Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
11. apr 2012

@luba142 ja tam stale to r pcham neviem preco viac sa mi tak paci no hlavne je ze je vsetko v poradku meno sa uz vyberie

luba142
11. apr 2012

@kosska3003 tak jasne, na mene sa este dohodnete, mate cas 🙂 Asi by som skor dala teda Marek, bolo by to take pekne, Marek a Marika 🙂

kosska3003
11. apr 2012

@luba142 no to sa mi paci Marek a Marika uvidime no cas bodaj by ho uz nebola az tak moc 😀 😀 😀 😀 uz nech je aspon jul 😀 😀

luba142
11. apr 2012

@kosska3003 sa ponahlas veru, ja by som bola rada keby je stale april teraz, lebo mne uz sa to ale super krati a zacinam mat depku z prace 😒

kosska3003
11. apr 2012

@luba142 no ty ides do roboty a ja uz nech je po aprili lebo pocasie naprd vonku u nas tak fuka ze sa ani von neda ist

luba142
11. apr 2012

@kosska3003 to aj u nas od vcera taky vetrisko,ze az 😠

kosska3003
11. apr 2012

@luba142 no to je u nas man ide strechu urvat bucha ako keby nam stado koni po nej behalo

borocka
11. apr 2012

@kosska3003 marek a marika...aby sa ti potom jazyk nelamal, vzniknu ti skomoleniny. rychlo si deti premenujes 😉 a ked tam chces mat R,tak potom uz len patrik ti ostava...z tych normalnych klasickych mien. alebo este robko 😝

kosska3003
11. apr 2012

@borocka robko ee neviem z tychto dvoch uz vybera mm neboj ked zvrestim budu vediet kto ma prist 😀

sirinka
11. apr 2012

cautee....tak velka noc bola narocna najme na presuny po slovensku...tak ani nebol cas na internet...co nove baby??? kosska bude mat parik??? 😀 a robko je naaahodou velmi pekne meno 😝

borocka
11. apr 2012

@kosska3003
@sirinka ani mne sa robko vobec nepaci........obzvlaste nie : ROOOBERT ako to ta sumna gaissenovka stale vykrikuje v uputavke 😀 😀 😀
ja keby som si teraz mala znovu vyberat chalanske, tak zrejme adam. paci sa mi velmi aj matej, ale to by som mala pata a mata- pat a mat 😀

kosska3003
11. apr 2012

@sirinka no neviem je pekne ale uz mam vybrate 😀 😀

kosska3003
11. apr 2012

@borocka no to si riadne prirovnala hihiihi

sirinka
11. apr 2012

@borocka haha...presne toto mi mama povedala, ked som po muzovi vykrikovala, ze som ako geissenka haha...tak ale co uz...ale moj muz ma cesku verziu teda robert, tak ked to tak aj vyslovujem, znie to presne tak ako u nej...

borocka
11. apr 2012

@sirinka ale ona je taka sprosta 😀 😀 neviem ci ste videli uputavky, ked boli v egypte...ze ako mozu mat pyramidy 3000rokov ked mame len rok 2012 😀 😀 😀 som sa postat isla
a minule v tom obchode ze 3D telka a ma si nasadit okuliare, a ona si nasadila slnecne 😀 😀 😀 takych ludi ziadny sit com nevymysli 😀 😀

sirinka
11. apr 2012

@borocka otazka je, ci je naozaj tak blba, alebo ma scenar...no mne je to jedno, momentalne slovenske reality show nepozeram...hadam ti geissenovci su este najnormalnejsi, z toho, co je v ponuke...cisty grc....

borocka
11. apr 2012

@sirinka ani ja to nepozeram, len uputavky bezali a teda zabijak 😀 😀 ja si myslim ze je tak sprosta,ako fakt. snad nikto normalny by zo seba nespravil takeho debila kvoli scenaru,ci???a zas taka dobra herecka nie je

jamaat
11. apr 2012

@borocka Povedala by som, že kto vyskúša odrážadlo, ten už na bike pre takýchto drobcov kašle. 🙂

jamaat
11. apr 2012

@sirinka
@borocka Veru aj ja si myslím, že je ozaj taká blbá. A je to spolu s Hotelom Paradise najblbšia reality. Videla som z oboch nejaké útržky, ale stačilo.

jamaat
11. apr 2012

Sympatia k menám závisí aj od toho, koho s takým menom poznáš a aký máš k nemu vzťah.

iinuska
12. apr 2012

Ahojte
U nas je dnes skarede pocasie, zacalo aj prsat, tak sme doma. Adamkovi som uz objednala torticku k narodeninkam, 5. maja mame oslavu 🙂 K narodeninkam od nas dostane pieskovisko a furik. Buduci tyzden by malo prist

kittyaoliver
12. apr 2012

@hoogy Ahoj, minule si pisala, ze tvoj maly ma vlaciky tomas trackmaster. Chcela by som to kupit Olinovy, len ma zaujima, ci sa ta draha da napojit na elektriku, teda ci ma aj trafo, alebo tie vlaky funguju na baterky? Vopred dakujem 🙂

ludmilabb
12. apr 2012

@iinuska @borocka sup stretko zienky 😉

mystery7
12. apr 2012

@kosska3003 obe mena su pekne, som zvedava, ktore vyhra.
@borocka my sme presli z plastovej motorky na bicykel a v pohode. Mirko je cely stastny, ide mu to, stale sa na nom chce vozit. Minuly rok sa mi zdalo skoro na odrazadlo-hlavne koli jeho rozumu 😉

sirinka
12. apr 2012

@jamaat dnes som kupila tie obliecky v lidli, zlte, zelene a ruzove a su uplne krasne, kvalitne...decka si ich hned podelili, janulke ostala kravicka zelena... 😀

borocka
13. apr 2012

@mystery7 pato ma tiez aj bicyklek, klasiku.......ale nevladze 😖 spravi 2-3 zabery pedalom a dost. nelvadze tahat. a potom ho to tak demotivuje, ze na bicykel ani nepozrie, nechce ho. nema snahu.
tak ale nevadi,len mi je luto ze som ho kupovala, vyhodene peniaze ☹

dm1
13. apr 2012

@borocka hmmm ktovie preco to nechce bicyklovat. Nas je mensi drobec ako vas a bicykluje o dusu od minulej jesene. Len niekedy z kopca sa boji ale inak prejde na nom v pohode aj na prechadzke.

borocka
13. apr 2012

@dm1 ja si myslim, ze keby sa zaprel a snazil, tak to zmakne lavou zadnou. ale kedze mu to neslo hned a "samo" ako si to on predstavoval. tak od zlosti bicykel niekolkokrat zahodil, rozdurdil sa, zatal........a on je ako mulica tvrdohlavy. takze bicykel je uz bezpredmetny. fakt na nom nesedel od minuleho leta, ked som ho nahovarala tuto jar,tak iba revy a stresy, ze on nechce a on to nevie!
a to ja nemam za potreby. iba ma vytocil. a nedonutim ho trenovat,kym sam nechce. tak co sa budem nervit, ked tym odrazadlom sa to vyreisilo samo. jazdi ako drak, uz sa bez neho nepohneme.......teraz zvazujem co by som kupila sebe,aby som s nim udrzala krok 😀

dm1
13. apr 2012

@borocka ved jasne ked nechce je to o nervy. My sme mali na jeden problem lebo sice mu to slo ale ma taky ze brdi pedalmi ked ide dozadu a na to si nevedel zvyknut lebo jeho kamarat mal taky ze sa dalo tocit aj dozadu a tak sa na nom rozbiehal. ale uz si zvykol

jamaat
13. apr 2012

@borocka Monika šlapala na trojkolke, keď ešte nemala ani 2 roky. Emka sa nechytala ani 2 a pol ročná. Nesústredí sa na to, všetko naokolo ju zaujíma. Preto som dosť podrobne čítala rozpravu o odrážadlách a bicykloch, tam sa takmer všetci, čo majú odrážadlo, zhodli, že je to pre krpcov lepšie. A som spokojná, že som ho kúpila, nad bikom zatiaľ vôbec neuvažujem. Na odrážadle môže v pohode ísť aj po lúke, po hrboľoch, nadvihne si ho na obrubník. To by s bicyklom nezvládla ani kvôli stabilite, ani kvôli váhe.