Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
6. mar 2012

@jamaat ani nie, ved mam take sestry a myslim, ze su v pohode...aj baby napriklad, ktore maju uz deti okolo dvatsiatky su vyspelejsie....

ludmilabb
6. mar 2012

@jamaat
@sirinka dievcence krasne suknicky ste si povyberali, mne sa paci ta hneda len k mojej postave sa to total nehodi 😝
nie kazdy je stihly 🙄 a ja mam este k tomu siroke boky takze sa len budem kochat nadalej 😀
a co stretko???

mystery7
6. mar 2012

ahojky
Tu rano snezilo a fucalo, teraz svieti slnko ☹ uz mame asi april.

@borocka u nas stale fici si zla 🙄 a to po kazdom zakaze. Uz ani nevysvetlujem, poviem ako ty: hlavne, ze ty si dobry a ideme dalej.

Mirko je v poslednej dobe nejky precitlively, za vsetko plac a plac a place, kym mu nedam pusu a neutriem slzy.
Vcera na nakupe v kauflande, dovtedy vystrajal a metal sa kym nedostal po zadku. Poreval a isiel pekne za ruku.

sssimi
6. mar 2012

Ahojte kočky.
Ešte sa kotúlam 😅 Už ma to aj docela prestáva baviť. Už chcem mať ten malý uzlíček na rukách a hlavne sa zbaviť toho brušiska. Stále sa mi robia nové strie 😢

Dnes sme boli u pediatričky so soplami. Tak si ju mám nechať do pondelku doma. Už ju mám doma od piatku, ale zvláda to celkom v pohode. Chodia s mm von ráno a aj poobede, tak stíham aj variť a pratať po nich 😀 A v pondelok ju šupneme do škôlky a letíme rodiť 😀 Aspoň dúfam.

jamaat
6. mar 2012

Čaute. Dnes ma čakalo doma prekvapko, už došli z Anglicka nálepky na francúzsku manikúru. No aká rýchlosť! Lietadlom to šlo a poštovné vysoké ako doporučene na Slovensku.
Prišlo to v malej obyčajnej obálke, tak mi to pripomenulo časy, keď som si dopisovala s kadejakými Poľkami, Nemkami, Ruskami vrámci družby. 😀

borocka
6. mar 2012

@sssimi moja, ty si sa najprv tak triasla ze aby si aspon tych 38t vydrzala, ze ja uz to vidim,ze este aj prenasat budes 😀 😀 ale teda neber to v zlom, tento koniec uz je poriadne na mozog. hlavne aby to dobre dopadlo

luba142
6. mar 2012

@sssimi ale ved nasilu nechod, vydrzis to aj do dalsieho pondelka hadam nie? 😀 😀 😀

sssimi
6. mar 2012

@jamaat aj ja som bola dopisovací maniak, ale v rámci SR 😀

@borocka 😀 😀 😀 Tak to hej, ale moja vina to nebola 😀 To ma doktorka stále plašila. A prenášať ma nenechá, tým som si istá 😉

@luba142 😠 😀 Už sa neviem dočkať pondelku 12teho 😀 😀 😀 A to myslím ešte tento mesiac!!! 😀 😉

iinuska
6. mar 2012

ahojte
Adamkovi sa pohorsilo. Laryngitida neustuje, ale naipoak sa zhorsuje. Kasle, sopli, stazuje sa na usko. Teploty nema. Uz aj mm zacina smrkat, tak parada. Mam teraz dva dni volna, tak ich mozem kurirovat. Hlavne mm. 😅
@jamaat haha, aj ja som si vela pisala . Niekedy som ani nerozumela, ale bola sranda. Niektore listy mam este aj odlozene. Hlavne od jedneho poliaka. 😀

borocka
6. mar 2012

inak dnes sme boi kupovat botasky, tak som si automaticky pytala 25ky. maly v tom len captal, tahal nohy za sebou, tak sme teda skusili 24 adidasy a bohate mu stacia 😀 😀

kosska3003
6. mar 2012

@iinuska skore uzdravenie je to na nervy Marika mi bola vo februari 2 krat chora

iinuska
6. mar 2012

@borocka prave dnes som rozmyslala, ze ake cislo tenisiek bude Adamko potrebovat. Na doma ma sandale 24, ale tie su mu tak akurat, zimne mal 25. Tak budeme musiet vyskusat, bud 25 alebo 26. Zalezi aj od strihu.
@kosska3003 dakujeme, no mi hovor. Adamko nebyva nastastie casto chory, tak som neni akosi zvyknuta, a hlavne aj on. Ani kvapky do nosa nechce, joj, je to boj. Ale aspon odsavat nemusime. Pekne sa vie vysmrkat.

kosska3003
6. mar 2012

@iinuska no to som mala aj ja boj ale potom po case pochopila ze jej to pomaha a aj sirup od kasla si zacala sama pytat
a to bola Marika chora po pol roku aj viac mala som aj kartu doma tak som dala svagrine nech ju tam zanese isla na poradnu a ze sestricka jej povedala ze uz sme tam dlho neboli a za 5 dni sme tam aj isli krasne som nadavala ze som si tu kartu mala nechat doma radsej 🙂

luba142
6. mar 2012

@iinuska joj chudak Adamko, tak skore uzdravenie. Nasa si teda zvykla aj na kvapky do nosa a tiez sa pekne uz vysmrka,tak odsavacku nepotrebujeme, lebo aj tak z nej mala traumu vzdy tak aj preto sa skoro naucila smrkat 🙂..Mate aj nejake lieky, alebo sirup od kaslu? Pamatam si ze sme mali pri laryngitide Aerius sirup, to je take podobne ako fenistil, na alergicke nadchy a prejavy alergii a odpuchnutie sliznic. Inak na ten sopel je dobry Sinupret, teraz som mala taku svinsku nadchu, aku som dlho nemala, totalne upchate dutiny ,bolela ma v kuse hlava a Sinupret mi pomohol 🙂, aj Barborke ho davam hned pri nadche

hoogy
7. mar 2012

@iinuska skoro sa uzdravte.

mne matko zacal vcera sem tam kasat no a v noci som kazdu chvilu bola pri nom. ale nastastie si nechal dat sirup. teraz tu sedi vedla mna zniceny. snad to prejdeme len so sirupom bez lekara. a to sa tak drzal celu zimu a takto na jar mi ochorel

jamaat
7. mar 2012

Všetkým rýchle uzdravenie. Aj na nás už zase niečo lezie, Emka bola v škôlke 2 dni a dnes už všetci traja máme škrabľavé hrdlá a pokašlievame. Túto zimu som aj ja výnimočne často chorá, tak asi chytám Emkine škôlkarske bacily. Len Moniku to obchádza.

hoogy
7. mar 2012

@jamaat ja som bola tiez dost chora ked som zacala ucit v skolke. tie bacili su neuveritelne 😀

sirinka
7. mar 2012

baby, ide vam FB? mne nie...co uz ho zrusili??? 😝

sirinka
7. mar 2012

tak uz ide....

luba142
7. mar 2012

@jamaat no ja uz sa tesim na ten kolkobeh chorob skolkarskych zasa od septembra, len uz to bude horsie kedze budem v praci 😒 Pri Kike som mavala 2x do mesiaca OČR-ku uz sa na mna pozerali akoby som to robila naschval, ale co som mohla ked mi mavala 39 horucky a zapalene usi, alebo anginu a nikomu nechcela lieky jest len mne, lebo mamina a svokra by to nasilu nevedeli

iinuska
7. mar 2012

@hoogy dakujeme, snad kasel Matkovi rychlo prejde
@luba142 dik, dostava sinupret, fenistil a stoptusin kvapky.
Ale dnes uz je o cosi lepsie. Snad vcera bol ten vrchol a uz sa to nebude zhorsovat.
@jamaat aj vam rychle zotavenie

luba142
7. mar 2012

@iinuska tak nech to rychlo prejde 🙂

borocka
7. mar 2012

ahojte, tak k chorobam.vdaka bohu patko uz ma len take dozvuky, klop klop. trochu sopli. ale je divne ze nos nemava upchaty vobec, ale kazdych 15-20minut mi vyfuka take soplave chrachle...a strasne ho chvalim, uzasne vie fukat sople. no aky slon funi do vreckoviek. a mna od vcera chyta hrdlo, trochu pobolieva, a hlas mam akoby som nechtom po tabuli kreslila.

hoogy
7. mar 2012

kocky troska pozeram co malemu na narodky viem ze je este casu a u nas to jednoducho vyhrava nova suprava k vlaku.ale chcem aj nieco take na rozvoj nemate niektora s tymto skusenosti ?http://www.logico.sk/ucebna-pomocka-logico-primo

borocka
7. mar 2012

@hoogy patko dostane tento rok autodrahu. taku celkom, ze ani mu ju nechcem dat, lebo bola draha a je prepracovanejsia,aby ju neznicil. tak uvidim.
alebo som skor rozmyslala nad zazitkovym darcekom, velmi zvazujem ci ho nevezmem do budapesti na vikend, morsky svet, zoo, ......to by bolo 😲

iinuska
7. mar 2012

@hoogy ja som este velmi nerozmyslala, ze co, ale uz minuly rok sme chceli kupit take male pieskovisko, ale akosi sme nestihli, tak asi tento rok.

emode
7. mar 2012

ahojte,
vidim, ze choroby su v plnom prude, tak skore uzdravenie vsetkym prajeme 😒 My makame, cistime zahradu pri tom objekte, tak mam tvar opalenu ako z lyzovacky 😅 makame aj vikendy, co sofia nie celkom dobre znasa 😖 ale co uz, par mesiacov musime vydrzat ...
u nas pretrvava vzdor, ale nie je to uz take zle, obcas ma prekvapi, obcas uplne znechuti 😒

hoogy
7. mar 2012

@borocka
@iinuska no ja zatial len tak sondujem. ale velmi ma uputalo to logico tak ze ci s tym niektora nemate skusenost. u nas to jednoznacne vyhrava vlak. nad tym ani nemusim rozmyslat. doplnime vybavu 😉

sirinka
7. mar 2012

@hoogy my mame jasno, magduska dostane kolobezku, uz do vianoc kazdemu hovori, ze ju na narodeniny dostane... 😀
a tu hru som videla, ale nepoznam...

kosska3003
7. mar 2012

@hoogy no ja chcem bicykel ale rozmyslam ze sa spytam svagriny ci nema nahodou po deckach a by ju mala aj skor nech sa uci sused ma a ona chce tiez a ta kolobezka je dobry napad asi tiez kupim alebo poviem starkej nech ona da malej a isto niekam pojdeme do ZOO asi niekam