Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
15. nov 2011

@jamaat aky si vybrala aj ja chcem kupit malej do detskej som pevne rozhodnuta po tej nehode co mi v spalni dymela ta sol co som varila

my robime klobasy som dnes doobeda maso zhanala no hlava ma boli ako kona neznasam behanie po obchodoch

mystery7
15. nov 2011

@hoogy da sa z toho robit uces ako ma ta Lorelei v serialy Gilmoorove dievcata. Lenze ona ma dlhokanske vlasy. Musim este pockat, kym dorastu. Spalo sa ok. Ja som aj tak vzdy unavena, ze ked uz spim tak ako zabita. A som zvyknuta spat s tymi natackami na suchy zips.

mystery7
15. nov 2011

tak Slavko sa prave zobudil po pol hodinovom spanku!!!!!!! zase 🙄 🙄 ☹ ☹ a to dnes spal uz 3.krat. od druheho ockovania sa uplne pokazil v spani. vobec uz nevie zaspat sam ako niekedy.

hoogy
15. nov 2011

@mystery7 no ja mam tiez asi len take dlhe vlasy ako ty. tak este asi pockam kym dorastu🙂

hoogy
15. nov 2011

@mystery7 a netrapia aj jeho zubky?

mystery7
15. nov 2011

@hoogy urcite su v tom aj zuby, lebo prsty ma stale v puse 😉 ale aspon pospat by si mohol a to zival ako najaty 😒 ja som si optimisticky uvarila aj cokoladu.

hoogy
15. nov 2011

@mystery7 🙂 no uz zacina mat svoju hlavu 🙂 jaj ja si uz taketo veci neviem predstavit teraz mame doma uz taku pohodu s matkom ze som sa vcera normalne aj mm pytali ci chceme naozaj dalsie. on ze jasne ze chceme:D

iinuska
15. nov 2011

Tak toto tu uz davno nebolo. Adamko spi od 12.20. Predpokladam, ze ako toto dopisem, tak sa preberie 😀

hoogy
15. nov 2011

@iinuska 🙂 zakon schvalnosti aj ja ked pisem ze uz dlho maly spi tak vtedy sa zobudi.

iinuska
15. nov 2011

@hoogy ledva som to odoslala 😅

hoogy
15. nov 2011

@iinuska 😝 mne matko este spi tak som zvedava dokedy len 😝 lebo o 3 sa vycikal a zadriemal este,ale este neni dospaty z tej pohotovosti

jamaat
15. nov 2011

Hmm, Emka spala 20 minút. 😖

ludmilabb
15. nov 2011

@jamaat Sofia dnes spala dlhsie cez den ako Emka 😀 a zaspala na prsniku, lenze kasel ju prebral po hodine, plakala, na posteli bola taka okrepena tak som si ju k sebe zobrala este trochu na mne zdriemla

mystery7
15. nov 2011

Tak Slavko mal dnes den... 🙄 rano v kociku pospal 50min, potom na prechadzke asi hodinu, potom doma pol hodinu a potom este 25min. o 18 bol uplne na nervy, hotovy, unaveny, urycany, len na rukach. a ma opuchnute spodne dasno. dala som mu na noc cipok nurofenu. ked bude taky nervny aj zajtra, tak mu dam rano dalsi. mozno mu to pomoze a aspon sa vyspi.

@mimi21 ako sa volali tie cipky o ktorych si tu pisala? nechce sa mi to hladat, su na predpis?

jamaat
15. nov 2011

@mystery7 Nie sú na predpis.

jamaat
15. nov 2011

@kosska3003 Tento asi zoberiem, má celkom fajn recenzie, cena minimálna. Bude stačiť, nechystám sa často používať, vlhko máme doma dosť. http://cisticky-vzduchu-a-zvlhcovace.heureka.sk...

ludmilabb
15. nov 2011

@jamaat naco zvlhcovac?

ludmilabb
15. nov 2011

@mystery7 tak to ti riadne spal dneska, to sa ti sam pytal na spanie, ci odkvecol,ked ma spodne dasno opuchnute este mu nejake stolicky chybaju? Sofii uz len jedna chyba

kittyaoliver
15. nov 2011

ahojte, vidím, že riešite zvlhčovač, mi sme ho minulý rok kúpili synovi. zapínam ho každý večer (nakoľko aj svieti), a odvtedy oveľa lepšie spí. máme konkrétne tento

http://www.mall.sk/zvlhcovace-vzduchu/lanaform-...

mystery7
15. nov 2011

@ludmilabb to Slavko tak spal a on ma aj opuchnute spodne dasno, vyzera to na prve jednotky. Uz dlhsie ma v dasne aj biele bodky. On ked nespi min hodinu, tak je nic moc nalada. Po 2 hodiach vacsinou uz ziva ako najaty a zaspava.
Idem spat, nie je mi dobre. Nejako divne sa citim.

soffi
15. nov 2011

ahojte, dlho som nenakukla, akosi som skor na FB, pozeram ze riesite skolku a obliekanie.....nuz popravde my sme viac doma ako v skolke 🙄 a to predtym nezvykla byt chora, na cestu do skolky jej davam pancuchy aj oteplene gate, (nie oteplovaky), mame to do dkolky asi 15min. jej chodzou, a v skolke jej davam pancusky a satky, popripade kratke nohavice, suknicku a pod. teraz ma akehosi bacila v nose, je na ATB a doma uz 3 tyzdne, a este min,tyzden bude....uz som tiez z toho zufala, par dni v skolke, tyzden doma a tak dookola, ja si uz hladam nejaky job, aj ked neviem ci tu na tom posratom vychode sa nieco podari....pred dvoma tyzdnami som bola vyberat mandle-nosne, tak dufam, ze ma to necaka aj s malou, ked to tak dalej pojde...

jamaat
15. nov 2011

@ludmilabb Len na odparovanie Vincentky, keď je Emka sopľavá...alebo aj my.

mimi21
16. nov 2011

@mystery7 cipky sa volaju viburcol, su to homeopatika, volnopredajne, su na taky celkovy nepokoj pri zuboch a teplotach, ja som davala len na noc, lebo inak bola emka ok
a neviem ci sa mi emka uz neodstavuje, nechce mliecko odomna, teraz som jej zarobila trochu sunaru, zjedla takych 6lyziciek a dost a trapi ma ze aj malo pije ☹
@jamaat vcera mi prisli tie zateplene gate z MMA su fakt super a za tu cenu nie je o com 😉
idem s mm do BA do Ikei a na predvianocne nakupy 😉

inak dobre rano 😵

hoogy
16. nov 2011

@mimi21 dobre ranko 🙂 prosim ta len jej nedavaj ten sunar. a ostatne ti pekne papa? matko tiez malo pil ked bol maly tak normalne zacal pit az okolo roka.

mystery7
16. nov 2011

@mimi21 nedavaj sunar. malo pije mozno aj koli tomu, ze ju bolia dasna. skus si odstreknut mlieko a dat jej po lyzickach, kolko zje.

sssimi
16. nov 2011

Ahojte!
@mystery7 dávaš očkovať všetko? Ja som sa rozhodla, že toto druhé nedám ani povinnými. Radšej zaplatím pokutu, ale to svinstvo už nechcem ani vidieť. Strašne mi je ľúto, že Sarah to musela podstúpiť. Teraz som čo to naštudovala a už mám aj pripravené papiere pre doktorku na odmietnutie očkovania. Som pevne rozhodnutá.

Za necelé dva týždne budeme krstiť. Čo všetko budem potrebovať okrem košieľky a sviečky do kostola? To je všetko? Dufam, že mi stihne prísť košieľka, slubila mi že ju pošle hneď v pondelok, tak mi zostáva len veriť. 😅

No a posledná poradňa nedopadla práve najslávnejšie. Mám sa začať šetriť. Zatiaľ je to ok, ale ak mimčo naberie na váhe a začne naliehať veľmi na krčok, tak budem musieť zostať ležať a to nie je v mojom prípade vôbec možné. Manžel dostane dovolenku najskôr február-marec a tým okruh pomoci s malou padá. No som zvedavá či sa donosíme v riadnom termíne. Verím, že áno.

sirinka
16. nov 2011

@sssimi ani tetanovku nedas? co na to tvoj mm? sarah mozes zobrat k homeopatovi, nech ju od tych vakcin trosku detoxikuje...

jamaat
16. nov 2011

@sirinka Ty si dala detoxikovať?