Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
10. nov 2009

noooo, totalone nechapacky 😨

mystery7
10. nov 2009

ahojky kocky
vdaka za linky na recepty.
My sme dnes boli u dokiny, ale neviem ani nasse miery, lebo sme rozoberali maleho nespavost a zabudla som sa sestricky opytat.
Tak nam dr urobi rozne vysetrenia a vraj sa uvidi. Vraj som za 30 rokov druhy taky pripad. U nas sa to otocilo po ockovani a tak ho dnes ani neockovala.

mystery7
10. nov 2009

buduci tyzden sa chcem dat ostrihat, uz mi tie vlasy lezu na nervy. Stale sa len potim a tak mi dost mastneju. Nemate nejake linky na dobre ucesy? Hlavne na take pouzitelne a nie vymyslance len na modne prehliadky 😅

jamaat
10. nov 2009

Mys, tak to som zvedavá, čo doktorka na to. Dosť ma prekvapilo, že sa takto vážne tým bude zaoberať. Väčšina by to asi odmávla rukou.
Ja keď prídem ku kaderníčke, tak jej väčšinou poviem, nech si robí, čo chce. Nahovorila ma pred pár rokmi z krátkych na dlhé vlasy a som s vlasmi aj s ňou spokojná.

mimi21
10. nov 2009

mys ja teraz nosim vlasy len v cope alebo drdol, lebo mala ked vidi rozpustene vlasy, tak ma take iskricky v ociach 😵 😵 😵
a tiez by sa mi zislo ostrihat, lebo uz to nema ziadny tvar
ja som strasne dlho hladala dobru kadernicku, az som nasla, aj na svadbu ma cesala a ona ked ma ostriha a ja si aj po dlhej dobe vyzehlim vlasy, tak vidno aky ma super strih
mne to len tak do postupna prestrihava

dm1
10. nov 2009

inak prave som sa tak zamyslala nad tym ze preco ten spenat len z poharika - ved aj ten musia predsa niekde vypestovat nie? ved ho nepestuju v ochrannej atmosfere aby ani kvapka dazda nan nepadla a urcite nemaju specialnu zeminu upravenu ci co.... kupim ten bio ked ho uvidim a hotovo. este mam kupenych asi 5 poharikov a potom bude doma robeny. ved to nema logiku podla mna ze len pohariky...

dm1
10. nov 2009

mimi ja mam tiez vlasy len v cope lebo ak nie su tak ma maly hned kmase za ne. ja som bola u kadernicky pred 3-4 mesiacmi ale uz by sa mi tiez zislo cosi s tym spravit

jamaat
10. nov 2009

Mne ani cop nepomáha, aj tak ma kmáše. Už tu máme pomaly viac mojich vlasov ako psích chlpov. 😝

dm1
10. nov 2009

jamaat tak aj nasemu sa podari par mi ich vytrhat ale urcite menej 😉

dm1
10. nov 2009

no idem ja spat nech zase nejdem po polnoci...dobru noc!

jamaat
10. nov 2009

Aj ja, dobrú noc.

sssimi
10. nov 2009

Mna malá riadne šticuje... Ešte sa aj pri tom ksichtí, že ja nič!!!! Ja som sa dala v tehu ostrihať a teraz nie su dlhé do copu a zase ani tak krátke aby sa jej nedali chytiť... Prosto naprd...

ladywitch26
10. nov 2009

ja som mala vlasy skoro po pas, to ma mala kvakala za cop a teraz nedavno som to dala vykosit cosi povyse pleca a tiez ma kvace. muz ma este dlhsie vlasy ako ja a to len pocuvam kazdu chvilu, ako sa malej vyhraza,ze nech ho okamzite prestane kvakat, lebo sa da ostrihat a potom sa maminke nebude pacit 😀

sssimi
10. nov 2009

Lady 😀

Baby minuloročná výzdoba mojej obývačky:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

ladywitch26
10. nov 2009

simi, pekne, hlavne tie vianocne ruze, tie mam rada. aj tento rok si kupim, ked budeme mat v obchode. to je taky typicky vianocny kvet. a do okna zasvietim ten kostolik a domcek...normalne sa na to uz tesim. asi budem tento rok zdobit skor... 😀

sssimi
10. nov 2009

Lady ja som mala minulý rok vianočný stromček už od Mikuláša 😀 A strašne ma to tešilo... Každé ráno keď som sa s tým pupiskom vtrepala do obývačky sa mi deň vylepšil.

ladywitch26
10. nov 2009

no my sme stromcek mali dost neskoro, az na stedry den sme zdobili, resp. o stvrtej a o siestej sme uz mali veceru, ale zato sme ho rozoberali az vo februari 😀

tanulik21
10. nov 2009

jeee, este nespinkate?
ja tu uz ani nestiham pisat, len vecer ked tomi zaspim, precitam, co nove 🙂 .

nejak mi nejde zaspat, drobec ma teploty,tak ho chodim kazdu chvilku kontrolovat... a ja sama v spalni, mm je s nim, ja chora, kvalitna nadcha s prieduskami, no na porazenie...

tanulik21
10. nov 2009

a to nas caka cez vikend stahovacka, Zuzkad buduci tyzden sme uz v Petrzke, mozeme dat stretko 🙂

ludmilabb
11. nov 2009

Dobre ránko!
ani nerátam koľkokrát sme boli v noci hore 🙄 mys moja doki by len mavla rukou, ze to tak byva s usmevom na perach by ma poslala preč
dnes ku nej idem, Sofia je dáka vyhádzaná už som to s ňou predtým riešila a dala mi aj masť, nepomohla skôr to celé zhoršila, má to červené a hlavne na rúčkach ako ekzém...som z toho nervózna

ja by som musela tiez pohladat nasu vyzdobu čečinovu minuloročnú a keď nezabudnem pridám, len to bolo ešte v dome, svokrovci mali živý tak sme nechceli zbytočne dva kusy po Vianociach vyhadzovať

jamaat
11. nov 2009

Dobré ránko.

ludka, veď preto sa aj ja divím, že to mysina doktorka ide riešiť. ..........Držím palce, nech to nie je ekzém, len niečo krátke a jednorazové.

U nás deň bohovo začína. Emka od piatej mrnčí v postieľke, síca spala, ale stále sa zobudila, mrnčala, dala som cumel, na chvíľu zaspala. Ale to je v pohode. Ibaže od zobudenia zase mravčala, aj po napapaní, tak som ju dala do postieľky, že chce spať. Lenže to zase revy. Kým som bola nad ňou sklonená, aj sa mi zdalo, že zvonec zvoní, ale reku pes by pobehoval a pišťal, tak sa mi to iba zdalo. A keď som vyšla zo spálne, tak pes ticho stál v chodbe a čakal a ja som už len z okna videla poštárske auto odchádzať, takže sa budem musieť po to trepčiť na poštu. Ešteže tam už mám ďalší balík, že nepôjdem len kvôli tomuto.
A Emku som z postieľky vybrala, tak sa hrá a popritom mrnčí na deke. Skúsim jej dať Lamaze húsenicu novú, čo na ňu povie. A ja sa idem najesť.

jamaat
11. nov 2009

Najkrajšie na hračkách sú momentálne štítky. 😀

zuzkaprofant
11. nov 2009

dobre ranecko ako vyspinkane jaa zase na prdlaj moj maly bol v noci vkuse hladny dako sa mi rozjedol od kedy mame tie zubky sa mi zda vkus je hladny dnes mu idem nakupit do mesta dak kase lebot ak sa to neda ja som bola hore zase kazdi hodku uz ma klepne

a dnes rano sok moj muz ma meniny a ja som to ani netusila ta mi vazne uz ide..muism dnes ist daky darecek nakupit a na veceru nieco navarit

moj maly spinkal so mnou od 6 rana lebo mrcal tak som ho zobraa a taka som okopana ze az ale dal mi spinkat respr driemkat do teraz skoro a sa sam hral s pyzamkom 😀

co dnes varite?

kristiniatko
11. nov 2009

dm1 - o tom puzzle som pisala ja. Maju ho v hypernove. skusim najst link a dam ho sem

kristiniatko
11. nov 2009

inak dobre ranko🙂

dm1- tu je ten letak
http://www.hypernova.sk/file/33797/Mono_45SK.pdf

mimi21
11. nov 2009

bre ranko
a nezaprsi a nezaprsi 😅 😅 😅 teda aspon u nas

jamaat aj nas je najoblubenejsia cast hracky stitok a ten na tej lamaze husenici je extra dobry lebo ma lesa stran 😀
ked ju vidim ako to tymi malymi prstami prpli tak mam dost 😀

emode
11. nov 2009

puzle je aj v najnovsom tesco letaku ...

inak dobre rano 🙂
my uz druhu noc v pohode, sice isla spat o desiatej lebo sme boli u nasich v ZV a zaspala v aute cestou spat ked sme dosli tak usmevy siroke na nas preto sme ju aj okupali a potom v pohode zaspala a spinkala do tretej a potom este do siestej ... my sme driemali do osmej a malinka si to asi uzivala so zverincom ... to chapte tak ze mi spime v posteli piati: ja a mm, sofinka, tava a hroch 🙂))

ludmilabb
11. nov 2009

no spali sme chvalabohu vyse hodinu, zazrak a ja som si lahla ku nej
ked Sofiu vezmem na ruky, tak ma od samej radosti stipe, lica mi stlaca, fackuje ma a ja s tym nic spravim kedze jej jednou rukovu drzim zadok a druhou hlavicku, ona od vzdrusenia ze je na rukach hadze nekoordinovane celym telom. Zacala sa mi pretacat na brucho ale prilahne si ruku tak je to este nedokonalene a aj ona je z toho nervozna, strasne sa vykruca hlavu by si uz neviem ako dala

Janka Emka a ti este hra? vy kojite stale tak cca tri hodiny? lebo ja nie. Sofia taha tak dve minuty a potom ju to nezaujima tak musim castejsie aj kazde dve, obcas aj po hodine ale robi si z toho dobry den a v noci je "nenazrana"
alebo zavisla na uspavani na prsniku, vsak to je fajnejsie ako cumel

sssimi
11. nov 2009

Ahojte.
Ja čakám kedy malej vybehne druhý zub, ale nejak sa mu moc nechce. No čo už...

Dnes je aj u nás zase nahouby... Už som nebola s malou asi 3 dni vonku ☹ A mňa už druhý deň pernamentne bolí hlava... Ešte sa aj musím učiť, lebo v sobotu mám skúšku a to ešte neviem čo s papaním, lebo muža a so Sarah nechávam doma keďže skúšku mám ráno o 8mej a to ešte Sarah spinká... Budem si musieť odsať a nevim koľko.... Och..