Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
20. aug 2009

mys a nemoze ho boliet brusko? a skusala si plienku mu dat do rucicky a ma cumel?

luba142
20. aug 2009

mys aj ja si myslim ze aj stastie treba

sssimi
20. aug 2009

Mys a máte lehátko? Tam sa dá pekne uspať. A ja uspávam aj na vankúši. šupnem ju naň, leží na posteli a hojdám ju zo strany na stranu. Dám jej dudlík a po chvílke plaču sa upokojí a zaspí.

Siri v manduce sa dá nosiť aj tváričkou dopredu, aby malá videla?

mystery7
20. aug 2009

cumel nijako nechce, mam doma asi 5ks a ani jeden nechce, vsetko vypluva. nepomaha ani ked mu ho drzim. plienku do rucicky ked mu dam, tak ju ma hned v puse, co ma v ruke hned putuje do pusy
stale mu davam espumisan, pred spanim zvlast

monkap
autor
20. aug 2009

sssimi: tvarickou dopredu by sa v nosicoch nemalo nosit myslim ...

mystery7
20. aug 2009

lehatko nemame, ale nase vajicko je tak epolohovatelne, pouzivame ho aj ako lehatko. aj vankus som skusala, nepomoze, ani prsnik.
Niekedy praveze vobec nebol problem. po okupani sa napapal, zaspal na prsniku, dala som ho do postielky a pekne spinkal. proste ideal. Teraz ked ide vecer tak sa zacinan zo stresu uz potit, ze co bude. ☹

sssimi
20. aug 2009

Mys tak nech žužle aj plienku ak mu to pomôže... Moja malá sa snaží narvať si do pusi cumel spolu s pästičkou.. Niekedy ju až nadrapuje, ale nechávam ju. Musí sama pochopiť, že si robí zle.

luba142
20. aug 2009

mys nevadi ze ju zuzle tu plienku mozno sa upokoji aj nasa vsetko strka do pusy a hlavne ked jej tam nepasuje hracka tak sa jeduje a najlepsia je ruka aj tak 🙂

sssimi
20. aug 2009

Monkap škoda, lebo malá chce všetko vidieť...

mystery7
20. aug 2009

no ved aj on, ja mu drzim cumlik a on ma nervy a pcha si k nemu aj ruku. je uplne zurivy pred spanim. dufam, ze to coskoro prejde, lebo ak nie, tak si zacne fdarbit vlasy aj mm 😒

monkap
autor
20. aug 2009

sssimi ved ked otoci hlavicku do strany pekne vidi ...

jamaat
20. aug 2009

mys, ja som mala dojem, že po kvapkách na bruško bývala Emka ešte horšia a že jej nejak rýchlejšie trovilo, tak bola hladnejšia. Skúsila som to pár krát a ak to aj nebolo horšie, tak to určite ani nepomohlo. Už to nepoužívam.

luba142
20. aug 2009

simi tusim piseme to iste nezavisle na sebe 😀

monkap
autor
20. aug 2009

sssimi: ved uvidis co napise sirinka ....

sssimi
20. aug 2009

Monka ona musí otáčať hlavu inak sa čertí 😀 Ani na pleci ju nemôžem maťdlho -to vidrží len chvíľu a potom sa začne obzerať a capať ma po ksichte, že jej zavadziam v o víhlade 😀

mystery7
20. aug 2009

bojim sa z ebude mat koliky, ale teraz ako bude mat 3 msiace, tak uz mu ich chcem prestat davat. tyzden vydrzim ☹ a potom uvidime

jamaat
20. aug 2009

Mys, a čo keby ste ho skúsili kúpať skôr? Možno je po kúpaní už taký unavený, že z toho zúri. Aj mne Emka začala po kúpaní večer plakať, tak jej to posúvam. Aj spanie sa jej posunulo z pol desiatej na ôsmu.

jamaat
20. aug 2009

mys, daj kvapky, len keď bude problém. Skús nedávať preventívne.

mystery7
20. aug 2009

povodne sme ho kupali o 19:00, potom o 18:30 a minule aj o 18:00 a stale nic. dokonca ked sme ho okupali o 18:00 tak vobec nechcel spat sa mi zdalo, ze viacej vystrajal

sssimi
20. aug 2009

Luba veru 😀 A k tým obnoseným vecičkám-priamo sa jej spýtaj či sú nositeľné. Ak je predávajúca korektná, tak už do inzerátu uvedie všetky chyby, vady a škvrny čo sú na tovare. Ja som kupovala celý balík nosených vecí a som spokojná.

sirinka
20. aug 2009

sssimi nie, tvarickou dopredu nie kvoli chrbtici a kvoli pocitu bezpecnosti babatka...ved aj ked mas babo tvarou k sebe, tak sa moze rozhliadat.

mys ty by si mala podla mna maleho urcite co najviac nosit...ja viem, ze je tazky, ale skus pocvicit nejaky cviky na chrbat posilovacie, ale stoji to za to...

z mmb su podla mna vecicky do polroka velmi zachovale...ved to sa ani neda znicit 😉

sssimi
20. aug 2009

Mys moju malú prestalo bolieť bruško keď sme všetky kvapky vysadili... Inak sú aj homeopatiká na bruško a tie malej moc pomáhali-klasické gulôčky na roztopenie do vody-nie kvapky.

luba142
20. aug 2009

jamat , mys aj ja som mala problem kazdy vecer po kupani mi pri krmeni spustila strasny rev par krat potiahla a koniec tak som dala cumel a momente spala a teraz posledne 2 tyzde sledujem cez den za vydrzi hore asi tak 2 hodky a potom chce spat a ked to dodrzujem tak prestala vecer vrieskat neviem ale ci je to tymto ale asi ano pred tym bola strasne dlho navecer hore aj cez 3 hodiny ta potom bola uz strasne unavena pred spanim po kupani

luba142
20. aug 2009

siri ale myslela som skorej take veci uz na 6-7 rokov to uz asi bude ponicene viac

sirinka
20. aug 2009

luba no to iste...kupuj potom iba od tych, co maju dobre hodnotenia, ze neklamu ohladne stavu veciciek 😉

jamaat
20. aug 2009

luba, myslím si aj ja, že to bolo prílišnou únavou.

Aj ja mám nosené veci z mmb a sú väčšinou dobré. Keď sú horšie, tak predávajúca zvykne napísať, že sú na donosenie. Včera mi došiel zimný overal a je ako nový. Ešte aj tričko navyše k tomu poslala a to je tiež v pohode, peknučké.

jamaat
20. aug 2009

Aha, tak tie väčšie sú určite zničenejšie. Ale tiež nemusia byť. Ja som po dcére darovala plno vecí, ktoré boli ako nové, mala ich pár krát na sebe. Odkladať sa to neoplatí, lebo vyjdú z módy.

sssimi
20. aug 2009

Luba tak takých vecí je tam pomenej, ale snáď niečo najdeš.

jamaat
20. aug 2009

To je taký veget, keď mi malá cez deň spáva a potom má aj náladičku dobrú....smeje sa, gagoce! Aj deň sa dá naplánovať. Aj Šebrleho stíham jedným očkom pozerať. 🙂

jamaat
20. aug 2009

Tí desaťbojári majú perfektné postavy. Aaaaaaach!