Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
17. sep 2009

jamaat som bola v pondelok v BB a normalne som si myslela ze som ta stretla, bola som v tom obchode Antony a stala tam baba, take vlasy ako ty, male babo na rukach a kocik cam ako mas ty, uz som sa skoro prihovorila, len ked sa baba otocila, tak som zistila, ze ma asi 20 rokov 😅

ja dnes varim udene rebra a potom sosovicovy privarok, juuuj uz sa tesim 😝 😝 😝

mimi21
17. sep 2009

emode my sme sa vobec nesnazili, da sa povedat ze na prvy sup to u nas bolo 😉

emode
17. sep 2009

baby poznate fusak lodger bunker?? uvazujem nad kupou ale nie som si uplne ista ...
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

je tam aj link na fotky

zuzkad
17. sep 2009

ahojte kocky,

tak mame po ockovani ...a noc sme zvladli super, maly spinkal pekne cez noc, ani teplotu sme nemali. Tak som rada. maly nas vazi 7050g a 62cm meria...mozem mu davat uz pekne papat...rano mliecko na desiatu ovocie na obed masko kuracie a zemiacik a na olovrant mliecko alebo zeleninu a na vecer kasu s mlieckom....dostala som brozurky tak studujem ake papanie mu mozem chystat.

dnes idem cvicit tak sa tesim, ze zase nieco pre seba urobim 🙂 😉 😉

mimi21
17. sep 2009

emode ja som objednala akurat tt (rozumej tento týždeň 😀 ) ale originál od quinny
ešte sa mi pozdával, čo je teraz v mama a ja, len si teraz nespomeniem na značku a časopis tu nemám, musela by som zdvihnúť svoj popôrodný zadok a to sa mi fest nechce 😀 😀 😀
alebo ešte aj ten emitex 3v1

dupinka
17. sep 2009

Ahojte!

Zuzkad: tak tebe kaze doky uz tiez davat papat prikrmy? Adamko je zatial len kojeny, tak uvidim, ci zacneme po tom 5 a 1/2 mesiaci.... Este by som chcela pockat do ukonceneho 6teho mesiaca, no uvidime.

jamaat: aj nas sa teraz cez den budi po pol hodinovom spanku, vraj je to v pohode.

Sssimi: tak odkaz mamke, ze to nie je ako kedysi. Vtedy dojcili sotva par tyzdnov, potom presli na sunare a dnes je kopa tridsiatnikov s alergiami... Ty si matka a ty zodpovedas za svoje dieta, tak nech to nechaju aj s mm na Teba.

Ja si take reci vypocujem a filtrujem. Svokra mala podobne pokusy napchat maleho ked mal sotva 2 mesiace, tak som jej povedala a ZATIAL je v pohode.

jamaat
17. sep 2009

emode, link nefunguje, ale ak je to ten, čo si myslím, ....teda už som si ho vygooglila a je to ten, tak je pekný, videla som ho na námestí v obchode, ale je fest drahý. Ja chcem emitex 3v1, ten bude aj do sánok a látka sa mi zdá byť praktickejšia.

mimi, ja vari nevyzerám na 20?!! 🙂

ludmilabb
17. sep 2009

ja len kratko, nestiham citat

ako casto strihate krpcom nechtiky, ja kazdy druhy den sa mi to zda casto 😕

dnes mi pri zmavani vlasov, vypadala riadna guča ja z tych nervov oplešatiem 😠

jamaat
17. sep 2009

ludka, ja asi raz za týždeň. Až keď je to ozaj nutné, lebo si nechce dať strihať.

Na vlasy treba vitamíny.

kosska3003
17. sep 2009

ahojte tak aj moja spi cez den len pol hodinu uz mi spala aj dve hodinky ale akosi prestala dneska ale prsi takby sa mohlo zadarit spinka v kociku na balkone
ludmila ja striham raz za tyzden niekedy raz za dva tyzdne
a dakujem zapochvali za nasu foto v profile

ladywitch26
17. sep 2009

ludka,ja tiez malej striham kazdy druhy den,lebo inak sa vie riadne dodriapat.
a vlasy nie su z nervov,skor asi z hormonov.mne tiez zacali nedavno padat,tak zo dna na den. predtym som mala riadne huste a teraz tak polovicu z toho.musim nabehnut ku kadernicke.

inak rano mi mala vstala o pol osmej,nakrmila som ju a o pol desiatej zalomila. o jedenastej som ju nakrmila znova a zasa mi zaspala pri papani.az nechapem..... mozno tym pocasim 😀

iinuska
17. sep 2009

Ahojte, tak mame po ockovani, maly zaspinkal v kociku cestou domov, teraz sa uz mrvi, pasticka v puske.
Nase miery: 7500 g, 66 cm

Ja nerada striham malemu nechtiky, ani jemu sa to velmi nepaci. Striham mu ich ked spinka tak raz za tyzden, na nozkach raz za dva tyzdne

kosska3003
17. sep 2009

lady to aj moja ma niekedy taky den e by len spinkala ale skoda ze je len raz za cas 😀

veronika1982
17. sep 2009

ahojte.. dlho som tu nebola medzi vami len si vas tak bezne citam..

my sme boli vcera v poradni a mame 7270 g a 68 cm.. druhe ockovanie sme prelozili na buduci tyzden pretoze maly mal minuly tyzdne teplotu a sopliky..

objavili sme ze vieme kricat a vyskat tak teraz kricime na cely byt.. len otacanie na brusko a nazad nam nejde tak pani doktorka povedala ze mozno sa mu to raz podari... za to uz sedkame a prekladame si hracky z ruky do ruky.. uz sme aj vymenili hlboky kociar za sportovy..

o 3 tt sa stahujeme uz do svojho tak som zvedava ako to zvladneme. a potom uz mozeme zacat davat zeleninku a zemiacik..

ked mal matej teplotu a sopliky tak som mu dala cajik a on sa mi zacal rehotat z toho ze co mu to davam pit.. takze s cajikom som u neho nepochodila..zatial mu staci len moje mliecko..

monkap
autor
17. sep 2009

mm bol teraz s patkom na kontrole u dr. - mal zapal priedusiek ... tak nam prelozila tiez ockovanie, poradnu o tyzden 😝

monkap
autor
17. sep 2009

ja som zatial nedavala nic ine okrem mojho mliecka. ...

nikanika28
17. sep 2009

baby, Klarka dnes kycha o stosest... 😒 , dufam, ze nebude chora. Lukasko zatial v skolke v pohode, az sa cudujem.. 😕
Prave som objednala --- http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6216602
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6544074

nikanika28
17. sep 2009

ako mate oblecene vase pokladiky doma, ked je teraz tak chladno? Moja ma body s dlhym rukavom, teplaciky, ponozky, papucky a dala som jej este aj mikinu...neni to moc? Ale snad nie, je tu kosa jak hovado

ladywitch26
17. sep 2009

ja som tiez este nedavala okrem mojho mliecka nic,ale ked ju obcas vidim,ked ja nieco jem,ako pozera a otvara ustocka,ze by uz aj ona cosi lyzickou papala,tak mam fakt nutkanie nieco jej uvarit 😀 taka je pri tom zlata. ale este chvilku pockam,mlieka mam dost,tak radsej nech chvilu vydrzi

iinuska
17. sep 2009

No tak som myslela, ze si pospinka dlhsie po vycerpavajucej navsteve u pani doktorky. Po pol hodke je hore.Naladicka raz mrnci, raz si vyska.

ludmilabb
17. sep 2009

monkap tak sa rychlo uzdravte

dnes sa tu pise odusu 😀

Sofia je dnes lepsie ale polievka mi pri nej vyhučala 😝 skoro som mrkvu a petrzlen rozvarila, ked tu citam ake jedla vy varite, zbohom bud u nas sa riadne vari len ked manzel pride z prace
ale teraz isiel sluzobne na 9 dni mimo SK tak nastupuje na brigadu moja mama 😉

dnes je tu v BB otras pocasie, prsi tak z prechadzky asi nist nebude 😒

luba142
17. sep 2009

ahojte

tak vytery mame bez bacilov lieky do nedele a probiotika k tomu a ockovanie sa nam posunulo az na 1.10. povodne sme mali ist 23.9.

iinuska
17. sep 2009

nika, maly ma bodynko s dlhym rukavom, tepacky a ponozky. Na mikinu sa mi to este nezda. Rucky aj nozky ma teple.

monkap
autor
17. sep 2009

ludka: dik ..... ja len dufam, ze to lenka od neho nedostane ...

iinuska
17. sep 2009

ludmila, ani ja sa nepustam do velkeho varenia ked som sama.

iinuska
17. sep 2009

monka, no ved to. Aj nas Petko bol nachladnuty a schytali sme to vsetci. Maly mal jeden den aj zvysenu teplotu

ludmilabb
17. sep 2009

u nas som trosku nascipana ja, zobudila som sa s nadchou

Lubi ake probiotika beriete?

ja si zase raz neviem predstavit ze jej budem davat nieco ine ako moje mlieko a bude to chciet, uz vidim ako mi to bude vypluvat a jazykom vytlacat z ust aj ked teraz uz jedava lepsie ale predsa len je to tekutejsie ako nejaka kasicka a este jedna vec s tym suvisiaca ze bude labuzo ked to z nej pojde von 😅

emode
17. sep 2009

ahoj sme spat po ockovani bol krik ale v cakarni sa uz smiala na mm 😅
mame 6750g a 67cm mam dobry odhad 😀

jamaat ten emitex tiez nie je najlacnejsi ...

zuzkaprofant
17. sep 2009

cafte co nove dnes sme sa vazili mame 6800g a idu na zubalky hore aj dole a tie dople uz su coskoro tu a ja mam za tie 2 tt 2 kg dole takze mne to pomaha chudnut ten stres a podskakovanie s christiankom 😀

monkap
autor
17. sep 2009

my mame emitex .... velmi dobry je 🙂 patkovi v nom bolo fajn teplucko ...