Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
4. dec 2009

musenko, to nejako veľa toho Kanavitu dávaš!!! 😨

iinuska
4. dec 2009

baby, a nemozu vam deturence castejsie kakat aj zo zubkov? Adamkovi ked sa prerezavali, tiez kakal aj 8x za den...

musenko
4. dec 2009

tak mi to kazal doki 😒 zda sa ti to vela? vraj by to malo byt na zrazanie krvi, aby mimca nevykrvacali...alebo sa mylim? si predstav ze vzdy sa ma doki pyta, ze ci to davam tak ako kazal...ako davate vy?

musenko
4. dec 2009

baby, takze vy uz kanavit nedavate? my ideme na poradnu za dva tyzdne, som z toho zmatena, uz mame prikrmy, ale naposeldy sme boli na poradni ked mal 5 mes....a to mi nevravel ze to nemam davat. juj, dufam, ze som mojho macka nepredavkovala 😢 , ja som nie moc nadsena, ak treba babetku davat lieky akekolvek...proste nic umele

kosska3003
4. dec 2009

ja davam len vigantol a Kanavit davala sestricka na poradni ale uz nedava

jamaat ja som tiez davala malej jablko surove a pohodicka zajtra ideme skusit karfiol tak som zvedava ako bude malej

iinuska
4. dec 2009

Adamko mal dnes treti x jablko a tiez v pohode, ale vlastne doteraz vzdy spapl, co som mu dala.

monkap
autor
4. dec 2009

ahojte,
ja davam kanavit raz za mesiac 2 kvapky ... v utorok ideme na prevazenie, tak uvidime ci bude dr. kazat ho davat aj nadalej ... vigantol davam klasika 2kv denne 🙂

kosska: gratulujem k zubkom 😉

iinuska
4. dec 2009

monka, vsetko najlepsie k 7 mesiacikom 😉

jamaat
4. dec 2009

musenko, ja som dávala 1 kvapku raz za mesiac, tak sa čudujem tomu tvojmu dávkovaniu.

musenko
4. dec 2009

ked vas tak citam tak aj ja som prekvapena, radsej asi menej ako viac, hlavne ked su taki malinki...asi mu uz nedam, a spytam sa na poradni. a pritom sme od narodenia zdravy (klop, klop...), tak tomu fakt nerozumiem 🙄

kosska3003
4. dec 2009

monka dakujeme som zvedava ci nas aj zajtra niaky prekvapy hadam uz nie 3 za dva dno aj by stacilo na zaciatok

a gratulko k 7 mesiacikom ako to bezi

monkap
autor
4. dec 2009

ja som ale truba, ... som si ani neuvedomila, ze dnes mame presne 7 mesiacikov 😔 .... beham okolo deti ani neviem, ako ten cas leti 😝 dakujem vam

🙂

iinuska
4. dec 2009

monka, no esteze si sem nakukla 😉

kosska3003
4. dec 2009

monka stava sa aj horsie ale hadam ked bude mat rok tak to nezabudnes 😀 😀 😀

kosska3003
4. dec 2009

baby kolko krat denne davate prikrm ja len raz po akom case mam nabehnut na 2 krat denne asi az ked bude mat 7 mesiacov ci ako ja neviem dneska konecne zacala trosku papat dala som jej broskynovu presnidavku od hipp celkom jej chutila

dm1
4. dec 2009

kosska ono sa hovori ze mesiac po zavedeni prveho ale je to podla mna individualne. ak uz ti pekne papa druhy si myslim ze by sa mohlo...

nas nechce ovocieeeee. uz som skusala aj kupovane aj domace a moc nemusi. tvari sa pritom jak keby som mu davala tu najkyslejsiu vec na svete a pritom je to sladucke tak ja neviem. ked mu dam 2-3 lyzicky do kase spapa ale samotne mi dnes nechcel skoro vobec a pritom uz spapal aj 60g... no sak bych mu aj dala nieco kalorickejsie /okrem lizatka 😝 / ale ked nechce tak co mam robit????

inak nase hrozne noci asi pokracuju. dnes bol hore uz 3x

monkap
autor
4. dec 2009

kosska: ja davam prikrm 2 krat denne ... ovocie som zaviedla mesiac po zelenine ...

ludmilabb
5. dec 2009

Ahojte, dobra kosa je vonku, brrr a nasi zabijaju uf. My v nocii klasika xykrat hore na prsniku ale vzdy zaspala, nastastie
ja davam zatial len jedenkrat prikrm stale len zeleninovy ale chcela by som uz aj nieco ine, mam odstavenu mrkvovojablkovu stavu tak mozno jej skusim dat aspon na kostovku

jamaat
5. dec 2009

Joooj, my sme si dobre pospali, ale aj tak sa mi zíva 🙂 Emka zaľahla už o 18,30, zobudila sa prvý krát o 5,30, to som dva krát kukla na budík, či dobre vidím. Ja som jej najskôr len cumel dala, až potom som si všimla, že je už toľko hodín a že bude chcieť aj papať. Potom ešte 2x mrnčala, tak som ju bola pohladkať, no a potom som sa zobudila až pred deviatou 🙂

Včera ma chlop riadne nasrdil! Mal stretko s kamarátom, došiel domov o jedenástej opitý. To by ešte bolo OK. Ale vtedy si nejakým nepochopiteľným myšlienkovým pochodom zmyslel, že nepôjde s Denym von. A ešte mi to oznámil hnusným zádrapčivým spôsobom. Keďže v takomto stave nemá zmysel sa s ním baviť, tak som ešte pred polnocou behala so psom po lúke. 😠

iinuska
5. dec 2009

dobre ranko, u nas hrozna noc, Adamko bol x krat hore, najlepsie to bolo nad ranom 4.30, 5.30, 7.Od vtedy je hore, a ani teraz sa mu nechce spat.Jaaaj, a ja by som taaak spala 🙄

jamaat, no to nasrdi. Ten moj zase nikde nechodi, aj ked ho posielam, ze on je rad, ze je doma.Minule mali stretavku zo skoly, aj to rozmyslal, ci ma vobec ist...

dm, ja tak ako monka, tiez uz davam ovocie, teda zatial len jablcko.

ladywitch26
5. dec 2009

sakraaa, ja som mala za noc. ze romantika na narodeniny. prd. len co sme vosli do spalne, mala uz otvorene oci dokoran a kukuckovala. dve hodiny v kuse! aj som ju nakrmila, aj prebalila, dokonca trikrat, ale zaspala az o pol druhej, co bolo pol hodiny po muzovi a pravdu povediac, bola som aj rada, lebo to uz som ani zdaleka nemala chut na romantiku a bola som rada,ze konecne mozem zavriet oci. a rano budicek o siedmej. mne sa chce taaaak spat.. 🙄

ludmilabb
5. dec 2009

lady tak nist moc, ale ked je tvoja hore aspon nereve ale Sofia sa zobudi v noci z neznamych pricin a hned chce spat ale nevie ani cumel nepomoze, nehrozi kukuckovanie, hned spusti 😠

ludmilabb
5. dec 2009

iinuska ked ti je maly v noci hore ako ho uspavas?

Janka u nas venci psa rano Janko a poobede ako sa podari, Blazika je sice jeho starost momentalne ale treba ho pri cviceni vonku prestriedat a ja sa rada prejdem aj ked v tomto case a potme je to dost o nicom

juska3
5. dec 2009

caute kocky 🙂
tak my sme mali dobru noc, sice maly zaspal az o polnoci lebo sme prisli k nasim o pol10 a babka ho dokonale prebrala, v aute sice zaspal, ale jak sme s autom zastali, tak oci dokoran 🙂 ...a klasika, zobudil sa o pol8

ja som zacala davat dva prikrmy, ale som aj prestala lebo som si vsimla, ze ked som mu dala ovocie o piatej, siestej, tak sa potom v noci budil, neviem ci mal kyselinu alebo mu to zle potravilo, ale uz tretiu noc spi dobre

ja kanavit nedavam lebo ani som nevedela, ze sa to dava

sssimi, som na FB, napisam ti do IP meno

lady, vsetko najlepsie k narodkam 🙂

hoogy
5. dec 2009

ludmilka aj nas maly tak strasne place ked sa v noci zobudi,ale prisla som na to ze vacsinou je straaaaaasne hladny a zobudi sa na to ale prebrat sa nemieni. tak ho musim nasilu prebrat a dat mu jest. ale zvacsa je to az o pol piatej rano takze to sa celkom da.
no my sme dnes spali az do pol 6 a potom sa chcel maly len maznat. a za chvilu zapsal tak mozno sa to blizi k lepsiemu.
koska ja davam dva prikmi ovocny rano asi o 9 pol 10 a potom o 12 zeleninovo masovy. ale zavadzala som ho az mesiac po prvom.
manzel mi tu kukuckuje a ze vas mam vsetky super mamicky pozdravit🙂)))

ludmilabb
5. dec 2009

hoogy tvoj manzel je ale mily aj ked sa nejako na super mamicku necitim 😒

ladywitch26
5. dec 2009

juska dakujem

ludka, ona kukuckovala len zo zaciatku, potom sa zacala bit so zirafou, co ma v postielke a potom spustila vreskot. aj som ju nechala chvilu, niekedy zaberie, ze si povresti a potom zalomi, ale tentokrat nie. ja uz som mala nervy v tahu z nej. si mozem rovno zmazat z pasu to snazilka, lebo takto sa mozme snazit,kolko chceme, ked nam to stanka prekazi.

ludmilabb
5. dec 2009

lady ja som nechala predvcerom Sofiu vyrevat lebo dbe hodiny na rukach je vela aj na kona, po polhodine vreskotu zaspala...ale netesi ma, ze to muselo zajst do extremu ☹

iinuska
5. dec 2009

no tak Adamko kooonecne od rana zaspinkal.Klasika pri kojeni.Tym padom mame vsetko poposuvane.Teda ak vydrzii aspon hodinku.

poobede sme mali ist na navsetvu ku kamosom, ale volali, ze ich mala je chora, takze nic.Aj som celkom rada, teda nie, ze je chora, ale ze sme doma.Neviem, ako by to bolo s tym spanim...Tak pojdeme aspon na prechadzku.Dnes to uz vyzera byt lepsie co sa tyka pocasia