Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
25. sep 2009

Emode tak to je masaker... Takže teraz čo najmenej namáhať...

Kočky ak si chcete zajtra trošku poplakať a aj sa zasmiať kuknite si večer Záchranárov... Posledný film Kevina Kostnera...

sssimi
25. sep 2009

Mimi ja som čapice radšej nepozerala lebo ich mám veľa, ale určite by som neodolala... Ja som taký debil do čapíc a čeleniek, sponiek....

Aj my už pančuchujeme občas...

jamaat
25. sep 2009

Pred pár dňami som v Kauflande kúpila pančušky za asi 2,50eur. Sú krémové a naspodku majú tak jemne sivú mackovu hlavu. Peknučké.

mimi21
25. sep 2009

idem spat, cafte 😔

jamaat
25. sep 2009

Jeeej, siri, a ja som si to už viackrát všimla tuto naboku reklamu, ale nikdy som nepochopila, že to sú takéto návleky na celú nôžku. Ja že len po koleno.

sirinka
25. sep 2009

jamaat hej, je to super...a pekne farby... 🙂

jamaat
25. sep 2009

Dá sa to aj normálne v obchode kúpiť?

sirinka
25. sep 2009

inac tie co nosite v manduci...uz ste uvazovali o niecom takomto?
http://www.plienocky.sk/plienocky/eshop/8-1-Nos...

sirinka
25. sep 2009

jamaat myslim, ze skor nie. nepozerala som sa potom, lebo som si to objednala rovno s plienockami

jamaat
25. sep 2009

veru som už rozmýšľala, ako budeme v zime so psom chodiť

sssimi
25. sep 2009

Siri ono je to ako štucne? Nevyzlieka sa to?

emode
26. sep 2009

dobré ránko, vidím, že tu nik nie je ... dáko sme noc prežili, noha fest bolela, asi aj malinká cítila, tiež bola každú chvíľu hore ☹
stále si len opakujem, že sme mali veľké šťastie ...
užívajte si slniečka a toho, že ste mobilní 😀 😀

jamaat si si blokla IB, to musíš ísť kvôli tomu do banky? nemôžeš zavolať?

dualcore
26. sep 2009

pekne ranko majovky.tak ako sa tu mate?ja vobec pri malom nestiham pc ☹ teraz je uz 2tyzden chory..a ja tiez.je cely zahlieneny a vobec mu to neprechadza..teda trosku ano ale velmi velmi pomaly ☹
vraj je nejaka viroza.

jamaat
26. sep 2009

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1357195

emode, neviem, či stačí telefonicky. Ale ak mám k tomu nejaké ďalšie heslá a kódy, ktoré budú odo mňa chcieť, tak tie neviem. 🙂

Dnes sme objavili Gastrotuss, tak ideme vyskúšať na to Emkine grckanie.

ludmilabb
26. sep 2009

ahojte, my mame zase noc za vsetky drobne o 11, 1 a 4 uz vobec nechcela spat!!! a to poobede bola tri hodiny hore lebo mala naruseny rezim tak som si myslela ze ooooj bude fest spat taka unavena a figu 😒

emode joj to ma velmi mrzi co sa ti stalo ja by som bola hotova lebo malu ked uspavam na rukach tak aj polhodinku DRZTE SA 🙂 🙂 🙂

sirinka tie design socks mi tiez prisli, su krasne len este pre Sofiu dlhe tak sa tesim na buduce leto 😉 kupila som tri rozne farby

manzel teraz nanasa malu po byte lebo ja uz nemam nervy

jamaat
26. sep 2009

ludka, tak si ho zapriahla hneď po návrate. Musí dobehnúť zameškané. 🙂

ludmilabb
26. sep 2009

jamaat Gastrotuss mi poradila Annag ze ked je taka urevana ze mozno ma kyselinu tak som jej to parkrat dala ale je to dost huste a podava sa to po jedle. Snazila som sa to aj s mlieckom zriedit ale dako mi to neslo.
Ona ale tak velmi negrcka ako Emka, co s tou gastroenterologiou na sone by videli ci nema skryty reflux podarilo sa ti tam dovolat? doktorka bola mila, malu vyobzerala aj doktor na sone. Inak mi sme tam boli v stredu a na papieri na dverach mali napisane ze v stredu sa neordinuje a od 8:30 ale boli tam uz pred osmou.

ludmilabb
26. sep 2009

jamaat uz v noci malu uspaval lebo ja som ju od stvrtej na rukach nosila a ona si len cumel furt vyberala mi po polhodine rupli nervy dala som ju na postel na brusko a isla do kuchyne napit ona zatial revala ked prisiel mm uz bola na chrbte (zazracne sa pretocila 😝 ) a uspal ju on.

jamaat
26. sep 2009

ludka, už som sa dovolala, budúci týždeň vo štvrtok ideme.

A on nespáva s vami v izbe? Či odkiaľ prišiel?

jamaat
26. sep 2009

Sofia ti to nevedela zjesť také husté? No uvidíme, čo Emka na to. Niektoré to vraj dávajú striekačkou.

Ako voláš Sofiu zdrobnene? Sofka? 🙂 Sovíča. 😀

ludmilabb
26. sep 2009

mm s nami nespal uz styri mesiace, spava v obyvke s Blaziku, sme si to podelili 😀

Sofinka, Sofča 😉

ludmilabb
26. sep 2009

ona ten sirup tak mliagala v ustach, vsak uvidis ale to bola mensia mozno teraz by jej to nerobilo problem. Len to su take vrecka a ked to otvoris tak to uz nezavries

jamaat
26. sep 2009

A keď je doma, tak chodí on venčiť Blaziku?

ludmilabb
26. sep 2009

hej on, ale ked ide napr. mama kocikovat tak ja s nou vybehnem

sssimi
26. sep 2009

Ahojte!

Ja som Gastrotus do seba tlačila v tehotenstve... Neraz ma už z toho napínalo... Ale moc to nezaberalo... Možno na minútku dve... Kúpila som si celú krabicu a minula som z nich asi 4-5-viac som nedokázala do seba dostať, ale na bábo to snáď bude účinkovať... Aj mojej mame som raz dala... Priamo po vypiti sa tvárila, že jej to prešlo, ale len čo vybehla domov hore schodmi, tak sa jej to hneď vrátilo...

Inak Ludka v najnovšom čisle Mama a ja su najčastejšie príčiny plaču.

nikanika28
26. sep 2009

Ahojte...Emode, ja som s malou tiez tak spadla...cakala som na vytah a ked som sa nedockala, sla som o poschodie nizsie, tam je druhy..no a posledne dva schody som tiez akosi prehliadla, vyvrtla sa mi noha a spadla som na koleno..Klarku som mala na rukach, ale duchapritomne som sa zvalila na koleno a jej sa nic nestalo...no a koleno ma boli dodnes..a to uz su take 2-3mesiace od vtedy.. 😒 . Tak skore uzdravenie...
Ja som tiez mala gastrotus..nic moc, najviac mi zaberali horke mandle - okamzity ucinok.. 🙂

emode
26. sep 2009

nika ludka vdaka za povzbudenie
fakt nastastie je to len vyron ... teraz je tu svokra lebo malu vlastne nedokazem preniest nikde ani do kocika lebo nemozem ani dostupit na tu nohu mam ten clenok 2x taky velky ... dobry humac 😝 a vecer dojde mamina na dva dni a potom mm nastupuje na smenu 😅

jamaat
26. sep 2009

emode, mne keby sa to stalo, tak ani nemám koho zmobilizovať.

no tak sme vyskúšali gastrotuss a grcala tak isto. Možno to len bolo ešte čistejšia voda, predtým aj trochu hrudiek v tom. Ešte skúsim. Ale nejaké šance už tomu nedávam.

ludka, veď to meno je na gaťoch len na ukážku. A keďže je Emiek teraz dosť veľa, tak dali to.