

@borocka dakujem🙂 no matko moze byt aj matej aj martin🙂

hoogy
11. nov 2011

kocky diky ze ste si spomenuli potesilo ma to. zajtra nas caka velka oslava. este nam to tak vyslo ze maly ma dnes presne aj 2,5 roka 🙂

luba142
11. nov 2011

@hoogy este raz Matkovi vsetko naj 🙂

luba142
11. nov 2011

My sme mali vcera 2,5 rocika 🙂

mystery7
11. nov 2011

veru Matkom vsetko najlepsie.

U nas otrasna noc, od 22:30 mal Mirko teploty a opat neslo zbit dole. Rano som nasla prerezane 2 posledne horne stolicky, z kazdej jeden hrot. Ae teplota pokracuje. Celu noc mravcal a len mamka, nikoho ineho nechce. Mm mu nemoze ani vodu podat!!!! Za cely den zjedol len krajec sucheho chleba 🙄 som zvedava aka bude tato noc.

iinuska
11. nov 2011

@mystery7 ach jaj, no snad to Mirka rychlo prejde. A pozeram, ze Slavko ma uz pol roka. To neni ani pravda, ako ten cas letiiii

mystery7
11. nov 2011

@iinuska ani mi nevrav 🙂 ved uz si sam sada.

Kocky mozem do sote zmixovat kuracie a bravcove maso?? Ja robim len jednodruhove, ale teraz mi zvysilo trochu kuracieho, trochu bravcoveho.

luba142
11. nov 2011

@mystery7 kludne mozes, preco by nie, len bravcove daj prve a ked trochu zmakne daj kuracie 🙂

mystery7
12. nov 2011

@luba142 podarilo sa, bolo to super 🙂 mam robit castejsie

Mirko ma este stale zvysenu teplotu a je trochu apaticky. Ale uz pije bez nukania a zjedol trochu kuracej polievky so zeleninou

mimi21
12. nov 2011

ahojte
a tu dnes nikoho??? 😕

@mystery7 u nas je to niekedy presne naopak, nika chce len mm a mna nie 😝 napriklad ked sa v noci preberie a zacne mrncat, tak chce len jeho, ked pridem ja tak este vacsi rev spusti 😅

a aj my teplotujeme, vcera som bola s emkou na ockovani, vecer o 19 mala 39,2 ☹ aj v noci este okolo 38, rano v pohode a teraz po 13 jej zase vyskocila cez 38 🙄

mystery7
12. nov 2011

ja tak spatne premyslam, ze tie nervaky a hysaky co boli v septembri suviseli so zubami. V poslednej dobe pohoda-az je mi to divne. Po tych nervakoch mal zapal ucha a hned mu vysli naraz 2 spodne stolicky. teraz opat teplotuje a vysli 2 horne stolicky- dobre, ze uz posledne. Snad uz bude dobre.
Slavko ma dnes toci, nechce spat, ked zaspi tak len na pol hodinu. A sem tam cudne zakasle, az ho napina. Akoby mu zatekali hlieny. Neviem ci zo zubov, alebo co. Aaaaach. Dufam, ze dnes sa uz konecne vyspime- vsetci 4 😉

mystery7
12. nov 2011

@mimi21 no u nas je to naopak. A ako je chory, tak sa to este zhorsilo. Len mamink, vsetko maminka. Mam jedno stastie ze Slavko je skoro nenarocny a mm to s nim vie. 😅
Vonku je pekne, tak vsetci niekam vypadli. Ja tak lutujem, ze musime byt doma ☹ skoda, ale Mirko sa musi dat dokopy.

mystery7
12. nov 2011

tak a uz Slavko skaredo kasle, tak nejako duto ☹ 🙄

jamaat
12. nov 2011

@mystery7 Držím palce, nech to obom rýchlo prejde.

mystery7
13. nov 2011

kocky pomoooc, Slavko mi zachripol 🙄 co mu mam dat?????

iinuska
13. nov 2011

@mystery7 Kalciovy sirup by mozno mohol pomoct

mystery7
13. nov 2011

vyskusam ho hned ako sa zobudi, dufam, ze sa z neho nepovracia 🙄

mystery7
13. nov 2011

no tento vikend je tu riadne slaba ucast 😝

hoogy
13. nov 2011

ahojte kocky my sme boli cez vikend u nasich tak nebol a nic cas 🙂 a aby toho nebolo malo tak sme vcera stravili vecer na pohotovosti. maly si buchol hlavu o klavir v rozbehu az tak ze ho odhodilo naspat do zadu. ako nic strasne bol v pohode. len potom sa nam o dve hodiny povracal. tak teraz stres. o 10 sme leteli na pohotovost. o 12 sme boli naspat. nastastie nam nic nie je zvracal z niecoho ineho. ale ten strach. 😒

hoogy
13. nov 2011

@mystery7 aj matko mi takto casto zachripne ked napriklad vela place kalciovy sirup mu urcite pomoze.

iinuska
13. nov 2011

@hoogy no tak to by som sa aj ja zlakla. Esteze je vsetko ok