Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
29. sep 2009

zuzkaprofant - sak ja tiez ked vidim tie krasne dievcenske veci by som hned mala druhe!!! ale babu 😀. Inak ja mam vela veci takto z aukcií pre maleho lebo tie male veci sa vobec neznicia a je skoda ich kupovat nove. Pekne vydrzia aj pre druhe babo a potom predam.

luba142
29. sep 2009

baby ja som sa vysypala vyrazkami a neviem z coho vcera ma striasla zima som nachladnuta a neviem ci to nemoze byt reakcia na to

mimi21
29. sep 2009

mne ta mala taketo mala, ale neviem ci to moze byt aj u nas dospelakov
ona to mala len ako taky drobny vysypok, zacalo jej to na hlavicke a postupne zliezlo na cele telo, a nebolo to take ze by to vytrcalo, len take dobky
ale ked to mozu maz mimca ako reakciu imunitneho systemu, tak asi aj dospelaci, si myslim 😕

ludmilabb
29. sep 2009

jamaat som sa dozvedela ze zajtra je bazar v materskom centre Hviezdicka pri malej vlakovej stanici (Dumbierska)
ale ako citam prasule z uctu uz na oblecko isli tak neviem si by si isla
je to tam od deviatej do piatej vecer
aj by som isla len ked si predstavim zeby tam Sofia vrieskala hned splasnem ako bublina 😒

lubka reakcia na prechladnutie?

luba142
29. sep 2009

ludka nevem ale striasala ma zima tak ci nahodou z toho ci miesto teploty sa mi to nevyhodilo na kozu

jamaat
29. sep 2009

ludka, zajtra mám aj firemnú poradu, ale neviem, či pôjdem. Dohodneme sa ráno, uvidíme, aká bude konštelácia. Pošlem ti číslo na mobil do IP.

ludmilabb
29. sep 2009

jamaat dobre

to ta este s pracovnymi poradami otravuju?

jamaat
29. sep 2009

ludka, ja sa ešte tvárim, že pracujem, ale je to len pár mailov a telefonátov. Je to na živnosť a mám za to nejaké peniažky na prilepšenie. Ibaže budem musieť teraz živnosť ukončiť, lebo na rodičovskej dovolenke by som už musela platiť odvody a dostala by som iba 25% rodičovského príspevku, tak sa mi to neoplatí.

dm1
29. sep 2009

tak sa mi podarilo vyhrat to 😀 😀 😀 http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3986508

mimi21
29. sep 2009

dm, no to budu vianoce 😵 😵 😵

dm1
29. sep 2009

sak sa tesim normalne. ho do toho na stedry den navleceme len dufam ze mu to bude dobre a nebude v tom moc plavat 😀

zuzkad
29. sep 2009

no teraz nam to tu ide konecne..uvidime ako dlho 😉 😉 ale aspon je vidno, ze toto je proste pretazene forum, lebo je dobre 😉 😉

dm si ma pobavila na predoslej strane "ruky prec" od aukcii 😀 😀 zlateeeee nembooj nebudem ti liezt do kapusty 😉 😉

ja som chcela tiez malemu kupit nieco na vianoce, ale mam obavu, aby som trafila velkost kedze strasne rychlo rastie 😝 😝 😝 ..napr. 68 sme ani poriadne nenosili...z 62 sme hned skocili na 74...cize netusim, ci v decembri bude mat este 74 alebo uz 80 😅 😅

dm1
29. sep 2009

zuzkad to som nebola ja ale tusim mimi alebo niekto iny 😉

sak tie velkosti to je horor nieco nosi 62 a nieco 68 ale on do dlzky je podla veku ale kilecka chybaju...

inak stretla som babu co bola so mnou v porodnici ma o tyzden starsieho syna a ze 8,4kg.... skoro som odpadla. Chodi uz v choditku!!!!! sa mi zda strasne skoro 😨

dm1
29. sep 2009

tieto su krasne pre dievcatko ... http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1368987

zuzkad
29. sep 2009

dm jasneeee to bola mimi 😀 😀 😀 😀 😀 mam to riadne pomotane 😝 😝

No moj maly ma cez 7kg a mam co robit uz...zacina pouzivat aj silu..hlavne ked ho dam do sedacky a on nechce sediet, tak sa zapre nozkami a nadvihuje zadok...je spekulant a uz by chcel behat strasne...ale pokial nema jadierka vyvinute tak ho nedam do choditka.

idem aj ja popozerat aukcie, lebo stale vidim krasne veci, ked ich sem davate ...ale ked ja pozeram sama nic ma neoslovi....asi hladam inak ako ostastne 😅 😅 😅

jamaat
30. sep 2009

Dobré ránko. Včera som zase zaspala pri telke. 🙂

dm, tie nohavice sú super, už ich sledujem. Emka nemá žiadne "slušné" nohavice, samé tepláky.

jamaat
30. sep 2009

a tieto pre chlapca sú ozaj frajerské: http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1369097

zuzkaprofant
30. sep 2009

dobre ranecko no kde sa flakate u nas je blbe pocko moj maly hruza za noc so bola 4 krat hore vkuse bol bud hladny alebo smedny zajtra pride mamina moja a ocino a krsna tak donesu domacu zeleninku tak ideme varti mrkvicku lebo tak sa neda ja som kazdy den hotova s nevyspatia lebo od 3 trpim nespavostou neviem zaspat az do rana do 6 😠
moj maly uz zaspinkal sa natahoval s hrackou a odkvacol tak idem sa ja umyt a obliect lebo mi treba ist do mesta nieco nakupit joj sa mi enchce u nas je daka uz zima uz musim kabatik si zobrat

jamaat
30. sep 2009

U nás zase katastrofa zaspať. ☹ ☹ 😖 😠 ☹ 😖

emode
30. sep 2009

jamaat "trpim" s tebou ☹
ta noha ma aspon jednu vyhodu, nemusim ja uspavat malu 😀 ... ale nie, jasne, ze by som bola najradsej ja s nou, ale aspon si trochen oddychnem ... na druhej strane sa tak rychlo nikde nedostanem lebo jazdit si tak skoro netrufnem (i ked ide len o spojku 😝 ) a uz sa zaciname doma nudit 😒

jamaat tie nohavice su krasne 😀 my sme zdedili podobne od h&m ale karovane a mam este riflicky dvoje tak nam to staci ... inak aj vy mate pocit, ze tych veciciek nikdy nie je dost?? a potom stale odkladam niektore, ze to bude este velke a prd je velke ...

prosim, dajte tipy na nejaku dobru stolicku 😕 dostanem preplatok za byt za 2 roky (co som predala) tak mozem vymyslat, ale asi budem hladat aj z druhej ruky ... nemusime mat uplne novu ...

jamaat
30. sep 2009

Konečne zaspala! Od šiestej sa už začala preberať, od siedmej je úplne hore a teraz zaspala.

emode, Emča má nejaké malé brucho. 62 gate sú jej okolo bruška veľké. Tak neviem, či risknem nákup cez net.
O stoličke je téma tu na koňovi, tak si pokukaj. Základný rozdiel je jednoduchá a multifunkčná. No a potom už len značky. Jediný rozdiel nejaké drahé Chicco oproti lacnejším som našla v tom, že v Chicco sa sklápala osobitne opierka, na našej lacnejšej (Fabula) sa sklápa celé sedadlo. Inak je to všetko v podstate to isté. A niektoré nemajú dolu košík na odkladanie, ja som chcela s košíkom.

monkap
autor
30. sep 2009

emode: my mame obycajnu stolicku z IKEA .... je perfektna ....

http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/0006... k tomu je tento "stolik" http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/4007...

je jednoducha, prakticka - lahko sa utiera, sklada (v aute zaberie malo miesta - pre nas dolezite) ..... u mna 100% spokojnost ....
ale ak chces tie polohovatelne, s odkladacim priestorom atd, tak tych je spusta vselijakych .....

monkap
autor
30. sep 2009

vlastne az tak malo miesta nezaberie, lebo to sedadlo sa neda zlozit, iba nohy sa vyberu ....

emode
30. sep 2009

mimi kde si a ludka ??? kde sa flakate 😀

iinuska
30. sep 2009

dobre ranko, vidim, ze rozoberate stolicky. My sme este Petkovi kupovali taku tu klasicku drevenu, s ktorej sa dal urobit aj stolcek, ale sme ju predali.Takze musime tiez kupit.

jamaat, aj my zle spinkame Od 7 je hore, o 10 zaspinkal na 15 min.Teraz je nervozny, stale by chcel byt na rukach

jamaat
30. sep 2009

Ludka to ráno začala nejako flákať. 🙂)

iinuska a je mu niečo? Lebo Emke zjavne nič nie je, len je nervná. O to rýchlejšie ma dokáže vytočiť, keď viem, že jej nič nie je. 2 hodiny bola spokojná, kecali sme, šteklili sa, na deke sa hrala. Po 2 hodinách už začala nervóznieť, tak som ju dala do postieľky, ale to hneď škrek, aj keď som bola pri nej a hojdala ju.

Poraďte, máme teraz taký problém: Doteraz mávala okolo hlavy kojenecký vankúš a k tomu sa túlila. Lenže teraz, keď sa začne metať, tak ten vankúš rozhádže, na hlavu si ho šmarí, potom z toho zúri ešte viac. Keď jej ho ale dám preč, tak jej tam chýba a zase len zúri. Skúšala som deku, prikrývku, ale všetko si to stiahne na seba a zlostí sa potom.
Dala som jej teraz pod seba takú kočíkovú mäkkú a hrubšiu prikrývku, pri hlave ešte podložila dekou, aby si to mohla zachytiť a pritúliť sa. Ale keďže na tom leží, tak to spod seba nevytiahne a nerozbombarduje a nedá si to na hlavu. Momentálne teda spí tak, uvidím, či sa to osvedčí.

Máte ešte nejaké nápady?

iinuska
30. sep 2009

jamaat, nie je mu nic. Len tak sa mu chce nosit. Teraz sme v Petkovej izbe. Tu nebyva tak casto, tak je chvilku spokojny.

iinuska
30. sep 2009

jamaat, tie gatuse nemaju chybu.Ja som teraz v nexte kupila zateplene mencestracky aj rifle.Veeelmi pekne

kackabrcka
30. sep 2009

jamaat neskusala si obycko podbradnik cez dnurok ci plenu klasika.. moja ked ide spat si zakryje oci platenou plienku a zaspi.. niekedy ju drzi v ruke..

iinuska
30. sep 2009

kacka, Petko si tak zvykol na plienku, ze s nou spaval aj do troch rokov. Adamkovi som ju uz tiez podstrila, 😀 , ale zatial ju len riadne oslintava a zuzle