Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
28. nov 2009

Danny veď práve... No šak počkaj.. Na jar mi možno kúpi manžel autíčko... Ej to ani doma nebudem 😀 Isto by sme dačo poriešili

hoogy
28. nov 2009

mimi nekojim,preco?

hoogy
28. nov 2009

dannynka aha no ono sa to vola podobne 😀

hoogy
28. nov 2009

dobre baby idem hajat,maly uz chrni od pol 9 tak neviem do kedy bude rano,ale osobny tip 6:00 🙂

dannynka
28. nov 2009

sssimi-no moznoti auticko aj jezisko donesie 😀 😀 😀 😀

oki babulky ale teraz uz vazne odchadzam do vane pa a bru 😉

juska3
28. nov 2009

sssimi, diky za radu, my sme uz potom nesli ku koznej, tak dobre vediet.

Alex uz ma dva zuby, vysli mu hned tyzden po sebe a uz som myslela, ze mu tento tyzden pojde dalsi, ale este stale nic nevidno.A uz reaguje na svoje meno, ked mu poviem rybicky, tak sa pozrie na akvarko, a v spalni vie kde je kvet, a tiez vie povedat mama a ham, a pyta sa na ruky,tak sa z toho vytesujem 🙂

baby, nic si z toho nerobte, co sa tyka sexu, teraz sme viac matky ako zeny, to sa ustali 🙂

jamaat
28. nov 2009

danny, všetko naj k 7. výmesačníku.

Na rátanie mi stačí polovica prstov jednej ruky, ale ukľudnili ste ma, že ste na tom podobne. 🙂

hoogy, slanú vodu?? A to kam chodíte? Do Podhájskej? 🙂

kosska3003
29. nov 2009

dobre ranko konecne sa to stalo aj mne som tu prva hihihihi

kosska3003
29. nov 2009

tato noc bola kludnejsia mala za zobudila o pol 1 papat a potom az o 6 a teraz spinka mala este teplotu taku malu len 37,5 tak som jej dala este panadol tak uvidime ako bude

jamaat
29. nov 2009

Dobré ráno.

No paráda! Emka už nielen grcia, ale grcku aj rukou vzápätí poroztiera! 😠

kosska3003
29. nov 2009

jamaaat na toto mam aj ja nervy ked krmim malu tak ona by si to stale rukou rozotierala po tvary tak ju vzdy zabalim do pienky a potom krmim

sssimi
29. nov 2009

Ahojte!
Kosska aj ja to tak robím že ju zabalím lebo ona si už ku koncu zajedá prštekmi 😀

juska3
29. nov 2009

Dobre rano 🙂

kosska, tak to je dobre, ze sa drobcovi polepsilo 🙂 hadam jej uz dnes klesne teplota a bude ok. To je asi najhorsie, ked je taketo male babatko chore, to ti nemoze povedat, co ho boli, co mu je ☹

kosska3003
29. nov 2009

sssiimi tak tak aj moja aj ked ju dokojim tak sa este doraza prstikami

juska no to bolo najhorsie bolo s piatka na sobotu vcera uz isla spat bez teploty ale rano jej este stupla ale uz sa smeje tak to je dobra sprava lebo Marika sa stale rehoce ale tento vikend to bolo skor naopak

iinuska
29. nov 2009

dobre raaaaaaanko 🙂

Ten olej Balneum do kupela je super.Petko ma atopicky ekzem, a mam taky pocit, ze aj Adamko je kandidat, takze ho pouzivame.Koza je po nom vlacna

iinuska
29. nov 2009

Ja ani neviem, kedy sa Adamko zobudil, lebo som sa o pol 9 prebrala a on uplne naopak v postielke lezal na boku a spokojne ohryzkaval pestielku 😀 .Inak v noci bol hore 3x.

zuzkad
29. nov 2009

dobre ranko 😅 😅

u nas sa maly presne ako vcera zobudil o piatej rano...tak som mu dala mliecko, potom stonal a poplakaval v polospanku tak som k nemu vstavala aj sto krat 😝 😝 potom konecne nad ranom teda rano okolo osmej zaspal a ja s nim...zobudila som sa az o pol desiatej..tal som to aspon troska dospala, ale uz sa davkujem kavou 😅 😅 😅

iinuska ten olej si mozno kupim ja ale pre seba, lebo ja mam nejaky ekzem....tak skusim aj na sebe 😉 😉

iinuska
29. nov 2009

zuzka, je sice drahsi, ale da sa aj predpisat, potom sa tolko nedoplaca. 😉

iinuska
29. nov 2009

No ulozila som maleho, a susedia oproti zacali burat so zbijackou betonovy murik.Tak paraaaada. 😠

ludmilabb
29. nov 2009

ahojte, my v noci 7krat hore 🙄 a teraz mi tu vrieska a jaci poza usi odist od nej nehrozi, strasne je zla ☹
som zvedava dokedy ju bude drzat tato nalada ale uz som jej povedala, ze ked bude takto hukat tak pri nej nebudem... uz jej davam najavo, ze nemoze furt len jacat vsak ja mam len jedny nervy...sice tomu teraz len tazko rozumie ale tutkat ju nebudem ked sa nic nedeje ale ona jaci na cely byt

juska3
29. nov 2009

ten olej asi kupim aj ja, Alex ma suchu pokozku

ludka, sofia jaci, place, reve? alebo jaci, ze robi krik? lebo aj Alex krici a to sa vtedy neda utisit, musim ho zaujat niecim alebo ak je pustena telka, tak jedine reklama, ta zabera na vsetko, je reklamny maniak 🙂

jamaat
29. nov 2009

ludka, v takých prípadoch aj ja od Emky zvyknem odísť. Všimla som si, že aj v postieľke už začína špekulovať a zisťovať, že keď zaplače, niekto príde. Lebo ešte len počuje dvere otvárať a už stíchne v očakávaní. Takže nejdem k nej hneď, ako začne mrnčať. Nech si na to nezvykne.

My máme posledné dni zase grcavé. Na nervyyyyy!

juska, u nás zaberá BebeTV. To je úplne super! A je to práve pre takéto krpce. Aj kvôli tomu som nechcela teraz prejsť na Magio, lebo tam to nie je. Niekedy sa pri tom tak ukľudní, že keď jej to aj vypnem, tak už má dobrú náladu. Tie ostatné detské ako je Kika a podobne, to nie je také dobré. A to sú len rozprávky a niekedy aj dosť dobré somariny, na Bebe je to aj edukačné.

No, práve sa Emúšik Leúšik zobudil. Výnimočne spala vyše hodiny, dospávala včasné ráno.

iinuska
29. nov 2009

jamaat, my nemame Bebe tv, ale poznam, lebo kamoska ma a malej to pusta a paci sa jej. 🙂

zuzkad
29. nov 2009

inuska a kolko to stoji bez receptu ?? Da sa to vobec bez neho kupit ??

Jamaat to iste aj moj maly na mna skusal...zaplakal a cakal....tiez sa nejdem pretrhnut, ked zacne plakat, aby si nemyslel, ze zaplace a uz aj mama bude skakat...ale ja to mam horsie, lebo moja svokra sa hned trha k nemu a kolko krat ani neviem ako a uz ho ma na rukach 😠 😠 😠 aj ked som jej 100x povedala, ze nech to nerobi, ze si to nezelam, ale neda si povedat 😠 😠 na stastie ...aj ked sa hra na deke maly a zacne poplakavat, tak si ho nevsimam hned ..a on normalne sleduje ako reagujem, ked zaplace...tak ja nic a ked zacne nervacit, tak mu aj zdoraznim, ze nenervac sa, lebo na mna to nezabera...a normalne akoby chapal prestane a hra sa dalej normalne 😅 😅 taky je maly ale tak uz skusa 😀 😀

zuzkaprofant
29. nov 2009

zuzkad ja skacem aj ked osm si povedala ze nebduem ale ked mi maly vresti ja ma zaludocne vredy stoho normalne ma zacne zaludok bolet tak ho radsej berem na rucky a zabavim hao a on zabuden ze plakal a uz sa pekne hraje 😀
ja nemam rada ke dmi maly place ked mrci tak ho necham ale ked uz vresti tak to ma tak dako znervoznuje velmi tak ja dlhi nevydrzim a hned ho berem na rucky a o sa uz rehoce mu potom poviem ze je vybity jak poistky a on rozumie a rehoce sa dalej pisinka ho volam a dam mu po zadocku a jemu je to smiesne 😀

juska3
29. nov 2009

My BebeTV nemame ☹ mame Minimax a niektore veci su tam odveci...

to moje super babatko sa zacina menit, uz ziadne vyspavacky tri hodiny spanku kazde dve hodiny, teraz zaspi ledva po troch hodinach co je hore, a v noci tie vykriky zo spanku a plac, dakedy prespal celu noc od pol9 do 6 rana, a len by sa na rukach nosil, vsetko chce do ruky chytat, vcera akurat odtrhol kvetu list 🙂, a mam s nim co robit lebo ma vyse 9kil, takze ruky a chrbat kricia nieee, este sme si nezvykli...uz to nie je babatko, uz je to osobka, ktora zacina vymyslat 🙂

zuzkad
29. nov 2009

Zuzka moj maly mi neplace moc...on len tak pomrnkava..to viem, ze skusa na mna tahy...ale ked place velmi, to viem, ze je hladny, pokakany, alebo by spinkal...to je samozrejme, ze ho tak nenecham plakat...to by mi srdce trhalo keby som ho mala nechat tak... 😝 😝

jamaat
29. nov 2009

zuzka, aj ja tak. Rozoznávam, kedy len skusmo mrnčí alebo kedy zúri. Vtedy si nohy dolámať nejdem.