Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
6. okt 2009

nikaaaa....takéto nechceš? 🙂 http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1389066

jamaat
6. okt 2009

A ako to, že nika tam nebola zapletená? hmmm....nie je chorá? 🙂

jamaat
6. okt 2009

Predvčerom som písala, že som zistila pri prechádzke so psom, že by sa Emke zišiel teplejší overal a začala som aj hľadať na MMB. A dnes som doma hľadala pančuchy v tajných zásobách, no a našla som overal. Ešte z balíka, čo som objednala pred pôrodom. 😀 .....No čo už, zabúdam. 🙂

mimi21
6. okt 2009

jamaat 😀 😀 😀 asi hej, muselo to byt nieco vazne

peciem gastany a asi som ich zle ponakrajovala, lebo teraz mi strielaju v rure 😅 😅 😅

zuzkaprofant
6. okt 2009

ja drazim na ebay overal ale stale ma predbehnu lebo ja tak do 10eur by som chcela plus postovne
inac deivcata kedy mozem dat malemu vyzivu alebo bananik???

luba142
6. okt 2009

dm- ja mam tiez taku deku do sedacky len znacku HERMA

luba142
6. okt 2009

zuzka- mozes uz aj dat banan aj vyzivku alebo nastruhaj jablcko na jemno teraz este ked su cerstve

zuzkaprofant
6. okt 2009

lubi ja stale davam mliecko len na obedik davam par lyziciek zemiacika alebo mrkvicky ale maly je dako stale hladna mi vypije uz aj 180mliecka co sledujem nie neraz ale zna 2 krat ma prestavku tak 15min a zase chce hladosko moj

a kedy mam tdat ovocie pre obedikom niekedy?

luba142
6. okt 2009

zuzi to je jedno ked mu davas na obed zeleninu tak daj ovocie poobede na olovrant alebo niekedy miesto obednajsej zeleniny

kosska3003
6. okt 2009

ale tu je tichucko dneska asi ste zase vsetky na FB

ladywitch26
6. okt 2009

luba, ja jej tiez uz styri dni davam zemiacik na obed a podvecer ryzovu ovocnu kasicku,ale zda sa mi stale hladnejsia a hladnejsia.mimo toho prikrmu mi vypije 900ml mlieka este.a stiahne celu flasku a o hodinu a pol uz zasa jaci,ze je hladna.moj otec sa smial,ze co ju tam stopem zeleninou,ze mam jej dat do ruky klobasu,nech hryzka,ze to ju zasyti 😀

inak http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6581733 nechcete? mam za 30€ 😀 😀 😀

sssimi
6. okt 2009

Baby to miešate príkrmy s MM? To si odsávate? Kokos to sa mi nebude chcieť.... 😖

dm1
6. okt 2009

sssimi to tam davas len trosku toho MM neboj. A nemusis ked sa ti nechce mozes s kojeneckou vodou zriedit. Ale ked budes chciet robit kase nemliecne tak bude treba odsavat alebo davat rovno mliecne.

ladywitch a kolko ti spapa tej zeleninky teraz?

dm1
6. okt 2009

sssimi to MM sa tam dava aj preto ze je to pre mimi znama chut a skor to spapa. mne maly bez MM mrkvu vobec nechcel a vypluval ju.

dm1
6. okt 2009

baby ja prave tlacim do seba hranolky s tatarkou!!!! Som mala chut tak som vytiahla z mrazaku sa zambim 😵

monkap
autor
6. okt 2009

sssimi: ja som jej do toho zemiacika nastriekala MM ... predsalen, chut MM pozna, tak aby jej to lepsie chutilo

monkap
autor
6. okt 2009

az teraz som si precitala, ze dm pisala to iste 😝

kosska3003
6. okt 2009

a uz vam kazali prikrmovat mne este nie ani sa nechystam ked to malej staci
dm no dala by som si aj ja ale netreba mi to lebo je ma dost a keby to videl moj mm tak by sa na mna dival ako debo
ja varim malej kamilky v spalni aj s morskou solou dufam ze jej to uz pomoze musi uz byt zdrava chuda moje

dm1
6. okt 2009

kosska nam kazali lebo maly slabo priberal. Ak ti dobre pribera tak samozrejme nemusis este davat

monkap
autor
6. okt 2009

kosska: mne dr. kazala, lenka ma len 6150g ... pomalsie pribera ☹ , tak dnes som dala prvy-krat zemiak ... nechcela som ju uz prikrmovat, ale co uz 😔

kosska3003
6. okt 2009

dm jaj tak to hej no moja pribera a staci jej podla mna tak nedavam ale aspon si teraz pocitam co davate svojim a uz budem vediet potom budem strasne mudra 🙂

jamaat
6. okt 2009

ludka, toto by bolo ešte pre Sofiu, keď je taká menšia: http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1389696

kosska3003
6. okt 2009

monka no to hej to ma malinko oproti mojej ta ma 8300 g dneska som ju vazila ale ved ju aj kojis este nie a zeleninka je tiez zdrava

ladywitch26
6. okt 2009

dm, ja som uvarila taky cca 5x 7cm zemiak,zmiesala som to s mm a mala to na trikrat. ale kasicku ryzovu sa odporuca na krabici co je napisane plnu polievkovu lyzicu zmiesat s dvoma lyzicami tekutin.mala by mi zjedla aj viacej. inak pribera dobre, ale co ked je stale hladna... mlieka mam stale dost, ale zasa aby som ju kazdu hodinku a pol krmila, to sa ani poriadne nevyspi a potom je nervna.

monka, nic si z toho nerob,niekde som citala,ze zasa ak su deti dlho len na mm, tak maju vyssie riziko,ze dostanu celiakiu.

monkap
autor
6. okt 2009

kosska: ano kojim, akurat dnes som dala zemiak - asi 1,5 lyzicky ... inac stale mliecko .... bud rada, ze ti pekne pribera .... ja som tiez chcela davat do konca 6.mesiaca len MM ale zial ☹

zuzkaprofant
6. okt 2009

dievcata som vydrazila overal pre maleho za 2 eur plus postovne ,,,,,som rada lebo pred tym mi jeden odfukol o 50centov dal viacej a tamten bol lepsi lebo bol nohavice a vetrovecka osobitne no ale co uz nezober za 2 eura........ixixi

no ja od zajtra asi dam aj ovocie malemu bo ma zje on je velmi malo naraz ale vkuse mrci ze je hladny a ked jem nieco tak kuka a natahuje sa tiez alebo mlaska mi tu.....ixixi

dievcata ja som stiahla cele pivo dako mi dnes chutilo lebo stale len polku vypijem a zvysok vylievam bo moj muz je abstinent,,,,,,,,,,,,,xix

kosska3003
6. okt 2009

monka ale snaha sa ceni ja chcem tiez do konca 6 mesiaca uvidime ako to pojde dalej

ladywitch26
6. okt 2009

monka, ja som mojej na prvykrat dala asi 4 lyzicky a ona by kludne sfutrovala aj viac.normalne mi chytila tu lyzicku a tahala si ju k ustockam. a dnes mi tej ovocnej ryzovej kasicky spraskala asi 8lyziciek. a to si len mrmlala, ze hmmm, mmmm. 😀 sa jej ani necudujem, je to ochutene hruskou a bananom, sladucke,tak jej to chutilo

ladywitch26
6. okt 2009

juuuj,akurat dnes zacali davat novy serial star gate universe. volne pokracovanie star gate a zasa je tam aj o´neil, no som nanho zatazena 😀

inak baby,moj muz ma o mesiac 30ku a ja nemam ani sajnu, co za darcek. ☹ nejake napady....?

zuzkaprofant
6. okt 2009

aj moj ma lady neviem co kupit bo ma vsetko bo co chce si kupi sam 😀 tak neivem co mu dat