Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
24. nov 2009

ludka, a to si chcela k vám domov počuť? Veď nehrali na plážovom 🙂

jamaat
24. nov 2009

Božeeee, mňa tie vlasy hrozne boliaaaa!!!! ☹

mimi21
24. nov 2009

no ale tekvica by mala byt dost pribuzna s cuketou, nem??? ja som ani u nas v obchode nevidela teraz tekvicu, len taku na pecenie
a krstna mi vravela, ze kralika mavaju v kauflaci, aj som si spomenula, ze som to tam videla, len mam voci tomu nejaky odstup, ja som to nikdy nejedla...ale vrakj je to velmi jemnucke masko
a ked davate masko tak ho nadrobno nakrajate, alebo co???

monkap
autor
24. nov 2009

mimi: ja maso mixujem tycovym mixerom s troskou zeleniny, bo toho masa je malinko tak aby to slo .... a zvysok zeleniny popucim

ludmilabb
24. nov 2009

si srandu robim, rada by som si vypocula nieco lepsie ako susedov 😠

aj mna niekedy vlasy bolia ale nie vsade iba na urcitom mieste, doslova pocit zlomenych vlasov 😅
ja mam vlasy v cope aj v noci lebo mi strasne vedia pri kojeni ked mi to kade tade beha

mimi21
24. nov 2009

ja mam gumicku po ruke aj ked sa zobudim, lebo mi to tiez vadi, ked v noci kojim, ale potom zase rozpustim
boze uz by som vlasy aj inac ako v cope rada nosila,ale uz som si normalne takto zvykla...

iinuska
24. nov 2009

ja sa snazim vlasy co najcastejsie rozpustat.Ked maly spi alebo sa hraje.

ludmilabb
24. nov 2009

mne ked vlasy behaju po tvari ma to strasne stekli a najhorsie je to ked uspavam malu na rukach a potrebujem sa poskrabat joooj 😀

iinuska
24. nov 2009

mimi, podobne 😉

jamaat
24. nov 2009

Aj ja mám v noci gumičku na nočnom stolíku a keď idem chovať, tak si vlasy zopnem. Ale cez deň nerozpúšťam, mám ich voľáke blbé, že mi strašne padajú do tváre a zavadzajú. No zájdem ku kaderníčke, nech so mnou niečo robí.
ludka, presne, ako keby boli zlomené.

sirinka
24. nov 2009

caute, dnes nestiham....

ja som z jogurtov pouzivala zvolensky smotanovy a od madety v skle....maju najmenej pridanych umelin...resp su to poctive jogurty...teraz vyrabam sama doma, takze budem davat ten...ale az od ukonceneho 10. mesiaca, skor mliecne vyrobky nedam....

iinuska
24. nov 2009

no aj trosku pivka sa mi uslo od manzela.Mnam.Uz som daaavno nemala

jamaat
24. nov 2009

Aj my sme kedysi doma jogurt robili. A v Bystrici nám spravili mliekomat, tak možno pôjdem vyskúšať.

sirinka
24. nov 2009

jamaat fakt? a kde je? ked pojdeme cez BB tak skocim nacapovat....mnaaaam

jamaat
24. nov 2009

siri, neďaleko Kauflandu. Možno 300 metrov od cesty na Brezno.

iinuska
24. nov 2009

u nas velmi mlieko nejde.Ked tak do kavy a ja si obcas urobim kakavko

monkap
autor
24. nov 2009

ja som davala hollandiu a zvolensky ....

monkap
autor
24. nov 2009

ja musim mat zopnute vlasy v gumicke ked spim ... mne by to vadilo pri spanku 😝 😀

sirinka
24. nov 2009

monkap aj hollandia je super, ale u nas ju nemavaju 😠

ja zas cez den musim mat vlasy v cope a v noci rozpustene...

jamaat
24. nov 2009

Na noc by sme si mali vlasy prečesať, vrkoče zapliesť a pod čepiec strčiť. 😅

iinuska
24. nov 2009

a ja za activia, aky super jogurt, ze potom budem davat malemu biely nesladeny.Ja si ich dost casto kupujem.

emode
24. nov 2009

ahojte babulky 😀
tak dnes bol inak umrnčaný deň 😢 siréna a húkadlo nič ... položím ... rev a nedajbože zmiznúť z dohľadu ... húka ako celá hliadka ... spala 2x30 min. cez deň tak večer odkvacla na 20 min. a s plačom zaspala o trištvrte na devat ... nech uz su tie zuby vonku ☹
asi kvoli tomu aj menej jeme ... jedine kasu zje ale aj dnes menej ako obvykle
my mlieko dost ale kupovane ...

iinuska
24. nov 2009

jamaat, boli casy, ked som cepiec nosila. Ale nastastie, potom ich zrusili. 😀

iinuska
24. nov 2009

mimi, teraz som si vsimla, si zmenila fotecku 🙂

jamaat
24. nov 2009

emode, to aj u nás začalo, že ma musí mať na dohľad. Aj keď zaspáva, nemôžem odísť. Ale zase keď som pri nej, tak začne kecať, hrať sa, no a keď si takto chvíľu poleží a oddýchne, tak je po spaní. A takto sme v začarovanom kruhu.

jamaat
24. nov 2009

iinus, si zdravotná sestra?

mimi21
24. nov 2009

ja mam tiez rada activiu, jahoda a lesne plody 😝 a teraz som sa namotala na zvolenske, hlavne cokolada-oriesok

mne co sa vcera stalo: mala sa plazila po zemi a ja som presla okolo nej cez obyvacku do kuchyn a ona si chudatko myslela, ze idem za nou, lenze ja som len presla okolo do kuchyne a ona chudatko moje takyyyyyyyyy plaaaaaaac, boze skoro mi srdce roztrhlo 😅 😅 😅

iinuska
24. nov 2009

jamaat, hej

emode
24. nov 2009

mimi aj u nas tak a ked zacne natahovat rucky, no nezober ju 😢
sofia sa vobec nechce plazit 😕

som citala ze deti cviciace vojtovky a maju len nejaky lahky postih potom idu velmi rychlo dopredu a su inteligentnejsie ... 😕

mimi21
24. nov 2009

iinus, len teraz 😉

ja mam novy ranny ritual, rano activia a potom ku kavicke jahodove bebe keksy a samozrejme ze konik k tomu 😀