Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

monkap
autor
28. okt 2009

ludka: aj ovocne stavy uz?? my ideme bud. tyzden na poradnu, tak uvidime co noveho sa dozvieme ohladom prikrmov .....

monkap
autor
28. okt 2009

ludka, ved kebyze jej tvoje mliecko nestacilo, urcite by ti nezabudla povedat o prikrmovani ...

luba142
28. okt 2009

ludka- davaj jej po jednom druhu zacni trebars mrkvickou aspon 3 razy a potom mozes pridat zemiak alebo nieco ine . ja to mlikom neriedim ja davam vodu v ktorej sa to varilo, ale ak jej chces dat samotny zemiak bude chutnejsi s mliekom si myslim

a aj mne povedali ze kase este nemam davat ked kojim

monkap
autor
28. okt 2009

kase este nie?? dobre vediet ... bo ja som uz kupila pre kazdy pripad ... ale este som nedala ... tak teda nebudem davat zatial .... 😵

mimi21
28. okt 2009

no my sme prave dopapali kasu, len par lyziciek, uvidim co to urobi, lebo vcera mi uz o 22,00 bola hore...
a nebudem teda ani ja davat kazdy den zeleninku, zajtra pauza 😉

iinuska
28. okt 2009

ahojte, my mame poradnu aj ockovanie zajtra.

ja som zatial iba mrkvicku davala,

monkap
autor
28. okt 2009

mimi: mne je tiez prvy-krat hore okolo 22,00 ... prave preto som rozmyslala nad kasou .... bud. tyzden ideme na poradnu tak sa opytam dr. co povie .... bo vstavat 4 krat za noc nie je moc zabavne 😔

klomi
28. okt 2009

ahojte,prave som vas docitala.Nebola som tu uz 100 rokov ☹ Akosi neni kedy.
My sme mali uz 6 mesiacov.Mala zacala konecne papat zeleninku a ovocie,lebo na zaciatku sa jej to moc nepacilo.
Zubky este nemame... A tato zmena casu je ozaj strasnaaaaaa 😠

sirinka
28. okt 2009

monkap kase staci dat ako treti prikrm, najprv iba zeleninku, po mesiaci pridat ovocie a masko a az o dalsi mesiac kase...zacat s lahkymi ryzovymi, kukuricnymi, pohankova...

sssimi
28. okt 2009

Kočky môžem dať malej varenú brokolicu? Zatiaľ jedla len zemiaky a mrkvu po 4 dni, tak chcem skúsiť.

ludmilabb
28. okt 2009

mne doki vravela ze kalerab, brokolica moze byt

iinuska
28. okt 2009

ludka, a nenafukuje kalerab a brokolica?Co poto, dat do vody rascu?

monkap
autor
28. okt 2009

sssimi: z brokolice iba ruzicky ... hlubiky nie, tie nafukuju

monkap
autor
28. okt 2009

siri: musim si to nastudovat, ako sa to dava ... bo som uz zabudla ....

mimi21
28. okt 2009

tak ako monka pise, a mne dokina povedala ze len zeler a petrzlen nemam davat

dannynka
28. okt 2009

ahojte 🙂

moni dik za radu na FB 😉

inak my mame dneska presne pol roka tak som mu skusila dat na veceru kasicku a chutila mu 😵 ,prvu zeleninku uz mame za sebou....mrkvicku a zemiacik,zajtra u chcem spravit cukinku 😉

monkap
autor
28. okt 2009

danny: dakedy som ti ten cibul. sirup pisala tu do IP, ale asi si ho vymazala ... a ja som ho tiez vymazala uz ....

monkap
autor
28. okt 2009

som to skoro odklepla .... teda tusim, ze tebe som to pisala do IP ... hlavne, nech je gabika cim skor fit 😔
a dominikovi vsetko naj k polrocku 😵 😵

monkap
autor
28. okt 2009

lenka uz sladko spinka 😵

dupinka
28. okt 2009

ssimi, radsej by som brokolicu este nedavala. Skus mrkvicku, z tej tiez niektore deticky moze zapekat. Ak toto bude 3-4 dni v pohode, potom pridat masko.

Nasa doky nam takto kazala: zemiak-cuketa-mrkva, potom pridat k zelenine hydinove maso 6x denne na obed 20g, no a jeden den prevareny vajecny zltok. Vzdy ponuknut aj prsnik, ak nechce pit, nenutit. Ostatne davky zostat zatial na MM. Postupne pridavat dalsie druhy zeleniny, napr. spenat, hluboviny opatrne.
Ak sa babatko velmi casto budi, tak pridat na vecer kasu, nam odporucila Sinlac od Nestle, je to vlastne muka na zahustenie, ale bezlepkova.

Segra ma malu o 6tt starsiu a krmi rovnako-

dannynka
28. okt 2009

min vies ze som aj na teba myslela ze ti znova pisnem do ip 😀 a dakujeme 😉

inak mne uz obe deti hajaju asi od 19-30,teraz som na nich sama lebo tato zacal robit poobede...ozaj a Gabika mi uz skolkuje 😉

monkap
autor
28. okt 2009

tak to mas veget, ked ti obidve spia .... mne tu bude patko este buntosit min. do 21,30 .... a ako gabi znasa skolku?? paci sa jej??

dannynka
28. okt 2009

moni odvtedy co zacala Gabika chodit do skolky a nespava mi tam tak chodi skoro vecer buvat...a Domi ide chvilku po nej...ale uz som to asi zariekla Domi sa ozyva 😝

jamaat
28. okt 2009

No keď vás tak čítam, tak pomaly aby som aj ja začala so zeleninovými príkrmami. Možno bude potom aj menej grckať.

mimi, ja periem hraciu deku pomaly každý týždeň. Aj teraz je už kompletne ogrcaná.

A nika nás nejako začala zanedbávať. A ešte ma aj v aukcii prebíja. 🙂

dannynka
28. okt 2009

a co sa tyka skolky no zo zaciatku plakavala,tazko to niesla....doteraz tam moc nejedava...ale uz si ako tak zvykla....pomalinky ja som to tachsie niesla ako ona ☹ .....ale je jej tam lepsie medzi detickami a v kolektive 😅

mimi21
28. okt 2009

no veru nika, sem uz v poslednej dobe akosi nechodí

ja som malu dala do postielky a zrazu ticho, az mi to bolo podozrive a som ju sla radsej skontrolovat. a mila slecna v spacom vaku na bruchu otocena ku dveram a usmev od ucha k uchu 😀 😀 😀 v prvej chvili som sa zlakla ze mi tam sedi, lebo ona by sa uz aj kupat chcela po sediacky... a uz sa taha po postielke, vytahuje sa po tyckach, tak asi preventivne dame nizsie matrac

jamaat
28. okt 2009

danny, všetko naj naj k polroku!

nikanika28
28. okt 2009

AHOJTEEE...hlasim prichod 😀

dannynka
28. okt 2009

jeeejda baby o co ste sa bili na MMA?

jamaat dakujem 😉

inak dnes sa mi podarilo babyvak predat,tak sa vytesujem 😵 uz nepotrebujeme kedze som zohnala manducu...veru je to super vec 😉

dannynka
28. okt 2009

mimi-no dobreeeee,ja som minule dala maleho do postielky,,,,,a po chvilke ticha sa idem na neho pozret....a on spinkal...hlavu mal nizsie od podusky a na tvaricke baldachyn 😅 😝 😀 ,lebo on zaspava s plienkou na tvaricke ale asi ju nemal po ruke tak mu stacil aj baldachýn skoda ze som ho neodfotila 😀