Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
29. okt 2009

chcem sa spytat, tie co davate prikrmy, varite v dojcenskej vode, alebo z vodovodu.?Ja som si to ani nejako neuvedomila, som mrkvu varila v normalnej vode.Co som citala niektore recepty, pisu dojcensku.Ale ved to by nemalo vadit.Pri Petkovi som davala z vodovodu.Vtedy take vymozenosti ani neboli...

ladywitch26
29. okt 2009

inus, ja som varila v normalnej ale vyliala som ju a s MM zmiesala. ale teraz jej davam len tie hipp vyzivy a tam pochybujem,ze je dojcenska

nikanika28
29. okt 2009

inuska, ja davam z vodovodu...aj cajik ked robim, tak z vodovodu...

sirinka
29. okt 2009

iinuska ja som do roka pri klarke pouzivala iba dojcensku... ale mi nemame velmi kvalitnu vodovodnu vodu...

sirinka
29. okt 2009

lady hipp ma urcite speci dojcensku vodu 😉

ladywitch26
29. okt 2009

siri, ja som malej na slovensku davala caj v pohode z vodovodu,v martine je dobra voda, ale tu v irsku je hnusna.mne sa ani na kupanie nepaci, ale nemam inu moznost. pit ju nepijeme, radsej si kupujem balenu.

jamaat
29. okt 2009

emode, veru ma to s tým Lidlom vôbec nenapadlo. Ja som si až včera večer rozmyslela, že to idem kúpiť. Ale polepším sa. Teda aspoň skúsim. 🙂

Ja budem používať vodovodnú vodu. A teší ma, že nie som jediná. 🙂

A toto som práve vyhrala http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1454271

U nás dnes tiež so spaním katastrofa, len revčí a mrnčí. Nezaspala ani v aute po plávaní!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale teraz už odkväcla v postieľke, tak hádam aspoň svoju 3/4hodinu potiahne. Dúfam.

ludmilabb
29. okt 2009

my tu mame brutalne tvrdu vodu som musela kupovat novu kanvicu (mali sme este so spiralou) a tato nova sa zaniesla za tyzden ked si predstavim ze ju pijeme a aj Blazikina miska je zajdena ked sme byvali v Detve tak za dva roky ako sme mali tu misku nebola taka znicena aku tu v BB za 5 mesiacov ☹

ludmilabb
29. okt 2009

Janka super suknicky, sa mi pacia 😉

ako bolo na plavani? co ste robili ponarali ste sa uz 😀

sirinka
29. okt 2009

ludmila my pijeme vodu z artezskej studne, nosime si ju z dediny....aj klarke ju davam od roka...balenu nekupujeme vobec.

ladywitch26
29. okt 2009

ja tu vodu neriskujem, v susednom okrese nedavno vyhlasili, ze sa nesmie pit. nasli v nej nejaku cryptospiru, tak len prevarat 10minut aspon. az zuby radili umyvat radsej mineralkou.tak to malej ozaj nerisknem... ☹

monkap
autor
29. okt 2009

jamaat: krasne suknicky 🙂

sirinka
29. okt 2009

lady istota je istota...

iinuska
29. okt 2009

lady, fuha, tak to nie je sranda ☹

jamaat
29. okt 2009

ludka, zatiaľ sme im len polievali hlávky za jazdy. A kanvicu nevymieňaj, stačí v nej zvariť vodu s octom a nechať to postáť. Bude ako nová. Okolo BB je všade tvrdá voda, je tu vápencové podložie.

sirinka
29. okt 2009

aj u nas je tvrda voda..octovu kuru robime rychlovarke, pracke a mowgleeho miske na vodu kazdy druhy mesiac....este umyvacku by som mala preoctovat

ladywitch26
29. okt 2009

tu je naopak makka voda, co som pozerala na nete,tak v tejto oblasti ani calgon nemusim do pracky pouzivat,ze netreba. a aj tak ho ludia kupuju 😀 kanvicu mame uz druhy rok a skoro nic,ziadne nanosy v nej

iinuska
29. okt 2009

siri, a ako do pracky?Normalne nalejes liter octu, ci co>Aj s pradlom?

sirinka
29. okt 2009

lady sila reklamy...aj ja som ho kupovala, ale tak ma nasral, ked som potom videla spiralu, ze odvtedy nekupujem ziadne vyrobky tejto znacky... 😠

dupinka
29. okt 2009

baby, ja na tvrdu vodu pouzivam Cheiron - odvapnovac s viacnasobnym pouzitim. Litrova flasa stoji cca 3 Eura a da sa pouzivat dovtedy, kym nie je roztok uplne zatvrdly. Kupujem to klasika v drogerii.
Ale vraj je dobra aj kys. citronova.

ludmilabb
29. okt 2009

novu kanvicu nebudem vymienat, neboj...to len stara nam dosluzila, ja viem ocot pomaha len smrad na cely byt, som si myslela ze dlhsie bude bez kamena a prd, budem teraz octovat kazdy tyzden ci co? 😝

sssimi
29. okt 2009

My máme studňu a vo vode je veľa dusičňanov, tak radšej kupujeme... Ale jedlo varím v nej a tiež ma až dnes napadlo, že aj Sárke som doteraz varila len v tej vode 😒 Som si to neuvedomila, ale keď som aj uvarila zemiak, tak som jej ho riedila prevarenou dojčensko vodou kúpenou.

Inak hlásim, že sme dnes papali brokolicu a chutila 😀 To díte vôbec nie je po mne 😀 Ja brokolicu nemusím a ani zemiaky až tak nepreferujem... Dokonca už ako bábo som sa po prvej lyžičke zemiakového pyré povracala 😀 ... No čo už. Nie len že sa podobá na tatu, ale má aj jeho chuťové poháriky.

sirinka
29. okt 2009

iinuska nalejem vecer liter octu a rano pustim naprazdno na 95 stupnov...
ale mozes ocot pouzivat aj miesto avivaze....

sirinka
29. okt 2009

dupi tu kyselinu asi budem davat do umyvacky...ale este som to neskusala.

monkap
autor
29. okt 2009

ja davam do kanvice kys. citronovu ... to potom aspon nesmrdi cely byt 😵

mimi21
29. okt 2009

no sme spat z plavania a ja som pekne vytocena
na tabuli velkym napisane ze voda ma 31 stupnov a omocim palec a voda studena, ked vosla do bazenu instruktorka tak tiez vravi ze voda je studena, tak si isla pytat teplomer avoda peknych 29 stupnov, tak plavanie katastrofa a aj mala mi plackala, tak sme sli z vody skor 😠 😠 😠
prisôli sme domov, som ju nakojila a teraz po obrovskom placi asi od vycerpania zaspala
fakt som dnes uplne mimo, lebo ona takato este nikdy nebola...

jamaat
29. okt 2009

mimi, tak to máš super, že ešte nikdy taká nebola. 🙂

No ja keď som si prerátala cenu Calgonu a podľa reklamy vynásobila častosťou použitia za obdobie uvádzané v reklame, tak som zistila, že si môžem aj novú práčku kúpiť za tú sumu. Takže Calgon má smolu.

kosska3003
29. okt 2009

ahojte aj ja davam len vodu z vodovodu kupovala som lucku ale uz nekupujem mi mame dobru vodu je tvrda ale dobra

mimi21
29. okt 2009

aj ja davam len z vodovodu, mam este jednu flasu lucky doma, co som davnejsie kupila
aj cajik malej varim z vodovodu

iinuska
29. okt 2009

sirinka, teraz som si vsimla, ze je dnes Klary.Tak tvojej Klarke prajem vsetko najlepsie 🙂