Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

hoogy
7. dec 2009

inus nas bol tak vcera nie a nie zaspat. potom sme ho museli normalne ze na silu.chvilku plakal a potom zrazu zalomil. ale spal len pol hodku a potom poobede este sal hodku,ale tiez bolhore asi 3 a pol hodiny co zvycajne po 2 zaspi.

zuzkaprofant
7. dec 2009

ako citam je tu dake babatko co prespi celu noc 😀 😀 mi sme odnarodenia kazde 3 hodky hore a to ze uz mam maleho ucit v noci na cajik to potom budeme kazdu hodku hore

hoogy
7. dec 2009

zuzi nas maly teraz spi ad tej pol 8 do tej pol 5 dnes vstal o 4.takze sa vlastne zobudi az nad ranom. ale v noci k nemu vstanem aspon 4 krat a dam mu dudlik,alebo ho prikrijem. ale mam kamosku ktora ma tiez majove a mala jej prespi celu noc do 8 rano od 3 mesiacov. tak som jej zavidela.ale snad sa aj tie nase deti nejak umudria. 😀

iinuska
7. dec 2009

jamaat, aj ja sa to tak snazim robit, ale nedari sa. Teraz zaspal, kooonecne od rana.Ani sa nepytaj
ako 🤐

zuzka, tak tri hodky to je paraaada. U nas posledne noci max 2. No a ta dnesna...

iinuska
7. dec 2009

hogy, Adamko nechce ani dudel. On len to prso nestastne... 😀

jamaat
7. dec 2009

;

hoogy
7. dec 2009

jamaat Matko inak to iste ked ho krmim a zaspi a preniesiem ho a on sa zbudi tak uz potom nezaspi ved uz spal 🙂

jamaat
7. dec 2009

nh mkn h g n

to vám napísala Emka. A to prvé si aj sama odoslala, nechápem, ako sa jej to podarilo

hoogy
7. dec 2009

nas maly spi uz dve hodiny ja nechapem. uz ho dobru pol hodinu kukuckujem na babysittri ci sa este nezobudil a on si chrni. som si mohla aj ja ist lahnut 🙄

iinuska
7. dec 2009

inak baby som vymyslela perfetny darcek pre moju maminu a svokru.Pojdu pekne krasne spolu do Podhajskej. Oni si rozumeju, boli spolu aj v lete v chorvatsku. Takze som zabila 2 muchy jednou ranou... 😀

iinuska
7. dec 2009

jamaat, ja ze to je odpoved pre mna 😀 😀 😀

jamaat
7. dec 2009

iinuska, šikovne si to vymyslela.

jamaat
7. dec 2009

iinusk, jaj, že akože sa nepýtam na to zaspatie? 😀

zuzkaprofant
7. dec 2009

ale nechapem preco sme stale v noci hladny ked ja ho prikrmujem 3 az 4 krat do dna a aj tak je hladny moj je taky ze nevie zjest naraz vela on stale po troske no co uz ja sa uz asi nikdy nevyspim som sa asi dost naspala ked som bola tehu 😀 😀

darecky na vanoce uz mate pokupene?

mimi21
7. dec 2009

no cawte, ako sa tu mate???
ja som sa zase dostala k netu, znova u svokrovcov 😅
dnes som s mamou chcela ist kupovat darceky, ale je tu u nas super fantasticke pocasie, takze sa nic nekona, ale uz tak z polovoce su nakupene 😉

sirinka
7. dec 2009

ahojte dievcence, ja som tu zase iba na skok...ako sa mavate? my este stale zijeme mikulasom, este poobede ideme do MC po balicek, tohto roku to uz Klarka aktivne preziva, je to super... 😵

mimi21
7. dec 2009

no ja sem pridem a tu skoro nikoho, no pekne...
siri u nas jedna kocka zo zvolenskej temy rozmysla ze rozbehne MC niekde v centre mesta, lebo u nas je len jedno, aj to az na sidlisku na konci mesta, takze asi by to bolo celkom fajn

boze baby ja cim som dlhsie na materskej tym intentzivnejsie uvazujem nad tym ako sa vyhnut tomu, ze by som sa mala vratit do roboty 😅 chcela by som nieco svoje, vlastne 🙂

jamaat
7. dec 2009

mimi, aj mňa už také myšlienky chytali. V BB je malých detí a tehotných žien na mraky, ale mám pocit, že zariadení pre nich/nás málo.

iinuska
7. dec 2009

jaj, tak my dnes cely den riesime spanok. Maly od rana nespal. Dala som mu zeleninku s maskom, spspal plnu misku, uz som mu dala zapit len vodicku.
Dala som ho do postielky, 3x sa pretocil na brusko a hrozny rev, az sa zacal jedovat od unavy. ☹ Teraz je ticho, pojdem nakuknut.

iinuska
7. dec 2009

Ja do materskeho centra este zatial nechodim, ale po novom roku by som chcela zacat. U nas v dedine je.

a ozaj, uz mame prerzanu hornu jednotku. 😀 Teraz som mu potierala gelom a zacitila som. Asi aj preto je taky.Chuda moje

jamaat
7. dec 2009

Ktorý gel na zúbky je najlepší?

juska3
7. dec 2009

mimi, hovoris mi z duse, ja tiez nemam chut sa vracat do roboty, tiez by som najradsej mala nieco svoje

iinuska, gratulujem k zubku 🙂

iinuska
7. dec 2009

ja mam kupeny Dentinox. Ale ci je najlepsi, tak to neviem. A ci stihne ucinkovat tiez nie, lebo maly si to hned zlize 😝

sirinka
7. dec 2009

ja pouzivam calgel...

baby tak ja si vobec nedokazem predstavit, ze by som mala ist do prace...neviem, ako si zase zvyknem 😝 a hlavne mam robotu daleko, takze zrejme budem musiet najst novu...no uvidim...

iinuska
7. dec 2009

juska, dik 😉

siri, napodobne. 😨

mimi21
7. dec 2009

jaaaaj aj ja musim uz kupit gel na zubky, sice zatial ziadny vonku, ale dasienka su uz naliate, stale ho zabudnem kupit

ja ale ani neviem co by som chcela robit, pred par rokmi mal mm s kamosom kaviaren, ale to uz nie, aj ked mna to velmi bavilo

inak mala sa mi poriadne rozkecala, ked je zlostna a place tak vravi ne-ne -ne 😀 , uz vie poriadne ta-ta, ale mama zatial ani nahodou, uz aj da-da hovori, lebo som ju ucila ba-ba

mimi21
7. dec 2009

baby a kto je na FB Pakan Tara??? chce ma za kamosku a ja neviem kto to je...

iinuska
7. dec 2009

mimi, Adamko to ne ne uz aj pouzije v ten spravny cas. Ked sa mu nieco nepaci 😀
take meno nepoznam

monkap
autor
7. dec 2009

ahojte,
siri aj patko vsetko okolo vianoc tento rok vnima tak intenzivnejsie ...... velmi sa tesim 😵