Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
5. nov 2009

caute, tak uz som doma z prace, ani som tam nemusela ist. ze trening po materskej, vsak som nic nezabudla, vsetko si pamatam...
malu som ulozila do postielky, zaspala pri krmeni, no ale uz je aj hore a bavi sa s plysovou mackou. zatial sice potichu, ale uvidim,ci zaspi, alebo zacne vrestat,ked ju macka prestane bavit 😒

mimi21
5. nov 2009

mne mala uz prestala chciet kasu, ani dnes jej nebralo, zjedla par lyziciek,tak som to nesilila

baby a cuketu uz ste drobcom davali??? lebo ja som dnes kupila, len neviem s cim dat

mimi21
5. nov 2009

inak ja si davam nivu a naliala som si decko bieleho - pre zmenu 😀

sssimi
5. nov 2009

Mimi ja som ešte cuketu nedávala a tiež neviem ako by som ju spravila 😅

dm1
5. nov 2009

ja cuketu davam - podusim vo vode zmixujem a davam so zemiacikom

emode tak to mas super fotak nas urcite neni vodotesny a skusat to radsej nebudem. kupim ten jednorazovy na koniec kurzu a hotovo 😉

dm1
5. nov 2009

akurat mi prislo ze v happy foto je v akcii fotka 20x30 iba za 0,99 EUR. dam spravit a dam konecne aj mensie spravit este som nedavala

zuzkad
5. nov 2009

cafte...pisem oneskorene...dnes som nejak nestihala nic...

idem pohladat tie pesnicky co tu o tom pisete, vobec take nepoznam..tak mam co spoznavat 😉 😉

tesim sa, lebo som kupila v carefoure take puzzle co mala kosska na fotke 😉 😉 strasne sa mi zapacili a kedze nas maly sa dost vala po zemi, tak som ich aj ja kupila a su super, ked bude mat viac mesiacov..resp. rockov moze sa s nimi aj super zahrat 🙂 🙂

sssimi ja som malemu kupila cukinu so zemiakom a poviem ti ako vsetko krasne papa, toto doslova odmietal...jedine toto ostatne mi vsetko pekne papa ☹ ☹ asi je po mne aj ja taketo veci nelubim 😀 😀

emode
5. nov 2009

mimi tiez som davala uz cuketu s mrkvou a zemiacikom ... dnes sice jedla lepsie ako vcera ale nic moc a dala som menej zemiaku a viac mrkvy a cukety ...

ladywitch26
5. nov 2009

mimi, no ale ako si uzivas.... 😀 😀

ja asi hodim sluchadla na usi. muz vypadol na trening na futbal a ja som malu zniesla do sedacky, lebo evidentne nechce vobec spat este. a ziape a ziape. ale nie ze plac, ona sa vyslovene zuri. 😠

mimi21
5. nov 2009

emode a kam si dla nove foto, na FB???

mimi21
5. nov 2009

no lady aspon nejak e ppotesenie na tomto svete, kedze mala uz spi 😀

jamaat
5. nov 2009

Tu máte link na stiahnutie CD Čanaky, Podhradská: http://www.best4you.sk/post202226.html

kosska3003
5. nov 2009

zuzka no ja som sa dneska hrala s troj rocnou neterou skladala to puzzle len taky fukot je to dobra hracka pre dieta

dm1
5. nov 2009

jamaat ja som to stahovala z inej stranky len to uz nemozem najst a boli tam aj rozpravky. ☹

jamaat
5. nov 2009

dm, mala som uložený link na rozprávky, ale už nefunguje. Tieto servre bývajú časovo obmedzené. 😖

ladywitch26
5. nov 2009

jamaat, diky. sice som si musela zacvaknut ucet na rapidshare, lebo uz mi vyprsal, ale vsak sa zide... 😀

zuzkad
5. nov 2009

jamaat uz tahaaaaam 😉 😉 😉

kosska si ma riadne namotala na puzzle 😀 😀 strasne sa mi to paci 😉 😉 presne ako pises...aj na neskor to bude 😉 😉 😉

lady poslem ti email a ked budes mat cas a chut, budem moooc rada ked mi nieco posles 😉 😉

hladala som aj album od Koscovej Uspavanky, ale to nik nema na stiahnutie ☹ ☹ ☹ Zuzka nechce sa ti mi ich poposielat mailom ?? prosiiiiim 😅 😅 😅 😅

jamaat
5. nov 2009
jamaat
5. nov 2009

lady, ja sťahujem rapid zadarmo. Je s tým väčšia oštara, ale nech. 🙂

Zuzkad, tie Uspávanky ešte nie sú v obehu, lebo vyšli len teraz 1.11.

zuzkaprofant
5. nov 2009

zuzkad ja to este nemam kupene len tie ukazky co som dala tu na stranku pocuvam , dala som si to kupit nasim tak mi poslu do vianoc dufam tak ked vydrzis preposlem ti ale neskor ked to budem mat aj ja

jamat ako tsa stahuju rozpravky

zuzkad
5. nov 2009

jamaat ja som taky nedockavec...uz som hladala, ci to niekto nema...ale chcela by som moooc 😀 😀

zuzkad
5. nov 2009

jaaaaj Zuzu chapem 😀 😀 no mozno zbehnem aj ja a kupim cd a hotovo 😉 😉 cca 10€ stoji cd to sa da 😝 😝

zuzkaprofant
5. nov 2009

ako sa to stahuje mne to vobec nejde

jamaat
5. nov 2009

zuzkaprof, musíš si skopírovať ten kód a otvoriť stránku s tým kódom. Cez rapidshare to stiahneš, rozzipuješ a je to.

ladywitch26
5. nov 2009

jamaat, ja som tiez stahovala zadara, ale kym som bola na materskej,tak som aj tri,styri filmy denne, a to za kazdym linkom cakat 15minut, to ma nebavilo. tak som to cvakla a film stiahnuty behom hodiny.

ladywitch26
5. nov 2009

jamaat, ale toto mi vyhlasilo, ze to ide iba pre premium users, asi to je vo vacsom formate, preto to free usera nepusti. tak neviem,ci to zuzka stiahne

jamaat
5. nov 2009

lady, ja až tak veľa nesťahujem. ..........Ktoré nejde?